Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2012., 23:14   #41
Quote:
*Simba* kaže: Pogledaj post
Uh hebemu, meni evo sad prestalo ali nisam imala temp uopće i nije sad da bi se baš bacila po podu od bolova ali me boli...
mene je na početku malo boljelo, pretežno po noći kad bi trebala na spavanje.
a onda je krenulo sve više i više... temperaturu sam dobila tek nakon tjedan dana otprilike.
ako možeš odi na ultrazvuk bubrega za svaki slučaj...
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 23:34   #42
Izgleda da ću se onda morati provjeriti, a reci mi,normalno si mokrila tj redovito?
__________________
...ja sam hteo tačnu takvu to je čudna podudarnost....
*Simba* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 23:37   #43
Quote:
*Simba* kaže: Pogledaj post
Izgleda da ću se onda morati provjeriti, a reci mi,normalno si mokrila tj redovito?
da, samo mi se malo mokraća osjetila ali kod moje ginekologice je to normalno u trudnoći
počela sam ići više na wc tek kad sam počela s antibioticima...
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 12:46   #44
bol i kamenac u bubregu!

Evo podižem temu!!!

Prije mjesec dana sam završila u bolnici u 18tt zbog groznih bolova u donjem dijelu trbuha i desnom bubregu! Napravljene su mi sve pretrage i ultrazvuk bubrega te imam kamenac od 5mm, uloživa sam za vrh prsta i skraćen mi je cerviks!
Već sam dva puta izmokrila male kamenčiće, to su muke i bolovi prestrašni, ni najgorem neprijatelju ih ne bi poželila!
Dva-tri dana mi bude dobro, a onda opet krene ludilo od bolova, ne znam šta da više radim...
Izdržat ću sve za bebicu, i sve bolove i ležanje na lijevom boku, samo da dođemo u sigurne tjedne! :-)

Je li ima netko kakvi savjet za ublažit bolove?
linda00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:34   #45
Dizem temu iz mrtvih ali mi je potreban odgovor ako znate.

Zena mi je u 31 tjednu trudnocu, jucer je dobila napad bubrega tocnije desnog bubrega.
Bili smo na UZ kod urologa, nema pijeska, kamenca i slicno nego je jednostavno doslo do zastoja, urolog kaze zbog ploda koji pritisce a i hormona.
Dobila je spasmex i u ljekarni su napisali 3x dnevno po jednu tabletu. Skuzio sam da spasmex opusta misica, ne dozvoljva kotrakcije ali ne blokira bol tako da zea pije u lekadol po potrebi.

Intersira me, ako je netko od vas pio spasmex koliko dugo ga je pio, je li ga pio po potrebi ili redovito 3x1 tableta dnevno?
fat_boy_slim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 05:38   #46
Evo i mene. 28tt, bol na desnoj strani, i jos k tome dok lezim na desnom boku se povecava. Nije za ne izdrzati, al idem k doktorici nakon procitanih vasih iskustava. Zasad pomaze lezanje na lijevom boku.
Fat boy slim - neka zena proba druge tablete protiv bolova, jer su pisali da lekadol ne pomogne. Nije ni meni lupocet. Sretno.
__________________
jorgovan i tulipan
vretence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:02   #47
Bubrezi

Lijepi pozz svima. Evo registrirala sam se na forum samo zbog ove teme. Trenutno sam trudna 36 tjedana. I evo me u bolnici vec po treci put zbog zastoja bubrega. Prvi i drugi put je bio u pitanju lijevi bubreg. Evo sada desni. Jucer krenuli bolovi, ja mislika kontrakcije kad ono opet bubreg. Svi govore to je od maternice koja pritisce bubrege a meni je vec lagano dosta. Zastoj je na oba bubrega. Spavam malo na lijevom pa malo na desnom boku. Prva dva puta jaki napadaji, dobivala analgetike. Sad pomogne infuzija sa buscopanom. Beba je dobro i zrela je vec, ima 3 kile. I majke mi dodje mi da im kazem da mi naprave carski ili nesto jer strah me da ce mi bubrezi otic u tri lepe. 😥 inace zivim u Njemackoj.
đizus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:19.