Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2010., 16:14   #81
Mi smo za svih 3 zajedno radili test i svaki put idemo zajedno giniću. Tako da ga nisam nikad baš ono pravo iznenadila , a nisam mu ja kriva kad prati moje cikluse.
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:06   #82
Napokon smo si organizirali život i počeli planirati bebu.... Iza nas je par neuspjelih mjeseci, ali bez ikakve panike....
Taj mjesec je u doba mojih plodnih dana bio na službenom putu, cca 200 km od doma i ja sjednem u auto, pojavim mu se u apartmanu i kažem da sam došla po svoju bebicu ........
Pet dana kasnije on doživljava tešku prometnu nesreću .... Najduža noć u životu... čekam hoće li preživjeti.... i u jednom trenu frka u glavi "A što ako sam trudna!?", a onda "A što ako nisam trudna!?".......
Onog dana kad se probudio iz kome, stavio mi je ruku na stomak i pitao «Tko to meni dolazi?»….. Test sam radila tek nakon dva tjedna.
Tada…. on leži na intenzivnoj, izborio se za život, ali još uvijek u teškom stanju.... ja se u sobi pojavljujem sa žutom dudom omotanom crvenom i plavom vrpcom.....
Odavno smo se dogovorili da ću mu tako reći sretne vijesti u koliko ne bude sa mnom pri testiranju.... Najprije sam mu provjerila na monitoru sve funkcije (da uza sve još ne dobije i srčani udar - crnjak).... i onda iz džepa izvadim dudicu i on počne plakati.... "Nisi mi mogla dati veći poriv za borbu za životom".... Radi svih cjevčica se nismo mogli ni izgrliti kako treba….. ali brojali smo dane do izlaska iz bolnice....
Danas…. Tri mjeseca kasnije…. On je kući na štakama, ja debela, nosim zdravog sina …….. Zajedno smo se izborili za našu obitelj i svakog jutra se budimo zahvalni Onom gore na svakom novom danu………..
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:12   #83
Ovaj put sam mu na gmail napisala poruku da se čini da sam trudna.
Bio je na poslu a ja nisam imala živaca čekati da dođe doma
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 23:37   #84
Meni je moj rekao da sam trudna još prije nego što sam trebala dobit menstruaciju....meni je to bilo nevjerojatno, jer sam samo par dana prije toga bila kod gin. i gin. nije ništa primjetila(dobro, nije mi radila UZ, ali sam očekivala da se neke promjene konzistencije maternice mogu napipat) i jer sam imala najtipičnije simptome pms-a.
Došao je ponedjeljak, kasnila mi je 2dana, što uopće nije čudno za mene, jer su mi ciklusi dugi i različitog trajanja, ali sam išla ujutro u ljekarnu po test samo da dragom dokažem da nisam trudna...pišala, a u roku nekoliko sekundi su se obje crte jarko zacrvenile (a kao mora se čekat 1-3min). Dragi se taman nakon posla tada smjestio na spavanje i već je bio u polu snu, tako da, kad sam mu rekla, samo je promrmljao: "Jesam ti rekao... znao sam ja.." , okrenuo se i zaspao.
Zapravo, bljeeee, vrlo jadno i tužno otkrivanje da sam trudna ...odmah nisam više imala volje za trudnoćom

Zadnje uređivanje pljucpljuc : 20.06.2010. at 23:44.
pljucpljuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 00:11   #85
Meni je rekao budući tata a ne ja njemu!
Pošto smo više puta radili test i svaki put je bio minus, ovaj put smo vadili betu i njega je kolegica koja radi u laboratoriji obavijestila da je beta pozitivna, tako da je saznao prije mene i on mene iznenadio.
__________________
Naša mala sreća
alejandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 10:02   #86
bio mu je rođendan, išao je raditi, a ja sam napravila test.
brzo sam ga nazvala da odmah mora doći nešto vidjeti. naravno da me prokužio o čemu se radi
ali opet je bilo slatko kada sam mu dala pozitivan test kao poklon za rođendan
uslijedili su zagrljaji i poljupci...
cezar5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 10:16   #87
Nakon duge dvije godine čekanja...sam je predvidio,bili smo na ljetovanju na Tajlandu,ja sam trebala dobiti M,naoružala se svim mogućim veličinama i oblicima uložaka i tampona...i onda je kasnila 10 dana,a ja mislila od promjene klime,jer smo sa -10 došli na +40...čitavo vrijeme je govorio:"ti si trudna,ti si trudna"...i onda smo u tajlandskoj apoteci kupili tajlandski test...nisam mogla čekati jutro,nego sam se oko 4 ujutro digla i uradila test,odmah je pokazao dvije crtice....uletila sam mu u krevet i počela plakati...jadan nije znao jel se radujem ili je opet "ćorak"

Sada čekamo malog bosanca koji je otkriven na Tajlandu
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 10:18   #88
Quote:
Amric kaže: Pogledaj post
Sada čekamo malog bosanca koji je otkriven na Tajlandu
legendo
__________________
06.09.2010. stigle naše Lubavice
takomlada is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 10:44   #89
nismo planirali trudnoću, ali ako se desi desi se. meni obično ksni po tjedan dana tako da se nisam brinula, ali prošlo i tih tjedan dana. taman sam imala ubrzo zakazan pregled kod ginekologa i rekli smo da nećemo raditi test, da ćemo čekati. ja kod gin, u svlačionici on me zove i pita jesam li bila, ja govorim njemu evo sljedeća sam. kad sam završila, nazovem ja njega i kažem trudna sam 6 tj, šta je tada rekao ne znam, ali još uvijek imam poruku koju je napisao 20 min kasnije: "cestitam mada sam malo u šoku da budem iskren, volim te". kasnije smo se vidjeli taj dan i već razmišljali oćemo li kupiti loptu ili lutku. bila je lopta.
drugi put sam radila test i skupa smo čekali rezultate. i opet je bila lopta tj dečko.
__________________
ALEN (smucavac mali) 21.11.2007
DINO (mamina maza i priljepak) 09.03.2009.
pzulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 12:10   #90
Quote:
Bad Robot kaže: Pogledaj post
Napokon smo si organizirali život i počeli planirati bebu.... Iza nas je par neuspjelih mjeseci, ali bez ikakve panike....
Taj mjesec je u doba mojih plodnih dana bio na službenom putu, cca 200 km od doma i ja sjednem u auto, pojavim mu se u apartmanu i kažem da sam došla po svoju bebicu ........
Pet dana kasnije on doživljava tešku prometnu nesreću .... Najduža noć u životu... čekam hoće li preživjeti.... i u jednom trenu frka u glavi "A što ako sam trudna!?", a onda "A što ako nisam trudna!?".......
Onog dana kad se probudio iz kome, stavio mi je ruku na stomak i pitao «Tko to meni dolazi?»….. Test sam radila tek nakon dva tjedna.
Tada…. on leži na intenzivnoj, izborio se za život, ali još uvijek u teškom stanju.... ja se u sobi pojavljujem sa žutom dudom omotanom crvenom i plavom vrpcom.....
Odavno smo se dogovorili da ću mu tako reći sretne vijesti u koliko ne bude sa mnom pri testiranju.... Najprije sam mu provjerila na monitoru sve funkcije (da uza sve još ne dobije i srčani udar - crnjak).... i onda iz džepa izvadim dudicu i on počne plakati.... "Nisi mi mogla dati veći poriv za borbu za životom".... Radi svih cjevčica se nismo mogli ni izgrliti kako treba….. ali brojali smo dane do izlaska iz bolnice....
Danas…. Tri mjeseca kasnije…. On je kući na štakama, ja debela, nosim zdravog sina …….. Zajedno smo se izborili za našu obitelj i svakog jutra se budimo zahvalni Onom gore na svakom novom danu………..

Uh, koja priča... i hvala Bogu sretna priča
Bebica je bila najljepši poticaj za život i oporavak



Ovaj post me je toliko dirnuo da sam zaboravila napisati da je mm bio sa mnom oba puta kad sam radila test. I oba puta sam mu samo pokazala test, vidjeli smo 2 crtice i počeli plesati po kući
Albera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 12:28   #91
kasnila mi je menga dva dana; inače mi je bila redovita točno na datum...
ali nisam se previše nadala je r smo pokušavali već skoro 2 god i bilo je lažnih uzbuna
kupila sam test i u nedjelju ujutro kad smo se probudili mm se otišao brijati...
natjerala sam ga van iz kupaonice da se popišam i kad sam završila pozvala ga natrag unutra i on se nastavio brijati, budući da treba pričekati tri minute...
nisam se stigla ni okrenuti već su se pojavile dvije crtice
počeli smo se grliti i ljubiti, ja sam bila cijela od pjene za brijanje.... nema veze, vrijedilo je
__________________
*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*... u svemu sad mogu naći nešto lipo i
reći "živote, dobar ti dan"...*٠•●♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥●•٠*
♥ Marin ♥
**Nela** is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 12:40   #92
Ja javila MMSom! Stigla na posao, obavim testiranje (duga priča zašto je ispalo baš tako, da od doma idem na posao test napraviti ), plusić je tu , drhtavim rukama slikavam dokaz, šaljem slikicu, on na poslu, taman prvi jutarnji brifing ima, ne vidi MMS odmah, nakon par min zovem "e, jesi dobio, jesi vidio" -oboje gušimo glas, uzbuđenje, da nitko iz naših ureda ne posumnja, pravimo se mrtvi hladni: "sve sam shvatio, sve mi je jasno"
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 14:18   #93
Meni kasnile stvari 3 dana i kao da sam osjećala...kupila test - POZITIVAN ...zovem ga i počnem plakat od šoka, nisam mogla vjerovati, i on meni "a ljubavi ti plačeš jer nam dolazi mali Niko" ( gle čuda, dobit ćemo sina i zvat će se Niko ) a on se sprdao jer je znao da mi kasni, a inače kad bi kasnile bi se sprdali uvijek da Niko stiže
al onda sam mu ja rekla za test i naglo je zašutio, a ja još luuuđaaaa.... onda sam napravila još jedan da se uvjerimo....i od tada do danas smo najponosniji i jedva čekamo dan da nam se rodi naš Niko
__________________
" Nije sve u tebi, ali ti si u svemu.. "
Nea3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 14:46   #94
3 dana prije nego sam trebala dobit m meni temperatura pala s 36.7 na 36.2 ispod coverlina(mjerila sam BT i zapisivala na FF).opet razocarenje,tako mi uvijek padne kad trebam dobit m.i mm i ja se pomirili da i ovaj ciklus nista.i opet sve ispocetka.i sljedece jutro ja opet mjerim temp kad ono skocila na 36.6,ja sva zbunjena.cure na temi mjerenja BT mi daju nadu da jos nije sve gotovo za ovaj mjeseci ja odlucim da cu sutradan ujutro ako ne dobijem napravit test.i tako ja se probudim oko 6 sati i tolko me bilo strah napravit test,da sam prvo mjerila BT.a ona 36.7 sad.i to mi je dalo hrabrost i napravim ja test.nije proslo ni 5 sekundi kad ono dvije crte.otisla sam sva puna emocija u krevet i probudila muza rijecima "Duso postat ces tata"a on onako u polusnu samo me pito "stvarno".haha.totalno se bio izgubio na minutu.i onda smo zajedno pogledali test,i skomentiro je ajme kako je debela crta haha.tada i danas smo najsretniji ljudi na svijetu,i cekamo novu godinu da upoznamo nase malo zlato
__________________
Goran29.12.2010
Petar6.06.2014
Tena 2.03.2017
Dadaika is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 15:47   #95
Quote:
Bad Robot kaže: Pogledaj post
Napokon smo si organizirali život i počeli planirati bebu.... Iza nas je par neuspjelih mjeseci, ali bez ikakve panike....
Taj mjesec je u doba mojih plodnih dana bio na službenom putu, cca 200 km od doma i ja sjednem u auto, pojavim mu se u apartmanu i kažem da sam došla po svoju bebicu ........
Pet dana kasnije on doživljava tešku prometnu nesreću .... Najduža noć u životu... čekam hoće li preživjeti.... i u jednom trenu frka u glavi "A što ako sam trudna!?", a onda "A što ako nisam trudna!?".......
Onog dana kad se probudio iz kome, stavio mi je ruku na stomak i pitao «Tko to meni dolazi?»….. Test sam radila tek nakon dva tjedna.
Tada…. on leži na intenzivnoj, izborio se za život, ali još uvijek u teškom stanju.... ja se u sobi pojavljujem sa žutom dudom omotanom crvenom i plavom vrpcom.....
Odavno smo se dogovorili da ću mu tako reći sretne vijesti u koliko ne bude sa mnom pri testiranju.... Najprije sam mu provjerila na monitoru sve funkcije (da uza sve još ne dobije i srčani udar - crnjak).... i onda iz džepa izvadim dudicu i on počne plakati.... "Nisi mi mogla dati veći poriv za borbu za životom".... Radi svih cjevčica se nismo mogli ni izgrliti kako treba….. ali brojali smo dane do izlaska iz bolnice....
Danas…. Tri mjeseca kasnije…. On je kući na štakama, ja debela, nosim zdravog sina …….. Zajedno smo se izborili za našu obitelj i svakog jutra se budimo zahvalni Onom gore na svakom novom danu………..
Uh rasplače me ženo.
Predivna priča
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 15:50   #96
Telefonom, na posao
Nisam se mogla strpiti da dođe doma...
__________________
Moja srećica.....
kika78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 20:30   #97
kod nas je za obe trudnoće saznao preko telefona jer je oba puta radio. prvi put sam ga nazvala plačući/vrtišteći o d sreće mislio je naravno da se nešto desilo! poslije je rekao da je samo sjeo, noge su mu se odsjekle od sreće! kad je došao kući smo se izljubili i izgrlili!!! sad drugi put je curka od godinu i 5 mj bila samnom doma kad sam pravila test, i onda smo zvale tatu i rekle da sam trudna! bili smo se dogovorili da ćemo šutjet koji dan ali ni ja ni on nismo izdržali
__________________
12.12.2008 Emma 07.01.2011 Dino
litlle_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 22:30   #98
Quote:
Zaraa kaže: Pogledaj post
Uh rasplače me ženo.
Predivna priča
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 01:36   #99
predivne priče,rasplakale ste me
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 23:20   #100
Prvi put, menga kasnila. Napravila test koji je bio pozitivan.
Sutradan smo išli na put, na svadbu i mislila sam kako ću mu reć, on će se odmah izbrbljati, tamo će bit njegovi roditelji i ostala rodbina....
Nisam htjela da odmah svi znaju.
I tako, mi na svadbi, i govori on meni:
"Znaš, ne bi ti trebala pit vino, možda si trudna, nikad ne znaš."
A ja njemu: "Znaš ja sam napravila test i on kaže da jesam."
A on: "Pa kad si mi mislila reći? Ti meni ništa ne vjeruješ."
Da, bilo mu je drago i imao je osmjeh na licu, pazio me i mazio, a ja sam bila sretna što mi nije muka pa nitko ne kuži...

Drugi put. Nakon poroda sam imala neredovite, duge cikluse. I sve nešto kao PMS al menge nema.
Bili mi na rođendanu. Vratili se navečer a meni se podriguje i nešto mi je mučno. Mislim se, sigurno mi nije torta dobro sjela
Pričekam još 2 dana i kažem mu da ću radit test. On sa mnom u kupaoni, brije se a ja kapam test
Kažem ja da ako su dvije crtice da sam trudna.
Pogleda on onako preko ramena i nasmije se: Trudna si! Baš se dobro vidi!
Mauna_Kea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.