Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 16:55   #221
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Coeli ali ovo nije grupa o "obitelji -roditelji i djeca"

Ne pametujem nego svraćam pażnju, da je velika razlika (barem prema meni) o svemu "istom" śto dotići partnerske ili obiteljske ljubavi/odnosa.
pa da, sve ok.
Samo mislim da se pitanje slaganja s partnerom ili pokušaj objašnjenja tko bi i što bi srodna duša trebala biti ne može svesti na tumačenje da je to ''netko tko je spreman dati život za nas i mi za njega''.

U tom kontekstu spomenula sam roditeljski aspekt jer držim da smo jedino spremni dati život za našu djecu. Jer je to jednostavno nagonski mehanizam.

Nekako mi to ne ide u isti koš s ljubavnim odnosima.

Moguće je da ljudi tako misle kad su zaljubljeni i to ne osporavam. No stvar je u tome što tako više ne misle kad se ljubav ohladi na -20. Veza pukne, preboliš, ideš dalje.
Nema više govora o onome ''dao bih život za tebe''. Ni u ludilu.

Nasuprot tomu, roditeljska ljubav se ne ohladi, bez obzira na situaciju, pa čak i ako su iz nekog razloga u sukobu s djecom pa dođe do odvajanja i prekida komunikacije.
Ima iznimaka ali su rijetke.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 01:33   #222
OkCupid

Nemogu vjerovati da nitko nije spomenio OkCupid. To je odlicna stranica za upoznavanje ljudi koji su nam karakterno slični.. tj. srodne duše

Baš se vidi da smo zaostali.. teški balkan
__________________
"Usavršavaj sebe svaki dan." The best way to predict your future is to create it.
bary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:23   #223
Quote:
bary kaže: Pogledaj post
Nemogu vjerovati da nitko nije spomenio OkCupid. To je odlicna stranica za upoznavanje ljudi koji su nam karakterno slični.. tj. srodne duše

Baš se vidi da smo zaostali.. teški balkan
Ne spominje se puno jer se kod nas ne koristi baš previše. Jer tamo treba ispuniti neki sadržaj o sebi, napisati nešto smisleno. Po mogućnosti odgovoriti na što više onih pitanja kako bi dobio bolje rezultate. To zahtjeva trud.
Daleko je lakše staviti fotku torza/dekoltea na tinder i svajpat pa se čuditi kako su svi koji nam se svide baš nikakve osobe, potpun isprazne i nezanimljive
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 15:34   #224
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
je lakše staviti fotku torza/dekoltea na tinder i svajpat pa se čuditi kako su svi koji nam se svide baš nikakve osobe, potpun isprazne i nezanimljive
Ja ću se čuditi kad mi netko bude zanimljiv. A još ako mi je privlačan.... bit ću u šoku da mi se netko uopće sviđa.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 16:51   #225
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja ću se čuditi kad mi netko bude zanimljiv. A još ako mi je privlačan.... bit ću u šoku da mi se netko uopće sviđa.

Via Tapatalk
Tako teška za zadovoljiti?
Iako se načelno slažem da je teško pronaći idealnu kombinaciju jednog i drugog nije baš da doživim šok kada na to naletim, bit će da si osjetljive prirode
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 17:03   #226
Ne oduševljavam se lako s ljudima pa iznenadim samu sebe.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 02:54   #227
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ne oduševljavam se lako s ljudima pa iznenadim samu sebe.

Via Tapatalk
podigla si letvicu previsoko, a?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger