Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 09:26   #61
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
E to.
Ljuskice tj zubi.
Vecina ljudi nema super zube pa si ih sloze i imaju divan "prirodni" osmjeh.


Ne mogu a da ne reagiram na ovo . Promasio si usporedbu ako sam te dobro skuzio .
Zubi su nesta sta se vidi odmah . I zubi su nam neophodni . Silkonska proteza je izbor .
I to izbor burzujki ,posto si svaka zena ne moze priustiti silkonsku protezu .
Sto znaci da nam se opet namece nesta pod normalno kada nije normalno .
Silkonska proteza je prije svega namijenjena zenama koje zbilja imaju probleme .
Shvatiti estetsku kirurgiju kao flaster za nase samopouzdanje je pogresno .
Ljudi koji imaju psihickih problema prije proteze imati ce ih i poslije proteze .
Zena koja ne razmislja svojom glavom vec to radi pod societalnom pritisku se je oprostila od pameti .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:31   #62
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ne mogu a da ne reagiram na ovo . Promasio si usporedbu ako sam te dobro skuzio .
Zubi su nesta sta se vidi odmah . I zubi su nam neophodni . Silkonska proteza je izbor .
I to izbor burzujki ,posto si svaka zena ne moze priustiti silkonsku protezu .
Sto znaci da nam se opet namece nesta pod normalno kada nije normalno .
Silkonska proteza je prije svega namijenjena zenama koje zbilja imaju probleme .
Shvatiti estetsku kirurgiju kao flaster za nase samopouzdanje je pogresno .
Ljudi koji imaju psihickih problema prije proteze imati ce ih i poslije proteze .
Zena koja ne razmislja svojom glavom vec to radi pod societalnom pritisku se je oprostila od pameti .
Vecina ljudi ima upotrebljive zube pa ih ipak idu stavljati u red i mijenjaju im oblik i velicinu.

Ja sa djecji iskrivljenim zubima zivim vec 36 godina i slazem zube samo radi estetike, a to radi i vecina ljudi.

Tak da se nemojmo zavaravati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:35   #63
Suprotno uvriježenom mišljenju, silikone stavljaju većinom žene u tridesetima i četrdesetima, ne bi li sanirale štetu nakon trudnoće i dojenja. Uglsvnom one fit i kojima je važno kako igledaju. Uglavnom u konsenzusu sam svojim partnerom, jer im je važno zdržati erotiku u svom odnosu. Jer nisu imale sreće da im tijelo uprati želje kao nekim ženama koje su sve prošle bez nekih većih podljedica.


Ne slažem se Lazane u potunosti s tobom kao neko ko se bavi osmijesima.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:39   #64
Zene se u principu uredjuju da bi bile same sebi zgodne i da bi im druge zene bile zavidne. One se ne uredjuju radi muskih.

A kod trajnih korekcija kao sto su operacije da se stave silikoni - sto se s time dobije? Apsolutno nista. Silikoni se pomicu, ne izgledaju prirodno i traze korekcije kako tijelo stari. Pogotovo usnice gdje je rezultat pumpanja usnica uzas uzasa. Tipovi znaju da je zena postala umjetna plasticna lutkica i nece bas nesto s njom na duze staze. Kratka avanturica i to je to. A to bi napravili i da nema silikone.

I kada pogledas po gradu, zene sa velikim sisama imaju decke, sa malim sisama imaju decke i mrsavice sa skoro nikakvim sisama imaju decke. Isto i sa guzicom, usnicama, nosom i dalje da ne nabrajam. Pod decke mozemo i na muzeve.

Estetska kirurgija nakon neke nesrece, opekotine i slicno - to je drugo.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:41   #65
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vecina ljudi ima upotrebljive zube pa ih ipak idu stavljati u red i mijenjaju im oblik i velicinu.

Ja sa djecji iskrivljenim zubima zivim vec 36 godina i slazem zube samo radi estetike, a to radi i vecina ljudi.

Tak da se nemojmo zavaravati.
Steta sta ti roditelji nisu platitli ortodenciju kada si mali bio . Imao bih danas manje problema . A mozda bi bio sladak sa onim prstenima koji svijetle djeci iz usta i daju im opasan sarm .
Poznam ja ljudi koji imaju ispravne zube ali ih to ne sprecava da si ih ispravljaju ,izbjeljuju i slijede svaku modnu tendenciju .
Opet su to ljudi koji mogu da sljede trend financiski . Problem nastaje kada se to ocekuje od nas sviju .
I to nam je amerika donijela ortodenciju . I opet se radi o namecanju jedng estetskog vanjskog pogleda .
Nemam nista protiv bilo kojega pomagala kao sta sam kazao . Smeta me sta je sve to nametnuto . Danas fakticki nemas izbora .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:42   #66
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vecina ljudi ima upotrebljive zube pa ih ipak idu stavljati u red i mijenjaju im oblik i velicinu.

Ja sa djecji iskrivljenim zubima zivim vec 36 godina i slazem zube samo radi estetike, a to radi i vecina ljudi.

Tak da se nemojmo zavaravati.
Pa mogli su te poslati ortodontu kada si bio mali/mala - ali nisu. No eto, mi smo sada stariji i pametniji pa cemo poslati svoju djecu. No jedno je malo ispraviti zube a drugo je napraviti neku trajnu korekciju. Ili stavljati ljuskice koje nose hrpu dugotrajnih problema. Prevedno nije se isto tetovirati ili nesto nacrtati da traje jedan izlazak.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:43   #67
Ortodontska terapija je izvediva u kojoj god hoćeš životnoj dobi.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:45   #68
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post


Ne slažem se Lazane u potunosti s tobom kao neko ko se bavi osmijesima.
Narvno svako navodi vodu na svoj mlin . Personalno ti mogu reci da u ustima imam vrednost jednog porchea . Tako da tvoj osmijeh mene izludi kada pomislim koliko me je kostao .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:46   #69
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Suprotno uvriježenom mišljenju, silikone stavljaju većinom žene u tridesetima i četrdesetima, ne bi li sanirale štetu nakon trudnoće i dojenja. Uglsvnom one fit i kojima je važno kako igledaju. Uglavnom u konsenzusu sam svojim partnerom, jer im je važno zdržati erotiku u svom odnosu. Jer nisu imale sreće da im tijelo uprati želje kao nekim ženama koje su sve prošle bez nekih većih podljedica.
Cuj sorry ali ocekivati od zene koja je rodila 1-2 ili vise djece i dojila ih + prosle su tu i godine (dakle starenje) da izgleda opet kao da ima 20+ kada su se upoznali je notorna glupost. I ici pod noz radi toga je kretenizam svjetskog glasa. I da dodje muzu doma nakon operacija, oboje znaju da je to sve fejk tako da gdje je tu erotika ako znas da je fejk. Niti ocekivati od frajera da sa 40 izgleda kao da ima 20 - jer nema.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:48   #70
Meni je veličina toga totalno nebitna, iako mi to skoro nitko ne vjeruje i ljudi misle da lazem, ali ono njihov problem, tako da mi je to skroz bezveze, jedna od najprivlačniji cura (barem meni) ima male, kada imas jebeno lice a još vise u glavi sise bas nisu bitne. Ali koga veseli, nemam nista protiv
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:52   #71
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Cuj sorry ali ocekivati od zene koja je rodila 1-2 ili vise djece i dojila ih + prosle su tu i godine (dakle starenje) da izgleda opet kao da ima 20+ kada su se upoznali je notorna glupost. I ici pod noz radi toga je kretenizam svjetskog glasa. I da dodje muzu doma nakon operacija, oboje znaju da je to sve fejk tako da gdje je tu erotika ako znas da je fejk. Niti ocekivati od frajera da sa 40 izgleda kao da ima 20 - jer nema.
Pa nije poanta priče da izgledaš sa 40 kao da imaš 20, već da izgledaš kao solidna četrdesetogodišnjaknja koja kad se pogleda u ogledalo ne zgleda ko da ju je pregazila labudica. Mislim na teretno vozilo
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:52   #72
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ortodontska terapija je izvediva u kojoj god hoćeš životnoj dobi.
Pa je; i ortodonciju nam nije donjela Amerika nego zasto da nekom viri zub van. I osim estetskih cesto ima i funkcionalnih potreba. Ako pogledamo svijest zdravlja zubi kod nas je na jako niskoj razini. Koliko ljudi ide redovito na kontrole kod zubara? Jako malo. Ljudi cesto ne idu godinama i onda idu kada ih pocne boljeti. U nekim zemljama time gubis pravo na osiguranje jer nisi isao redovito na kontrole i prevenciju a ne da ne ides i kada nastane skupo sranje onda da osiguranje placa - jok. Koliko ljudi stavi krunicu kada im pukne zub nego ga vade van i imaju rupu? Doduse to ima veze i sa novcima. Koliko male djece ide kod zubara? Pa u prvom razredu imaju karijesa ko u prici i kod zubara nikad nisu bili. Generalno u narodu sve to stoji jako jako lose. A sada ici na ortodonciju sa 40-50 ili jos vise godina popravljat osmjeh - hm....osim ako ti zub viri van dok imas zatvorena usta - gdje si do sad bio? Ako ti pola stoljeca nije smetalo....
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:54   #73
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa je; i ortodonciju nam nije donjela Amerika nego zasto da nekom viri zub van. I osim estetskih cesto ima i funkcionalnih potreba. Ako pogledamo svijest zdravlja zubi kod nas je na jako niskoj razini. Koliko ljudi ide redovito na kontrole kod zubara? Jako malo. Ljudi cesto ne idu godinama i onda idu kada ih pocne boljeti. U nekim zemljama time gubis pravo na osiguranje jer nisi isao redovito na kontrole i prevenciju a ne da ne ides i kada nastane skupo sranje onda da osiguranje placa - jok. Koliko ljudi stavi krunicu kada im pukne zub nego ga vade van i imaju rupu? Doduse to ima veze i sa novcima. Koliko male djece ide kod zubara? Pa u prvom razredu imaju karijesa ko u prici i kod zubara nikad nisu bili. Generalno u narodu sve to stoji jako jako lose. A sada ici na ortodonciju sa 40-50 ili jos vise godina popravljat osmjeh - hm....osim ako ti zub viri van dok imas zatvorena usta - gdje si do sad bio? Ako ti pola stoljeca nije smetalo....
To nije tako jednostavno
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:54   #74
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa nije poanta priče da izgledaš sa 40 kao da imaš 20, već da izgledaš kao solidna četrdesetogodišnjaknja koja kad se pogleda u ogledalo ne zgleda ko da ju je pregazila labudica. Mislim na teretno vozilo
Mislis solidna ceterdesetogodisnjakinja koja nikad nije rodila i dojila djecu?
Ali ona jest rodila i dojila. I takva je kakva je. Ako se to muzu ne svidja, neka promjeni muza. Uostalom puno toga se moze srediti bavljenjem sportom, malo pripaziti na prehranu i tako to. No lakse je pod noz.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:56   #75
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
P A sada ici na ortodonciju sa 40-50 ili jos vise godina popravljat osmjeh - hm....osim ako ti zub viri van dok imas zatvorena usta - gdje si do sad bio? Ako ti pola stoljeca nije smetalo....
Kriza srednjih godina . Mijenjas kompletnu karoseriju .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:56   #76
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
To nije tako jednostavno
Jasno. Pogotovo ako si zubar odnosno ortodont i nemas frke uzet pare.

No da ekipa ide kod zubara redovito pola problema kasnije - ne bi ih niti bilo.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:56   #77
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Mislis solidna ceterdesetogodisnjakinja koja nikad nije rodila i dojila djecu?
Ali ona jest rodila i dojila. I takva je kakva je. Ako se to muzu ne svidja, neka promjeni muza. Uostalom puno toga se moze srediti bavljenjem sportom, malo pripaziti na prehranu i tako to. No lakse je pod noz.
Ne, ne može. Ako imaš nezahvalnu kožu, nema tog sporta.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 09:57   #78
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Jasno. Pogotovo ako si zubar odnosno ortodont i nemas frke uzet pare.

No da ekipa ide kod zubara redovito pola problema kasnije - ne bi ih niti bilo.
Ali kao liječnik ih ne trabaš zato kažnjavat.

Ni tebi ne bi bilo sve jedno imati most ili protezu koju iza svakog obroka vadiš i pereš, jel tak.? Ako ti ortodonciba omogućuje izradu fiksnog rada, visoke estetike i da se ne bi lagali komocije, zašto ne i sa 65 godina.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:11   #79
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ne mogu a da ne reagiram na ovo . Promasio si usporedbu ako sam te dobro skuzio .
Zubi su nesta sta se vidi odmah . I zubi su nam neophodni . Silkonska proteza je izbor .
I to izbor burzujki ,posto si svaka zena ne moze priustiti silkonsku protezu .
Sto znaci da nam se opet namece nesta pod normalno kada nije normalno .
Silkonska proteza je prije svega namijenjena zenama koje zbilja imaju probleme .
Shvatiti estetsku kirurgiju kao flaster za nase samopouzdanje je pogresno .
Ljudi koji imaju psihickih problema prije proteze imati ce ih i poslije proteze .
Zena koja ne razmislja svojom glavom vec to radi pod societalnom pritisku se je oprostila od pameti .
Ajmo bit realni, velik broj ljudi izgleda bezveze do koma.
Ako su opterećeni s izgledom, to je s realnim razlogom, a ne zato što umišljaju mane.
Estetske operacije će s vremenom postajati sve manje invazivne i sve jeftinije, a izgledati će sve prirodnije.
Postati će pod normalno da ljudi drkaju na ovaj način po sebi kad tad.
Ja se tome veselim jer će likovi koji se žale na svoj izgled po forumu konačno ličiti na nešto, a moći će i jebati komade.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:13   #80
To mi govori par stvari:
-nije zadovoljna sa svojim tijelom
-nedostatak pažnje(vjerojatno od roditelja) koji treba nadoknaditi znanjem da muškarci sline za njom
-odaje dojam "jeftine" osobe

Uglavnom dobre za kratku zabavu.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger