Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2010., 15:19   #1001
Gardaland

Pozdrav svima

Zanima me koju mi turisticku agenciju možete preporuciti da idem s njima u Gardaland?

Nemam bas iskustva s nasim agencijama, pa ne bih htio da me prevare ili da platim vise nego sto treba.
the_boss_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 00:05   #1002
Quote:
the_boss_21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima

Zanima me koju mi turisticku agenciju možete preporuciti da idem s njima u Gardaland?

Nemam bas iskustva s nasim agencijama, pa ne bih htio da me prevare ili da platim vise nego sto treba.
Ja sam išao sa Integral-om http://www.integral-zagreb.hr/ na dvodnevni (bio je 590 Kn po glavi+26 € karte). Prvi dan seelife (akvarij) i drugi dan gardaland. Spavali smo u nekom malom mjestu cca 20 min vožnje od gardalanda - imali večeru i doručak.

Jednodnevni se vrte 250-290 Kn + 24€
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 01:06   #1003
Gardaland

Evo mi se danas vratili iz Gardalanda! Kćer (5.5 godina) oduševljena a ja umorna ko pas.

Spavali u hotelčiću Marolda, u Sirmioneu. Hotel je nekih 10-tak min vožnje udaljen od Gardalanda, jako je uredan i čist, osoblje je jako ljubazno. Četiri noćenja + 3 doručka za 3 osobe koštali 500 €.
Sirmione mi je predivan gradić, šteta što nismo imali vremena da ga malo više razgledamo i pofotkamo.

Bili 3 dana u Gardalandu i većinom se zadržali na onom dječjem Fantasy dijelu parka. Nakon desetak vožnjih onim DoReMi traktorom sve mogu izdržati!

Vrijeme je bilo super, sunčano ali ne prevruće, klopa im je ok osim odvratnih komada pizze blizu onog velikog vrtuljka sa konjićima.

E da, uništila me vožnja natrag, trebalo nam je nekih 7 sati do Zagreba zbog par sudara i zastoja. I talijani koma voze, neka kravetina nam uletila iznenada bez žmigavca u lijevu traku i svega par cm je falilo da nas ne drmne. Fala Bogu na dobrim kočnicama i refleksima MM; trebalo mi je pol sata da dođem k sebi.
Tijana is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 02:44   #1004
Hej! Ima li koga tko je išao busom tamo i natrag?

Koliko otprilike traje vožnja, ako se kreće u 16:00 stignem li u 01:00 biti u Zg na kolodvoru?
__________________
Smile...happy looks good on you... :)
ines014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 12:59   #1005
Quote:
ines014 kaže: Pogledaj post
Hej! Ima li koga tko je išao busom tamo i natrag?

Koliko otprilike traje vožnja, ako se kreće u 16:00 stignem li u 01:00 biti u Zg na kolodvoru?
Obično se kreće u 18:00 iz Gardalanda i dolazi se u ZG oko 01:00, tako da ako krećete u 16:00 nebi trebalo biti problema sa dolaskom prije 01:00
Vožnja traje cca 7 sati sa 2 stajanja po 20 min do pola sata i nekakvim čekanjem na grani do 30 minuta
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 16:59   #1006
Mene zanima ako neko zna nekakav jeftini smjestaj za prespavat bilzu Gardalanda...bila bi vam zahvalna. I kako bi bilo za preko tjedna ici jer smo ja i decko bili u subotu i uzassss
marija1812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 17:15   #1007
Idem 1 dan u gardaland pa me zanima dal se isplati ici u sea life akvarij, kolko cu vremena izgubiti i jel se moze obici sve voznje u 1 danu?
the_boss_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 00:38   #1008
Akvarij prođeš za sat vremena, a kaj se tiće svih vožnji u jednom danu možda je moguće radnim danom ili kad je usrano vrijeme (kiša,hladno).
Možeš si pomoći sa expres cardom samo pazi da se ne rasproda-limitirani broj kartica
cult1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 02:29   #1009
Quote:
cult1234 kaže: Pogledaj post
Obično se kreće u 18:00 iz Gardalanda i dolazi se u ZG oko 01:00, tako da ako krećete u 16:00 nebi trebalo biti problema sa dolaskom prije 01:00
Vožnja traje cca 7 sati sa 2 stajanja po 20 min do pola sata i nekakvim čekanjem na grani do 30 minuta
Hvala

Nadam se da neće biti jako zima početkom desetog mjeseca.
__________________
Smile...happy looks good on you... :)
ines014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 12:42   #1010
Quote:
cult1234 kaže: Pogledaj post
Akvarij prođeš za sat vremena, a kaj se tiće svih vožnji u jednom danu možda je moguće radnim danom ili kad je usrano vrijeme (kiša,hladno).
Možeš si pomoći sa expres cardom samo pazi da se ne rasproda-limitirani broj kartica
a dal se isplati ici u taj akvarij, jel se ima sta za viditi? Sto se tice voznji ne mislim ici na one za djecu, vec ove malo ekstremnije i tipa 4d kino
the_boss_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 13:05   #1011
Quote:
the_boss_21 kaže: Pogledaj post
a dal se isplati ici u taj akvarij, jel se ima sta za viditi? Sto se tice voznji ne mislim ici na one za djecu, vec ove malo ekstremnije i tipa 4d kino
pa i nije bogznašto. kajaznam bolji od crikveničkoh akvarija, ni blizu londonskom
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 17:10   #1012
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
pa i nije bogznašto. kajaznam bolji od crikveničkoh akvarija, ni blizu londonskom
u londonskom nisam bio, pa ne znam, al sam bio u Barceloni i Indiani i tamo je odlicno
the_boss_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:19   #1013
iii sta nitko nezna nekakav jeftin smjestaj blizu gardalanda???
marija1812 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 23:39   #1014
pa procitaj prethodne stranice, vec sam pisala o tome. ima u kampovima povoljnije. tj.kraj gardalanda ima bezbroj prekrasnih i super uredjenih kampova. a ti kampovi rentaju mobilne kucice / bungalove koje mozes iznajmiti.nije skupo, jeftinije od hotela a stvarno je vrhunski.bila sam osobno lani (u satorima) u vise kampova na lago di garda, a te mobilne kucice i bugnalove sam iznutra vidjela.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 00:52   #1015
bok ljudi!
u subotu idem u gardaland sa dragim, pa me zanima da li tamo provjeravaju visinu?
on je visok 2,02m a npr granica za blue tornado je 2,00m :/
pa me zanima jel ce ga gnjaviti zbog ta 2 cm ili progledati kroz prste
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 10:16   #1016
znam da malu djecu mjere do u milimetar, jer je free ulaz za djecu do 1 m.
ne znam kako je za odrasle, nismo vidjali tako visoke
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 11:22   #1017
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
znam da malu djecu mjere do u milimetar, jer je free ulaz za djecu do 1 m.
ne znam kako je za odrasle, nismo vidjali tako visoke
Mi bismo trebali u Gardaland 8.10. - 10.10. Znam da tad vodeni sadržaji ne radetako su nam bar rekli. Molim iskusnije da mi olakšaju odabir: agencije u trodnevnom aranžmanu nude uz dva noćenja i polupansion:
- ili oba dana Gardaland
-ili jedan dan Gardaland a drugi Movieland i neki Safari park (valjda kao Zoo na otvorenom
Agencije iz prve opcije nude dodatno i razgled nekog gradića na S u blizini jezera Lago di Garde + Verona
Dok agencije iz druge opcije samo Veronu.
E pa sad, što mi vi preporučate. Idemo obiteljski (muž, ja 2 klinca od 7 i 14 g). Može li se Gardaland obići u jedan dan?
bakača is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 11:24   #1018
Kao što vidite, friško sam registrirana pa imajte milosti
bakača is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 12:38   #1019
Movieland ti je fora, a safari je bezveze. To su mi rekli da mozes mirne duse propustiti.
A taj gradic na "S" na jezeru je Sirmione, predivaaaaaaan grad, oborit ce te s nogu. Opcenito je cijelo Lago di Garda, sa svojom prirodom, sadrzajima, sa svojim gradicima (bila tamo punih 8 dana). A i Verona je krasna
Gardaland se moze u 1 dan obici ako ne bude guzve.
Koju opciju da preporucim, to ovisi sto je tebi i klincima vazno, tj. volite li samo zabavu ili ipak zelite vidjeti jos nest?
Npr., moji necaci (muski-8 i 12 godina) vole i vidjeti gradove, a ne samo zabavu (njima bih recimo sugerirala 1 dan Gardaland i 1 dan Sirmione i Veronu), ali nisu sva djeca takva.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 12:50   #1020
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Movieland ti je fora, a safari je bezveze. To su mi rekli da mozes mirne duse propustiti.
A taj gradic na "S" na jezeru je Sirmione, predivaaaaaaan grad, oborit ce te s nogu. Opcenito je cijelo Lago di Garda, sa svojom prirodom, sadrzajima, sa svojim gradicima (bila tamo punih 8 dana). A i Verona je krasna
Gardaland se moze u 1 dan obici ako ne bude guzve.
Koju opciju da preporucim, to ovisi sto je tebi i klincima vazno, tj. volite li samo zabavu ili ipak zelite vidjeti jos nest?
Npr., moji necaci (muski-8 i 12 godina) vole i vidjeti gradove, a ne samo zabavu (njima bih recimo sugerirala 1 dan Gardaland i 1 dan Sirmione i Veronu), ali nisu sva djeca takva.
Hvala puno na iscrpnom odgovoru!
I ja sam bliže opciji više obilazaka, naročito sada kad ne rade ti vodeni sadržaji. Zna li netko pridržavaju li se oni kalendarski ljetnog/zimskog radnog vremena ili to ovisi o vremenskim prilikama. Npr. zašto ne bi radili vodeni sadržaji ako je vrijeme super i iza 15.9?
bakača is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.