Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 09:33   #61
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Njoj su usta pune hvale i divljenja recimo za neke kolege i šefove kako su sposobni i tu se baš vidi kako ima poštovanja prema njima, želim i ja da me se na sličan način poštuje a to zasigurno ne čini s riječima poput bezvrijedan i bezperspektivan.
Kad ih krene hvaliti, obavezno ju pitaj kakvi su u krevetu
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:35   #62
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Pravo pitanje je kako steći njeno pravo poštovanje ako već nisam poslovno sposoban kao ona?
Očito, nikako. Zar to već dosad nije postalo savršeno jasno?
Može te jedino prihvatit kakav jesi. Što neće.
I, što misliš napravit u vezi s tim?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:35   #63
papčino, neugodno te i čitat.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:36   #64
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Joj opet ovakva tema po petstoti put, sto nismo to vec prozvakali? . Uvijek je kamen spoticanja razlika u obrazovanju, placi, i to ce tako biti. Nema tu bas neke stetne buducnosti, barem ne dugorocno.
Uvijek onaj sa vecim statusom ima osjecaj moci i kontrole nad onim drugim, i tu nema velike ljubavi. Samo sto je malo prihvatljivije kod nas jos uvijek da muska polovica vise zaradjuje i dominira, nego obrnuto.
Nemam osobno taj problem.
Zenama je to vaznije.

Nemojmo se lagati to je skoro redovno slucaj
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:40   #65
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
To nije moja podjela. Da barem nije tako. Ali jest, previse iskustava i dokaza to potvrđuje. I intelektualci itekako cijene žensku "raskos", ako doticna spada u raskosne sigurno su joj to već dali do znanja pa joj je i s te strane nos u oblacima. A doma ugnjetava onog kojeg smatra sigurnom lukom.

Sent from mTalk
Ovisi o tome kamo (u što i u koga gledaš). Ako gledaš u ograničene i primitivce, onda da. Nije da nema takvih, kako ih ne bi bilo?

No kad malo skreneš pogled na drugu stranu, vidiš puno muškaraca i žena koji takve podjele drže stupidarijom.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:42   #66
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
...
Njoj su usta pune hvale i divljenja recimo za neke kolege i šefove kako su sposobni i tu se baš vidi kako ima poštovanja prema njima, želim i ja da me se na sličan način poštuje a to zasigurno ne čini s riječima poput bezvrijedan i bezperspektivan.
Prema jednima kučka, prema drugima kujica.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:50   #67
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ovisi o tome kamo (u što i u koga gledaš). Ako gledaš u ograničene i primitivce, onda da. Nije da nema takvih, kako ih ne bi bilo?



No kad malo skreneš pogled na drugu stranu, vidiš puno muškaraca i žena koji takve podjele drže stupidarijom.
Ja takve podjele zaista drzim stupidarijom. Teoretski, i drugi ljudi ce reci tako. Najjace mi je kad muskarac ozbiljnim stavom kaze:"ma nije to meni bitno, najvaznije je kakva je zena u dusi".No, iskustva, sto osobna sto tudja, pokazuju mi da je biologija neumoljiv pokretač u musko-ženskom odnosima.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:53   #68
Daj ljudima moc pa ces vidjeti kakvi su zaista.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:54   #69
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Daj ljudima moc pa ces vidjeti kakvi su zaista.

Sent from my D2403 using Tapatalk
govna, dakako. No što je onaj koji pristaje živjeti s takvim?
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:59   #70
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Ma nije tako kako izgleda, sada sam sav 'prljav veš' iznio tu a naravno da je tu prevaga od mnogo više ljepših stvari. Želim samo da me se poštuje i želim da me se smatra pravim muškarcem kako i ona želi da je se smatra pravom ženom. Pravo pitanje je kako steći njeno pravo poštovanje ako već nisam poslovno sposoban kao ona? Njoj su usta pune hvale i divljenja recimo za neke kolege i šefove kako su sposobni i tu se baš vidi kako ima poštovanja prema njima, želim i ja da me se na sličan način poštuje a to zasigurno ne čini s riječima poput bezvrijedan i bezperspektivan.
Stvar je i više nego jednostavna. Ponašaj se kao muškarac!

Ne moraš ti zarađivati više od nje, niti imati bolji posao već moraš pokazati samopouzdanje, ambicioznost i entuzijazam a ne se ponašati kao insuficijentni muškarac kojeg je pogodila činjenica da žena zarađuje više od njega.

Dakle, svaka žena pored sebe želi vidjeti tzv. alfa mužjaka, a ne kojekakvog betu mužjaka koji se smatra nesposobnjakovićem. Zato je potrebno i ponašati se kao muškarac ne papak.

