Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2007., 14:18   #1
Lubrikanti i ostale stvarčice za podmazivanje - zbirni topic

Kod koristim lubrikant zajedno sa kondomom, kondom se skroz posuši pa ju počinje boljeti. Kako riješiti taj problem??
caspar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 14:51   #2
Quote:
caspar kaže: Pogledaj post
Kod koristim lubrikant zajedno sa kondomom, kondom se skroz posuši pa ju počinje boljeti. Kako riješiti taj problem??
Odjebi kondom.
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 14:53   #3
Quote:
FORUMASH78 kaže: Pogledaj post
Odjebi kondom.
Ili lubrikant
__________________
Did I do that...???
Steve Urkel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 14:54   #4
Quote:
Steve Urkel kaže: Pogledaj post
Ili lubrikant
ili sex
miki3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 15:12   #5
Quote:
caspar kaže: Pogledaj post
Kod koristim lubrikant zajedno sa kondomom, kondom se skroz posuši pa ju počinje boljeti. Kako riješiti taj problem??

probaj je napalit za početak!
paolo-split is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 15:12   #6
Quote:
miki3 kaže: Pogledaj post
ili sex
Ili dragu.....možda se neka druga neće žaliti!
__________________
PEOPLE FEEL WHAT THEY DON'T UNDERSTAND.....
kurvino srce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:13   #7
Quote:
caspar kaže: Pogledaj post
Kod koristim lubrikant zajedno sa kondomom, kondom se skroz posuši pa ju počinje boljeti. Kako riješiti taj problem??

pogledaj upute na lubrikantu...u dosta slucajeva lubrikant ne ide zajedno s kondomom...
1811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:15   #8
Quote:
caspar kaže: Pogledaj post
Kod koristim lubrikant zajedno sa kondomom, kondom se skroz posuši pa ju počinje boljeti. Kako riješiti taj problem??
Kakav lubrikant koristiš?
Sa kondomom ide na vodenoj bazi, bez ikakvih ulja, i nema sušenja. Sve ide glatko.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:34   #9
joj toliko para trošite na lubrikante a samo neka krema koju imate doma vam može pomoći a nema nikakvih sranja .
LiLu: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:34   #10
Quote:
kurvino srce kaže: Pogledaj post
Ili dragu
ili penis
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:55   #11
Quote:
LiLu: kaže: Pogledaj post
joj toliko para trošite na lubrikante a samo neka krema koju imate doma vam može pomoći a nema nikakvih sranja .
Da, baš neće biti sranja sa običnom Nivea kremom u plavoj kutiji (masnom) i kondomom.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:57   #12
nisam mislila na niveu,imas npr nevenovu kremu,kremu od kamilice i tak neke onda krema od čokolade jagode za tijelo nista ne skodi.
LiLu: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 17:58   #13
al ne kontam sta će im to kad kondom već ima lubrikanta dosta
LiLu: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 18:09   #14
Quote:
LiLu: kaže: Pogledaj post
nisam mislila na niveu,imas npr nevenovu kremu,kremu od kamilice i tak neke onda krema od čokolade jagode za tijelo nista ne skodi.
ne hvala..ništa od toga šta si nabrojila nije za unutarnju upotrebu...pa pobogu nevenova mast je za zacijeljivanje površinskih rana...
ja za lubrikant koristim gel za ultrazvučni pregled,na bazi je vode,medicinski se koristi za vaginalni i analni ultrazvuk i to je to..uzmeš u apoteci,16kn i siguran si da imaš pravu stvar..pa koji to debil moraš bit da za lubrikant uzimaš kremu od čokolade???? ok namazat se tim pa da te liže al ode se pita za lubrikant....
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 18:58   #15
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ne hvala..ništa od toga šta si nabrojila nije za unutarnju upotrebu...pa pobogu nevenova mast je za zacijeljivanje površinskih rana...
ja za lubrikant koristim gel za ultrazvučni pregled,na bazi je vode,medicinski se koristi za vaginalni i analni ultrazvuk i to je to..uzmeš u apoteci,16kn i siguran si da imaš pravu stvar..pa koji to debil moraš bit da za lubrikant uzimaš kremu od čokolade???? ok namazat se tim pa da te liže al ode se pita za lubrikant....
mislim da je problem u izboru lubrikanta...uz durex kondome odlicno pristaje (kako sam rijecita )...durexov lubrikant, nabavljivo u DM po povoljnoj cijeni...okus mu je sladak i jestiv je, tj. dobar za lizanje i moze se mazati na tijelo prilikom masaze....a uz kondom se ne posusi...
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 19:32   #16
Pljuni joj unutra....ne košta ništa....samo ga izvuci iz pete....i eto lubrikanta....
fukcnblaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 21:01   #17
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
ne hvala..ništa od toga šta si nabrojila nije za unutarnju upotrebu...pa pobogu nevenova mast je za zacijeljivanje površinskih rana...
ja za lubrikant koristim gel za ultrazvučni pregled,na bazi je vode,medicinski se koristi za vaginalni i analni ultrazvuk i to je to..uzmeš u apoteci,16kn i siguran si da imaš pravu stvar..pa koji to debil moraš bit da za lubrikant uzimaš kremu od čokolade???? ok namazat se tim pa da te liže al ode se pita za lubrikant....
draga moja i legice i poznanice i ja osobno to koristim i za analni i nikada nista nije bilo tako da....
LiLu: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 21:47   #18
Nevenova zakon,kantarionovo ulje takodje(za sve živo)
Al ne kužim...što se mala suši?
Seeceru! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 22:25   #19
Vidila sam te durexove u dm-a ali sam samo preletila okom na sekund. Kakvih sve ima i koliko dođu???
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2007., 23:33   #20
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
Vidila sam te durexove u dm-a ali sam samo preletila okom na sekund. Kakvih sve ima i koliko dođu???
50-tak kuna...a traje stvarno dugo...i jos znas da nece ostetiti kondom, a i dermatoloski je testirano...
__________________
Ako želiš biti ću ja program tvog kompjutera...
Maa-Laa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger