Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 16:57   #21
Debljina endometrija nema previse veze. U jajovodima nema opce endometrija pa se embriji zakvace i rastu.
BlackBerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:11   #22
I Dea? Ima li kakvih novosti?? Sta se desava?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 06:02   #23
Quote:
Ana Niko kaže: Pogledaj post
I Dea? Ima li kakvih novosti?? Sta se desava?


Sent from my iPhone using Tapatalk


I ja pratim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:41   #24
Ipak je vanmat bila dobila inekciju
Dea1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:44   #25
Quote:
Dea1234 kaže: Pogledaj post
Ipak je vanmat bila dobila inekciju


Ako je tako zao mi je,akonte mogu utjesiti da se nakon toga rijetko desi takva ista situacija,i moj ti je savjet kad dodjes malo knsebi fizicki,tocnije koliko mi je poznato moras cekat 6 mj da se organizam ocisti od inekcije,pa evenutalno opet pokusat moj ti je savjet da odradis sve preglede i eventualno napravis hsg pregled da ustanove prohodnost jajovoda i nakon toga da pokusas opet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:45   #26
Quote:
Dea1234 kaže: Pogledaj post
Ipak je vanmat bila dobila inekciju


I ako mi mozes objasnit ako ti nije tesko kako su dosli do tog zakljucka? Jesu li vidjeli sto na uvz?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:48   #27
Zar se toliko mora cekati to me cini jos depresivnijom uzas.. da vidio je na zadnjem preglefu na desnoj strani
Dea1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:59   #28
Quote:
Dea1234 kaže: Pogledaj post
Zar se toliko mora cekati to me cini jos depresivnijom uzas.. da vidio je na zadnjem preglefu na desnoj strani


Nazalost da,jer neznam dali si citala o inekciji ali potrebno je organizmu da se ocisti. Mene su odgovorili od toga jer da je ostecenje jajovoda evidentno i da izbjegnem da se mozda opet ponovi ista stvar da je najbolje odstraniti i imati sansu 50:50. Inekcija ne kemija evidentno i nosi svoju tezinu. Pritom mislim da na vrijeme cekanja. Ja sam nakon operacije isla na kontrolni pregled odmah nakon operacije nakon 28 dana dobila M,a pregled je bio prije i rekao mi je doktor da vidi ovulaciju da desnoj strani i da mu se cini sve ok i da slobodno pokusam opet. Nije se desilo nista naredna 4 ciklusa i onda se posrecilo. Taj put je ovulacija bila sa lijevog jajnika i danas mi nije jasno kako kad je odstranjen lijevi jajovod,pa su mi rekli da se to zna desavati rijetko ali da se eto desi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 00:05   #29
Ne znam sta bi ti rekla kod mene je jos to sve prenalo bilo i on je procijenio da je ovo najbolja varijanta a i meni iskreno.. ne znam sad samo treba onda strpljenja i nade ali sve ovo je jako tesko psihicki
Dea1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 00:10   #30
Quote:
Dea1234 kaže: Pogledaj post
Ne znam sta bi ti rekla kod mene je jos to sve prenalo bilo i on je procijenio da je ovo najbolja varijanta a i meni iskreno.. ne znam sad samo treba onda strpljenja i nade ali sve ovo je jako tesko psihicki


Yep,bean there done that. Je ruzno mi je bilo jer tako nesto se zaista rijedje desava i mislis si pa nece meni,ni u peti mi nije bilo,i kad su mi rekli za badnjak da idem na stol od soka sam plakala satima u bolnici dok sam cekala operaciju,mozda ruzno ali ne zbog bebe vec cijele te traume i strepnji cijeli tjedan... ugl uzas...ali brzo sam se poslozila i nastavila dalje sa zivotom koji nije ukljucivao trudnoca odmah nego ako se desi. I naravno sve zive i mrtve pretrage sam napravils zbog svig mira. Ja ipak imam koju godinu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 00:33   #31
I ja sam usla u trecu deceniju i nije mi ni malo svejedno i uzasno me strah tog vremena i cekanja al sta da se radi ne mogu nista promijeniti svojom depom proci ce..
Dea1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 00:35   #32
Quote:
Dea1234 kaže: Pogledaj post
I ja sam usla u trecu deceniju i nije mi ni malo svejedno i uzasno me strah tog vremena i cekanja al sta da se radi ne mogu nista promijeniti svojom depom proci ce..


Ja na pola te decenije... ne sekiraj se bit ce ok na kraju


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ovo je najveci test strpljenja....
Ana Niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 04:46   #33
Zao mi je.
Dobro je da je utvrđeno odmah i sad ideš dalje. Nisam imala to iskustvo, jesam spontani. Racunam da je gubitak, gubitak, u kom god obliku nas zatekao. Drži se. Otuguj koliko god ti treba i zelim ti brz oporavak.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 15:59   #34
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Debljina endometrija nema previse veze. U jajovodima nema opce endometrija pa se embriji zakvace i rastu.
Moze biti kod zena s endometriozom

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 23:03   #35
Moj trenutni slucaj,ni sama neznam sta je.. Kasnila mi je menst. i za nekoliko dana krene smedi iscjedak,traje nekih 7 dana i onda krene krvarenje(manje nego inace menstr) to traje 4 dana i onda opet smedi iscjedak,danima..zovem zamjenskog dr(moj na go),pusta mi duphaston i uputstva i da napravim test na trudnocu.napravim-pozitivan. al meni i dalje iscjedak. Vratio se moj dr i odem njemu,kaze nema trudnoce,nista se nigdje nevidi.sumnja na biokemijsku ili je sa cistama problem(imala sam policisticne jajnike),salje me vadit betu.u petak beta 133,danas(ponedjeljak) 123 i za tj opet vadit. Kaze da je i van matericna da je to tako mala trudnoca da se zna i apsorbirat samo van.vidjet cemo sta ce rec u pon kad vidimo kolka ce tad beta bit. E i zapravo sam htjela pitat,danas mi mozak radi,ja sam 0- i trebala bi primat onu inekciju nakon poroda,spontanog,kiretaze,neznam nakon cega jos al nigdje ne nailazim na biokemijsku,ujutro zovem dr da ga pitam. Jel ima koja da se susrela slicnom situacijom?
Sory,neznam ja ukratko objasniti 😁
ivaanaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 23:19   #36
Moguce da je biokemijska odnosno ful rani spontani.. koliko ti je kasnila m??

Ja sam takodjer Rh-, prije par mjeseci sam imala spontani isto tako vrlo rano i nisam dobila nikakvu injekciju.

Doduse, dobila sam u i nakon prve uspjele trudnoce.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 00:01   #37
Tako rano ne treba nikakva injekcija. Ona se daje kad se zna da je bio plod, jer je rizik zbog miješanja krvi. Ovako rano nema ploda niti krvožilnog sustava koji bi radio takav problem

Imala sam spontani u 8tt i isto nisam dobila injekciju, iako je bebi već kucalo srce. Nitko me u bolnici nije pitao za krvnu grupu. Srećom nije bilo problema u idućoj trudnoći
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.