Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 21:32   #21
Quote:
Loli8 kaže: Pogledaj post
da, samo da se nadovezem, mozda je tesko pisat o tone nekom ko djecu jos nema.
razliciti su stavovi prije i poslije imanja djece
Ma naravno. Ali i drugacija su u dvadesetima, tridesetima, cetrdesetima....sve ima svoje.
Bilo bi glupo ocekivati da netko od 20 ili 30+ ostaje u braku u kojem nema ljubavi. Bez obzira na djecu. Prema djeci se ljubav ionako nikad ne potrosi.
Ali kad su u pitanju kasne 40e i kasnije, jednostavno lakse prelazis preko nekih stvari. Jedino ako se bas ne trpite,tada nema smisla ostajati u braku.

Prije nekog vremena je kolegica s posla dosla s pricom kako joj se prijateljica rastaje. Razlog: ona vise ne zeli trpiti da muz stalno prdi i smrdi pored nje i da joj toliko ide na zivce da ga vise ne moze smisliti blizu sebe
Nema trece osobe u prici. Zena jednostavno pukla
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:34   #22
Vecina ljudi nisu sposobni prezivljavati sami. Nisu sposobni donositi racionalne odluke, pogotovo sto se tice financija. Vecina, narocito zena, nikada prije braka nisu ni zivjeli samostalno, vec su od roditelja usli u zajednicu s nekim. Takvi ljudi ostaju u braku, jer bolje i to nego se vratit roditeljima. Trece opcije vecinom nema, osim onih koji odmah nadju novog partnera. To je zalosno.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:35   #23
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ma naravno. Ali i drugacija su u dvadesetima, tridesetima, cetrdesetima....sve ima svoje.
Bilo bi glupo ocekivati da netko od 20 ili 30+ ostaje u braku u kojem nema ljubavi. Bez obzira na djecu. Prema djeci se ljubav ionako nikad ne potrosi.
Ali kad su u pitanju kasne 40e i kasnije, jednostavno lakse prelazis preko nekih stvari. Jedino ako se bas ne trpite,tada nema smisla ostajati u braku.

Prije nekog vremena je kolegica s posla dosla s pricom kako joj se prijateljica rastaje. Razlog: ona vise ne zeli trpiti da muz stalno prdi i smrdi pored nje i da joj toliko ide na zivce da ga vise ne moze smisliti blizu sebe
Nema trece osobe u prici. Zena jednostavno pukla
viš, a ja mislin da joj je to samo nekakav izgovor.
vjerojatno je ljubav ishlapjela.
poput boce mineralne vode kad je otvoriš i ne začepiš na vrime.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:35   #24
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ma naravno. Ali i drugacija su u dvadesetima, tridesetima, cetrdesetima....sve ima svoje.
Bilo bi glupo ocekivati da netko od 20 ili 30+ ostaje u braku u kojem nema ljubavi. Bez obzira na djecu. Prema djeci se ljubav ionako nikad ne potrosi.
Ali kad su u pitanju kasne 40e i kasnije, jednostavno lakse prelazis preko nekih stvari. Jedino ako se bas ne trpite,tada nema smisla ostajati u braku.

Prije nekog vremena je kolegica s posla dosla s pricom kako joj se prijateljica rastaje. Razlog: ona vise ne zeli trpiti da muz stalno prdi i smrdi pored nje i da joj toliko ide na zivce da ga vise ne moze smisliti blizu sebe
Nema trece osobe u prici. Zena jednostavno pukla
naravno...
mada, rekla bih da i sa 40-50 pa i vise mozes naci novog partnera i slijedecu polovicu zivota provesti sretan i na svoj nacin.
djeca polako odrastu i imas priliku sebi dati život. jer zivot je jedan, cemu zivot 30 godina uz nekog s kim vise nisi sretan.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:35   #25
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Razlog: ona vise ne zeli trpiti da muz stalno prdi i smrdi pored nje i da joj toliko ide na zivce da ga vise ne moze smisliti blizu sebe
Sasvim OK razlog.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:37   #26
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
viš, a ja mislin da joj je to samo nekakav izgovor.
Pa naravno. Kada nema više ljubavi, sve smeta.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:37   #27
Normalno da sve ovisi koliko imaš godina.
Ne isplati se konja mijenjati pred kraj utrke
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:37   #28
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Sasvim OK razlog.
Pa je. Nek se svinja ustane i prdi na balkonu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:38   #29
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Normalno da sve ovisi koliko imaš godina.
Ne isplati se konja mijenjati pred kraj utrke
nebi se slozila.
napisala sam gore u postu objasnjenje
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:41   #30
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Pa naravno. Kada nema više ljubavi, sve smeta.
onda se dođe i reče tako.
čuj, nestali smo.
a ne izmišljati razloge.
šta joj još smeta, kako ubacuje iz četvrte u treću?

a gospođa sigurno ne prdi.....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:42   #31
A naaajgori su mi ovi koji ostaju u vezi/braku dok ne nadju backup plan, tj novog zivotnog partnera.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:43   #32
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Pa je. Nek se svinja ustane i prdi na balkonu.

Joj jeste lude
Ja cijelo vrijeme zamisljam koliko je zivaca potrosila i koliko puta je dobila nervozu zeluca dok se nije izjasnila
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:44   #33
Ok, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Ali npr. ljudi 60+ koji su preko 30 godina u braku i da se u tim godinama idu rastajati. Mislim da je to čista ludost.
Ako si mogao biti s nekom osobom tolike godine zajedno, djeca su vam velika, zašto sada sve mijenjati?
Što si stariji bolesniji si i lijepo je imati nekoga pored sebe. Uostalom gdje spadaš u tim godinama?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:48   #34
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ok, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Ali npr. ljudi 60+ koji su preko 30 godina u braku i da se u tim godinama idu rastajati. Mislim da je to čista ludost.
Ako si mogao biti s nekom osobom tolike godine zajedno, djeca su vam velika, zašto sada sve mijenjati?
Što si stariji bolesniji si i lijepo je imati nekoga pored sebe. Uostalom gdje spadaš u tim godinama?
e, viš ja san isto tako mislija prije.
ono, dvoje ljudi, 5-6 banki, u braku cijelu vječnost.
i onda se razvedu zbog, da citiram, nepomirljivih razlika.
mene je to izluđivalo.
e, a onda san prominija mišljenje jer godine valjda učinu svoje.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:48   #35
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ok, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Ali npr. ljudi 60+ koji su preko 30 godina u braku i da se u tim godinama idu rastajati. Mislim da je to čista ludost.
Ako si mogao biti s nekom osobom tolike godine zajedno, djeca su vam velika, zašto sada sve mijenjati?
Što si stariji bolesniji si i lijepo je imati nekoga pored sebe. Uostalom gdje spadaš u tim godinama?
ovisi sve o puno puno faktora, imas 60+ i 60+ ako me kuzis...

ima zena i muskih kojima nikad nebi dao 50+,60+... koji ne razmisljaju o bolesti, koji zive, druze se, idu, putuju...

a ima i onih drugih.
Lolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:49   #36
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ok, svatko ima pravo na svoje mišljenje.
Ali npr. ljudi 60+ koji su preko 30 godina u braku i da se u tim godinama idu rastajati. Mislim da je to čista ludost.
Ako si mogao biti s nekom osobom tolike godine zajedno, djeca su vam velika, zašto sada sve mijenjati?
Što si stariji bolesniji si i lijepo je imati nekoga pored sebe. Uostalom gdje spadaš u tim godinama?
Oh, znam ja jedan par. On se zaljubio. Vanbračno, naravno.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:56   #37
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
viš, a ja mislin da joj je to samo nekakav izgovor.
vjerojatno je ljubav ishlapjela.
poput boce mineralne vode kad je otvoriš i ne začepiš na vrime.
Ishlapila je naravno. Ko da covjek i prije nije prdio i smrdio
Samo sto je bila zaljubljena i to joj je bilo smijesno....
A onda je prestalo biti smijesno, i poceo ju je zivcirati samo zato sto postoji...
Ali eto, zena se barem izjasnila i dala i sebi i njemu priliku za neki novi pocetak. Nije sutila i radila oboma pakao od zivota, cekajuci trenutak kad ce on nakon 15 ili 20 g napokon shvatiti o cemu se radi, i preuzeti odgovornost na sebe...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:57   #38
Sve to stoji, ali mi nije jasno kako se ljudi u poznim godinama mogu naviknuti na novog partnera?
Ne može to biti kao u mladosti. Previše tu ima repova iz prošlosti koje treba uskladiti da bi se moglo normalno funkcionirati.
A zbog sexa sigurno nije
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:59   #39
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ishlapila je naravno. Ko da covjek i prije nije prdio i smrdio
Samo sto je bila zaljubljena i to joj je bilo smijesno....
A onda je prestalo biti smijesno, i poceo ju je zivcirati samo zato sto postoji...
Ali eto, zena se barem izjasnila i dala i sebi i njemu priliku za neki novi pocetak. Nije sutila i radila oboma pakao od zivota, cekajuci trenutak kad ce on nakon 15 ili 20 g napokon shvatiti o cemu se radi, i preuzeti odgovornost na sebe...
ma oke, ali zamisli da me nekor pita zašto me žena ostavila a ja rečen zbog toga što sam prdio na kauču.
mislin, sve 5, dragi ne možemo više skupa, dopizdilo mi i sve ok.
al budi sigurna da će ta nać novog lika dok si reka keks.
sve mi miriše na to...
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 21:59   #40
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Sve to stoji, ali mi nije jasno kako se ljudi u poznim godinama mogu naviknuti na novog partnera?
Ne može to biti kao u mladosti. Previše tu ima repova iz prošlosti koje treba uskladiti da bi se moglo normalno funkcionirati.
A zbog sexa sigurno nije
mislin da je to nekakav drugačiji oblik ljubavi.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger