Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2007., 20:34   #41
Quote:
mamica? kaže: Pogledaj post
a zašto ne bi vi bili prvi....?
pa to i ja kazem prasac jedan.. ali neda se.. a glupo mi je nagovarati ga na nesto na sto nije spreman.. puna kapa mi je vise planiranja.. udat cu se tada i tada, rodit tada i tada
masa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 20:39   #42
ma najbolje ništa ne planirati...vidi nas,mi imamo sreće što smo trudne,em imamo dva mozga za polagat ispite,em sreće za dvoje,a da ne pričam da jedemo za..khm...troje...
obradi svog dragog,kao slučajno našla slatke bebače na netu....otopit će se
mamica? is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 14:13   #43
a kako da se nerviram.....bog cure, nova sam na forumu...i kako ovo radi još neznam....i trudna i zaposlena i studentica.......
suncica2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 14:30   #44
sve se na kraju nekkao posloži.... i nek ti sve ide po planu...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2007., 17:29   #45
ah tete,ja sam ti ostala trudna nakon trećeg srednje...čekali smo da navršim 18g da moji nemoraju potpisati pristanak za svadbu...uz malo napetosti sve je dobro završilo,i frendovi i prof su mi pomagali da završim školu, čuvali bebu u šk dok sam polagala maturu!!! sve je lako kad si mlad...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 23:06   #46
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ah tete,ja sam ti ostala trudna nakon trećeg srednje...čekali smo da navršim 18g da moji nemoraju potpisati pristanak za svadbu...uz malo napetosti sve je dobro završilo,i frendovi i prof su mi pomagali da završim školu, čuvali bebu u šk dok sam polagala maturu!!! sve je lako kad si mlad...
I ja!!!I poslije odstudirala i sve ispite dala u roku.
darja1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 23:45   #47
Unhappy A starci?

Svaka vam cast , cure...
Bas me ohrabrujete...

Ja sam totalno izbedirana...
Dragi dolazi za 1. maj, KONACNO....ali tad ce meni menga... da bude prije ili da vise ne dodje!

samo jedno me uzasno brine... jos sam na faksu, nemam posla, a hocem bebacha s dragim... e sad... s mamom sam neku noc o tome pricala, ona je totalno poludjela kad sam joj to rekla i kad sam joj rekla da sam isla u radnju za bebice!
Ne moze da vjeruje da bih se , kak ona to kaze "sad uvalila u nesh tako"..., kao da se necu prozivjeti, da su djeca obaveza, i sl. , kao da ja toga nisam sama svjesna... Onda racuna da bih trebala ipak najprije diplomirati i naci posao pa tek se udati i radjati djecu,... sve po nekoj semi... Meni je to totalno bedasto, jer hocu da mlada rodim...Imam zelju...

ne znam kako se vise s njom postaviti... tata je jos gori..
Eto...ako moze neka da mi da savjet, smrc...Kako je vama islo to sa starcima, kako ste se osamostalile, itd...

vam veliki....
__________________
...Ljubezen je kot sen - lahko je mirna, umirjena, lahko pa divja in nekontrolirana...
moon_child is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 15:09   #48
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
s mamom sam neku noc o tome pricala, ona je totalno poludjela kad sam joj to rekla i kad sam joj rekla da sam isla u radnju za bebice!
Ne moze da vjeruje da bih se , kak ona to kaze "sad uvalila u nesh tako"..., kao da se necu prozivjeti, da su djeca obaveza, i sl. , kao da ja toga nisam sama svjesna... Onda racuna da bih trebala ipak najprije diplomirati i naci posao pa tek se udati i radjati djecu,... sve po nekoj semi... Meni je to totalno bedasto, jer hocu da mlada rodim...Imam zelju...
tata je jos gori..
Tko to u današnje vrijeme može naštimati da mu sve ide po redu?? Ili nemaš fax a imaš posao, ili imaš fax a nemaš posla, ili imaš sve a nemaš muža... Najbolje ne razmišljati puno o tome nego krenuti na 'posao' pa u Božje ruke...
Ja imam sve po redu ali nije da sam naštimavala, nego se jednostavno tako dogodilo


A što se tiče mame i tate, sad su malo grintavi, ali kad vide svog unuka, vjeruj mi, promijenut će ploču Šaljem malo dobrih ~~~~~~~~

A fax se može završiti i s djetetom!
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 14:04   #49
Quote:
moon_child kaže: Pogledaj post
Svaka vam cast , cure...
Bas me ohrabrujete...

Ja sam totalno izbedirana...
Dragi dolazi za 1. maj, KONACNO....ali tad ce meni menga... da bude prije ili da vise ne dodje!

samo jedno me uzasno brine... jos sam na faksu, nemam posla, a hocem bebacha s dragim... e sad... s mamom sam neku noc o tome pricala, ona je totalno poludjela kad sam joj to rekla i kad sam joj rekla da sam isla u radnju za bebice!
Ne moze da vjeruje da bih se , kak ona to kaze "sad uvalila u nesh tako"..., kao da se necu prozivjeti, da su djeca obaveza, i sl. , kao da ja toga nisam sama svjesna... Onda racuna da bih trebala ipak najprije diplomirati i naci posao pa tek se udati i radjati djecu,... sve po nekoj semi... Meni je to totalno bedasto, jer hocu da mlada rodim...Imam zelju...

ne znam kako se vise s njom postaviti... tata je jos gori..
Eto...ako moze neka da mi da savjet, smrc...Kako je vama islo to sa starcima, kako ste se osamostalile, itd...

vam veliki....


uf, kad bi bilo sve po njihovom gdje bi im bio kraj.....nemožeš im niiiiiiiiikad udovoljit.....sve se stigne ali i s nešto odricanja...samo ti hrabro i naprijed za svojim željama....
suncica2307 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 18:45   #50
evo, moja kolegica s faksa (prva smo godina, dvopredmetno) ima termin 27.4., ima jos 3 ispita za ocistiti prvi semestar, dala je maksimum od sebe kako bi sto manje obaveza imala na faksu, jer posto uzima uskoro porodiljni, i rodit ce, htjela je bar faks rijesit koliko moze.. samohrana je majka, roditelji joj pomazu koliko god mogu, stvarno joj totalno izlaze u susret (kao i profesori), na pocetku i nisu bili odusevljeni ali sto je tu je, prihvatili su cijelu situaciju - pa nije dijete krivo.. uglavnom, svi smo sretni zbog male Nee i jedva cekao da dodje na ovaj svijet
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 13:58   #51
Ej drage moje!


Definitivno se učlanjujem u klub. ImaM 21 godinu, rodit ću sa 22, sad na jesen upisujem 4. godinu, a termin mi je 23.1.

Jako sam sretna što mi je Bog dao ovo malo stvorenje u trbuhu i što imam divnog budućeg supruga. Nisam ni u jednom trenutku dvojila u vezi trudnoće.

Iskreno, ne znam kako će sve ispasti na faksu, zapravo studiram dva paralelno, jedan lakši, jedan teži, ne znam hoće li mi profesori izići u susret, makar sam 4. godina, problem je u dolascima, ipak moram odslušati predmete i uzeti potpise da bi bila apsolvent. Zanam da imam pravo kao trudnica svoje školovanje staviti u mirovanje, ali sam ona famozna generacija prije bolonje, imam bezuvjetan upis i samo su mi potpisi potrebni, ako pauziram, ne bi oni znali kud će sa mnom kasnije..
Tako da se nadam da će sve to na kraju dobro ispasti, da ću imti podršku.
ksena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 14:02   #52
Quote:
ksena kaže: Pogledaj post
Ej drage moje!


Definitivno se učlanjujem u klub. ImaM 21 godinu, rodit ću sa 22, sad na jesen upisujem 4. godinu, a termin mi je 23.1.

Jako sam sretna što mi je Bog dao ovo malo stvorenje u trbuhu i što imam divnog budućeg supruga. Nisam ni u jednom trenutku dvojila u vezi trudnoće.

Iskreno, ne znam kako će sve ispasti na faksu, zapravo studiram dva paralelno, jedan lakši, jedan teži, ne znam hoće li mi profesori izići u susret, makar sam 4. godina, problem je u dolascima, ipak moram odslušati predmete i uzeti potpise da bi bila apsolvent. Zanam da imam pravo kao trudnica svoje školovanje staviti u mirovanje, ali sam ona famozna generacija prije bolonje, imam bezuvjetan upis i samo su mi potpisi potrebni, ako pauziram, ne bi oni znali kud će sa mnom kasnije..
Tako da se nadam da će sve to na kraju dobro ispasti, da ću imti podršku.
čestitam,srećice....ja sam sa svojom bebom završavala srednju šk i uredno maturirala....daaaavnoooo je to bilo....sad čekam svoju četvrtu bebicu...a ti se odmah prebaci na trudnice zbor...i stavi svoj ticker na termini poroda...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 23:11   #53
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
čestitam,srećice....ja sam sa svojom bebom završavala srednju šk i uredno maturirala....daaaavnoooo je to bilo....sad čekam svoju četvrtu bebicu...a ti se odmah prebaci na trudnice zbor...i stavi svoj ticker na termini poroda...
Hvala ti! :-)
ma, svaki dan visim na forumu, samo ne znam kako taj ticker namjestiti????

Ma, kažem ti, sve će biti ok, beba ti je još veća motivacija što se škole i faksa tiče...:-)
ksena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 11:25   #54
Čestitam Ksena!

Baš mi je drago zbog tebe. Ne brini zbog faksa, ti si već skoro gotova. Ja sam trudna 6 mj., prije 2 tjedna sam očistila prvu, imam 28 god i ne mislim odustat od faksa. Već spremam ispit za 9 mj. i još k tome se udajem 25.08. I najsretnija sam što ću uskoro i ja biti mamica

Pozdrav svima
Martin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 02:03   #55
Cure pozdrav
Evo sve mi se cini da cu vam se pridruzit, nisam jos sasvim sigurna, ali vidjet cemo..
Moja situacija je malo nezahvalna, tj ja i tata studenti, pa se jos uvijek dvoumim dal da se veselim tom osjecaju da cu vam se pridruzit (sto duboku u sebi i radim ) ili da budem zamisljena i zabrinuta, jer nazalost studiram po bolonji, pa ne znam koliko je to zahvalna situacija..
..Minnie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 08:02   #56
Quote:
..Minnie.. kaže: Pogledaj post
Cure pozdrav
Evo sve mi se cini da cu vam se pridruzit, nisam jos sasvim sigurna, ali vidjet cemo..
Moja situacija je malo nezahvalna, tj ja i tata studenti, pa se jos uvijek dvoumim dal da se veselim tom osjecaju da cu vam se pridruzit (sto duboku u sebi i radim ) ili da budem zamisljena i zabrinuta, jer nazalost studiram po bolonji, pa ne znam koliko je to zahvalna situacija..
znači vrrrrrrloooo si mlada,ak si po bolonji.....ali sam se veseli,nema ljepšeg...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 12:21   #57
nemoj se brinuti puno i živcirati, moj dragi je student kao i ja...i upjet ćemo samo treba znati što je sada na prvom mjestu!-) Imaš pravo pauzirati jednu godinu a ako treba i dvije...ne brini, imat ćeš još veću motivaciju.....!:-)

Beba je dar Božji, veseli se tom blagoslovu, mlada si i stigneš završiti još 5 fakuleta! :-)

Držim fige!
ksena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2007., 18:34   #58
Smile

Quote:
ksena kaže: Pogledaj post
nemoj se brinuti puno i živcirati, moj dragi je student kao i ja...i upjet ćemo samo treba znati što je sada na prvom mjestu!-) Imaš pravo pauzirati jednu godinu a ako treba i dvije...ne brini, imat ćeš još veću motivaciju.....!:-)

Beba je dar Božji, veseli se tom blagoslovu, mlada si i stigneš završiti još 5 fakuleta! :-)

Držim fige!
Baš ti hvala, čvrsto se nadam da mogu pauzirat, ne bi htjela izgubit taj faks..
A vidjet cemo jos, mozda se ustanovi da se brinem bez razloga..
..Minnie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 16:12   #59
pozdrav cure!!!!
ja se nisam javljala duuuuugo,negdje od 3.mjeseca....sad sam već blizu kraju,termin mi je 18.9. i jeeedva čekam....pošto dugo nisam bila na forumu vidim da nas ima puno studentica ovdje koje čekaju svoje mališane.pa da vam se pohvalim i malo ohrabrim one koje su na početku-sve se da i sve na kraju ispadne super...imam 20 god i trebala sam završiti drugu al sam prošle godine pala zbog neoziljnosti,dala jedva 8 ispita od 20.ali ove godine posve druga priča-očistila prvu i dala skoro cijeli prvi semestar druge-sve skupa 18 ispita!!!!!!
pa nek mi netko kaže da se trudan ne može studirati.ta bebica vam je najveća motivacija koju možete dobiti.a ja sam još ponosnija na sebe jer mi se na ispitima još nije vidio trbuh pa ne mogu reć da sam na to prošla.a svi su profesori reagirali super pozitivno.
ne dajte se cure!!!!
pozdrav veeeeeejiki od nas dvoje!!!
mamica? is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 13:00   #60
cure od moje menstruacije jos nista..Mozda samo kasni...a mozda..a mozda..
..Minnie.. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.