Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2017., 06:34   #61
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kad je prosjecna zena daleko veci agresivac u odnosu na mene?
....
mozete li prihvatiti da su zene nasilne u istoj mjeri, a mozda i vise od muskaraca?
Možeš li prihvatiti da pišeš gluposti neutemeljene u bilo kakvim statistikama, znanosti i empirijskom životnom iskustvu prosječnog ljudskog bića?

Također bi molio da prihvatiš moje osobno iskustvo koje mi govori da u zadnje vrijeme, na svakom podforumu osim valjda Gastronomije, kad čitam neku novu temu imam odlične šanse da pročitam još jednu tvoju meditaciju o propalom braku.

EDIT: Što ne čini upise ovih na prethodnih stranici koji "ne mogu shvatiti" da se muškarac ne može odbraniti od zlostavljanja išta smislenijim. Niti negiram tvoje osobno iskustvo. Samo kažem da nema nikakve korelacije sa širom slikom međuspolnih odnosa.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:38   #62
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Slazem se, ovo sam i ja htjela napisati!
On je sebe, koji se mogao obraniti, usporedio sa zenskom osobom koja se ne moze obraniti, jer je zaista fizicki slabija i u strahu.
Cak pise da se nije htio braniti, omg??

Daj flat jos jednom napisi zasto se od nasrtaja nisi branio iako si mogao?
Da li si je se bojao da nastavi jace, spominjes i nozeve??


Zasto tvrdis da je zensko nasilje jednako ili cak i vece nego musko, a nisi svoj slucaj stavio u statistiku da bi bila na tvojoj strani? Zasto si se odlucio ne prijaviti, a ovu temu si otvorio sa suprotnim ciljem?
Tvoja prijava bi bila korak naprijed.

Da li mislis da su zlostavljane zene koje su dio statistike jer su prijavile nasilnika imale slucaj slican tvome, primjena fizicke sile bez ozljeda?

Tamo si mi u odgovoru na moj post usporedio nasrtaje i prebijanje. Najbolje da definiras nasrtaje.



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
A nisi procitao postove od harderfaster i kako je prosao muskarac iz njene price?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:43   #63
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Možeš li prihvatiti da pišeš gluposti neutemeljene u bilo kakvim statistikama, znanosti i empirijskom životnom iskustvu prosječnog ljudskog bića?

Također bi molio da prihvatiš moje osobno iskustvo koje mi govori da u zadnje vrijeme, na svakom podforumu osim valjda Gastronomije, kad čitam neku novu temu imam odlične šanse da pročitam još jednu tvoju meditaciju o propalom braku.
Slobodno odjebes s ove teme ako ti smeta. Slobodno me stavis i na ignore listu.
To bi napravila pametna osoba ako ju netko ili nesto smeta.
Jesi li ti pametna osoba?

Koje to ti iskustvo imas pa da pricas kako pricas?
Prilozio sam link.
Ako je u hr manje nasilja od strane zena nego na zapadu, ne znaci da ne postoji, a meni se cini da je tebi to tesko prihvatiti.

Mene ti nasrtaji ne bole i ne smetaju, zivio sam u ok braku.
Objasnio sam zasto sam pokrenuo temu.

Ides osobno i nisko, bez razloga.
To je jadno.

A sad ti reci poneku o zenskom nasilju bez da se mene mijesa u to.
Pretpostavljam da imas nesto za reci jer se postavljas tako s visoka.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:51   #64
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A nisi procitao postove od harderfaster i kako je prosao muskarac iz njene price?
Jesam, ali ih ignoriram od kad je napisala da u današnje vrijeme ne postoji ekonomsko nasilje. Čini mi se neozbiljna. Zanima me baš tvoje iskustvo, iz prve ruke, ne iskustvo njezinog muža.

Možeš li odgovoriti na pitanja koja su ti postavljena ili ćeš nastaviti po svome?
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:54   #65
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Slobodno odjebes s ove teme ako ti smeta. Slobodno me stavis i na ignore listu.
To bi napravila pametna osoba ako ju netko ili nesto smeta.
Jesi li ti pametna osoba?

Koje to ti iskustvo imas pa da pricas kako pricas?
Prilozio sam link.
Ako je u hr manje nasilja od strane zena nego na zapadu, ne znaci da ne postoji, a meni se cini da je tebi to tesko prihvatiti.

Mene ti nasrtaji ne bole i ne smetaju, zivio sam u ok braku.
Objasnio sam zasto sam pokrenuo temu.

Ides osobno i nisko, bez razloga.
To je jadno.

A sad ti reci poneku o zenskom nasilju bez da se mene mijesa u to.
Pretpostavljam da imas nesto za reci jer se postavljas tako s visoka.
Na ovom forumu još nikoga nisam stavio na ignore, pa neću ni tebe. S teme ću doista odjebati, a komentar koji doživljavaš "osobno i nisko" shvati kao wake up call. Činiš se kao osoba fiksirana na to što se dogodilo, ništa čudno jer se radi o velikim životnim promjenama. Ali ne bih rekao da si na dobrom putu da nastaviš sa životom niti da si pomažeš kopanjem po ranama.

No, kad si već trenutno duboko u introspekciji, usmjeri ju malo na izjavu "živio sam u dobrom braku", u kontekstu ovih osam fizičkih nasrtaja koje si spomenuo i načina kako je završio.

Moje osobno iskustvo je, naravno, da na deset slučajeva muškog fizičkog nasilja nad ženama o kojima čujem u privatnom životu dođe jedan ili nijedan suprotnog predznaka.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:58   #66
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Jesam, ali ih ignoriram od kad je napisala da u današnje vrijeme ne postoji ekonomsko nasilje. Čini mi se neozbiljna. Zanima me baš tvoje iskustvo, iz prve ruke, ne iskustvo njezinog muža.

Možeš li odgovoriti na pitanja koja su ti postavljena ili ćeš nastaviti po svome?
ja sam nevazan. nije tema o meni vec o tome kako obiteljsko nasilje nema spol.

njena prica je istinita i plasticna.
njen stav o ekonomskom nasilju je samo stav, ne rusi pricu njenog muza.

vecina zena do 50 godina starosti, danas se ne moze cupati na ekonomsko nasilje. svatko danas moze raditi ako nije bolestan.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 06:58   #67
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Možeš li prihvatiti da pišeš gluposti neutemeljene u bilo kakvim statistikama, znanosti i empirijskom životnom iskustvu prosječnog ljudskog bića?

Također bi molio da prihvatiš moje osobno iskustvo koje mi govori da u zadnje vrijeme, na svakom podforumu osim valjda Gastronomije, kad čitam neku novu temu imam odlične šanse da pročitam još jednu tvoju meditaciju o propalom braku.
Možda se i meni tako učinilo, on ne prestaje pisati o njoj, osjećam se kao da ih poznajem

[/QUOTE]
EDIT: Što ne čini upise ovih na prethodnih stranici koji "ne mogu shvatiti" da se muškarac ne može odbraniti od zlostavljanja išta smislenijim. Niti negiram tvoje osobno iskustvo. Samo kažem da nema nikakve korelacije sa širom slikom međuspolnih odnosa.[/QUOTE]

Ja sam isto pisala da ne razumijem, i tražila da pojasni, jer on izjednačava prebijanje i nasrtaje. Za sad nije pojasnio. Što ne znači da umanjujem njegovu bol i da ga ne žalim.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 07:01   #68
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Na ovom forumu još nikoga nisam stavio na ignore, pa neću ni tebe. S teme ću doista odjebati, a komentar koji doživljavaš "osobno i nisko" shvati kao wake up call. Činiš se kao osoba fiksirana na to što se dogodilo, ništa čudno jer se radi o velikim životnim promjenama. Ali ne bih rekao da si na dobrom putu da nastaviš sa životom niti da si pomažeš kopanjem po ranama.

No, kad si već trenutno duboko u introspekciji, usmjeri ju malo na izjavu "živio sam u dobrom braku", u kontekstu ovih osam fizičkih nasrtaja koje si spomenuo i načina kako je završio.

Moje osobno iskustvo je, naravno, da na deset slučajeva muškog fizičkog nasilja nad ženama o kojima čujem u privatnom životu dođe jedan ili nijedan suprotnog predznaka.
ok, pricamo o tom jednom. zasluzuje li on biti zrtvom?

ne treba meni wake up call. ja tu na forumu pricam to sto pricam, krecem se po takvim temama. u svakodnevnom zivotu o tome ne pricam.
tak da to necu tak shvatiti vec da si isao nisko na osobnoj razini.

ili mozda ne bi trebali pricati o silovanjima jer "samo" 20% zena bude seksualno zlostavljano pa to i nije neki broj?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 07:05   #69
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Možda se i meni tako učinilo, on ne prestaje pisati o njoj, osjećam se kao da ih poznajem
EDIT: Što ne čini upise ovih na prethodnih stranici koji "ne mogu shvatiti" da se muškarac ne može odbraniti od zlostavljanja išta smislenijim. Niti negiram tvoje osobno iskustvo. Samo kažem da nema nikakve korelacije sa širom slikom međuspolnih odnosa.[/QUOTE]

Ja sam isto pisala da ne razumijem, i tražila da pojasni, jer on izjednačava prebijanje i nasrtaje. Za sad nije pojasnio. Što ne znači da umanjujem njegovu bol i da ga ne žalim.[/QUOTE]

zanimljivo da ja ni ne znam tko ste vi i prvi puta zamjecujem vase nickove na ovoj temi.
hvala sto stujete moj lik i djelo. pa makar negativno.

prebijanje i nasrtaji?
zena uglavnom ne moze prebiti muskarca, moze ga samo udarati i ne napraviti veliku stetu. tak je svejedno kak to nazovemo.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 07:22   #70
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post

prebijanje i nasrtaji?
zena uglavnom ne moze prebiti muskarca, moze ga samo udarati i ne napraviti veliku stetu. tak je svejedno kak to nazovemo.
Ne bi se s ovim složila...Mislim da može itekako napraviti štetu,ako želi.
A postoji i oružje.
Nije da nikad nismo čuli da je žena ubila muža.Sad koja je pozadina tog...Da li je samoobrana ili napad.Razlikuje se od slučaja do slučaja,jel.

Kaj se tiče teme,naravno da nasilje nema spol.
Meni je općenito glupo kad se neke karakteristike dodijeljuju na temelju spola.
Ionak su te spolne razlike većinom društveno nametnute i uče se odmalena.
Curice trebaju bit lijepe i igrat se lutkama.Dečki pak snažni i vozit autiće i tak dalje.
Da opet ne ulazimo u rasprave ko treba kaj po doma,kog zanimaju auti,a kog šminka.
Ali to sam samo ja i moje razmišljanje.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:15   #71
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Slobodno odjebes s ove teme ako ti smeta. Slobodno me stavis i na ignore listu.
To bi napravila pametna osoba ako ju netko ili nesto smeta.
Jesi li ti pametna osoba?

Koje to ti iskustvo imas pa da pricas kako pricas?
Prilozio sam link.
Ako je u hr manje nasilja od strane zena nego na zapadu, ne znaci da ne postoji, a meni se cini da je tebi to tesko prihvatiti.

Mene ti nasrtaji ne bole i ne smetaju, zivio sam u ok braku.
Objasnio sam zasto sam pokrenuo temu.

Ides osobno i nisko, bez razloga.
To je jadno.

A sad ti reci poneku o zenskom nasilju bez da se mene mijesa u to.
Pretpostavljam da imas nesto za reci jer se postavljas tako s visoka.
Zašto se osjećaš napadnuto komentarima?
Evo, ti sam pišeš da te nije boljelo, smetalo i da je brak bio ok, bez obzira na nasrtaje?

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
ja sam nevazan. nije tema o meni vec o tome kako obiteljsko nasilje nema spol.

njena prica je istinita i plasticna.
njen stav o ekonomskom nasilju je samo stav, ne rusi pricu njenog muza.

vecina zena do 50 godina starosti, danas se ne moze cupati na ekonomsko nasilje. svatko danas moze raditi ako nije bolestan.
Većina? A što je s onim ostalima?
A misliš da u ekonomsko nasilje ne spada ako ona radi, ali on kontrolira sve troškove? Ako ona ne smije potrošiti na kavu niti si išta kupiti, sve ide u njegovu blagajnu?

Možda me zasmetao takav drzak komentar jer sam nedavno čula za takav tužan slučaj.



Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
EDIT: Što ne čini upise ovih na prethodnih stranici koji "ne mogu shvatiti" da se muškarac ne može odbraniti od zlostavljanja išta smislenijim. Niti negiram tvoje osobno iskustvo. Samo kažem da nema nikakve korelacije sa širom slikom međuspolnih odnosa.
Ja sam isto pisala da ne razumijem, i tražila da pojasni, jer on izjednačava prebijanje i nasrtaje. Za sad nije pojasnio. Što ne znači da umanjujem njegovu bol i da ga ne žalim.[/QUOTE]

zanimljivo da ja ni ne znam tko ste vi i prvi puta zamjecujem vase nickove na ovoj temi.
hvala sto stujete moj lik i djelo. pa makar negativno.

prebijanje i nasrtaji?
zena uglavnom ne moze prebiti muskarca, moze ga samo udarati i ne napraviti veliku stetu. tak je svejedno kak to nazovemo.[/QUOTE]

Pa jel svejedno i jednako "ne napraviti veliku štetu" i prebiti??

A ovo je tema samo za tvoju ekipu koja te i inače tapša po drugim temama? Trebao si to napisati u uvodnom postu.

I dalje nećeš odgovarati na pitanja koja ti ne idu u prilog.

Baš kao što si rekao, nevazan si, samo si dosadan.
Mirotta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:15   #72
Jedini način borbe protiv nasilnika ili nasilnice je napuštanje. Istog časa.

Kad ti prepriječi put, hvata ruke, naziva na telefon jer želi raspravu isti čas, ne dozvoljava da se osamiš i probaviš probleme svojim tempom, baci mobitel, stvari tresne o zid, objasni da je sve zajedničko, ali samo dok ste zajedno, laže o svom zdravstvenom stanju tokom svađe, ograničava izbore oko rada i zaposlenja, manipulira, prijeti na bilo koji način, pljusne, ugrize, udari.

Napusti ga, napusti ju. Isti čas. Jer ako to ne učiniš, ako ostaneš, nisi žrtva već postaješ sukrivac koji će morati upotrijebiti sve ovo gore pobrojano da bi u toj borbi parirao. I time postaješ isti ili ista. U očima tog partnera, djece, okoline, zakona i što je najgore sebe.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:29   #73
Quote:
Mirotta kaže: Pogledaj post
Zašto se osjećaš napadnuto komentarima?
Evo, ti sam pišeš da te nije boljelo, smetalo i da je brak bio ok, bez obzira na nasrtaje?



Većina? A što je s onim ostalima?
A misliš da u ekonomsko nasilje ne spada ako ona radi, ali on kontrolira sve troškove? Ako ona ne smije potrošiti na kavu niti si išta kupiti, sve ide u njegovu blagajnu?

Možda me zasmetao takav drzak komentar jer sam nedavno čula za takav tužan slučaj.





Ja sam isto pisala da ne razumijem, i tražila da pojasni, jer on izjednačava prebijanje i nasrtaje. Za sad nije pojasnio. Što ne znači da umanjujem njegovu bol i da ga ne žalim.
zanimljivo da ja ni ne znam tko ste vi i prvi puta zamjecujem vase nickove na ovoj temi.
hvala sto stujete moj lik i djelo. pa makar negativno.

prebijanje i nasrtaji?
zena uglavnom ne moze prebiti muskarca, moze ga samo udarati i ne napraviti veliku stetu. tak je svejedno kak to nazovemo.[/QUOTE]

Pa jel svejedno i jednako "ne napraviti veliku štetu" i prebiti??

A ovo je tema samo za tvoju ekipu koja te i inače tapša po drugim temama? Trebao si to napisati u uvodnom postu.

I dalje nećeš odgovarati na pitanja koja ti ne idu u prilog.

Baš kao što si rekao, nevazan si, samo si dosadan.[/QUOTE]
Ja uopce nisam tema.
Vi forsirate.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:33   #74
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Jedini način borbe protiv nasilnika ili nasilnice je napuštanje. Istog časa.

Kad ti prepriječi put, hvata ruke, naziva na telefon jer želi raspravu isti čas, ne dozvoljava da se osamiš i probaviš probleme svojim tempom, baci mobitel, stvari tresne o zid, objasni da je sve zajedničko, ali samo dok ste zajedno, laže o svom zdravstvenom stanju tokom svađe, ograničava izbore oko rada i zaposlenja, manipulira, prijeti na bilo koji način, pljusne, ugrize, udari.

Napusti ga, napusti ju. Isti čas. Jer ako to ne učiniš, ako ostaneš, nisi žrtva već postaješ sukrivac koji će morati upotrijebiti sve ovo gore pobrojano da bi u toj borbi parirao. I time postaješ isti ili ista. U očima tog partnera, djece, okoline, zakona i što je najgore sebe.
Problem je da se iskustvo uglavnom skupi tek kad ga prozivis.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:43   #75
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Nasilje nema spol ali je "argumenat šake" u većini slučajeva na muškoj strani.Ok postoje i drugi oblici nasilja ali fizički oblik je krajnji oblik.
Za ove muškarce što stoički trpe kad ih žene mlate neznam šta bih rekao.Svako ima pravo da se brani,ne vidim razloga zašto se oni ne bi branili.Savjetujem i ženama da se brane.Reći će netko da ako se brane dobit će više batina,to je najvjerovatnije istina ali daj zvizni ga barem jednom nečim pa nek vidi...
Inače slažem se da društvo nije podjednako senzibilizirano za muškarce žrtve zlostavljanja u obitelji kao i za žene žrtve i da je to problem.

To zvizni ga bar jednom recept je za eskalaciju nasilja u što se ne isplati upuštati ako ne znaš baratati malo jačim argumentima i nisi spreman iznijeti svoju argumentaciju do kraja pred sudcem i porotom.

Inače, zanimljiva mi je sljedeća stvar - iako suosjećam sa svakom pojedinačnom žrtvom, kad pogledam širu sliku stvari mi izgledaju sasvim drugačije. Budimo realni, muškarci su tek nedavno dobili homeopatsku dozu onoga što su žene dobivale tisućljećima. I već plaču. Čudno, mislila sam da su građeni od čvršćeg materijala.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:01   #76
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Problem je da se iskustvo uglavnom skupi tek kad ga prozivis.
Ja bi čak rekla da nakupljeno iskustvo jest nešto što osvješćuje, ali zašto tebi nije bilo jasno, s kim imaš posla nešto ranije? Zašto nisi imao ugrađene osigurače koji bi prekinuli strujni krug, na prvi drmež, nego si se napajao dok nisi izgorio?

Obitelj u kojoj si odrastao je zadala okvire i širinu tvoje tolerancije. Nisi uočio nasilnika ili nasilnicu jer su takvi ljudi, u nekakvom vidu djelovanja, postojali u tvom životu i naprosto su ti partneri koje si izabrao prošli ispod radara. Nekada nisu toliko bitni šake i udarci. Štetnije je gledat jednog od roditelja koji sve i svašta trpi i nikada se ne zauzme za sebe, nego svjedočiti situaciji kada je jedan od njih stisnuo šaku i kresnuo, braneći se. Ma koliko ne želim tolerirati nasilje, ovo kažem da naglasim koliko štete čini onaj koji trpi svojoj djeci. Plasirajući obrazac ponašanja.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:04   #77
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Jedini način borbe protiv nasilnika ili nasilnice je napuštanje. Istog časa.

Kad ti prepriječi put, hvata ruke, naziva na telefon jer želi raspravu isti čas, ne dozvoljava da se osamiš i probaviš probleme svojim tempom, baci mobitel, stvari tresne o zid, objasni da je sve zajedničko, ali samo dok ste zajedno, laže o svom zdravstvenom stanju tokom svađe, ograničava izbore oko rada i zaposlenja, manipulira, prijeti na bilo koji način, pljusne, ugrize, udari.

Napusti ga, napusti ju. Isti čas. Jer ako to ne učiniš, ako ostaneš, nisi žrtva već postaješ sukrivac koji će morati upotrijebiti sve ovo gore pobrojano da bi u toj borbi parirao. I time postaješ isti ili ista. U očima tog partnera, djece, okoline, zakona i što je najgore sebe.
Okej, u teoriji. U praksi si ne primijetiš kad se to dogodi. Započinje vicevima na račun tvog izgleda i/ili inteligencije, pa se nasmiješ jer su smiješni. Savjete o tome kako ne bi trebala raditi prekovremeno doživiš dobronamjernim, kao i njegovu brigu za kućne financije. Ljubomora je znak strasti, razbijanje stvari izraz nemoći i povrijeđenosti... a onda ti nije baš jasno zašto te budi usred noći i zašto vitla nožem... pa, sigurno ima neki razlog i doći će k sebi kad se ispuše. I nema smisla otići sad kad imate djecu, kredite i labradora, a mama te više ne bi htjela nazad.

Tako da... jedini način je izbjegavati tipove koji pokazuju i najmanje nepoštovanje prema ženama. Svejedno kojima - konobaricama, trgovkinjama, random vozačicama, mami, sestri, bivšima... Jer čim prođe medeni mjesec, žena je sljedeća na listi.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:09   #78
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Okej, u teoriji. U praksi si ne primijetiš kad se to dogodi. Započinje vicevima na račun tvog izgleda i/ili inteligencije, pa se nasmiješ jer su smiješni. Savjete o tome kako ne bi trebala raditi prekovremeno doživiš dobronamjernim, kao i njegovu brigu za kućne financije. Ljubomora je znak strasti, razbijanje stvari izraz nemoći i povrijeđenosti... a onda ti nije baš jasno zašto te budi usred noći i zašto vitla nožem... pa, sigurno ima neki razlog i doći će k sebi kad se ispuše. I nema smisla otići sad kad imate djecu, kredite i labradora, a mama te više ne bi htjela nazad.

Tako da... jedini način je izbjegavati tipove koji pokazuju i najmanje nepoštovanje prema ženama. Svejedno kojima - konobaricama, trgovkinjama, random vozačicama, mami, sestri, bivšima... Jer čim prođe medeni mjesec, žena je sljedeća na listi.
Točno. I taj luđak ili luđosica ima svoju patologiju na grbači i dok voliš, imaš potrebu sastrugat ih sa poda jer i takvi, skršeni svojim problemima, tresnu. I tog časa počinje novi krug. I eto te u Štokholmu.

Flat, ja te kužim. Pusti, nisi kriv, nisi mogao predvidjeti. Da događa se. Puno većem broju ljudi nego si možeš zamisliti. Nevezano za spol. Što su žrtve ozbiljnije, poštenije, dobronamjernije, to će teže priznati što im se dešava, jer im je neugodno. Što su si dozvolili.


Imam frenda kojemu žena ovakve stvari radi. Sad je postala nasilna i prema djeci. Potpuno je prolupala. On, ne čineći ništa joj drži lojtre, kužiš.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:58   #79
Dobro.Meni jedna samo stvar nije jasna. Pardon više njih. Kako se završi sa nasilnikom? Kaj su oni prikriveni pa ih ne uspiješ skužit dok hodate? Kako ako netko nasilno krene na tebe uopće poželiš ostat sa tom osobom bez obzira na bilo što? Kaj zbog egzistencijalnih uvjeta? Uopće ne kužim smisao ove teme? Pa ima nasilnika svih spolova. Pokupiš se i odeš i onda promišljaš o tome. Ja te ljude kaj puštaju da ih netko lamata uopće ne razumijem. I ne znam kako da ih shvatim. Ja sam imal jednog jako dobrog prijatelja koji je fizički bio zver. Mogao je sam zatuć bar petoricu prosječnih muškaraca lakoćom. I njega je njegova tadašnja cura znala opizdit šakom i govorit mu da je retardiran. Ono pinklec od metar i pol i 50 kila. I tako se on meni požali. Ja ono velim wtf?! Pa daj pobogu istog trena prekini sa njom. I znate kaj on napravi?! On na mene popizdi da kaj ja to pričam! Ona njega voli! Ja slušam i ne vjerujem. Par minuta prije je kukao kako ga udara šakama u glavu i kako je grozna. I onda ju već nakon par minuta brani. Očito ljudi koji to toleriraju imaju i sami nekih psihičkih problema.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 10:05   #80
Zbilja, ali zbilja neću više sudjelovati niti na jednoj temi, ako ćete ju zasrat zidanjem muško ženskog fronta. I garnirati osobnim, neprobavljenim sranjima.

A i ti Đoš, da ti ga neko zguza metne, isto bi se čudil kak se to sve dogodilo, pa ti ne bi bilo jasno, iju kakvih ljudi ima. Ajd molim te, više jel. Začepi.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.