Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2015., 14:22   #341
nadam se da će što prije. Već mi je dosta urinarne infekcije. Sad mi se pojavio opet i kondilom. Išla sam kod dr.Tolić i ona to nije uopće primjetila. Bila sam 2 puta kod dr.Grgurevića. On mi je to spalio, ali opet se pojavio. I na zadnjem pregledu mi je rekao da beba ima proširenu bubrežnu čašicu.
__________________
When the Going Gets Tough, the Tough Get Going.
xxMarinaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 16:54   #342
Pa mi smo u slicnim problemima! Ja nisam trudna, ali se borim s cistom. Sretno nam bilo
sb34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 18:43   #343
Ma biti će to sve dobro. I ja sam imala cistu na lijevom jajniku, prošle godine u 2.mj.
Pila sam provera tablete, mislim da se tako zovu. Prošlo je, ali uvijek strahujem kad me uhvati ta stqtana boliti.
__________________
When the Going Gets Tough, the Tough Get Going.
xxMarinaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 13:26   #344
Ja sam pila Provera prošli mj., nisu pomogle, sad popila Primolut nor. Osjećam neki pritisak na toj strani, nešto se događa. Budući da prije nisam ništa osjetila, ovo bi mogao biti dobar znak! Ja se tješim i iskreno nadam
sb34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 13:29   #345
Dr.Ćosić je počela raditi preko zdravstvenog, samo ovisi jesu li svi kartoni prebačeni..najbolje nazvati i pitati :-))
ljubi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 12:27   #346
jesu li prebaceni kartoni?
__________________
When the Going Gets Tough, the Tough Get Going.
xxMarinaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 23:02   #347
Moj je. Ja vec bila
sb34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2015., 00:24   #348
Iskustvo s poroda

Pozdrav svima, rodila sam nedavno pa da podijelim iskustvo za sve buduce mamice. Prvo: trudnicu mi je vodila dr. Zrinka Tomac u timu bez nositelja- malo je reci da za nju imam samo rijeci hvale- zena je ljubazna, sposobna, mlada, pristupacna ma pre pre predobra niti jedno neugodno iskustvo s njom nemam. Drugo: porodio me dr. Jandric- takodjer sam prezadovoljna, kao prvorotka rodila za tri sata, doktor bio cijelo vrijeme uz mene i babicu Zeljku, pomagao mi, ohrabrivao me i nasmijavao, stvarno se vidi da s ljubavlju radi svoj posao i na tome mu hvala! Od ostalih doktora izdvojila bi dr. Leonarda Tomica- izuzetno ljubazan, objasni sve sta te zanima, njezan. S pedijatrije pohvale dr. Krajinovicu- izuzetan strucnjak, pazljiv, strucan. Trece: samo iskustvo poroda je pozitivno, beba je bila samnom u sobi odmah nakon rodenja, i po danu i po noci, sestre su ljubazne posebno sestra Ljiljana i Blazenka!
kuhalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 22:01   #349
ordinacija dr Tomac

Zna li netko što je s ordinacijom dr Tomac na Plavom polju? Jel netko preuzeo?
221133 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 23:39   #350
Od 1.7. će dr Tomac, kao i svi ostali doktori iz bolnice dolaziti raditi na plavo polje po nekom rasporedu, jer fali radne snage, tako da će ju se nekad moći i zateći u ordinaciji...Većinu njezinih pacijentica, pogotovo trudnica, je preuzela dr. Tolić. A ne znam što će dugoročnije biti s njezinom ordinacijom.
kockica07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 09:15   #351
Drage moje trudnice/mame, ja imam milijun pitanja pa se nadam da cete mi uspijet bar na neka odgovoriti jer mi je prva trudnoca i jos nisam dobila konkretne odgovore na sva pitanja koja imam
Trudna sam 12 tjedana i trenutno sam u Dubrovniku, inace sam Brodanka i vratit cu se doma roditi, ako Bog da i vratiti za stalno.
Moje glavno pitanje vezano je za epiduralno. Kako i s kime bih se mogla dogovoriti oko toga? inace se panicno bojim porodna jos od kad sam kao klinka saznala kako djeca dolaze na svijet
inace sve mi je vezano za ginekologiju strasno (vjerojatno psihicka blokada) toliko da mi jucer doktor na pregledu nije htio/mogao napraviti papu. kad sam sjela na stolicu rekao mi je da se ja nemogu pregledat a kamoli nesto drugo. ovo vam samo govorim da vam ukazem taj strah.
Znaci epiduralna, dali se moze plaititi unaprijed i da me ceka, neznam kako bih to drugacije pitala. jer znam da ako dodes u neko nevrijeme rodit i nema anestiziologa mos se slikat a ja to zelim izbjec. Tipa, ja bi ju platila pa da mi MORAJU nacrtat anestiziologa..iako budimo realni u svako doba dana7noci postoji anesteziolog u bolnici..
evo to je za pocetak, imam jos pitanja ali vec mi je post poprilican pa ono da vas ne ubijem na pocetku
Daja1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 21:28   #352
Brođanke, kako doći do doktora iz bolnice ako se želi obaviti privatan pregled? Znam da se pričalo da se može..
221133 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 02:04   #353
Quote:
221133 kaže: Pogledaj post
Brođanke, kako doći do doktora iz bolnice ako se želi obaviti privatan pregled? Znam da se pričalo da se može..
Kada sam ja trebala na operaciju cisti, prvo sam otisla na odjel potraziti doktora kojeg sam htjela da me operira. Covjek me saslusao, odmah pregledao i rekao misljenje. Pa pokusaj i ti tako. Svi do jednog su ljubazni i susretljivi.
borovnica840 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 12:20   #354
Ja ću sada definitivno malo offtopic ići, ali na forumu nma baš aktivnih tema za ginekologiju u Slav.Brodu

Bila sam kod dr. Tolić preko HZZO-a, sad više ne radi preko njih pa me zanima jel postoji netko tko prima pacijente a da nije Tim bez nositelja II? Razlog je vrlo jednostavan, ne mijenjam zubare svaki put kad idem, pa ne želim ni ginekologa.
__________________
Mi dajemo psima naše slobodno vrijeme, raspoloživo mjesto i višak ljubavi. Zauzvrat, psi nam daju sebe cijele - to je najbolja pogodba koju je čovjek ikada sklopio <3
Popsika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 10:53   #355
Ima li svježih rodilja iz Slavonskog. Broda?
crnkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 11:55   #356
Izgleda nema nitko
crnkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:58   #357
Moja žena rodila 09.12. Treća kćer!!
Humana dolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 07:18   #358
I? Iskustva?
crnkicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 20:37   #359
Koja (žena) ginekologinja prima pacijente u Brodu? (preko HZZO). Znam da imaju 2-3 ali ne znam imaju li uopce mjesta?
brysontiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2019., 13:56   #360
Ima li novijih iskustava...stalno se dvoumim između Osijeka i Broda.... brod mi je 30ak km udaljen a Osijek 40tak....
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.