Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2007., 18:51   #21
Quote:
bibobu kaže:
Stvarno kad bi ljudi samo znali kako to moze biti divno
To je takva ljubav i povezanost izmedu zivotinje i djeteta da je za nepovjerovati!
Ja sam mislila da se to pseto nemoze voljeti vise, ali malena je pokazala sto je stvarna ljubav. Kako je mazi, pazi da ima jesti, vode...da idemo setati

Sorry na off, ali morala sam
bibobu super ti je ovaj post! Ako imaš još misli na tu temu postaj ovdje, bio je topic nedavno i vidim da vas se puno javilo - ljutih na imbecilne komentare "a kud bute sad s psom..." E, pa to izgleda funkcionira savršeno, beba + pas

Ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=172491
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 19:25   #22
Još sam zaboravila:

6. Od dana kad su na poslu saznali da sam trudna, pitanja tipa: Pa, zašto ne odeš na porodiljni? Još si tu? i Ja bi na tvom mjestu otišla na porodiljni...

7. Od istog trenutka, nakon "jel to prva beba" pitanje: A koliko mislite imati djece?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 19:42   #23
moram ovo napisati:

još sam radila i taman smo došli sa nekog sajma... pun ured grickalica, stolica, panoa, pp materijala itd... i dođem ja na posao i tip s kojim radim sjedi na svom mjestu i ni makac... i počnem ja lagano pospremati lakše stvari kao radi on nešto pa kad završi bude mi pomogao... i složim ja sve lakše stvari i vidim da on ne mrda.. i pitam ja njega kao buš mi pomogao... veli meni tip pa nemoj mi reći da ti je jednu stolicu teško pospremit... reko ja nije ali ije ni jedna, na što će on meni to nije u opisu mog radnog mjesta, a tebi ako je teško odi na porodiljni...
trebam li napomenuti da sam bila u 6.mj....
to ti je podrška na poslu...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:15   #24
MENE NISH NE IRITIRA, JA IRITIRAM DRUGE

a s trudnochom josh vishe, jer znam da si mogu dopustiti....hehehehehhe
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:36   #25
mene je najviše naljutilo kad mi je nedavno frend rekao da sam se JAKOOO zdebljala,a njegova žena ima laganih 80 kg,a da ne pričam kad je bila trudna!!!
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:49   #26
Quote:
PiaLolla kaže:
MENE NISH NE IRITIRA, JA IRITIRAM DRUGE

a s trudnochom josh vishe, jer znam da si mogu dopustiti....hehehehehhe
O,da, najbolji pristup, i ja ga koristim. Ne može niko da me više zapitkuje nego što ja mogu njega da gnjavim detaljnim opisom groznih trudničkih simptoma. Rezultat - nema dosadnjakovića u blizini.
Uglavnom me ne nerviraju drugi, već iritiram samu sebe stalnim promenama raspoloženja, telesnim neugodnostima, zabrinutošću, preosetljivošću a vrhunac su strije koje su čekale 39. nedelju da se pojave i sad bujaju li bujaju. A tu je i neželjena apstinencija... Da, da, ima dovoljno razloga za nerviranje i bez obraćanja pažnje na prijatelje, rođake i komšije koji tu i tamo nešto pitaju.
Dragana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 21:56   #27
Quote:
PiaLolla kaže:
MENE NISH NE IRITIRA, JA IRITIRAM DRUGE

a s trudnochom josh vishe, jer znam da si mogu dopustiti....hehehehehhe
da mi je tebe za glasnogovornika imati...

ja kad se naljutim sam... nezgodna...
ali imam vrloooooo duuuuuuugi fitilj... pa se obično ohladim prije nego puknem...
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 08:44   #28
Quote:
milkica kaže:
mene je najviše naljutilo kad mi je nedavno frend rekao da sam se JAKOOO zdebljala,a njegova žena ima laganih 80 kg,a da ne pričam kad je bila trudna!!!
e ovi su mi najbolji....i meni neki dan tetka veli kak si se zdebljala a ja dobila 11 kila u 6,5 mjeseci, a njena snaha u 5 mjeseci dobila 15 kila......al sam se ja zdebljala.......
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 09:27   #29
A šta da vam kažem. Nisu svi ljudi isti. Mene za sada još nitko ništa ne nervira i ne pita glupa pitanja jer se još trbuh ne vidi...

Ali kad promislim mene su uvijek mučila pitanja o u trudnoći (dok još nisam zatrudnila) i slične stvari, ali nikad to nisam nikoga pitala, čak ni vlastitu sestru!!
Zato svaka čast internetu i koliko zanimljivih stvari i odgovora na pitanja možeš saznati...
I naravno naš forumić gdje se možeš kolegicama trudnicama jadati, dati i biti podrška...
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 09:49   #30
Sve sam nakak podnosila u trudnoci, al diranje trbuha me izludjivalo!
Neki primitivni nagoni su se budili u meni ...grozno
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 13:24   #31
mene za sada jedino nerviraju "pametni savjeti" tipa: daj si uzmi još hrane, sad jedeš za dvoje
HHAAALLLOOOOOOOOO
koji je vama ku***
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 13:41   #32
Najviše me smeta to jest rastuži kad sam bliskoj osobi iznjela svoje strahove(baš sam glupson) o porodu u Hr. a ona me otpili "pa kaj i ja sam rodila pred 25 godina i živa sam", osobe od kojih očekujem kakvu takvu potporu me jednostavno otpile jer im je sve drugo na prvom mjestu
__________________
Eduardo i Chiara
helior is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 22:51   #33
To "prezivila sam i ja" je mozda isti sindrom zavisti kao i u slucaju vojske gdje seronje govore "bio sam ja u Nisu i ostao ziv".

Zao im je da pomisle da bi se danas netko mogao patiti manje od njih, mozda cak i zele da drugi pate, natjecu se tko ce najvise napricati da je patio, bolesno je to.
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 11:23   #34
netko je već spomenuo, ali u početku me najviše iritiralo pitanje baba "jel oživilo?" i kad sam ja rekla da je i to još u 7. tjednu, onda su rekle da to nije moguće. njima očito nije dijete živo kada počne kucati srce.
ma svega ste vi tu već nabrojale, od diranja trbuha, do ispitivanja jel cura ili dečko i odmah prijedlozi za ime... da se ne ponavljam, mogu samo sve potpisati.
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 22:11   #35
Mene je prije nerviralo kad bi mi njih 20-tak (cure/žene) dolazilo svaki dan na vrata i pitalo kako je beba, kako sam ja, mjerka se stomak i sl. znam da je njima to zanimljivo jer već tri godine nitko nije bio trudan u uredu, ali meni je too much kad mi dođe 2-3 osoba sa istim pitanjem.
ja smislila protunapad - sad ja njima odmah uzvraćam, pa kad ćeš ti, već si u finim godinama, sad je vrijeme, evo ja počela, sad vi krenite dalje. nakon što svakoj to kažem po drugi puta, one se odmah protive - vidi nje, opet nas tjera na trudnoću i tako dalje. sad vidim da su malo ohladile. taktika - klin se klinom izbija, uspješna. Mene sad jako veseli njima uzvraćati na taj način (a o sebi pri tom ne kažem ništa:-)
Štrumpfeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 10:30   #36
a meni su u zadnje vrijeme počeli gledati u trbuh
ono: bok, kak si....i zabulji mi se u trbuh
je**** kao da sam pred porodom
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 10:43   #37
Quote:
anna65 kaže: Pogledaj post
a meni su u zadnje vrijeme počeli gledati u trbuh
ono: bok, kak si....i zabulji mi se u trbuh
je**** kao da sam pred porodom
bolje to vjeruj mi nego da ti početkom šestog mjeseca pričaju... fala bogu da ti se trbuščić nadzire... vjeruj mi na riječ..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 11:07   #38
Luu, stigne te još sve to nervirati
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 14:40   #39
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Još sam zaboravila:

6. Od dana kad su na poslu saznali da sam trudna, pitanja tipa: Pa, zašto ne odeš na porodiljni? Još si tu? i Ja bi na tvom mjestu otišla na porodiljni...

7. Od istog trenutka, nakon "jel to prva beba" pitanje: A koliko mislite imati djece?
Meni se isto svi cude ko picek glisti zasto sam radila do kraja jer da mi nitko nece dati medalju.

I varijacija pod 7. - "i sad odmah morate po drugo"
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 15:26   #40
Mene iritira sto svatko tko me vidi krene rukom prema trbudi.... joj to mi je koma .... covjece ekipa ne kuzi da je trudnicki trbuscic nesto intimno i da nije za javno slikanje i pipanje
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.