Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 23:16   #21
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Meni ovo tvoje ne djeluje toliko površno, koliko ograničeno - kao svi moramo bit isti i ako se netko ne uklapa u društveno nametnute okvire, onda mora da nešto nije u redu s njim.
Hajd navedi par razloga zasto netko u 30 godina zivota nije imao nekakvu vezu. I zasto mislis da ce se to odjednom promijeniti, a obrasci ponasanja su se odavno formirali.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.11.2017., 23:16   #22
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
izasno je čudno da je netko u tvojim godinama toliko neiskusan , ali to ne mora nužno biti turn off
Meni osobno bi bio - zaključila bih da sa tobom nešto nije u redu ako nisi ostvarila nikavu dublju emotivnu vezu niti intimnu do tridesete godine ,osim one roditeljske.

Ali to sam ja , valjda sam površna
Povrsna i jos nesto sto je bolje da zadrzim za sebe.
BrianS is offline  
Old 15.11.2017., 23:18   #23
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Mislim da joj "samo budi svoja" ne funkcionira ekipa, sorry
"Povucena sam, ne znam koketirati, lažem da sam imala tipa."
- budi svoja -
"Povucena sam, ne znam koketirati, lažem da sam imala tipa."

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.11.2017., 23:21   #24
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hajd navedi par razloga zasto netko u 30 godina zivota nije imao nekakvu vezu.
jedan si vrlo, vrlo subjektivan moderator.
ne slazes se sa mojim postom i zato si mi dao karton.
ne pozivaj se na krsenje pravila jer me ne bi kartonirao da se slazes sa mnom.
jer si subjektivan.

evo, ja cu ti reci jedan razlog i ne da mi se razmisljati vise, ali ih more biti 10000000.
mozda je odrasla u takvom okruzenju gdje joj je sistematski narusavano samopouzdanje, primjenjivane rigidne metode odgoja (pretjerano fizicko kaznjavanje itd).
ima ljudi koji su imali pakao od djetinjstva i ti ih problemi prate do kraja zivota.

sta ocu da kazem, nemoj misliti da je autorica nuzno retardirana, makar ne svojim izborom
PussyLicker is offline  
Received Infraction
Old 15.11.2017., 23:24   #25
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post

evo, ja cu ti reci jedan razlog i ne da mi se razmisljati vise, ali ih more biti 10000000.
mozda je odrasla u takvom okruzenju gdje joj je sistematski narusavano samopouzdanje, primjenjivane rigidne metode odgoja (pretjerano fizicko kaznjavanje itd).
ima ljudi koji su imali pakao od djetinjstva i ti ih problemi prate do kraja zivota.
Ako je to tocno, onda ne mozes drugoj forumasici reci da je 'ogranicena' jer je bila u pravu kada je rekla da je problem u autorici posta.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.11.2017., 23:25   #26
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hajd navedi par razloga zasto netko u 30 godina zivota nije imao nekakvu vezu. I zasto mislis da ce se to odjednom promijeniti, a obrasci ponasanja su se odavno formirali.
Ne kužim, zašto bi netko trebao imati razlog za tako nešto? Eto, netko imao troznamenkasti broj, netko imao manje, većina imala dvojicu , a netko ni jednog. Ne kužim zašto bi jedino ovaj zadnji trebao tražiti neko opravdanje zašto je tako. I mijenjat formirane obrasce ponašanja?
Alienica is offline  
Old 15.11.2017., 23:28   #27
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ne kužim, zašto bi netko trebao imati razlog za tako nešto? Eto, netko imao troznamenkasti broj, netko imao manje, većina imala dvojicu , a netko ni jednog. Ne kužim zašto bi jedino ovaj zadnji trebao tražiti neko opravdanje. I mijenjat obrasce ponašanja?
Kako mislis zasto? Osim toga, tko to tocno ima troznamenkasti broj veza? Jesi ti procitala sto sam napisao? Autorica je otvorila temu, ocigledno ju muci sto nikad nije imala vezu, a laže da jest. Ne mora ona apsolutno nista mijenjati, moze do kraja zivota ostat povucena, nemat vezu, a okolo lagat da je imala. Meni sasvim svejedno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.11.2017., 23:31   #28
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ako je to tocno, onda ne mozes drugoj forumasici reci da je 'ogranicena' jer je bila u pravu kada je rekla da je problem u autorici posta.
pa dobro, evo sad kad malo bolje pogledam, nisam ni ja totalno u pravu,
ali me je iznerviralo kako je to srocila.
nije rekla da je problem u autorici, vec je rekla da joj je "uzasno cudno.... nesta nije u redu s njom..."

uzasno su cudne i nesta nije u redu s osobama koje, recimo... sta ja znam, imaju potrebu da stalkaju nekoga
PussyLicker is offline  
Old 15.11.2017., 23:35   #29
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
pa dobro, evo sad kad malo bolje pogledam, nisam ni ja totalno u pravu,
ali me je iznerviralo kako je to srocila.
nije rekla da je problem u autorici, vec je rekla da joj je "uzasno cudno.... nesta nije u redu s njom..."
Rekao bih ovako, ako u 30 godina zivota nisi nikad imao nikoga, a mimo toga lazes da jesi, vrlo vjerojatno problem lezi u tebi samom. I tu ne pricam o tome da se treba jebat s nekim ili imat gro partnera, ali da nisi upoznao bas nikoga s kim bi pozelio nesto vise, meni bi to bilo cudno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.11.2017., 23:40   #30
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Rekao bih ovako, ako u 30 godina zivota nisi nikad imao nikoga, a mimo toga lazes da jesi, vrlo vjerojatno problem lezi u tebi samom. I tu ne pricam o tome da se treba jebat s nekim ili imat gro partnera, ali da nisi upoznao bas nikoga s kim bi pozelio nesto vise, meni bi to bilo cudno.
naravno da je u njoj problem.
to sto laze je i razumljivo.
zapravo je i nebitno, jer je ovo troll. trebao bi kartonirati uvodni post
je li se kaznjava komentiranje moderature ?
PussyLicker is offline  
Old 15.11.2017., 23:41   #31
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kako mislis zasto? Osim toga, tko to tocno ima troznamenkasti broj veza? Jesi ti procitala sto sam napisao? Autorica je otvorila temu, ocigledno ju muci sto nikad nije imala vezu, a laže da jest. Ne mora ona apsolutno nista mijenjati, moze do kraja zivota ostat povucena, nemat vezu, a okolo lagat da je imala. Meni sasvim svejedno.
Pa upravo tako, zašto bi trebao postojati neki razlog? Kao da tebe netko pita zašto jesi imao ozbiljnu vezu do 30 godine?

Koliko sam ja shvatila, problem joj je što je povučena i ne zna koketirati - tako bar glasi naslov teme, a takvi "formirani obrasci" se jednako mogu naći i kod cura koje nisu imale dečka do 30 i kod onih koje su od 16 do 30 konstantno bile u vezi ili vezama, kao i kod cura koje su imale više FF odnosa. Ne vidim to kao nešto presudno za imanje ili neimanje dečka.

A to što laže - da, očito nije u ugodnoj poziciji kad je odlučila lagati, ali mislim da je to više do ograničenog društva u kojem se kreće, sklonog osuđivanju. To mislim po tome što je napisala da laže zato da ne bi ispala čudna. (a ne zato jer misli da s njom nešto nije u redu)

Ovo za troznamenkasti broj veza - hvataš se za nebitan detalj, ja nisam mislila isključivo na veze, jer sam mislila da je imala više kratkih encountersa da onda ne bi toliko bila na tapeti i ne bi se toliko pitalo - a koji su to razlozi da nisi imala ozbiljnu vezu.
Alienica is offline  
Old 16.11.2017., 00:16   #32
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Rekao bih ovako, ako u 30 godina zivota nisi nikad imao nikoga, a mimo toga lazes da jesi, vrlo vjerojatno problem lezi u tebi samom. I tu ne pricam o tome da se treba jebat s nekim ili imat gro partnera, ali da nisi upoznao bas nikoga s kim bi pozelio nesto vise, meni bi to bilo cudno.
Meni bi to također bilo vrlo čudno. I jebiga, upalila bi mi se lampica.
anđeo tame is offline  
Old 16.11.2017., 00:22   #33
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Meni bi to također bilo vrlo čudno. I jebiga, upalila bi mi se lampica.
Također.
Čudno je
Zapitaš se šta još stoji iza toga ,osim povučena i ne zna koketirati.

Imala sam kolegicu koja nije imala dečka, prešle smo 20+ a pozadina je bilo zlostavljanje u djetinjstvu..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 16.11.2017., 01:37   #34
Ona je dosla ovamo, reci da nema nikoga.
I nema je vise.....

