Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2013., 13:01   #81
sto ti je do sada govorio na UZVu?
meni su u obje trudnoce uvijek pogledali srceko i objasnili sto se vidi
da je vidio nesto jako lose poslao bi te hitno u bolnicu

nemas sad nista od zivciranja
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 13:15   #82
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
sto ti je do sada govorio na UZVu?
meni su u obje trudnoce uvijek pogledali srceko i objasnili sto se vidi
da je vidio nesto jako lose poslao bi te hitno u bolnicu

nemas sad nista od zivciranja
Nikad nista nije spominjao do sad. Radio mi je i anomaly scan u 20.tjednu i pregled u 25. i uvijek sve uredno. Zato mi je cudno. Valjda bi na anomaly scanu nesto skuzio i poslao me na tu pretragu.
tiffany_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2013., 21:53   #83
dijelim iste strahove kao i tiffany!
23 tt, sve pretrage dosad uredne, osim što su mi danas preporučili ehokardiografiju (prvi pregled u trudničkoj amb. na Sv. Duhu); pretpostavljam zbog antiepileptika koje pijem (i MPO???) s obzirom da je na uzv sve ok.
taman kad sam pomislila da je kraj pretragama i da se mogu (bar malo) opustiti u trudnoći!
kod malčića na rebru se i dalje ne čeka više 10-ak dana?

Zadnje uređivanje Mojomojave : 01.11.2013. at 22:11.
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 00:49   #84
I ja sam MPO. On je rekao da me šalje radi toga..isto sam na Sv. Duhu kod dr. Hafnera. On mi je preporučio dr. Lukanović u Klaićevoj. Ako želiš kontakt, javi se na pp.
I ja si mislim, taman ću se opustiti, a ono ni o od opuštanja jer sam stalno u nekoj rizičnoj skupini zbog MPO. Stalno neki pregledi i stresovi. Valjda bi mi bilo lakše da ništa ne znam, a ne stalno po doktorima ovim, onim..uhhh..blaženo stanje my ass..:-))
tiffany_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2013., 12:49   #85
Quote:
tiffany_ kaže: Pogledaj post
I ja sam MPO. On je rekao da me šalje radi toga..isto sam na Sv. Duhu kod dr. Hafnera. On mi je preporučio dr. Lukanović u Klaićevoj. Ako želiš kontakt, javi se na pp.
I ja si mislim, taman ću se opustiti, a ono ni o od opuštanja jer sam stalno u nekoj rizičnoj skupini zbog MPO. Stalno neki pregledi i stresovi. Valjda bi mi bilo lakše da ništa ne znam, a ne stalno po doktorima ovim, onim..uhhh..blaženo stanje my ass..:-))
sve šalji na pp, molim te
meni je jasno da sam rizična zbog epilepsije i lijekova, koje pijem, ali ova "iznenađenja" me ubijaju

pozitivno je u svemu tome da ću biti u mogućnosti nekom dati popis svih pretraga koje trebaju raditi epi. trudnice, koje su išle na MPO
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 18:49   #86
Molim vas koja je cijena fetalne ehokardiografije privatno?
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 21:12   #87
Gdje idemo po uputnicu za ovu pretragu? Ginekolog pretpostavljam?
tiffany_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2013., 13:35   #88
Quote:
tiffany_ kaže: Pogledaj post
Gdje idemo po uputnicu za ovu pretragu? Ginekolog pretpostavljam?
ginekologu, baš sam jučer pokupila!
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 00:22   #89
Obavilau Klaicevoj i sve uredno. Bas sam bila isprepadana. Svakako preporucujem dr. Lukanovic.
tiffany_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 23:49   #90
Quote:
tiffany_ kaže: Pogledaj post
Obavilau Klaicevoj i sve uredno. Bas sam bila isprepadana. Svakako preporucujem dr. Lukanovic.
slažem se i potpisujem!
i super su mi je njezin nalaz - detaljna analiza po točkama!
Mojomojave is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 16:36   #91
podizem temu - moze li mi netko reci jel se ide po principu tko prvi dodje ili kad je tko narucen, kod dr malcica?
med.s. mi ne zeli mijenjati datum na uputnici, narucula sam se dok je uputnica vrijedila ali nazalost vise ne vrijedi. med.s. tvrdi da bez obzira mi je trebaju prihvatiti. jel netko ima s tim iskustva?
di se uopce nalazi ordinacija dr malcica? kako da najbrze dodjem do rebra, idem javnim prijevozom pa ako nije problem nekome uputiti me
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:01   #92
Zadebljanje srčanih stijenki

Quote:
MajaVž kaže: Pogledaj post
Bok!!
Nova sam tu i molila bi nekog ko zna nešto o ovome da mi odgovori! Imam dijabetes 5 godina,bila sam na UVZ srca prošli tjedan kod Malčića,u 35.tjednu sam i sve je ok,samo veli da ima zadebljanje srčanih stjenki al da se to povuče samo od sebe nakon poroda! Jel bio tko u takvoj situaciji i dal to stvarno prođe nakon poroda il moram biti zabrinuta??
Pozdrav!
Vidim da je ovo objavljeno u 2012, međutim ja sam u istoj situaciji, sa istom diagnozom i nalazom u 35tt :/ ... Na žalost je jako malo napisanog o dijabetičkoj kardiomiopatiji, pa me zanima kako je ovo prošlo? Je li se povuklo samo od sebe kad se beba rodila?
MimiL is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 11:54   #93
Zbog obiteljske anamneze me ginicka salje na ovu pretragu kod dr malcica.ima tko friskih iskustva?
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:06   #94
ja sam bila na Srebrnjaku pa nemam iskustva s navedenim dr., ali pretpostavljam da je pretraga ista svugdje.
to ti je ustvari detaljan abdominalni ultrazvuk pa se nemoj bojati samog pregleda. moj je trajao nekih 45 minuta. ti ležiš, a oni detaljno gledaju srce, klijetke, žile, tvoju i bebinu i cirkulaciju posteljice i još sto čuda. ti ležiš, ništa ne boli, eventualno ti može biti dosadno tako dugo ležati.
ja sam bila s 23 tjedna i bilo je sve ok, ali me dr. za svaki slučaj naručila opet s 33 tjedna da vidimo razvoj situacije.
sretno i neka nalaz bude dobar!
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:15   #95
Hvala!najvjerojatnije je kod nas sve ok,al dr zeli biti sigurna. Idem danas po uputnicu pa cu vjerojatno doci na red oko 30.tt
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:52   #96
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Zbog obiteljske anamneze me ginicka salje na ovu pretragu kod dr malcica.ima tko friskih iskustva?
ej ja sam ti je obavila ima tjedan dana.

nisam se zapisivala iskreno jer nisan imala vremena a obzirom na sve stresove prije nisam tila čekat još nešto tako da sam preko veze otišla na pregled. nisam znači čekala petak nego jedan drugi dan. ugl radi se petkom čekaš nekih 2 sata sigurno jer ima on jako puno pacijenata.

nama je nalaz uredan. gledao je prvo 10 minuta u teškoj tišini (sa mnom je unutra bio muž, ne znam jel inače može, ali on ovog našeg jako dobro zna pa možda je zato). onda se raspištoljio i počeo pričat s nama, bio je jako duhovit i simpatičan doktor. znam, sušta suprotnost svega što smo pročitali o njemu.

ugl na rebru na dječjoj ambulanti u zelenoj zgradi dođeš daš sestri uputnicu i čekaš. pretraga je obični uzv pregled koji duže traje gleda baš svaku komponentu srca i napiše nalaz.

vjerujem da će tebi isto bit odličan, sretno!!

inače mi se nećemo kontrolirat uopće više u trudnoći, nego poslije poroda (što će bit divota jer nas je zapisao u sred ljeta)
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:39   #97
Quote:
nymphadoratonks kaže: Pogledaj post
ej ja sam ti je obavila ima tjedan dana.

nisam se zapisivala iskreno jer nisan imala vremena a obzirom na sve stresove prije nisam tila čekat još nešto tako da sam preko veze otišla na pregled. nisam znači čekala petak nego jedan drugi dan. ugl radi se petkom čekaš nekih 2 sata sigurno jer ima on jako puno pacijenata.

nama je nalaz uredan. gledao je prvo 10 minuta u teškoj tišini (sa mnom je unutra bio muž, ne znam jel inače može, ali on ovog našeg jako dobro zna pa možda je zato). onda se raspištoljio i počeo pričat s nama, bio je jako duhovit i simpatičan doktor. znam, sušta suprotnost svega što smo pročitali o njemu.

ugl na rebru na dječjoj ambulanti u zelenoj zgradi dođeš daš sestri uputnicu i čekaš. pretraga je obični uzv pregled koji duže traje gleda baš svaku komponentu srca i napiše nalaz.

vjerujem da će tebi isto bit odličan, sretno!!

inače mi se nećemo kontrolirat uopće više u trudnoći, nego poslije poroda (što će bit divota jer nas je zapisao u sred ljeta)
Danas sam otisla po uputnicu i rekao mi je
Dr da je ovaj dr.malcic otisao u penziju.znaci ipak nije i radi jos na rebru?jel znas dal se mogu preko maila naruciti il moram osobno gore?
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:19   #98
dr malcic radi na rebru i moj gin ga hvali kao najboljeg strucnjaka za pregled. sretno, papigo! i bit ce sve uredno.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:54   #99
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
dr malcic radi na rebru i moj gin ga hvali kao najboljeg strucnjaka za pregled. sretno, papigo! i bit ce sve uredno.
Hvala!
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:35   #100
Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Danas sam otisla po uputnicu i rekao mi je
Dr da je ovaj dr.malcic otisao u penziju.znaci ipak nije i radi jos na rebru?jel znas dal se mogu preko maila naruciti il moram osobno gore?
Meni je rekao doktor da zovem telefonski. Al iskreno imala sam vezu i ta veza me narucila tako da ne znam sto posto!
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.