Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2008., 16:04   #81
molim vas za pomoc ja sam kupio polar sat tamo negdje koz zelenog vala kod glavnog kolodvora u nekom hastoru u uredu
i izgubio sam ga i sad bi htio ponovo kupiti ga ali se nesjecam di je to bilo pa molim za pomoc???!!!

tnx!!
bubi83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 08:55   #82
Molim pomoć!

Zanim me gdje bi mogao kupiti pulsmetar u Zagrebu.Kupio bih bolji koji ima i opciju stavljanja na pedometra na nogu i kakva su vaša iskustva sa polarovima!Bio sam na pripremama za Kineziološki fakultet i tamo smo koristili polar.
slavonac__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 19:51   #83
Quote:
slavonac__ kaže: Pogledaj post
Molim pomoć!

Zanim me gdje bi mogao kupiti pulsmetar u Zagrebu.Kupio bih bolji koji ima i opciju stavljanja na pedometra na nogu i kakva su vaša iskustva sa polarovima!Bio sam na pripremama za Kineziološki fakultet i tamo smo koristili polar.
Intersport, Turbosport, Hervis, IgluSport ... ima ih di god hoces...

Iskustva s Polarom nemam, ja sam Suunto ljubitelj
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 00:28   #84
sportski sat POLAR RS200 vs. RS200SD

za pocetak se ispricavam ako sam eto krivo smjestio temu

eto, zanima me koja je razlika izmedju ta dva modela polarovih sportskih satova, ako razlika uopce postoji, jedino sto sam primjetio da u prodaji sa modelom RS200SD dolazi zajedno sa FOOTPOD-om za mjerenje brzine i udaljenosti... i dali je to ta razlika i dal npr. RS200 moze koristit taj FOOTPOD za udaljenost i brzinu.... hvala...

buduci da si gledam kupiti jedan od ta dva mozda bi ntko znao kako i gdje bih mogao proći najpovoljnije... jos jednom hvala
HARD is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 07:10   #85
Jedina razlika je footpod.
Imam RS 200.

Inače,footpod ti nije baš pouzdan,skup je a i stalno ga treba kalibrirati.Ne preporučam ga.

Ako baš želiš uređaj koji će ti mjeriti brzinu i udaljenost,uzmi rađe nešto od Garmina.

Što se povoljnije cijene tiče,ja sam kupio kod Aleša u Bregani.
Em je jeftiniji nego kod nas,em dobiješ povrat poreza.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 19:17   #86
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Jedina razlika je footpod.
Imam RS 200.

Inače,footpod ti nije baš pouzdan,skup je a i stalno ga treba kalibrirati.Ne preporučam ga.

Ako baš želiš uređaj koji će ti mjeriti brzinu i udaljenost,uzmi rađe nešto od Garmina.

Što se povoljnije cijene tiče,ja sam kupio kod Aleša u Bregani.
Em je jeftiniji nego kod nas,em dobiješ povrat poreza.

aha aha, tako naci... e super, a daj mi reci kolko si platio i malo vise o tom garminovom...

takodjer vidio sam nekakav gps uređaj, piše da je kompaktibilan sa par satova jedan od njih je bio i polar RS200 i nepada mi napamet za sto bi to moglo sluziti, frend kaze da je za mjerenje brzine i udaljenosti... al nisam siguran pa ak nesto znas o tome... i ako mozes nest rec o kretanju cijena, taj povrat poreza kolko si ustedio i takve neke podatke, hvala
HARD is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 10:40   #87
Quote:
HARD kaže: Pogledaj post
aha aha, tako naci... e super, a daj mi reci kolko si platio i malo vise o tom garminovom...

takodjer vidio sam nekakav gps uređaj, piše da je kompaktibilan sa par satova jedan od njih je bio i polar RS200 i nepada mi napamet za sto bi to moglo sluziti, frend kaze da je za mjerenje brzine i udaljenosti... al nisam siguran pa ak nesto znas o tome... i ako mozes nest rec o kretanju cijena, taj povrat poreza kolko si ustedio i takve neke podatke, hvala
Koštao je oko 950 kuna - no,prije dvije godine.Kakve su sad cijene,provjeri ovdje:

http://www.maraton.si/hC11815F31V53rCR.htm

Vidim da su mu i sad cijene iste...također,napisao sam Bregana,a nije već Brežice

Povrat poreza je 20% - isplaćuje ti prilikom slijedećeg posjeta dućanu.

Što se Garmina tiče,nemam nekih iskustava s njime,samo po pričanju.

Ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=380386&page=8

raspravljaju o njemu,pa vidi...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 12:08   #88
Dečki ja sam malo tukava u tim tehničkim stvarima, a trebao bi mi sat sportski. jel moguće imati neki koji mogu kombinirati za bajk i za trčanje?
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 14:03   #89
Polar ima modela koji su i za bicikl i trčanje - razlika je u nosaču za bicikl.

Naravno,ima i Garmin.I svi eminentniji svjetski proizvođači.Na tebi je da usporediš i odabereš.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 15:29   #90
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Polar ima modela koji su i za bicikl i trčanje - razlika je u nosaču za bicikl.

Naravno,ima i Garmin.I svi eminentniji svjetski proizvođači.Na tebi je da usporediš i odabereš.
Gledala sam ovu stranicu koju si dao - maraton.si i ne nalazim. Daj mi pliz samo reci kao kaj da tražim jer sam stvarno tupson
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 07:49   #91
Sa lijeve strane imaš izbornik artikala - pod Accessories imaš jedan od mogućih izbora "Polar Cycling"
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 12:07   #92
Hvala!
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 18:12   #93
Sportski sat s posebnom opcijom

Da li netko zna kakav sportski sat koji ima opciju da svakih npr. 35 sekundi daje znak (bip). To bi mi odlično došlo za održavanje ritma na atletskim utrkama...

Ako znate di ima za kupiti takav sat molim vas javite...
athletic22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 08:33   #94
Quote:
athletic22 kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kakav sportski sat koji ima opciju da svakih npr. 35 sekundi daje znak (bip). To bi mi odlično došlo za održavanje ritma na atletskim utrkama...

Ako znate di ima za kupiti takav sat molim vas javite...
Gotovo sam siguran da svaki, iole ozbiljniji, proizvođač sportskih satova ima tu funkciju. Kod Garmina se radi o funkciji INTERVAL TIMER koja ima podopciju REPEAT. Jednostavno postaviš interval i svaki put kad odbrojavanje dođe do nule, oglasi se zvučni signal i brojanje počne od početka i tako traje dok god ga se ručno ne prekine. Već najslabiji Garminov model (Forerunner 50) ima tu opciju.
kia pride is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 12:56   #95
Suunto u Hrvata

Posto se Suunto sve cesce vidja na rukama nasih sportasa i rekreativaca, siguran sam i da ovdje ima puno vlasnika istih...
Kakva su vasa iskustva i ocjene?

Ponosni i sretni vlasnik X6 od 2003. godine, kupljenog u u samoj tvornici u Finskoj. Izbor je bio il’ zeleni, il’ narancasti. Srecom uzeo zeleni, tocnije maslinasto zeleni. Nakon skoro 6 punih godina nosenja, jos izgleda k’o nov, lagani tragovi koristenja, ogrebotine vidljive po samom satu, staklo neogrebano, iako ga nisam sparao...
Jednostavan za koristenje - i pored brda opcija i postavki, sve se lako nadje i namjesti. Jos uvijek me impresionira preciznost visinomjera/barometra – u metar! Kako to on nanjusi, pa metar je samo u pitanju, cesto se pitam. Dobro, treba se cesto kalibrirati, ali stvarno je precizan! Na 700 metara ukupne visinske razlike, krajnja greska mi bude oko 4-7 metara, sto je uistinu prihvatljivo. Kompas ne koristim toliko cesto, al’ dobro dodje, koliko sam ga koristio vidim da je i on prilicno pouzdan i tocan. Termometar radi dobro samo ako se sat skine s ruke, sto mi je razumljivo, tako da ga po sumi cesto skinem s ruke i stavim na traku od ruksaka koja ide preko prsa. Program koji dolazi s njime je dobar, i lako se sinkroniziraju podaci, graf dobreo izgleda...Jedine zamjerke: remen – promjenio vec 2. Nakon nekog vremena jednostavno pocne pucati, al’ ‘ajde, zamijeni se lako. Prvi put slao ga u Finsku, jer nisam znao da se moze promijeniti u kucnoj radinosti, drugi put kupio rezervni i sam ga promijenio u 5 minuta. Baterije sam mjenjao 4-5 puta, sto je opet krajnje jednostavno, baterija se kupi za 20tak kuna i sam je zamijenis. I da, “zablesirao” mi se dvaput, jednostavno se “ponisti” i misli da je opet 2003. Nasao na netu da je to jedini problem koji su imali sa ovim modelima, i da je na X6HR to rijeseno. Drugo sve 5, lagan i relativno malen za sve sto skriva u sebi, meni sasvim lijepo izgleda i svidja mi se sto je bez ikakvih ostrih rubova i dodataka, kao npr. Casio protrek serija..
Kupio boljoj polovici t3. E sad...Napravljen u Kini. Plasticno staklo - nakon 2 mjeseca, sve izgrebano. Srecom kupio pastu za poliranje, izglancao ga i sad je opet k'o nov... Bez uputa tesko namjestim i sat na njemu, a kamoli sta drugo. Dugmad mala, pa jos s jedne strane moram stiskat k'o konj da ulove, prst te zaboli ako moras namjestit vise toga odjednom. Iako je precizan i on, stvarno nema zamjerki s te strane...
niner.alpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 11:48   #96
Suunto
Imamo doma x3hr (moj), altimax i core (bolja polovica), a imala sam prilike probati i t6. Zelja mi je Lumi, jedino sto mi kod njega fali hr monitor, steta sto ga nisu stavili

t6 je pila samo takva i bio bi mi idealni izbor da ne kosta ko suho zlato. x3 je ok jer ne kosta toliko puno, a ima sve sto mi treba, jedino sto (s obzirom da je u niskom cjenovnom rangu) nema toliko mogucnosti kao t6.... npr ne mozes istovremeno gledati na kojoj si visini i koliko je sati

s preciznoscu nismo imali nikad problema, odlicni su, podnose svakakve ekstremne uvjete i (ako se pazi na kalibriranje) uvijek pokazuju tocno sto trebaju
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 11:05   #97
Nedavno dobio na poklon X10 military
Za sada sam ga malo testirao, no za vikend idem na MTB vožnju pa ću malo bolje vidjeti kako sve funkcionira.
__________________
bez panike
apić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2009., 13:34   #98
Ja sam kao ronioc vlasnik dobrog starog D3-a
Mlaen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 21:29   #99
jel ovaj vrijedi ista? po vasim iskustvima?
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 16:13   #100
Quote:
perich kaže: Pogledaj post
jel ovaj vrijedi ista? po vasim iskustvima?
Naravno, zašto nebi vrijedio!?
__________________
bez panike
apić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.