Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2014., 18:22   #21
Rijetko sam ovdje ali na ovu gomilu gluposti moram reagirati

Veću gomilu gluposti nisam pročitao već dugo a u Internet poslovima se nađe svakakvih gluposti.
kameni1 se registrirao da bi popljuvao SFI i reklamirao sebe, prvi post na forumu!

Za početak tvrdi da je u tri mjeseca zaradio 10$! Žalosno da čovjek njegovog znanja nije u stanju zaraditi barem nekoliko stotina $ u tri mjeseca rada!
I sam sam tri mjeseca član SFI i drugi dan ovog mjeseca sam već zaradio
http://www.zaslike.com/files/4l7cj3y...2fd_thumb.jpeg 19,79$ direktne provizije od kupaca u web shopu.
Nešto se slabo vidi pa evo još jedan link na istu sliku http://www.zaslike.com/files/4l7cj3yw10mbjpyut2fd.jpeg
Piše o masi potrebnih suradnika za neku zaradu a to jednostavno nije točno! Suradnici donose neku zaradu, malu jer aktivni suradnik donosi 1-2$ mjesečno i možete ih imati neograničeno, bez uvjeta a njihovi suradnici grade nivoe u dubinu do 12 nivoa ukupno. Ali to je manji dio zarade, ne osnova!
Sfi je spoj mlm sistema bez onih binarnih i sličnih uvjeta, bez nogu koje moraju biti podjednake, bez ikakvih skrivenih uvjeta koji vam mogu uzeti pravo na isplatu i affiliate marketinga za TripleCliks proizvode i usluge.
I svaki član može ponuditi svoje proizvode, koje ima prava prodavati, te usluge koje zna izvršiti te time zaraditi dodatno, bez troškova!
Ovdje svi pišu o affiliate marketingu kao dobrom načinu zarade ali on ima i manu- malo je proizvoda koji se kupuju svaki mjesec i donose stalni prihod, kupca tražite uvijek iz početka ili postojećoj mailing listi nudite nove proizvode koji bi mu mogli biti interesantni. U SFI toga nema, jednom kupac, uvijek vaš kupac i donosi vam proviziju ma što on kupovao. Nađete čovjeka koji ide na aukcije i on kupuje tc kredite, vi zarađujete godinama od tog, jednom dovedenog kupca/sudionika aukcija!

Svi pišete o freelance kao najboljem načinu zarade ali ponuditi nekome napraviti blog ili web, napisati autorski tekst, napraviti prijavu poreza na Internet zaradu u hr ili nekoj drugoj državi… ili bilo što drugo je glupo na SFI? A besplatno je i ljudi to rade, zarađuju i tamo sa takvom ponudom. Nije neki novac ali za blog na blogger-u se naplaćuje 5$ a treba vam 20 minuta max za napraviti ga sa ubacivanjem tekstova, slika, linkova… i tri-četiri stranice.

kameni1 piše o svom velikom znaju a nije zaradio na SFI gde to znanje može unovčiti, piše o velikim zaradama koje ima nudeći što? Ili šarene laži umotane u lijepi papir ili se bavi affiliate marketingom što je mogao i u sfi ali bi uz put gradio i mrežu suradnika, učio ih kako da oni rade i time dodatno povećavao zaradu.
Možda ti kameni1 jesi radio u SFI ali posao nisi radio već si klikao crvene tabove, učio marketing školu (odlična škola i potpuno besplatna, 30 lekcija + skoro 90 lekcija maketinga iz pera George Little-a koji se inače skupo plaćaju+ savjeti vlasnika SFI+ forum samog SFI) ako si pročitao i to i nadao se zaradi od toga.

Za tim koji kao kaže „ne postoji“ što reći? Tim u kojem sam ja ima facebook grupu za podršku gdje su prevedene gomile tekstova na lokalne jezike, postoji timski forum na jezicima svih ex yu zemalja (dijelovi na slovenskom, makedonskom, mađarskom čak.. ) , timski forum na engleskom za ljude iz cijelog svjeta, webinari za početnike i napredni, gomile pisanih i video tutorijala, aktivni članovi mogu besplatno koristi timski autoposter za facebook oglašavanje bilo čega vezano uz SFI, ni na jedan upit nitko ne čeka odgovor duže od par sati a većinom su odgovori u par minuta.. I ako ga njegov sponzor nije znao uputiti moga se obratiti nekom od uplinea jer ih sve vidi, ima i njihove mail adrese. Ali čim mu je dao neke linkove na blogove trebalo je to i pročitati, usvojiti ta znanja (blog Milana Zorića vjerojatno)

Zaključak, gospodin kameni1 nije htio raditi jer da je dio energije uložio u SFI od ove sa kojom je pisao o njemu imao bi puno bolji uspjeh. Možda njegov sponzor i sam nije bio puno duže u SFI i sam je još učio ali, SFI je jedini mlm sustav gdje moj PSA zaradi više od mene jer ima bolje rezultate, gdje netko može zaraditi tisuće $ i zarađuje a njegov sponzor zarađuje samo stotine $ (može svatko vidjeti u svom upline takve primjere) je se u SFI zarađuje samo rezultatima rada ali su zarade jako dobre i dostupne svakome tko želi učiti i raditi bez da plaća za svoj posao i uloži i jedan cent u posao (ja sam, samo da naučim plaćati skrillom jer SFI nudi preko 60 načina plaćanja investirao 2$ ali i reinvestirao dio zarade)

Ja nisam ing. elektrotehnike, imam preko pola stoljeća, ne znam engleski.. ali radim i zarađujem u SFI Već nakon samo 3 mjeseca 20$ u danu
Treba li nekome dodatno objašnjenje, pitajte i kad budem tu, odgovoriti ću
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 19:44   #22
Quote:
meliri kaže: Pogledaj post
...
http://i.imgur.com/RbUGqEB.gif
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2014., 22:36   #23
Thumbs up zanimljivo....

Meliri.....Radoznala sam,ali i zainteresirana za posao u SFI pa ukoliko nije problem da dobijem par informacija ili me uputiš u način zarade na pp..........Priznajem, već sam bila na fb stranici, trebala pratiti webinare,ali mi tad nekako nije odgovaralo vrijeme, kada su počinjali.Možda sam trebala imati više strpljenja, ali eto...nisam.


Pozzz,

Zadnje uređivanje saraXX : 04.03.2014. at 22:43.
saraXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 17:03   #24
Quote:
saraXX kaže: Pogledaj post
Meliri.....Radoznala sam,ali i zainteresirana za posao u SFI pa ukoliko nije problem da dobijem par informacija ili me uputiš u način zarade na pp..........Priznajem, već sam bila na fb stranici, trebala pratiti webinare,ali mi tad nekako nije odgovaralo vrijeme, kada su počinjali.Možda sam trebala imati više strpljenja, ali eto...nisam.


Pozzz,
imaš pp a i ja lupam glavom od zid jer sam info o SFI imao na netškoli čiji sam bio član čim je krenuo taj posao na ovim prostorima ali ako prvi čovjek u mojoj klasi (ljudi koji su startali isti dan) može imati duplo bolji razultat od mene a iz burkine faso je i sigurno ima lošije uvjete za rad od mene, onda mogu i ja

Ali.. kao i svi i ja sam bio nepovjerljiv prema odličnom poslu u koji ne ulažeš novac.. dok nisam upoznao čovjeka koji zarađuje ogroman novac sa SFI a onda sam odlučio startati i sam
Uostalom, moji suradnici znaju tko sam, vide koliko sam uspješan u poslu koji nema veze sa SFI i znaju da ovo ne radim kako bi preživio već jer znam koje su mogućnosti ovog posla.
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:44   #25
Quote:
duplo bolji razultat od mene a iz burkine faso je i sigurno ima lošije uvjete za rad od mene
njemu vjerovatno taj novac može kupiti puno više stvari pa mu je i satnica isplativija te naravno tako ima i više motivacije..
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 16:15   #26
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
njemu vjerovatno taj novac može kupiti puno više stvari pa mu je i satnica isplativija te naravno tako ima i više motivacije..
Glavni problem kod rada u SFI je što većina spominje "satnicu" a u affiliate marketingu nema satnice već si plaćen po učinku.
I treba neko vrijeme da naučiš posao, nađeš kupce a onda krenu i iznenađenja kad stari kupac kupi ponovno a ti dobiješ proviziju bez da si radio
Pa tako više puta u mjesecu
I kad imaš vlastiti proizvod treba neko vrijeme da zaživi na tržištu, da dobiješ koji pozitivan feedback i proizvod se počne lakše prodavati, Kao novi prodavač se moraš dokazati!
Nitko ne pita koliko radi netko tko je u SFI 6 ili više mjeseci i koliko je njemu satnica ali je satnica bitna u prvom mjesecu dok još učiš?

Za pravi rezultat ipak treba vrijeme i barem 200-300 sati uloženog aktivnog rada a kasnije sve ide lakšim putem.
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 18:22   #27
Quote:
meliri kaže: Pogledaj post
Glavni problem kod rada u SFI je što većina spominje "satnicu" a u affiliate marketingu nema satnice već si plaćen po učinku.
I treba neko vrijeme da naučiš posao, nađeš kupce a onda krenu i iznenađenja kad stari kupac kupi ponovno a ti dobiješ proviziju bez da si radio
Pa tako više puta u mjesecu
I kad imaš vlastiti proizvod treba neko vrijeme da zaživi na tržištu, da dobiješ koji pozitivan feedback i proizvod se počne lakše prodavati, Kao novi prodavač se moraš dokazati!
Nitko ne pita koliko radi netko tko je u SFI 6 ili više mjeseci i koliko je njemu satnica ali je satnica bitna u prvom mjesecu dok još učiš?

Za pravi rezultat ipak treba vrijeme i barem 200-300 sati uloženog aktivnog rada a kasnije sve ide lakšim putem.
da, ali ako gledaš dugoročno i na ulaganje za gotovo ništa u početku i nešto kasnije jel nije logičnije i pametnije krenuti sa adsensom?
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 18:30   #28
Zanimljivo je jedno svi koji pocnu s takvim kompanijama pocnu puste price i bla bla ajd kupite onda domenu pravu i reklamirajte a ne ovako blog ili domena .biz omg od domena com,org,me,hr,net ono znj domena znj firma sa radom 100 godima
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 22:26   #29
Sta je problem uclaniti se i probati?
Moze se puno toga nauciti a upute su besplatne.
I na kraju uvijek mozete odustati jer nije ni to za svakog.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 00:35   #30
Quote:
distrgovina kaže: Pogledaj post
Sta je problem uclaniti se i probati?
Moze se puno toga nauciti a upute su besplatne.
I na kraju uvijek mozete odustati jer nije ni to za svakog.
vrijeme je problem
vrijeme je dragocjeno
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 07:48   #31
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
vrijeme je problem
vrijeme je dragocjeno
I ne bas.
Za nekoliko dana svako moze viditi jeli to za njega.
Po meni dobro je nesto novo nauciti, iskustvo vise.
Svi poslovi u marketingu su manje vise slicni, a u Internetu je buducnost.
No, ko nema strpljenja i ne zeli ulagati u svoje znanje, ovo nije za njega.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 19:22   #32
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
da, ali ako gledaš dugoročno i na ulaganje za gotovo ništa u početku i nešto kasnije jel nije logičnije i pametnije krenuti sa adsensom?
Koliko možeš zaraditi adsensom na stranici koja ima mali broj posjeta mjesečno?
I dovedeš čovjeka na stranicu a on umjesto da pročita tekst i možda postane kupac ili suradnik ode za nekoliko centi ili pola $ privučen nekom reklamom? A ako postane kupac u web shopu mi daje proviziju sada ali i svaki puta kad nešto kupi a izbor je svakim danom veći!


Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Zanimljivo je jedno svi koji pocnu s takvim kompanijama pocnu puste price i bla bla ajd kupite onda domenu pravu i reklamirajte a ne ovako blog ili domena .biz omg od domena com,org,me,hr,net ono znj domena znj firma sa radom 100 godima
Većina ljudi koji rade ovaj posao ima više vlastitih domena, plaćenih.
Neki rade samo redirekciju a drugi imaju i vlastite stranice pod svojojm domenom, makar i jednostavne na blogger ili worldpres platformi. No za naše malo tržište to malo tko čini jer se linkovi prijavljuju kao spam po duštvanim mrežama i ta domena brzo postaje neupotrebljiva. Jednostavno, ljudi iz drugih programa prijavljuju jer time slabe konkurenciju.
Ja osobno za lokalna tržišta ne želim niti oglašavati niti ulagati trud u neku bolju stranicu jer to nema smisla a i naši ljudi ne gledaju što posao daje ako se pravilno radi. Čak ga i većina članova loše radi, bazira se na izgradnji mreže a to bi ipak barem u prvoj godini trebao biti puno manji prioritet od stvaranja mreže kupaca. Stranca ako uputim na aukciju i dam mu poklon bon vrijednosti 12$ (mene košta malo manje od 1$) on i potroši neki novac i meni je to isplativo, lokalni kupi 5 tc kredita i w3 te igra igrice da dobije nešto besplatno i ja gubim 1$.
Srećom, imamo i forum za strance a i sfi ima jako korista forum pa nije problem raditi ni sa strancima iako mi je engleski na razini naših političara

Gledam, pokretač teme se ne javlja, baš bi volio pročitati što je on to radio u tri mjeseca da nije ništa zaradio?
A ima tako široko znanje
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 20:41   #33
Quote:
Koliko možeš zaraditi adsensom na stranici koja ima mali broj posjeta mjesečno?
a u SFI sa shopom koji ima mali broj posjeta?

uložiš srce i dušu u shop i jednog dana propadne stranica, e jbg

bolje si napravi pravi shop kojeg si ti stvarno vlasnik
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 15:55   #34
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
a u SFI sa shopom koji ima mali broj posjeta?

uložiš srce i dušu u shop i jednog dana propadne stranica, e jbg

bolje si napravi pravi shop kojeg si ti stvarno vlasnik
Sfi je daleko od malog broja posjeta a Triplecliks pogotovo
Pogledaj malo aleksa rank stranica i koliko samo dobro kotiraju na američkom području te na globalnom.
Malo ljudi uspije u samostalnom poslovanju, čak i sa e book proizvodima, postavljanje na click bank ili neki slični servis ima trošak 50$ ili i više, moraš napraviti stranicu itd što opet ima svoje trošove a ovdje je sve to besplatno i pogodno i za testiranje novih proizvoda, ako pokažu uspijeh u prodaji vrijedi razmisliti i o drugim načinama plasmana.

Sve ima prednosti i mane, treba iskoristiti prednosti koje SFI nudi.
Moj stav je takav i ok mi ide, tko misli drugačije, ima pravo na svoj izbor ali pogotovo za početnike u affiliate marketingu, SFI je sigurno jako dobar itbor već i zbog samog marketing tečaja jer se da puno toga naučiti a uz korištenje timskih foruma i grupa i postati vrlo uspješan.
Ali treba raditi, učiti i primjeniti u praksi
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 16:34   #35
Koji glup post kamenog...

Kad već tako pljuvaš jedan način zarade onda ponudi ljudima alternativu, uputi ekipu koja hoće zaraditi na "pravi" put.

"SFI je loš, ja sam Bog internet zarade, svi ostali su glupi i lijeni, vidimo se smrtnici..."

Katastrofalan pristup.
Basto12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 16:42   #36
Quote:
Basto12 kaže: Pogledaj post
Koji glup post kamenog...

Kad već tako pljuvaš jedan način zarade onda ponudi ljudima alternativu, uputi ekipu koja hoće zaraditi na "pravi" put.

"SFI je loš, ja sam Bog internet zarade, svi ostali su glupi i lijeni, vidimo se smrtnici..."

Katastrofalan pristup.
http://www.hzz.hr/
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 16:47   #37
I nitko da pita tko ce uopce kupit te proizvode?
reklamirat ih po fejsu? spamat okolo sa nekim proizvodima?
Kačit link Tripleclicksa na komentare dnevnik.hr i ostalih portala?
po raznim grupama spamaju non stop kao neka sekta...npr mobitel i sad bi trebao očekivat da netko kupi mobitel ili bilo što preko linka kojeg sam ja ubacio npr na neki post od Index.hr-a?
Stranci se uplaše kad vide bilo kakvo spamovanje ,kamoli da kliknu i kupe nešto a svi odavde balkanci nemaju para,i da imaju valjda ce otic u trgovinu i dobro razgledat pa kupit što ih zanima...
za sve ostalo tu je Njuškalo,gdje se također može stavit svoja garažna prodaja i kupit sve od igle do lokomotive iz svoje zemlje a ne nekog lika iz Burkine Faso ili Kanade..i još toliko trošenje vremena i struje i toliko čitanje...
SFI članovima je bitno da se radi a to što više struje potroše to nije bitno,ha..e da je takav mentalitet ljudima u ovoj zemlji ali da se uhvate pravog posla,di bi nam kraj bio..makar i motike ili lopate..a mislim da bi za toliko uloženog vremena koliko oni ulože, više zaradio da pravim treske za potpalu..

Ovaj moj link dolje zanemarite s obzirom na ovaj post,ja jesam na neobuxu i klikam 5 minuta na dan..to smatram igrom i hobijem..
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 16:55   #38
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
I nitko da pita tko ce uopce kupit te proizvode?
reklamirat ih po fejsu? spamat okolo sa nekim proizvodima?
Kačit link Tripleclicksa na komentare dnevnik.hr i ostalih portala?
po raznim grupama spamaju non stop kao neka sekta...npr mobitel i sad bi trebao očekivat da netko kupi mobitel ili bilo što preko linka kojeg sam ja ubacio npr na neki post od Index.hr-a?
Stranci se uplaše kad vide bilo kakvo spamovanje ,kamoli da kliknu i kupe nešto a svi odavde balkanci nemaju para,i da imaju valjda ce otic u trgovinu i dobro razgledat pa kupit što ih zanima...
za sve ostalo tu je Njuškalo,gdje se također može stavit svoja garažna prodaja i kupit sve od igle do lokomotive iz svoje zemlje a ne nekog lika iz Burkine Faso ili Kanade..i još toliko trošenje vremena i struje i toliko čitanje...
SFI članovima je bitno da se radi a to što više struje potroše to nije bitno,ha..e da je takav mentalitet ljudima u ovoj zemlji ali da se uhvate pravog posla,di bi nam kraj bio..makar i motike ili lopate..a mislim da bi za toliko uloženog vremena koliko oni ulože, više zaradio da pravim treske za potpalu..

Ovaj moj link dolje zanemarite s obzirom na ovaj post,ja jesam na neobuxu i klikam 5 minuta na dan..to smatram igrom i hobijem..

Po tvom mišljenju se isplati klikati reklame ali se ne isplati baviti affiliate marketingom?
Pa onda ni jedan čovjek na svijetu ne bi zaradio ništa tim načinom a većina affiliate marketing smara ok načinom zarade!
To što većina spama ne znači da moraš i ti, što većina ne zna maknuti se od facea ili domaćih portala, ne znači da svi tako rade.
Bit je naći ciljanu publiku i ponuditi im ok proizvod po ok cijeni, tko to zna i može ima i zaradu ali na Tc i svog registriranog kupca koji će možda opet nešto kupiti
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 17:08   #39
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 17:09   #40
ako nije spamanje,onda je ulaganje...
ja sam probao sa neobuxom jer nisam u ničemu posebno dobar da budem freelancer iako se super služim i engleskim i kompom,također ne želim posvećivat toliko vremena internetu i čitat to sve,obavljat sve te zadatke i ostalo..i onda mi uletilo 50$ na onoj igri na neobuxu i ostao sam klikat,evo nakon 2 mjeseca imam 70$,a obavim sve uz jutarnju kavu i cigaru..još gledam i TV usput..čak sam i uložio15$ koje sam zaradio na siteu,nista iz svog džepa ,uzeo si one referale,imam i 10 koje sam doveo...ugl neki džeparac je skoro tu,a napredujem konstantno..najvažnije mi je da mi treba 10 minuta na dan,ako radim mini jobs onda više..al više i zaradim i sve to sa isključenim mozgom

Sve u svemu,nije sve za svakoga i svatko si moze naći što mu odgovara..no ja iskreno ne vidim ništa u SFI ako nemate dobar način dovođenja ljudi koji će kupit nešto tamo..lijepo to izgleda da dobijete 20$ ako netko kupi to i to..al malo razmislite tko će vam to kupit ljudi moji...
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.