Svaka zena moze imati (skoro) svakog muskarca.
Bar na jedno kratko vrijeme.
Pa i one.... kako bi covjek oprezno rekao, nelijepe.
Aklo usprkos svemu nekoj to ne uspije, onda ima nekakvih psiholoskih kocnica, fobija.... sta ja znam.
RobinUd is offline  
Old 16.11.2017., 02:25   #35
nek napravi tinder profil.
tjuner is offline  
Old 16.11.2017., 02:45   #36
Kao da je imanje veza garancija da je normalna. Što se sve uparuje pod kapom nebeskom...

Iako, ove fore "povučena sam i ne znam koketirati" su bullshit. I ja sam oboje pa me to od srednje nadalje nije nikad sprječavalo da nađem nekog.

Neki razlog postoji. Da je normalno, nije. Pitanje je i na koga će naletjeti, nekog fetišista na djevice ili kompleksaša koji će je maltretirati jer za bolje i ne zna pa ju je lakše oblikovati. To su mane neiskustva. Ne znaš da postoji bolje.
ex anais is offline  
Old 16.11.2017., 03:36   #37
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hajd navedi par razloga zasto netko u 30 godina zivota nije imao nekakvu vezu.
budem ja.

- osoba je gabor = valjda najočitiji razlog. fizički je izrazito neprivlačna, nezgodna, ružna, neugledna, sex appeal na nuli. možda ima i loše držanje pa hoda jako pogrbljeno. zainteresiranih nema.
- osoba je nezanimljiva, nezainteresirana i pasivna, nema hobije, drži se istog društva i kreće se istim mjestima. bitno je smanjena mogućnost upoznavanja novih ljudi, a time i potencijalnih udvarača.
- nema razvijene socijalne vještine, neprimjetna je u društvu, ne ističe se. i kada izađe, zainteresiranih nema jer nitko ne primjeti da se uopće nalazi u sobi.
- religiozna je i važna joj je predbračna čistoća.
- osoba je proživjela neku vrstu traume, osobne tragedije ili bolesti što joj je bitno smanjilo dating pool ili naprosto onemogućilo dejtanje na dulji period. primjerice, kada si klinički depresivan polovicu života - ne izlazi ti se iz kreveta, a kamoli da misliš o jebanju. pa se oporaviš tamo oko 30. i jebiga - voz je prošao.

i tako dalje.

razmišljati o tome zašto je i kako netko došao do toga da s 30 plus bude djevac i nema NIKAKVO iskustvo je jednako kao i razmišljati o tome zašto je k kako osoba došla do toga da (na primjer) dođe do kilaže od 200 kilograma, da postane narkoman, da se propije, da se studij odulji na 15 godina, da bankrotira i slično. za sve te ekstreme vrijedi jedna stvar - nemaju nikakav osjećaj za vrijeme i najednom BOOM, prođe 10 godina... njima se čini kao da je prošlo 10 dana... a oni debelo zaostaju. u životu, općenito.

mnogim stvarima se čudim, ali osobi koja s 30 godina nikada nije bila zaljubljena, nikada se nije pojebala i imala vezu - bogami, ne. zapravo mi je jako lako razumjeti kako je do toga došlo.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.

Zadnje uređivanje poison.Ivy : 16.11.2017. at 03:58.
poison.Ivy is offline  
Old 16.11.2017., 09:09   #38
Mislim da uvodni tekst ima suštinsku nelogičnost. Povučena je i ne komunicira s muškima, ali zna da svi oni oko nje u 10-15 godina nisu valjali. Po kojem to kriteriju? I od kuda nekome uopće pravo da tako nešto izjavi za koliko, više desetaka, stotinu, potencijalnih? Ja sam sunce jednio savršeno, a uokolo samo smeće? Dajte, najte....
violeta1980 is offline  
Old 16.11.2017., 09:26   #39
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
Jel aktivno trazis ili si pasivna? Jesi li zainteresirana? Jel ti se svidaju muskarci ili smatras da je "nuzno zlo"? Jel patis zbog samoce ili ti je dobro tako? Nismo sve iste, neke zene pate od samoce, a nekima je to svejedno.
deonisa is offline  
Old 16.11.2017., 09:31   #40
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
Meni se čini da ti više želiš imati dečka zato jer te sram reći da nisi imala, nego što zaista imaš stvarnu potrebu za dečkom.
gigra is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger