Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2006., 22:41   #61
vidim da se marinka tamo na zboru malo "ukakila" jer treba torbu spremit

pa dizem temu, da ponovimo gradivo
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 22:45   #62
Quote:
magic blue kaže:
vidim da se marinka tamo na zboru malo "ukakila" jer treba torbu spremit

pa dizem temu, da ponovimo gradivo

Da ukakila!Ko grlica sam zadnjih dana!
Ali nek je ova tema na vrhu!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 23:42   #63
Quote:
MarinkaD kaže:
Ko grlica sam zadnjih dana!
Samo da se pridružim grlicama...i nadopunim: ne samo zadnjih dana, već cijelo vrijeme...samo što sam se tješila "ima vremena"...a gle sada...za moj pojam - preblizu

Magična tebi je torba spremna? A onda je spremaju Marinka, Pale...pa...khm..ja..

Sad mi se baš ne vrti po stranicama, pa mi samo recite (ako se neka još može sjetiti ) jeste li se ovdje dotakle donjeg rublja - jednokratne? Ima li netko informaciju od iskusnih kako su se one snašle po tom pitanju? Naime, čula sam da neke iz TL-a baš nisu dobre, no one mrežaste što se mogu nabaviti u apoteci su pohvaljene s više strana..Iskustva? Čula - kazala?
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 00:36   #64
Blago vama, možete i da birate koje ćete jednokratne gaćice. Kod nas ih uopšte nema. Valjda se očekuje da uloške pridržavamo rukom (i ne, ovo nije sarkazam, bojim se da zaista to očekuju).
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 00:52   #65
Dragana jel ih možeš kako nabaviti preko grane? Ovdje ih ima u svakoj apoteci, pa mislim da ti to ne bi bio problem (usput, gdje je Sivograd? ).
Ako treba, ja ću ti ih nabaviti i poslati, samo javi

Iako neke žene govore kako su njima bile ok i one babske koje su kupile na pazaru jeftinije nego ove iz apoteke...Koliko sam skužila, najviše su trebale onima nakon carskog.
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 00:59   #66
Hvala na ponudi , ali fora je u tome što gaćice jednostavno nisu dozvoljene, inače bih nosila bokserice kad već nema jednokratnih. Planiram da ih nekako prokrijumčarim, ali one sestre izgledaju kao da rade u Gestapou a ne u bolnici, pa me neće iznenaditi ako mi ih otmu.
A Sivograd je Niš, samo mi se čini da mu ovaj pseudonim više priliči.
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 01:06   #67
Quote:
Dragana kaže:
Hvala na ponudi , ali fora je u tome što gaćice jednostavno nisu dozvoljene, inače bih nosila bokserice kad već nema jednokratnih. Planiram da ih nekako prokrijumčarim, ali one sestre izgledaju kao da rade u Gestapou a ne u bolnici, pa me neće iznenaditi ako mi ih otmu.
A Sivograd je Niš, samo mi se čini da mu ovaj pseudonim više priliči.
samo je stvar u tome da ih skines na vrijeme prije vizite
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 01:10   #68
Imam neki osjećaj da ću zažaliti što ovo pitam....No zašto pobogu gačice nisu dozvoljene? Kako onda? (Zamišljam, ali me svejedno ne ide... )

U Sivogradu mi je tetka studirala prije rata, no njoj je u nešto vedrijem sjećanju zbog nekog lika
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."

Zadnje uređivanje SaveAss : 28.12.2006. at 01:42.
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 01:34   #69
Teorija je da rana bolje zarasta ako se luftira, tj. ako sve sedimo kao gole lujke raščepljenih nogu, ali verujem da je zapravo u pitanju čist sadizam. Samo u mom gradu nema epidurala, ni za kakve pare - jednostavno nema. O ostalim divotama niške bolnice već sam pisala, neću opet da kukam kad već moram tamo, preživeću nekako ko i sve pre mene. Ne znam što je kod nas tako, u Beogradu ima svega, i apartmana, i prisustva muža, i porođaja u kadi ili na stolici, čak i mnoga manja mesta od Niša imaju vrhunski sređena porodilišta, ali kod nas je isto ako ne i gore nego pre trideset godina kad se dešavalo i da dve porodilje leže u istom krevetu (znam jer je moja svekrva delila krevet sa još jednom ženom po principu glava-noge).
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 01:52   #70
Ne znam za ostale segmente života, no što se tiče tretmana u rodilištu, s ovim si me uvjerila da je Sivograd definitivno opravdan pseudonim

Neću te ni pitati jesi li mogla odabrati neko drugo mjesto, jer da jesi već bi bila na putu do tamo...Zato ću ti samo poželjeti da ti onaj trenutak kad primiš bebicu izbriše sve loše priče iz tog rodilišta
Znam da ti nije utjeha, no evo ja ću roditi u splitskom rodilištu, a ono je poznato po mnogim lošim pričama (unatoč epiduralnoj, tatama na porodu i sl)...No, vjerujem kako će ipak sve proći kako treba i kako ću sredinom veljače držati svog malog pišonju uz sebe...

I nadam se da ćeš uspješno prokrijumčariti gaćice (Putnica ti je dala dobar savjet)
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 11:17   #71
Čuvarguzaaaa!!!!
Ja sam uzela u Chiccu jedno pakiranje.U njemu 4 komada i koštaju 35kn.
Valda se nisam zeznila.

Dragana,ajme meni!!!Pa stvarno,kakva je to srednjovječna bolnica?
Dvije žene u jednom krevetu????
Pa ja bi tamo nekog streljala!!!!
Samo ti sebi prokrijumičari gaće.Kad je vizita,skidaj se i riješen problem.
Ti plaćaš socijalno i imaš pravo sestri reći da smiri hormone ako te zaje....!

InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 11:27   #72
Quote:
SaveAss kaže:
Iako neke žene govore kako su njima bile ok i one babske koje su kupile na pazaru jeftinije nego ove iz apoteke...Koliko sam skužila, najviše su trebale onima nakon carskog.
khm, evo jedne koja nosi 6 kom, onih neckermannovih na kockice i crtice koje je bar 2 god opkuhavala na 90 i uopce ne pomisljam na ove mrezaste. ak ih toliko zakrvavim, hitnut cu ih u smece mirne duse i necu se uopce uzbudivat i nosit ih kuci
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 11:28   #73
Quote:
Dragana kaže:
Hvala na ponudi , ali fora je u tome što gaćice jednostavno nisu dozvoljene,
mozda jesam plava, ali daj mi pojasni ovo

edit: sad sam tek vidjela odgovor i razmisljam si da bi ja lijepo sve te lohije pustila da cure po krevetu i to taman prije vizite pa nek ciste ili mi daju gace
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 13:19   #74
Hmh....Draga/na ja mislim da kad bi si ponjela par komada u bolnicu i rekla im lijpo i oštro da ti želiš imati gače i gotovo a njima ako smetaju nek ti ih probaju same skinuti da bi ti ostavile...mislim to je stvarno bezveze...i ako ti treba gambi reci javi mi se i ja ti pošaljem ili poštom ili po šogorici koja je blizu tebe. Mislim da ti ne mogu zabraniti da nosiš gače jebote...ako ti na tome inzistiraš!
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 13:49   #75
Quote:
magic blue kaže:
mozda jesam plava, ali daj mi pojasni ovo

edit: sad sam tek vidjela odgovor i razmisljam si da bi ja lijepo sve te lohije pustila da cure po krevetu i to taman prije vizite pa nek ciste ili mi daju gace
Ahahaha! Bome, magic, ti me nasmeješ i kad imam razloga za plakanje! Da čiste? Da čiste?! Kako da ne! Ako isflekaš krevet, u takvom ćeš krevetu ležati dok ne izađeš i još ćeš morati da dojiš bebu u njemu. Zato ću poneti i mušemu, i sopstvene čaršave i peškire i sve što treba da bebac ne bi doticao ono po čemu ja krvarim.
Ne verujem da je moguće namćorastim ponašanjem i pozivanjem na hormone dovesti u red medicinske sestre koje rade u takvoj ustanovi, jer da su one ljudi ne bi nam porodilište ni izgledalo tako. Pokušaću ipak diplomatskim pristupom, čitaj pralinama i čokoladama, osmehom i zezanjem. Ako ne upali, nikad nije kasno da pobesnim, samo ne verujem da će delovati. Pokušaću, makar samo zato da im malo bude neprijatno, ako budem imala snage za to. Iz priče svojih drugarica koje su se tamo porađale saznala sam da je mnogo teško svađati se kad si gladan, iscrpljen, dooobro isečen (obavezna epiziotomija, naravno) i kad moraš da ih moliš da ti pomognu oko čišćenja rane i povijanja bebice. No, ovo pišem samo da bi vama bilo malo lakše što ćete ipak biti u nekoj boljoj bolnici, Boris i ja ćemo sve to preživeti i mislićemo samo na to kako da što pre dođemo kući u našu lepu novu sobu.
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 13:58   #76
Dragana, za stav.

Zadnje uređivanje Zmijica : 14.02.2007. at 21:57.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 14:11   #77
idem sad jos u torbu utrpat casu, zlicku, moram ic kupit donat da mi bude lakse kakat , i naravno wc papir

i onda mi jos samo ostaje klopa za utrpat kad dode vrijeme

jos uvijek nisam kupila grudnjake za dojenje i one jastucice za mlijeko
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 14:14   #78
Jastučiće dobiješ u paketu Sretna beba.Jedan paket Baby love.
Jooj,ni ja još nisam uzela grudnjake.Samo jedan.Ali znam gdje ih kupim,za 50kn jedan.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 14:17   #79
mislim da oni tu sretnu bebu stalno mijenjaju i nikad nisi ziher sta ce bit unutra, pa je bolje ic ziheraski
mada ta 3 dana u bolnici ni ne vjerujem da ce mi mlijeko toliko buknit, a i uvijek im mogu udovoljit i uflekavat njihove pidzame kad toliko inzistiraju na njima
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 15:34   #80
A baš!
Iako mi je glupo da ne smiješ imati svoju pidžamu.Kod nas,pak,moraš imati sve svoje,hvala Bogu!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.