Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 15:05   #61
Pa ne znam ni ja, pitala sam od cega mi pritisak a svi mudre sute... morat cu sljeecei put odbit izac iz ordinacije dok mi ne rece sta je, najjaci mi je pritisak na mjehur al i dalje osjecam ko da ce mi sve ispast iz mene...
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 16:14   #62
Moram malo aktivirati ovu temu jer semoram nekome požaliti...evo 80 dana ležanje je iza mene još je 35 ispred mene,ali meni se čini kako ću poluditi.Vrištala bih koliko sam luda od strogog mirovanja,nekako mi se čini da ću teže izdržati tih 35 dana nego što sam ovih 80.Svim silama se trudim da mi psiha ne strada,ali kao da gubim rat...Želim trčati,plesati,hodati,ići u šetnje,igrati se s djetetom........
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 16:45   #63
Joj draga moja Kućica vjerujem da si već na rubu. Ja sam sad nakon amnio par dana morala mirovat pa svejedno nisam bila stalno u horizontali jer bi pukla, a mogu mislit kako je tebi. Ne znam šta biti rekla da ti bar malo to sve olakšam osim da znam da ćeš ti to izdržat za svoju srećicu, a onda ćeš sa dvije srećice ludovat i nadoknadit sve propušteno
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 10:18   #64
Cranky kaj si na amnio bila? Jel sve ok?
Hvala na zagrljajima...Ma znam i sama da ću za njega izdržati sve,ali stvarno sam luda..prvo i osnovno stalno sam sama doma .Evo muž i stariji brat su otišli kod tete i bratića po opremu za bebu i malo na druženje,evo i nedjelja i ja opet sama,ok ja + ovaj mali ritavac u trbuhu,ali fali mi društva i svježeg zraka. Jučer me muž otpeljo ispred c&a i onda sam otišla kupiti nećaku poklon nabrzinu i ostatak šopinga preležala u autu,ajde to mi je malo popravilo stanje,ali evo danas je počeo novi dan,nova borba,ali hvala Bogu 1 manje....34 dana do 38 tjedna
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:03   #65
Ajme, draga, svaka čast. Ali, znaš da moraš izdržati zbog svoje bebice.
Samo se sjeti onih cura koje bi rado preležale cijelu trudnoću samo da mogu roditi dijete. Blagoslovljena si, imaš malo stvorenje u sebi, koje ovisi samo o tebi. Zato glavu gore, ili bolje rečeno: noge na kauč i dani će proći. Zaboravit ćeš sve kad budeš držala svoju bebu.
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:08   #66
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Ajme, draga, svaka čast. Ali, znaš da moraš izdržati zbog svoje bebice.
Samo se sjeti onih cura koje bi rado preležale cijelu trudnoću samo da mogu roditi dijete. Blagoslovljena si, imaš malo stvorenje u sebi, koje ovisi samo o tebi. Zato glavu gore, ili bolje rečeno: noge na kauč i dani će proći. Zaboravit ćeš sve kad budeš držala svoju bebu.
To me drži..Ma izdržati ću ja,ali bila bi laž kad bih govorila da sam super,zato priznajem luda sam..Inače sad me ozbiljno počinju mučiti bolovi u mišićima,počinjem se kočiti i evo sada sam se jedva dogegala do kompa,mišići su mi definitivno počeli atrofirati. Čula sam da žene dobiju i masnice od ležanja,možda me ipak ta faza zaobiđe
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:57   #67
Šta moraš baš tako strogo ležati? Ne smiješ po kući šetati, sjediti i tako? Pa šta može biti ako se lagano šetaš po stanu, pa opet legneš?
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 16:53   #68
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
Cranky kaj si na amnio bila? Jel sve ok?
Hvala na zagrljajima...Ma znam i sama da ću za njega izdržati sve,ali stvarno sam luda..prvo i osnovno stalno sam sama doma .Evo muž i stariji brat su otišli kod tete i bratića po opremu za bebu i malo na druženje,evo i nedjelja i ja opet sama,ok ja + ovaj mali ritavac u trbuhu,ali fali mi društva i svježeg zraka. Jučer me muž otpeljo ispred c&a i onda sam otišla kupiti nećaku poklon nabrzinu i ostatak šopinga preležala u autu,ajde to mi je malo popravilo stanje,ali evo danas je počeo novi dan,nova borba,ali hvala Bogu 1 manje....34 dana do 38 tjedna
Jesam, draga, bila sam. Za sad na UZV sve ok, sad čekamo nalaze 3 tjedna ali ja sam uvjerena da će sve bit super
Ovo za samoću te isto razumijem. Doma sam od početka T i sad tek vidim da ustvari nemam s kim kavu popit A dragi je doma koliko može bit, a i glupo mi je njega sad zavezat doma da me gleda stalno ovako kenjkavu Ja nisam vezana za krevet, ali mi je preporučeno laganini tako da ipak ne mogu sve.
Ma draga moja, sama si rekla 1 manje do 38 tjedana proći će to
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 21:56   #69
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
Moram malo aktivirati ovu temu jer semoram nekome požaliti...evo 80 dana ležanje je iza mene još je 35 ispred mene,ali meni se čini kako ću poluditi.Vrištala bih koliko sam luda od strogog mirovanja,nekako mi se čini da ću teže izdržati tih 35 dana nego što sam ovih 80.Svim silama se trudim da mi psiha ne strada,ali kao da gubim rat...Želim trčati,plesati,hodati,ići u šetnje,igrati se s djetetom........
svaka cast,treba to izdrzat sve,tolike dane u krevetu ja mislim da bi vec odavno bila na psihijatriji
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 22:14   #70
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Šta moraš baš tako strogo ležati? Ne smiješ po kući šetati, sjediti i tako? Pa šta može biti ako se lagano šetaš po stanu, pa opet legneš?
Pa odem do WC,u kuhinju,do frižidera,protegnem noge na par minuta,ali sjedenje je još manje poželjno, sve u svemu oko 20minuta sjedenja si priuštim (toliko da vidim kaj ima na forumu). Čuvam i to malo kretanja kaj mi je dopušteno za odlaske na kontrole,za eventualno nužnu potrebu (kao npr. kad stariji brat povraća ponoći i sl. ili kao npr. odlazak u dućan na 3minute kao jučer).
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 22:16   #71
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Jesam, draga, bila sam. Za sad na UZV sve ok, sad čekamo nalaze 3 tjedna ali ja sam uvjerena da će sve bit super
Ovo za samoću te isto razumijem. Doma sam od početka T i sad tek vidim da ustvari nemam s kim kavu popit A dragi je doma koliko može bit, a i glupo mi je njega sad zavezat doma da me gleda stalno ovako kenjkavu Ja nisam vezana za krevet, ali mi je preporučeno laganini tako da ipak ne mogu sve.
Ma draga moja, sama si rekla 1 manje do 38 tjedana proći će to
naravno da će biti sve ok
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 00:33   #72
Evo cure da znate da niste same...iza mene 84 dana strogog mirovanja, sta je podrazumijevalo iskljucivo lezanje, cak sam i jela lezeci, tusiranje svako 2-3 dana, pranje kose jednom tjedno,nista sama kupila za svoju prvu bebuitd.uglavnom, jedino sjedenje je bilo ono kad bi isla na preglede pa cekala red...u kuci nikad nisam sjela...bilo je strasno, ali sad sam tako sretna i ponosna na sebe jer sam u 39-om tjednu i sigurno nebi do ode izgurala da se nisam svega toga strogo drzala jer mi se cerviks skracivao od 26og tjedna i to uz ovako strogo mirovanje. Tesko jest, ali se svakako isplati i bar sam u svakom trenutku bila sigurna da sam ucinila apsolutno sve da moja beba sto duze provede u pupi!!!
Drzite se cure, vi to mozete...ipak je to za sitna bica koja u potpunosti ovise o vama i o vasim odlukama....bit ce lijepih dana, sunca i prijatelja, a sada su najvaznije nase bebice!!!
Kratite si dane na forumu, svakako pomaze kad znate da niste same, da ima jos cura u slicnim situacijama!
Sad kad pogledam unatrag, ma brzo je to proslo!!!!!
Sretno svima i pozdrav!!!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 01:09   #73
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Evo cure da znate da niste same...iza mene 84 dana strogog mirovanja, sta je podrazumijevalo iskljucivo lezanje, cak sam i jela lezeci, tusiranje svako 2-3 dana, pranje kose jednom tjedno,nista sama kupila za svoju prvu bebuitd.uglavnom, jedino sjedenje je bilo ono kad bi isla na preglede pa cekala red...u kuci nikad nisam sjela...bilo je strasno, ali sad sam tako sretna i ponosna na sebe jer sam u 39-om tjednu i sigurno nebi do ode izgurala da se nisam svega toga strogo drzala jer mi se cerviks skracivao od 26og tjedna i to uz ovako strogo mirovanje. Tesko jest, ali se svakako isplati i bar sam u svakom trenutku bila sigurna da sam ucinila apsolutno sve da moja beba sto duze provede u pupi!!!
Drzite se cure, vi to mozete...ipak je to za sitna bica koja u potpunosti ovise o vama i o vasim odlukama....bit ce lijepih dana, sunca i prijatelja, a sada su najvaznije nase bebice!!!
Kratite si dane na forumu, svakako pomaze kad znate da niste same, da ima jos cura u slicnim situacijama!
Sad kad pogledam unatrag, ma brzo je to proslo!!!!!
Sretno svima i pozdrav!!!
Naravno da se isplati....tu nema dvojbe...
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 12:54   #74
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Evo cure da znate da niste same...iza mene 84 dana strogog mirovanja, sta je podrazumijevalo iskljucivo lezanje, cak sam i jela lezeci, tusiranje svako 2-3 dana, pranje kose jednom tjedno,nista sama kupila za svoju prvu bebuitd.uglavnom, jedino sjedenje je bilo ono kad bi isla na preglede pa cekala red...u kuci nikad nisam sjela...bilo je strasno, ali sad sam tako sretna i ponosna na sebe jer sam u 39-om tjednu i sigurno nebi do ode izgurala da se nisam svega toga strogo drzala jer mi se cerviks skracivao od 26og tjedna i to uz ovako strogo mirovanje. Tesko jest, ali se svakako isplati i bar sam u svakom trenutku bila sigurna da sam ucinila apsolutno sve da moja beba sto duze provede u pupi!!!
Drzite se cure, vi to mozete...ipak je to za sitna bica koja u potpunosti ovise o vama i o vasim odlukama....bit ce lijepih dana, sunca i prijatelja, a sada su najvaznije nase bebice!!!
Kratite si dane na forumu, svakako pomaze kad znate da niste same, da ima jos cura u slicnim situacijama!
Sad kad pogledam unatrag, ma brzo je to proslo!!!!!
Sretno svima i pozdrav!!!
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 13:27   #75
još 31,5 dana ležanja
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 21:03   #76
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
još 31,5 dana ležanja
vidiš da ide pomalo
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:31   #77
raspadam se..evo danas smo 34+,a ja luda,toliko me boli kičma da ću poluditi..trbušina mi je narasla divljački,tlak mi je podrumu,stalno ga s nečim dižem....osjećam se OČAJNO
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 16:37   #78
ne daj se još malo, znam da misliš da je lako nama to pričati sa strane, ali vjeruj mi i ovi dani će se jednom zvati prošlost, i zaboraviti ćeš na sve, govorim ti iz iskustva, ja sam prošlu trudnoću preležala od 18og tt do kraja, izdržala jedva, govorila da nikad više neću zatrudniti radi te opasnoti, sad sam trudna 19+, sretna i za sad je sve u redu, svjesno sam ušla u rizik jer imati svoje malo dijete u rukama, nijedna žrtva nije prevelika
__________________
22.12.1998. 17.3.2001. 4.4.2011.
mlada38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 20:07   #79
Joj Kućica ne znam šta bi ti rekla Ali, evo, polako ali sigurno prolaze i ti dani. Izdržat ćeš ti to sigurna sam
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 20:20   #80
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
raspadam se..evo danas smo 34+,a ja luda,toliko me boli kičma da ću poluditi..trbušina mi je narasla divljački,tlak mi je podrumu,stalno ga s nečim dižem....osjećam se OČAJNO
jos malo izdrzi jos malo
__________________
Goran29.12.2010
Petar6.06.2014
Tena 2.03.2017
Dadaika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.