Problem tvoje prirode je vezan ne za zaradu već za tvoju (ne)ambicioznost i manjak samopouzdanja koje je tvoja partnerica dobro nanjušila, pa te provocira. Jednostavno te žena ne vidi kao muškarca i to je problem
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:00   #71
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
govna, dakako. No što je onaj koji pristaje živjeti s takvim?
Nisu svi.
Osobno sam kao apsolvent radio u jednoj firmi preko studentskog ugovora sa jos jednim frendom.
S vremenom smo postali stalni zaposlenici i posto smo bili dobri radnici, vodili smo studente.
On je postao zivotinja prema njima. Nisu mu se smjeli obracati, inzistirao je da im se ukine internet, istresao se na njih kad su pogrijesili.
Prestao mi je biti prijatelj radi toga jer je zaboravio od kuda je dosao, a to me jako smeta.

Onaj tko trpi takav odnos je valjda ucenik zivota, ali nisu svi ucenici u stanju nauciti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:01   #72
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Stvar je i više nego jednostavna. Ponašaj se kao muškarac!

Ne moraš ti zarađivati više od nje, niti imati bolji posao već moraš pokazati samopouzdanje, ambicioznost i entuzijazam a ne se ponašati kao insuficijentni muškarac kojeg je pogodila činjenica da žena zarađuje više od njega.

Dakle, svaka žena pored sebe želi vidjeti tzv. alfa mužjaka, a ne kojekakvog betu mužjaka koji se smatra nesposobnjakovićem. Zato je potrebno i ponašati se kao muškarac ne papak.

Problem tvoje prirode je vezan ne za zaradu već za tvoju (ne)ambicioznost i manjak samopouzdanja koje je tvoja partnerica dobro nanjušila, pa te provocira. Jednostavno te žena ne vidi kao muškarca i to je problem
Alfa se ne postaje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:04   #73
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
papčino, neugodno te i čitat.
+1

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Daj ljudima moc pa ces vidjeti kakvi su zaista.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Je, korelacija između moći i sklonisti sadizmu se zove Lucifer-efekt. Doduše, ja to zovem Lajbek-efekt.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:08   #74
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Ne mogu biti bolji no što jesam prema njoj, dajem joj previše ljubavi i pažnje a ona uzvraća s tim riječima koje zbilja bole. Kada me tako ponižava, ja jednostavno moram uzvratiti pa bilo i na račun izgleda. Zašto bi ona pravo imala na račun mog posla i plaće a ja na račun njenog izgleda ne? Još na kraju i ja ispadnem onaj čiji joj se karakter ne sviđa zbog riječi koje uputim, a što ja bi trebao trpiti?
Već su ti ljudi rekli, nemoj se spuštat na tu razinu. Ako ti to govori, slegni ramenima, ostani kul i smiren, kao da ne znaš u čemu je njen problem. Pa će ona ispast nadrkana luđakinja. Ako želiš normalne odnose, moraš sa svoje strane pokušavati što više smirivati situaciju.

Inače, imam takav par u svojoj okolini, oni su jedni od vrlo rijetkih parova koji se nisu rastali, upoznali se na faksu, on radio kao referent, otišao u prijevremenu mirovinu, ona profesorica na faksu, ne ide joj se još u mirovinu jer joj je super na poslu, zarađuje možda i tri ili četiri puta više od njega. Jako je zgodna bila, neko vrijeme se bavila manekenstvom i snimala reklame. On je isto dosta zgodan.

U tom braku sve se vrti oko nje i njenih potreba (i po horoskopu ona je egocentričan (ali dobronamjeran i plemenit) lav, on skromna i požrtvovna djevica). On nju više voli, dok je ona ja mislim bila povremeno zaljubljena u druge ljude, svoje kolege, ali ne mislim da je varala. Njemu ostaje puno vremena za baviti se hobijima, tipa sport, pjevanje, sviranje. On kuha, pere suđe, čisti kuću, ona nikad, a često idu van jesti i imaju ženu koja im čisti.

Zajedno su puno napravili. Imaju dijete i to dobro funkcionira, mislim da je to dijete imalo super djetinjstvo i dosta toga mu je pruženo, od obrazovanja, raznih hobija, putovanja, socijalnih vještina, kupnje stana i sl. i u biti je odrastala u jednoj skladnoj i pozitivnoj obitelji.

Eto, samo sam htjela navesti jedan primjer da se ipak može ako to ljudima odgovara.

Ne znam kako ona njega tretira unutar 4 zida, u lice nikad nisam čula da mu je išta takvog rekla, ali nekad se njemu iza leđa zna požaliti na njegovu neambicizonost, ali i neke druge stvari, tako da mi se ne čini da joj ta neambicioznost ide posebno na živce (više je to: on je ovakav, on je onakav, pa usput spomene i tu neambicioznost).

Želim reći, ljudi u svađi svašta kažu, ali mislim da je najvažnije pitanje imaš li ti problem s time što ti žena zarađuje više od tebe?
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:09   #75
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Nisu svi.
Osobno sam kao apsolvent radio u jednoj firmi preko studentskog ugovora sa jos jednim frendom.
S vremenom smo postali stalni zaposlenici i posto smo bili dobri radnici, vodili smo studente.
On je postao zivotinja prema njima. Nisu mu se smjeli obracati, inzistirao je da im se ukine internet, istresao se na njih kad su pogrijesili.
Prestao mi je biti prijatelj radi toga jer je zaboravio od kuda je dosao, a to me jako smeta.

Onaj tko trpi takav odnos je valjda ucenik zivota, ali nisu svi ucenici u stanju nauciti.
Dakle, on je postao govno od čovjeka a ti si odbio bit prijatelj s takvim čovjekom.
O tome i govorim.
Znam da ružno zvuči kad se stavi u takav kontekst, no zaista, dođe vrijeme kad se čovjek mora prestati pitati zašto mu netko drugi sere po glavi i umjesto toga se upitati zašto si to dopušta.
Problem se nikada ne rješava prebacivanjem krivnje na drugoga. Dakako, može netko drugi bit kriv, no počnimo od sebe.
Tada stvar poprima malo drugačiju perspektivu.
Nauči tko želi naučiti.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:10   #76
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Ma nije tako kako izgleda, sada sam sav 'prljav veš' iznio tu a naravno da je tu prevaga od mnogo više ljepših stvari. Želim samo da me se poštuje i želim da me se smatra pravim muškarcem kako i ona želi da je se smatra pravom ženom. Pravo pitanje je kako steći njeno pravo poštovanje ako već nisam poslovno sposoban kao ona? Njoj su usta pune hvale i divljenja recimo za neke kolege i šefove kako su sposobni i tu se baš vidi kako ima poštovanja prema njima, želim i ja da me se na sličan način poštuje a to zasigurno ne čini s riječima poput bezvrijedan i bezperspektivan.
Slušaj dragi moj, jadno je i žalosno da se jedna mlada osoba kao ti dolazi ovdje pojadati jer ne moze steci poštovanje od osobe s kojom je u vezi. Totalno dno dna. Kužiš, uopce nije stvar u tebi, razumijes li? Razumijes li da osobe koje se ponašaju kao tvoja bivša prvo pate od potrebe veličanja vlastite ličnosti i postignuca a istovremeno uzivaju u podcjenjivanju drugih osoba kraj sebe? Dali ti imas četvere oči otvorene?

Jesi li ti zadovoljan sa sobom? Zadovoljan si do kud si dogurao? Ne činis mi se bezperspektivnim, samo te ona tako doživljava.

Žao mi je što ti potkopava samopouzdanje, ali ona na taj način lijeci svoje poremecaje i osobnost. Moralno dno

Upamti da osoba koja ima zdravog samopouzdanja i poštuje samu sebe poštuje i druge oko sebe, ova tvoja nema ništa od toga i spasi se ako ikako možes.
MaloJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:12   #77
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ajme, pa ti znas biti i ostra.
Ma spominje to na svakoj temi.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:13   #78
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ma spominje to na svakoj temi.
Stalkerica.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:14   #79
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Alfa se ne postaje.
To ovisi o sposobnost mužjaka.

Ako si sposoban ,,postati" onda si i privlačan suprotnom spolu jer nije bitan niti status, niti zarada već upravo ta sposobnost da zaradiš ili dosegeš taj neki status.

Upravo je ta sposobnost ženama privlaćna a ne sama zarada ili status a ovi nogirani mužjaci su nogirani ne zato što nisu alfa mužjaci nego zato što nisu nikada nisu imali muda i sposobnost učiniti bilo što. To su iskonski beta mužjaci iliti papci koji se u društvu još zovu i ,,dobar dečko", a ostavljeni su pod izlikom ,,predobar si za mene"
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 10:16   #80
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
To nije moja podjela. Da barem nije tako. Ali jest, previse iskustava i dokaza to potvrđuje. I intelektualci itekako cijene žensku "raskos", ako doticna spada u raskosne sigurno su joj to već dali do znanja pa joj je i s te strane nos u oblacima. A doma ugnjetava onog kojeg smatra sigurnom lukom.

Sent from mTalk
Nemaju svi muskarci isti ukus, to sam imala prilike ustanoviti. Tak da pretjerujes i proiciras neko osobno iskustvo.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger