Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2007., 17:08   #1
Društveno veleučilište - Zagreb

evo nova tema.. ima li koga tko tamo studira? kako je, kakav je prijemni? što preporučujete? Jeli moguće nakon što se tamo završi tri godine studija, nastaviti dalje školovanje na kojem faksu?
molim pomoć.. javite...hvala. pozdrav.
tajcika5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2007., 09:56   #2
Ako ima netko tko zna nesto o ovome neka odgovori. Dal se moze kasnije nastaviti studij? Di se moze zaposliti ako zavrsis te tri godine?
Mor-on is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2007., 11:18   #3
studiram ja . .

vise informacija o tom studiju mozes dobiti na

www.drustveno-veleuciliste.net , pa tamo sve pitaj sto te zanima .. ljudi iz udruge studenata ce ti odgovorit na pitanja
badek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 00:43   #4
sto nema nikog odavde
badek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 17:36   #5
Quote:
tajcika5 kaže: Pogledaj post
evo nova tema.. ima li koga tko tamo studira? kako je, kakav je prijemni? što preporučujete? Jeli moguće nakon što se tamo završi tri godine studija, nastaviti dalje školovanje na kojem faksu?
molim pomoć.. javite...hvala. pozdrav.

imaš upravni studij i porezni studij.

prijemni nije težak... naštrebaš pitanja iz one knjižice oglednih pitanja za pravni fakultet, koju baj d vej više ne prodaju, tak da je moraš nabaviti od starijih studenata.

a za daljnje školovanje ne znam... mislim da s upravnim možeš nastavit na pravu, a za porezni ne znam, to je još uvijek dvogodišnji studij.




Quote:
badek kaže: Pogledaj post
sto nema nikog odavde
ima ima
 
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 18:08   #6
Quote:
jahorina planina kaže: Pogledaj post
ima ima
E, baš fino.

Ostane li Upravni studij i u drugom roku? Iskreno, mene to ne zanima, ne planiram to završiti ako upišem, a htjela bih to upisati samo u slučaju da ove godine, nedobog, ne upadnem na željeni studij (zašto mi je baš to alternativa, zašto želim studirati nešto što mi nije blisko, a ne pauzirati godinu u slučaju neprelaska razredbenog praga na željenom faksu, duga je priča ).

Znači, treba nabaviti knjižicu za Pravnog fakulteta. Ma, ne namjeravam ja učiti za taj prijemni (ionako povijest i osobito hrvatski moram učiti za primarni prijemni) Daj mi reci kakva su pitanja iz hrvatskog: ima li više pravopisa/gramatike ili književnosti? Kakvo je to logičko zaključivanje? Koliko se dugo piše prijemni? Koliko ima pitanja iz svakog dijela? Pročitah da je u srpanjskom roku prijemni 10.7. Kad se otprilike saznaju rezultati i kad bi mogli biti upisi? Puno pitanja...
mili vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 01:35   #7
a gle, rezultati su bili tak brzi jer nas je došlo 100 na prijemni u jesenskom roku.
ako ne upadneš na željeni faks, upišeš nešt drugo, da imaš studenska prava...

al nadam se ta ćeš uspjeti! sretno!!!

i javi kak je prošlo
 
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 13:19   #8
jel ima iko cijeli popis rokova za prvu godinu javne uprave???
matejainic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 00:54   #9
hehe, jel tko zna , upala sam na javnoj upravi, 50. sam na listi od 85 redovni, jer je to bez plaćanja?
anci_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 01:45   #10
pozdano neznam...al logicnim razmisljanjem,ne vjerujem da je od ukupnog broja redovno upisanih preko vise od 50% ide bez placanja odnosno uz potporu...
prije bi rekla prvih 30-40, al ipak to je samo moje misljenje..
jesicca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:33   #11
Thumbs up

Quote:
anci_zg kaže: Pogledaj post
hehe, jel tko zna , upala sam na javnoj upravi, 50. sam na listi od 85 redovni, jer je to bez plaćanja?
yap..to ti je bez placanja,tj uz potporu MZOŠ
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 20:31   #12
pozdrav svima..da li itko zna kada pocinju predavanja? hvala
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 11:14   #13
pozdrav ekipa,jel znate kojeg datuma počinje akademska godina 2008/2009?
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 14:17   #14
Kakav je bio prijemni? Koju literaturu si koristila? Knjige iz gimnazije ili još uvijek postoji nešto kao spomenuta knjižica? Postoje li neke skripte ili nešto slično što bi mi koristilo za prijemni? Možda probam na jesenskom roku.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 17:09   #15
pa ovak..prijemni je lagan..nisam se ništa previše pripremala,jer sam učila za maturu hrv.pa...logika nije teška-neki zadaci i riječi(što je malo teže,barem meni) i povijest-dosta općenita...čitala sam pomakove skripte s priprema i to samo pov...sretno,i sigurna sam da ćeš upast..
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 17:25   #16
pa ovak..prijemni je lagan..nisam se ništa previše pripremala,jer sam učila za maturu hrv.pa...logika nije teška-neki zadaci i riječi(što je malo teže,barem meni) i povijest-dosta općenita...čitala sam pomakove skripte s priprema i to samo pov...sretno,i sigurna sam da ćeš upast..
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 13:35   #17
Što su to pomakove skripte? Gdje se mogu nabaviti i koliko koštaju? Ja ti, nažalost, to ne znam jer se upisujem duuugo nakon završetka škole i nikad nisam studirala. Sad ciljam na izvanredni. Iako, nisam baš sigurna. Ako ovo čita netko tko je završio taj smjer ili, jednostavno, zna malo više, neka nam kaže kakve su nam konkretne šanse u zapošljavanju i hoće li mi to imalo pomoći da se maknem od šugavih poslova u kojima nema baš nikakvog smisla ni napretka. Majke mi, ako ću i dalje biti osuđena na te idiotarije samo da preživim, radije ću ukokat nekog i u zatvoru preživljavat besplatno!
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 15:05   #18
http://www.pripreme-pomak.hr/
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 15:07   #19
ali ako ti se neda na pripreme, dobre su i gimnazijske knjige..
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 16:45   #20
Hvala ti puno. A da li postoji opcija da ja ne idem na njihove pripreme i samo kupim njihove skripte?
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.