Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2007., 12:19   #21
Kasnila mi je par dana i kupili smo test.
Ja: Ja to nemrem, daj ti pogledaj
Odlazi u kupaonu
On:Trudni smoooooooooooooo (krš u kupaoni, srušio je pola polica)
Ja:Ajme, kak ćemo mi imati dijete?
Nije danima skidao smile sa face, ja danima nisam skidala zabrinuti izraz.....nikad me ničaga nije bilo toliko strah
ptica_dodo7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 12:57   #22
još mu nisam rekla
__________________
#timLaZarra
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 12:59   #23
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
još mu nisam rekla
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 18:42   #24
Mm i ja smo planirali trudnocu i tocno smo znali kada smo napravili bebaca, ali da se tocno uvjerimo kupili smo test, nakon sto su meni stvari kasnile 3dana, i popiskila sam se u salicu i trebalo je cekati 1min ali se meni vec nakon par sekundi pojavio + i pokazala sam mm i bio je toliko zadovoljan i odmah me je izljubio i izgrlio a ja sam bila mali zbunjena ali jako sretna i sada nam bebulinac ima 8mj
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 22:21   #25
mi smo bebu počeli raditi u prvom mjesecu, međutim kako sam imala jako duge(neredovite) cikluse svaki mjesec sam radila tri testa jer mi je uvijek kasnila i uvijek sam se nadala , u trećem ciklusu sam ostala trudna s tim da su mi testovi bili negativni - međutim na prvu godišnjicu braka bili smo na večeri i meni je bilo slabo i drugi dan mi vrag nije dao mira napravila sam test i evo ti plusića počela sam se tresti i plakati od sreće nazvala sam dragog i rekla da imam još jedan poklon za godišnjicu braka rasplakao se ..... ironično je šta sam se uvijek nadala da ću mu za rođendan ili godišnjicu pokloniti pozitivni test i stvarno sam bila trudna i za jedno i za drugo ali ko za inat test je bio negativan a ja trudna, ali dobro je ispalo i ovako dan kasnije
__________________
... majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek....
sdbelanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 10:23   #26
Naša bebica je bila planirana, tako da smo svaki mjesec čekali rezultate.
Čim mi je vještica kasnila prvi dan bila sam sigurna da je to to budući da mi nikada u životu nije kasnila, jedino bi znala uraniti, ali nikad kasniti.
Vjerovali ili ne čekala sam skoro dva tjedna za napraviti test, bilo me strah što ako test pokaže da sam trudna, a onda ipak prokrvarim.
I jedne subote jutro nisam više mogla spavati, u 6 ujutro sam se iskrala iz kreveta i otišla u dežurnu apoteku koja je odmah blizu naše zgrade.
Koliko god sam bila uvjerena da sam trudna kada sam se popiškila bilo me strah pogledati na štapić, što ako ne bude bilo plusića.
Ali bio je te najlješi, najdeblji i najmodriji + koji su moje oči vidjele.
Uvukla sam se natrag u krevet, a dragi koje me skužio kada sam se ustala je samo promrmljao: I što kaže test?
a ja sam mu rekla: Kaže da si tata!
Tada smo se zagrlili i nije me puštao satima, bez mnogo riječi samo smo se grlili i milovali
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 15:41   #27
Bebu nismo planirali (još)... Dva mjeseca sam imala neko lagano krvarenje (lažna menga) i treći mjesec ništa i kažem ja mm da je meni tu nešto čudno da ću ja napraviti test da budem u miru... On je radio sezonu na Krku a ja u Rijeci... i odem ja ujutro u ljekarnu po test i u pekarnicu po burek i po novine... dođem doma... popiškim se.... Jedem burek... čitam novine i čekam.... I pojave se dvije crte.... Šok... Odjednom nekontrolirano suze ko lude... Nazovem njega... Pita me: I šta je bilo... A ja mu kažem: Ja i Franko jedemo burek... Prvo tišina... i onda vrištanje... sreća.... Izljev ljubavi....
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:02   #28
Nevjerojatno, hormoni... žene, ja ovo vaše čitam i plačem, suza suzu tjera... Neee mogu vjerovati, sve dosad sam mislila da me nikakvi trudnički simptomi ne "peru" (osim nesanice)... a sad me ova moja reakcija i nasmijala do suza..

Mi smo sada 12 tj. (+1) i beskrajno smo sretni i veseli.

A sve je počelo ovako...

Menstruacije ciiiijeli život neredovite tako da ja nisam reagirala na to što mi je mengica kasnila punih mjesec i pol dana (nije bilo prvi put).

Tih tjedan dana prije "spoznaje" sam se osjećala tako nemirno, nešto neobjašnjivo, predosjećaj je bio tu dulje vrijeme, ali si nisam to htjela priznati. Dragi me cijelo to vrijeme tješio da mi nije ništa, da je to nervoza zbog ispita (zadnji ispit pred diplomski) i ostalo, ali neee...nije me to umirilo. Jednu večer sam otišla kupiti test (koji ću čuvati cijeli život) i odlučila sam da ću ja to sama provjeriti da budem sigurna. U testu je pisao - obavezno s 1. jutarnjom mokraćom napraviti test i ja sam to ozbiljno shvatila.

Tu noć nisam mogla zaspati do 4,40h ujutro... a probudila sam se sva u znoju jer sam cijelu noć sanjala da radim testove u kojem svaki ima dvije crvene crtice... i tako sam se ustala u 8,05 (sat vremena prije budilice) i sjela u kupaonicu na zatvorenu wc školjku. Meditirala sam do 8,30 jer me bilo frka što će testić pokazati, i onda sam se napokon "odvažila" (jer mi je bilo "sila" ) i čekala beskrajno duge 3 minute (stavila sam timer na mobu na 3 minute i žmirila).

Da, da... bile su tu, dvije deeeeeeebele ružičaste crtice!

Sjedila sam još malo u kupaonici i onda sam u 8,40h ušla dragome u spavaću sobu. On je pajkio kao beba, a ja sam ga sva u šoku pokušavala razbuditi. I napokon, ništa mu nisam rekla, nego sam mu samo pokazala test. Pitao me: "Što to znači?" Ja: "Ljubavi, ja sam trudna." Pogledao je upute testa da bude siguran da je to istina (željeli smo bebu više od ičega na svijetu ) i ostalo je povijest...sreća, suza, poljupci... aaaaaaaa

Uvijek sam taj trenutak kada govorim svom najdražem da sam trudna zamišljala drugačije, ali ovaj "scenarij" je ispao kao nešto najdivnije na svijetu... Opet cmizdrim,
__________________
Uzalud ti sva kozmetika, ako su ti oči tužne...djevojčice, zapamti - osmijeh je ono što ne možeš kupiti, njega moraš birati, svaki dan. #budizahvalna i #sretna
Lavica*4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 01:26   #29
Nisam mu morala ništa govoriti, zajedno smo radili test. Iako je on već znao i bez testa
m@l@ pl@v@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 01:32   #30
Quote:
m@l@ pl@v@ kaže: Pogledaj post
Nisam mu morala ništa govoriti, zajedno smo radili test. Iako je on već znao i bez testa

Isti slučaj... a i termin nam je isti dan
tomka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 22:19   #31
Quote:
tomka kaže: Pogledaj post
Isti slučaj... a i termin nam je isti dan
Prbrzo meni dolazi taj dan!
P.S. Mi smo čak sačuvali test za uspomenu.
m@l@ pl@v@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 12:09   #32
Originalni načini za objaviti radosnu vijest budućem tati :-)

Drage forumašice,

Iako još čekam plusić, stalno maštam o tome kako ću jednog lijepog dana kad ga konačno ugledam obradovati svoga muža najljepšom vijesti.

Kako ste vi to napravile ili planirate napraviti? Sigurno će biti nekih ludih, 'filmskih' ideja :-)

Pozdrav!
Apple Tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 12:15   #33
kako? Vrlo brutalno. Postat ćeš otac!
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 12:16   #34
ja sam napisala sms 'test kaže da jesam'
doduše, meni forma nije važna inače tak da nisam nešto luda za nekim super originalnim i filmskim objavljanjima
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 13:26   #35
i ja sam zamišljala dan kad bi vidjela + i sve moguće "filmske" načine da mu kažem...

onda sam jednu subotu ujutro ustala da napravim test i kad sam ugledala 2 crtice,noge su mi se odsjekle od sreće i ko zemljotres sam mu uletila u krevet dok je spavao i počela plakati i vikati da sam trudna,a on je jadan bio sav zbunjen - nimalo filmski

obično te tako lupe emocije da se mozak, a s time i ideje istope

sretno!
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 17:49   #36
ja sam mu prvi put zamotala dudu i cekala da je otpakira nakon cega smo se duugo ljubili....a drugi put su me iz sna probudili grcevi pa sam mu u krevetu, u mraku, rekla - ljubavi, ja sam trudna sto posto i nakon cca 2 tjedna je dosao doma i uhvatio me sa pozitivnim testom u ruci
__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 17:55   #37
Ja sam doznala tjedan dana prije rođendana budućeg tatice, pa sam slikicu s UZV zamotala u lijepu kutijicu i onda mu to predala uz čašu šampanjca....

Bilo je strašno nikome to ne reći čitavih tjedan dana......
__________________
_________________________________

U iščekivanju.........
letecaBB is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 18:49   #38
Quote:
letecaBB kaže: Pogledaj post
Ja sam doznala tjedan dana prije rođendana budućeg tatice, pa sam slikicu s UZV zamotala u lijepu kutijicu i onda mu to predala uz čašu šampanjca....

Bilo je strašno nikome to ne reći čitavih tjedan dana......
Najljepši rođendanski poklon! Pamtiti će ga cijeli život! Lijepo!


Ja sam svom bivšem dragom rekla preko telefona na šta je on: Molim? A joj...
Tako da jedva, jedva čekam dan kada ću imati nekog tko će se veseliti sa mnom kada mu to budem rekla!
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 19:26   #39
Ja sam svom rekla u 5 ujutro, prije nego sam ga odvezla na aerodrom (išao je u Pariz na službeni put). Kako se crtica pojavila nakon par minuta, došla sam do njega u krevet (još je kunjao) i tiho rekla da mislim da sam trudna. a on zbunjeno pitao kako misliš...
Bio je 12 DPO. I onda smo zajedno proučili test i ustanovili da su nedvojbeno 2 crtice
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 19:35   #40
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Ja sam svom rekla u 5 ujutro, prije nego sam ga odvezla na aerodrom (išao je u Pariz na službeni put). Kako se crtica pojavila nakon par minuta, došla sam do njega u krevet (još je kunjao) i tiho rekla da mislim da sam trudna. a on zbunjeno pitao kako misliš...
Bio je 12 DPO. I onda smo zajedno proučili test i ustanovili da su nedvojbeno 2 crtice
ja nisam vjerovala da imam 2 crtice a onda je moj muž također proučavao test.... još mi je rekao, pa kaj si čorava,sve se jasno vidi...i uz to je tvrdio da već par dana on zna da sam trudna i bez testa
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.