Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 23:25   #81
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Oni koji imaju mogućnosti, rastaju se. I to je bolje nego živjeti u paklu.
Što je s preostale 2/3? Nekako sumnjam da je među njima jako puno onih koji se ne bi rastali kad bi mogli.
Od ostale 2/3 bar 20% bi se razvelo da su u financijskoj mogućnosti. Ovako pate u nikakvim brakovima, a pate i ostali oko njih.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ljudi se sparuju jer se zatreskaju i zato jer treba imat djecu i tako to. Kad shvate u što su se uvalili, onda se više ne bi igrali kućice u cvijeću.
E sad, oni koji i to mogu priuštiti, izađu iz braka. Često ne prođe ni 5 godina i evo ih opet u braku.
Život je komedija.
Bolje se živi pa se ljudi rastaju više nego prije. Srećom, rekla bih.
Ipak, podosta je nesretnika koji mogu samo sanjati taj luksuz.
Apsolutno se slažem .

Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
A opet su sami sebi krivi šta im rastava predstavlja luksuz. Zašto ulazit u dubioze s nekim, ako osjećaš da to nije to šta želiš. Pa ja ne bi kupio mačku s osobom s kojom nisam baš 100% siguran, a ne digao kredit za stan na 30 godina. Kolko traje ta faza zaljubljenosti i sljepoće? Da je ne znam kakva zaljubljenost u pitanju, progledaš nakon kojeg mjeseca i možeš već vidit partnerove mane i koliko ti nešto smeta.
Čini mi se da ima puno onih koji misle "lako ćemo, rješti ćemo problem nekako, on/ona će biti bolji kad se vjenčamo/dobijemo bebu/ kupimo stan na kredit".
Al i dalje odnos bude površan i bez razumjevanja. a s vremenom problemi sve veći. Al eto, nisi sam, a i roditelji su sretni jer imaju unučadi.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:38   #82
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Evo Mantisa ti je to lijepo objasnila .
Mantisa , hvala ,razmaziti ces me .
Htjela sam reci da bi tocniji prijevod zadnje recenice bio

Quote:
Muskarci su kao snijeg . Nikada ne znas kada dolazi .Koliko ce se zadrzati i koliko ce doci .
Koliko ce se zadrzati i koliko ce ga centimetara biti. Jer se u vicu aludira na velicinu kurca, centimetre, jel.

Centimetre si izostavio u prijevodu. A to je vrlo bitno.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:40   #83
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Htjela sam reci da bi tocniji prijevod zadnje recenice bio



Koliko ce se zadrzati i koliko ce ga centimetara biti. Jer se u vicu aludira na velicinu kurca, centimetre, jel.

Centimetre si izostavio u prijevodu. A to je vrlo bitno.
Oh , onda se ispricavam ? Da jako bitno !
Pardon zbilja , neka si mi skrenula paznju na gresku ,zahvaljujem . Noc sada zbilja .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:44   #84
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Oh , onda se ispricavam ? Da jako bitno !
Pardon zbilja , neka si mi skrenula paznju na gresku ,zahvaljujem . Noc sada zbilja .
Neka. Sad mozes mirno zaspati.

Buona notte (tak gugl veli)
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:52   #85
Najbolji brak koji sam ja vidio su roditelji od jednog od mojih prijatelja.

Zanimljivo taj brak je pocivao na nekom ljubavnom prijateljstvu, neznam kako bih to bolje nazvao. Moja majka koja ih je poznavala je rekla da su odlican tim.

On je nekih 10 do 15 zadnjih godina prije smrti bio manje vise sexualno neaktivan, inace je dobro funkcionirao i zivio.

Dosta tema mi se ovdje cini usporedjujuci ih sa njima kao da su ih pisali tinejderi u 30 ili 40tima. Kao da ljudi rade probleme iz nicega
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:19   #86
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
A opet su sami sebi krivi šta im rastava predstavlja luksuz. Zašto ulazit u dubioze s nekim, ako osjećaš da to nije to šta želiš. Pa ja ne bi kupio mačku s osobom s kojom nisam baš 100% siguran, a ne digao kredit za stan na 30 godina.
Kredit od 30 godina je najbolje jamstvo da će proslaviti srebrni pir i onaj 5 godina poslije njega (ne znam kako se taj zove)
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:52   #87
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Kredit od 30 godina je najbolje jamstvo da će proslaviti srebrni pir i onaj 5 godina poslije njega (ne znam kako se taj zove)
valjda zlatni
iako ne znam šta imaš slavit ako ti nije bilo dobro tih 30 godina kao ono aj nećemo i tako i tako još dugo, pa možemo to proslavit
Burning Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:57   #88
ne i nikako i niposto
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:03   #89
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
valjda zlatni
iako ne znam šta imaš slavit ako ti nije bilo dobro tih 30 godina kao ono aj nećemo i tako i tako još dugo, pa možemo to proslavit
ma zlatni je onaj s 50 godina braka. Eh da, uz malo zdrave pameti, taj neće proslavit kad nakon 30 godina otplate stan.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:09   #90
Rastava ofc, ali meni je lako kad sam i sam samodostatan na sve nacine.

Kad sam se prije koju godinu rastavljao, bio sam prestravljen radi svega, a veliki dio su bili dugovi i obaveze koje smo imali.

Na kraju pregrizes, stisnes i sve bude cak i bolje nego sto je bilo ako napravis kak se spada.

Nama muskima je lakse jer najcesce djeca nisu sa nama cijelo vrijeme i mozemo to vrijeme pokloniti usavrsavanju i ucenju.
Ili obilasku birtija.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:09   #91
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
ma zlatni je onaj s 50 godina braka. Eh da, uz malo zdrave pameti, taj neće proslavit kad nakon 30 godina otplate stan.
Otplate i onda što točno???Prodaju i rastanu se u miru
Moš misliti.
Izgovora koliko hoćeš. Koga bi onda okrivljavali za svoj neuspjeh u životu, tko bi bio kriv jer nisu postali sve najbolje ikad, tko bi bio kriv jer im sexualni život umro prije nego što je počeo, tko bi bio kriv jer su sjebali djecu do balčaka koji su tih 30 godina slušali njihova sranja "tko je kriv"...etc etc
Ljudi se ne rastaju jer imaju kredit...ljudi se ne rastaju jer im treba žrtva za njihovu bezmudnost. Točka.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:14   #92
teško mi je odgovoriti na ovo pitanje jer mi je potpuno hipotetsko, nit sam braka vidjela niti imam djece, veze sam prekidala kad bi nestala ljubav tj. kada bismo naišli na nepremostive razlike
Ali da imam djecu ona bi mi bila prioritet i iznad svega, dakle iznad mene i mog odnosa s partnerom te bih napravila ono što je za njih najbolje
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:14   #93
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Otplate i onda što točno???Prodaju i rastanu se u miru
Moš misliti.
Izgovora koliko hoćeš. Koga bi onda okrivljavali za svoj neuspjeh u životu, tko bi bio kriv jer nisu postali sve najbolje ikad, tko bi bio kriv jer im sexualni život umro prije nego što je počeo, tko bi bio kriv jer su sjebali djecu do balčaka koji su tih 30 godina slušali njihova sranja "tko je kriv"...etc etc
Ljudi se ne rastaju jer imaju kredit...ljudi se ne rastaju jer im treba žrtva za njihovu bezmudnost. Točka.
Pa rekoh, uz malo zdrave pameti, rastat će se.
Obično je nema. Dakako, uvijek se traže izgovori. A izgovor se uvijek može pronaći ako se hoće.
I onda to vječno ping-ponganje s krivnjom. Ma užas jedan.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:30   #94
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Pa rekoh, uz malo zdrave pameti, rastat će se.
Obično je nema. Dakako, uvijek se traže izgovori. A izgovor se uvijek može pronaći ako se hoće.
I onda to vječno ping-ponganje s krivnjom. Ma užas jedan.
O daaaa...ljudi najteže puštaju partnere jer onda nemaju više koga kriviti za svoje osobne neuspjehe. Treba onda stati pred ogledalo i pogledati ravno u sebe i spoznati...tko sam zapravo ja??
Većina ljudi to ne mogu...svejedno muškarci ili žene. Preuzeti odgovornost za svoje postupke mogu samo jako mali broj ljudi. Uvijek je lakše kriviti druge.
Znaš, moja pok. majka je uvijek krivila mog tatu za svoju nesretnost, pa mene i sestru jer se žrtvovala (na taj dio sam posebno alergična)...pa pred kraj života samo mene jer sam se eto usudila izboriti za svoju sreću, a ona nije.
Koji ti je to teatar apsurda.
Uvijek je netko drugi kriv.
Mda.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:38   #95
Quote:
Burning Legion kaže: Pogledaj post
ja imam isto mišljenje. ne mogu se baš zamislit da živim do kraja života s nekim iz ne znam kakvog razloga, a da ja to stvarno iskreno ne želim.
jel imate djecu?
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:43   #96
puno je tu varijacija na temu,
ima nešto i izmedju nervira me da je/ga ne mogu pogledati
i svemirskih leptirića,
može ostati prijateljski odnos pun poštovanja ili
skoro opipljiva mržnja,
a puno je nijansi izmedju,
svatko zna do koje mu je prihvatljivo bivanje u takvoj zajednici,

meni bi pokrenula spoznaja da sam nesretna i nemirna,
tada me nikakvi krediti, financije, obaveze, djeca
ne bi me mogli vezati,

nisam bila u braku u kojem je isključivi problem manjak ljubavi,
bilo je puno svega...ružnoga,
možda sreća,
jer mislim da bi puno toga progutala radi djece
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:46   #97
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
puno je tu varijacija na temu,
ima nešto i izmedju nervira me da je/ga ne mogu pogledati
i svemirskih leptirića,
može ostati prijateljski odnos pun poštovanja ili
skoro opipljiva mržnja,
a puno je nijansi izmedju,
svatko zna do koje mu je prihvatljivo bivanje u takvoj zajednici,

meni bi pokrenula spoznaja da sam nesretna i nemirna,
tada me nikakvi krediti, financije, obaveze, djeca
ne bi me mogli vezati,

nisam bila u braku u kojem je isključivi problem manjak ljubavi,
bilo je puno svega...ružnoga,
možda sreća,
jer mislim da bi puno toga progutala radi djece
Dobro je da jesi jer si toj djeci vjerojatno uštedjela godine i godine PT-a dok bi se očistili od "krivnje" za nesretnost majke i njezine žrtve.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:49   #98
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
O daaaa...ljudi najteže puštaju partnere jer onda nemaju više koga kriviti za svoje osobne neuspjehe. Treba onda stati pred ogledalo i pogledati ravno u sebe i spoznati...tko sam zapravo ja??
Većina ljudi to ne mogu...svejedno muškarci ili žene. Preuzeti odgovornost za svoje postupke mogu samo jako mali broj ljudi. Uvijek je lakše kriviti druge.
Znaš, moja pok. majka je uvijek krivila mog tatu za svoju nesretnost, pa mene i sestru jer se žrtvovala (na taj dio sam posebno alergična)...pa pred kraj života samo mene jer sam se eto usudila izboriti za svoju sreću, a ona nije.
Koji ti je to teatar apsurda.
Uvijek je netko drugi kriv.
Mda.
Još dok sam bila klinka (a poslije pogotovo), nikad mi nije bilo jasno zašto se moji starci lijepo ne rastanu. Bili su dva svijeta, jedva da su imali išta zajedničko.

To žrtvovanje ''zbog djece'' je apsurd nad apsurdima. Djeci je u pravilu muka gledati roditelje koji se ne slažu.

Istina, većina ljudi će radije do besvijesti trpjeti pizdarije nego se zagledati u sebe i preuzeti odgovornost za svoj život.
Pobogu, nije brak usran zato što ti ga je druga osoba usrala. Oboje ste u tome. No ako je i tako, ako ti netko doista zagorčava život i loša je osoba, sam pristaješ na sranje ako ostaneš s tom osobom.
Zato uvijek tvrdim da treba počet od sebe, a ne od toga kakav je netko prema tebi. Riješi svoj problem i bok.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:51   #99
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Još dok sam bila klinka (a poslije pogotovo), nikad mi nije bilo jasno zašto se moji starci lijepo ne rastanu. Bili su dva svijeta, jedva da su imali išta zajedničko.

To žrtvovanje ''zbog djece'' je apsurd nad apsurdima. Djeci je u pravilu muka gledati roditelje koji se ne slažu.

Istina, većina ljudi će radije do besvijesti trpjeti pizdarije nego se zagledati u sebe i preuzeti odgovornost za svoj život.
Pobogu, nije brak usran zato što ti ga je druga osoba usrala. Oboje ste u tome. No ako je i tako, ako ti netko doista zagorčava život i loša je osoba, sam pristaješ na sranje ako ostaneš s tom osobom.
Zato uvijek tvrdim da treba počet od sebe, a ne od toga kakav je netko prema tebi. Riješi svoj problem i bok.
Zato je lakše okriviti kredit i djecu i prokletu državu nego napraviti ono što je ispravno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 09:53   #100
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Još dok sam bila klinka (a poslije pogotovo), nikad mi nije bilo jasno zašto se moji starci lijepo ne rastanu. Bili su dva svijeta, jedva da su imali išta zajedničko.

To žrtvovanje ''zbog djece'' je apsurd nad apsurdima. Djeci je u pravilu muka gledati roditelje koji se ne slažu.

Istina, većina ljudi će radije do besvijesti trpjeti pizdarije nego se zagledati u sebe i preuzeti odgovornost za svoj život.
Pobogu, nije brak usran zato što ti ga je druga osoba usrala. Oboje ste u tome. No ako je i tako, ako ti netko doista zagorčava život i loša je osoba, sam pristaješ na sranje ako ostaneš s tom osobom.
Zato uvijek tvrdim da treba počet od sebe, a ne od toga kakav je netko prema tebi. Riješi svoj problem i bok.
Što bi Staljin rekao "Nema čovjeka -nema problema"
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger