Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 16:38   #61
Quote:
SnakeDoc kaže: Pogledaj post
U protivnom reci da takvu vezu ne želiš i da ćeš otići
Ultimatum. Jedino gore od toga je neozbiljni ultimatum. Prijetnje rastankom/odlaskom koje nisu ozbiljne je najgluplje kaj se moze napraviti. Nikad mi nije bilo jasno zakaj ljudi to rade.

Odlazim, pa se vrati uplakana za 3 dana. Ne. Nikako.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:39   #62
Quote:
SnakeDoc kaže: Pogledaj post
Za početak nemoj napadati u stilu "opet se dopisuješ..." Posjedni ga i otvoreno mu reci da te to smeta i da ne vidiš razloga da provodi toliko vremena u dopisivanju sa curama koje ne pozna dovoljno. Reci mu da, iako on ne vidi problem u tome, da to utječe na kvalitetu vaše veze koja naposlijetku može rezultirati tvojim nezadovoljstvom i eventualnim prekidom. Nemoj napadati i nemoj kopirati njegovo ponašanje kao što su ti neki sugerirali. Nemoj braniti bilo kakvu komunikaciju. Daj mu opciju da se može čuti ponekad radi nekog "catch up-a", ali ne svakodnevno. U protivnom reci da takvu vezu ne želiš i da ćeš otići
Ne, molim te ne s tim ultimatumima i nasilnim čupanjima.
Što ako je momak takav kakav je i nema nikakve pozadinske primisli? Zašto ona ima prvenstvo i on mora mijenjati svoje navike?
Mislim da je jedino pošteno reći da joj smeta. Osoba kojoj je stvarno stalo do tebe će to itekako uzeti u obzir.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:40   #63
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Onda cu ga ostavit jer ja necu unistavat sebe zbog nekoga,bice mi tesko i to jako..ali jenostavno postala sam takvo jako ljubomorna od kad sam snjim da je to strasno i nemogu si pomoc oko toga...btw takva prije nikad nism bila..

Poslano sa mog OV-qualcore 1021 3G koristeći Tapatalk
Slazem se. Sretno. Bit ce tesko, ali proci ce.

Ali mozda ima dve u glavi pa skuzi i prekine s glupostima.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:42   #64
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ovo. Fore i savjeti iz trećeg be.

Čovjek možda želi tu i tamo popričati s nekim s kim se može opustiti, bez da mu se diktira kaj da radi, i s kim.



Kaj je? Varao ili te povrijedio? Ili oboje? Aj' malo objasni.
Nije me prevario kolko ja znam,ali me povredio dosta puta sa svojim ponasnjem prema meni..
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:42   #65
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Da bar,sve ljepse od mene
Problem ne bi bio da su ružne? Tada nema razloga ljubomori?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:44   #66
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Nije me prevario kolko ja znam,ali me povredio dosta puta sa svojim ponasnjem prema meni..

Poslano sa mog OV-qualcore 1021 3G koristeći Tapatalk
Čekaj, kako ako je sve super osim toga što on priča s drugim curama? Ili na to misliš?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:45   #67
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
a sta sad s tom jednom dvije da radi covjek? da prekine komunikaciju zato sta ona nema muske frendove?
naravno da ne
suludi su mi oni koji tako nešto očekuju
nepoštivanje druge osobe i nepovjerenje
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:47   #68
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Toliko sam znatiželjna da me jako puno ljudi zanima. S onima čiji mozak me zainteresira ću pričati i više. Zašto je to tabu? Ne pričam o tome što ćemo raditi jedno drugome u hotelskoj sobi nego o temama koje me ljudski zanimaju. Razgovaram puno i sa svojim muškarcem. I to sad znači da bi moja znatiželja trebala biti podmirena i trebala bih zauvijek izgubiti interes za razgovor s nekim drugim (nebitno kojeg je spola)?

On s druge strane ne razgovara sa svakim, ne zanimaju ga ljudi toliko koliko mene. A začudo, ne smeta mu moje piskaranje s nepoznatim ljudima. Ponekad se i nadovežem na neku od tih tema pa ih zajedno ispredamo. Vjeruje mi kao i ja njemu.
Iako on nije kao ja i ja nisam kao on, nismo ni približni...opet (i više nego) šljakamo.

Hoću reći, nije svaka situacija ista. Netko će komunicirati specifično s pripadnicima suprotnog spola u svrhu podizanja svog ega. Netko i ne.

Autorice, priča li on sa svojim muškim prijateljima isto često? Jesi li ga pitala možeš li vidjeti o čemu priča s njima?
Ako "upadneš" dok se dopisuje, kakva mu je reakcija? Skriva li mobitel/kompjuter od tebe?
Ovo će možda zvučati blesavo ali... da li si primjetila ikada da direktno nakon neke od takvih komunikacija "skače" na tebe?
Kad je samnom prica samo sa mukim frendovima i sa jednom frenicom za koju nista ne sumljam..a ostalo neznam..procitala sam jednom pola izbrisanih poruka sa svojom "najboljom drugaricom" i to me uznemirilo,mozda nekog i nebi al eto mene je..i od tog dana sam uzsno postala ljbomorna..
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:49   #69
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Problem ne bi bio da su ružne? Tada nema razloga ljubomori?
Ima i ruznih al isto reagiram hha
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:49   #70
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Kad je samnom prica samo sa mukim frendovima i sa jednom frenicom za koju nista ne sumljam..a ostalo neznam..procitala sam jednom pola izbrisanih poruka sa svojom "najboljom drugaricom" i to me uznemirilo,mozda nekog i nebi al eto mene je..i od tog dana sam uzsno postala ljbomorna..

Poslano sa mog OV-qualcore 1021 3G koristeći Tapatalk
Vjerojatno jer ti smeta, možda da ti ne smeta bi pričao i sa ovima drugima. Ja bez problema pričam i dok mi je on točno iza leđa, može vidjeti svaku riječ ali ga ne zanima.

A o čemu se radilo to što si pročitala? S njom je bio bliži nego s tobom?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:50   #71
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Uredu,moze li mi neko pomoc kako da mu kazem sve ovo sta sam napsala ovdje,jer puno je lakse napisat ovdje nesto i citat savjete od nepoznatih ljudi nego mu to saopstit u lice..
Reci sto te smeta i kako se osjecas radi toga i iznesi zahtjev.

Nemoj ga napasti jer onda ljudi ne cuju sto je sa tobom vec se samo zele braniti.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:51   #72
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Čekaj, kako ako je sve super osim toga što on priča s drugim curama? Ili na to misliš?
I to isto,al znao me u svadi uvrijedit sa necime makar to on shvaca zajebncijom..
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:53   #73
Dva su moguća razloga. Ili ti radiš probleme di ih nema ili te on radi ljubomornom. A može biti i kombinacija oboje. Nijedna varijanta nije dobra niti zdrava. A na obje možeš utjecati. Prvenstveno na samu sebe.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:54   #74
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Kaj se moze desiti ako mu to kazes..
Reci ce, da u pravu si, prestat cu s tim. Hoces li mu vjerovati? Ili ces onda sumnjati da ce nastaviti potajno?
Mozda ce reci da je njemu to normalno i da ne zeli prestati. Kaj ces u toj situaciji?
Povjerenje se podrazumijeva u vezama.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:54   #75
Koliko vi imate godina?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:56   #76
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Povjerenje se podrazumijeva u vezama.
Ali ocito je ovdje necim poljuljano. Inace ne bi napisala ovu temu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:56   #77
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Vjerojatno jer ti smeta, možda da ti ne smeta bi pričao i sa ovima drugima. Ja bez problema pričam i dok mi je on točno iza leđa, može vidjeti svaku riječ ali ga ne zanima.

A o čemu se radilo to što si pročitala? S njom je bio bliži nego s tobom?
Pa ajmo reci da je,bili su kako on kaze stvarno jako dobri..samo me pogodilo to sto nikad nije pricao samnom kao snjom...
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:57   #78
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Koliko vi imate godina?
On 22 ja 18
depresivnaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:58   #79
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Pa ajmo reci da je,bili su kako on kaze stvarno jako dobri..samo me pogodilo to sto nikad nije pricao samnom kao snjom...
Do toga se dolazi s vremenom, ne očekuje se automatski eskluzivom "sad smo u vezi".
Na koji način stječeš njegovo povjerenje da ti se otvori do te razine kojoj se otvorio njoj?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 16:58   #80
Quote:
depresivnaaaa kaže: Pogledaj post
Onda cu ga ostavit jer ja necu unistavat sebe zbog nekoga,bice mi tesko i to jako..ali jenostavno postala sam takvo jako ljubomorna od kad sam snjim da je to strasno i nemogu si pomoc oko toga...btw takva prije nikad nism bila..
Ovo i ja izazivam u zenama iako im ne dajem povod za ljubomoru, ne muljam, ne lazem i ne skrivam.
Kategoricno sam protiv varanja i smatram da su varalice sljam od ljudi, ali ni to ne pomaze.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger