Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2007., 03:13   #1
Smile Buduće mame studentice

gledam vas , puno je hrabrih mladih zena koje su u jednom trenutku odlucile dati sve od sebe i u situaciji koja ih je zatekla preuzeti odgovornost i roditi, usprkos bezbroj suprotnih primjera, svim strahovima koji danas muce mlade, izabiranja lakseg puta.

bez izgovora, bez izmotavanja, sebicnosti samo ste prihvatile ono sto vam je zivot donio u tom trenutku i sad ste tu - trudnice, mlade mame i gurate faks korak po korak.

kako ste se organizirale?

kako vas dozivljavaju starci, prijatelji, profesori, kolege? osjetite li, kad vam kazu "ne bi jaaaaaa..." da vam ipak zavide malo na odluci, na cvrstini i cilju koji je njima jos u magli?

koliko vam vasi muskici pomazu?


tu imate jos jedan poligon za podrsku!
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 21:20   #2
Nisam bila trudna u školi niti na faksu ali znam cure koje jesu. U drugom srednje jedna je zatrudnjela i svi su je gledali koda je pala s Marsa, cijela škola je brujala o tome, a ona je u inat rodila još jedno dijete nakon dvije god i koliko vidim dobro se snalazi.
Na prvoj godini faksa jedna je rodila, na drugoj tri, jedna s blizancima
pravi baby boom
Lijepo je to...
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 15:13   #3
Evo, draga putnice ja sam ti ponosna buduća mama koja se je tresla na pomisao da joj se takvo što dogodi i vidi me sad! Trudna sam tek 10 tjedana, jedva čekam novi ultrazvuk i dan kad će doći na svijet. Najveća briga bili su mi starci a oni se rasplakali od sreće kad su čuli vijest! A studenti? Svaka 30. na 4. godini ima dijete ili trbuh! A ostalima u očima vidiš odmah ili toplinu ili zavist , sve ono ostalo su osobe koje se ne bi znale niti nositi sa takvom situacijom da im se to desi!
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 02:29   #4
Quote:
tete kaže: Pogledaj post
Evo, draga putnice ja sam ti ponosna buduća mama koja se je tresla na pomisao da joj se takvo što dogodi i vidi me sad! Trudna sam tek 10 tjedana, jedva čekam novi ultrazvuk i dan kad će doći na svijet. Najveća briga bili su mi starci a oni se rasplakali od sreće kad su čuli vijest! A studenti? Svaka 30. na 4. godini ima dijete ili trbuh! A ostalima u očima vidiš odmah ili toplinu ili zavist , sve ono ostalo su osobe koje se ne bi znale niti nositi sa takvom situacijom da im se to desi!
a ja sam se na ovo najezila

bas te lijepo citati
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 09:06   #5
tete, welcome na naš 'trudnički' forum
Pridruži nam se i na ostalim temicama, a također možeš napraviti ticker u Terminima poroda!
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 09:08   #6
tete dobro došli
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:25   #7
Hvala djevojke na lijepom dočeku! Vidimo se za početak na trudnice zbor jer sam još prilično zbunjena i ne znam odgovore na mnoga pitanja! Naravno, darling je najsretniji u cijeloj toj priči i već je na godišnjem, želi urediti stan što prije da bude po mojoj volji! Divno za mene, zar ne? Valjda neću postati razmažena...
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:28   #8
tete, ajd mi molim te reci, kak ti ide učenje uz trudnoću? studentica sam i radim, pa mi ide sporije, a više ne mogu čekat s trudnoćom dok diplomiram. imam 28...
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:40   #9
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
tete, ajd mi molim te reci, kak ti ide učenje uz trudnoću? studentica sam i radim, pa mi ide sporije, a više ne mogu čekat s trudnoćom dok diplomiram. imam 28...
Kitty I mene to zanima. S tim da nas dvije (ako se ne varam) planiramo trudnocu bez da cemo prije toga zavrsit faks! Samo nam nemojte reci da bolje prvo zavrsimo. Jer cemo bit stare trudnjace s obzirom sta studiramo!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:43   #10
dok se odlucite za bebu, dok ona dodje......i fax ce biti gotov.....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:44   #11
Vjerovatno te dere lagana starost prosječne hrvatske studentice, meni je 26. i to mi otežava sve! Ali ide. Na ekonomiji su ispiti na 4. godini većinom igra, ima možda 2, eventualno tri teža, pa laganini guram. Dala sam sad na početku mjeseca 2 i sutra imam još jedan. Onda mali odmor pa žestoko naprijed u nove pohode!
Gledam to ovako; živciram se pa padnem, ili mislim si ma imat ću vremena kad budem debelo trudna i nepokretna za nadoknađivanje pa se ne živciram i prođem. Kužiš?
Sretno!!!!
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:47   #12
Quote:
tete kaže: Pogledaj post
Evo, draga putnice ja sam ti ponosna buduća mama koja se je tresla na pomisao da joj se takvo što dogodi i vidi me sad! Trudna sam tek 10 tjedana, jedva čekam novi ultrazvuk i dan kad će doći na svijet. Najveća briga bili su mi starci a oni se rasplakali od sreće kad su čuli vijest! A studenti? Svaka 30. na 4. godini ima dijete ili trbuh! A ostalima u očima vidiš odmah ili toplinu ili zavist , sve ono ostalo su osobe koje se ne bi znale niti nositi sa takvom situacijom da im se to desi!
tete ovaj tvoj post mi je uljepšao dan.Ti si tete sretna i bogata žena
kćer mudrih i toplih ljudi.
Dobrodošla na ovaj naš kutak
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:54   #13
Moj naklon, Modesti!
Nema razloga za živciranje! Sreća nije na prodaju, kažu pametni ljudi. Pa kako da prodam kikirikija u sebi zbog par glupih ispita koje ionako nisam davala u roku! Život je dug, a ako je kratak, pa šta će mi fax?
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:57   #14
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Kitty I mene to zanima. S tim da nas dvije (ako se ne varam) planiramo trudnocu bez da cemo prije toga zavrsit faks! Samo nam nemojte reci da bolje prvo zavrsimo. Jer cemo bit stare trudnjace s obzirom sta studiramo!
izgleda da samo mi imamo ovakve probleme (ili smo jedine s ovakvim problemom na forumu )
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:10   #15
E pa ja dijete nisam planirala, svadba trebala biti u 9. mj., kao tad ću upisati diplomsli, a gle sad - termin je 14.09. i NADAM se da ću tad upisati diplomski!
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:37   #16
pozdrav tete...slažem se stobom,i kod mene je tako...otkad znam da sam trudna samo mi je ta bebica bitna..za faks se uopće ne opterećujem,a isto ide bolje nego što si planiram!valjda nas naši mali anđelčići čuvaju i daju nam snagu...
mamica? is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:40   #17
Quote:
tete kaže: Pogledaj post
Život je dug, a ako je kratak, pa šta će mi fax?
super si. sretno.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:56   #18
Quote:
tete kaže: Pogledaj post
Evo, draga putnice ja sam ti ponosna buduća mama koja se je tresla na pomisao da joj se takvo što dogodi i vidi me sad! Trudna sam tek 10 tjedana, jedva čekam novi ultrazvuk i dan kad će doći na svijet. Najveća briga bili su mi starci a oni se rasplakali od sreće kad su čuli vijest! A studenti? Svaka 30. na 4. godini ima dijete ili trbuh! A ostalima u očima vidiš odmah ili toplinu ili zavist , sve ono ostalo su osobe koje se ne bi znale niti nositi sa takvom situacijom da im se to desi!
Moram priznati kako je i meni došlo da se rasplačem Ja sam ti sva nekakva emotivka i baš me razvesele ovakvi postovi

Imaš super roditelje, super dragog... pa di ćeš bolje
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 09:17   #19
Recite mi sad da sam sretna, imam još milijun stvari za odradit do deset a onda na ispit! Samo ću na netu provest tri dana printajući neke glupe ponude, moram radit i mamin posao jer je žena u totalnom zaostatku. A iskreno niti ne znam točno kad je ispit. Znam samo da idem prije toga upisati četvorku. Poludila sam-od prošlog ljeta samo četvorke i petice krase moj index, da je bar to bilo tako prije 3 godine...
Ugodan dan!
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 09:26   #20
Tete,


Sve se moze kad se hoce
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.