Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2010., 14:31   #41
Evo da vam javim, nisu bile bezazlene i s razlogom sam brinula. U noći su počele baš boljeti, jutros sam otišla na pregled i moram u bolnicu jer sam prilično otvorena. Do termina još puna 2 mjeseca .
Da ne stvorim paniku - to moje sigurno nisu obične BH kontrakcije jer one ne dovode do ovoga.
Držte fige drage moje!
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 15:20   #42
Enid ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da se bebica još malo strpi
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 14:15   #43
Ja sam ih imala u 16. tjednu, samo dvije...i dalje ih nisam osjećala. Gin je rekla ako se ponavljaju u ritmovima i ako su češće da bi ipak moglo doći do otvaranja (tako nekako sam ju shvatila).
Nadam se da se Enid smirilo
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 16:20   #44
čitam vaše postove,i uglavnom svima vama su te kontrakcije bile bezbolne,moje iskustvo je malo drugačije,meni prvo bol počne u kičmi,onda otvrdne trbuh,pa se bol preseli u zdjelicu,pa me boli cijeli potez od kičme do zdjelice(i to sa desne strane samo),nekad ih bude po par dnevno,pogotovo ako se više krećem,e sad možda je to meni tako jer mi je beba poprilično velika i okrenuta ili zato što sam otvorena za 1 prst
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:03   #45
Evo me doma! Još u jednom komadu.
Bila sam u Vinogradskoj 5 dana, mirovala, nisam dobila nikakve lijekove. Nalaz nepromjenjen, otpustili me uz upute o mirovanju.
Eto, ako netko dobije bolne kontrakcije, nemora biti ništa ali bolje otići prekontrolirati.
Hvala na riječima potpore
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:15   #46
Enid, sad tek čitam zadnje postove tu i baš me prestrašilo..
jako mi je drago da si se javila i da je sve pod kontrolom

a koliko si otvorena?
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:30   #47
Jedan prst uz obilnu sekreciju i te polutrudove ili neznam kako bi ih nazvala, koji su sada prestali uz mirovanje.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:32   #48
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
Evo me doma! Još u jednom komadu.
Bila sam u Vinogradskoj 5 dana, mirovala, nisam dobila nikakve lijekove. Nalaz nepromjenjen, otpustili me uz upute o mirovanju.
Eto, ako netko dobije bolne kontrakcije, nemora biti ništa ali bolje otići prekontrolirati.
Hvala na riječima potpore
a u kojem tjednu si ti? ja sam došla tamo u 32 tjednu prst otvorena i lažni trudovi i ja sam dobila i terapiju i primila inekcije za jačanje bebinih pluća. isto sam 5 dana bila jučer bila na kontroli, stanje mi je nepromijenjeno i kažu super!! nemam kontrakcije više jer strogo mirujem, a jučer su mi rekli da mogu i u šetnjicu malo.
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:52   #49
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
a u kojem tjednu si ti? ja sam došla tamo u 32 tjednu prst otvorena i lažni trudovi i ja sam dobila i terapiju i primila inekcije za jačanje bebinih pluća. isto sam 5 dana bila jučer bila na kontroli, stanje mi je nepromijenjeno i kažu super!! nemam kontrakcije više jer strogo mirujem, a jučer su mi rekli da mogu i u šetnjicu malo.
E vidiš. Ne znam zašto ja nisam dobila to za bebina pluća i to me brine. Ja isto primljena u 32. tj. Samo su rekli na viziti da to i nije tako puno (1 prst) i da je normalno da se već polako otvaram.
Mislim da je problem u tome što me jedan doktor zaprimio dole u t.a. a dugi došo u vizitu, očito imaju oprečne stavove.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:58   #50
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
E vidiš. Ne znam zašto ja nisam dobila to za bebina pluća i to me brine. Ja isto primljena u 32. tj. Samo su rekli na viziti da to i nije tako puno (1 prst) i da je normalno da se već polako otvaram.
Mislim da je problem u tome što me jedan doktor zaprimio dole u t.a. a dugi došo u vizitu, očito imaju oprečne stavove.
ma ko će ga znat. ja sam ti ova dva tjedna što sam doma bila turbo mirovala (krevet i wc) i na kontroli sve super. i dalje jedan prst otvorena i kažu to je super sad. lijepo miruj sad i bit će sve super! nije to puno, dobro su ti rekli. Ja ne znam koliki su meni ti lažni trudovi bili. bilo mi iza leđa pa nisam vidjela. sad ih više skoro uopće nemam (dok ležim uopće ih nemam zato ti kažem strogo miruj barem još 2-3 tjedna).
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 13:59   #51
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
E vidiš. Ne znam zašto ja nisam dobila to za bebina pluća i to me brine. Ja isto primljena u 32. tj. Samo su rekli na viziti da to i nije tako puno (1 prst) i da je normalno da se već polako otvaram.
Mislim da je problem u tome što me jedan doktor zaprimio dole u t.a. a dugi došo u vizitu, očito imaju oprečne stavove.
-e draga tebe sam čekala,ja sam mislila da jedino mene toliko boli,i sve si govorim ma to je normalno,nočas me uhvatilo dva puta toliko jako da me hladan znoj oblio i baš boli a ne mogu si pomoći,mene je doktor poslao na nekakav emg na sv.duh,jesi i ti bila na tome ili???
-ja sam otvorena 1 prst isto,i beba je velika dosta i okrenuta prema dolje.
-uglavnom sutra idem u 1 na sv.duh,misliš da bi me mogli ostaviti??
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 15:29   #52
marina, ne znam šta da ti kažem. Mene je boljelo baš kao pravi trudovi ali oni prvi, malog intenziteta (ako si već rodila onda znaš o čemu pričam).
Nisam ti ja išla na nikakav emg nego čim sam za to rekla dr. u t.a. odmah me ostavio u bolnici. Miruj do sutra pa ćeš vidjeti (i spakiraj torbu za svaki slučaj)
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 18:38   #53
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
ma ko će ga znat. ja sam ti ova dva tjedna što sam doma bila turbo mirovala (krevet i wc) i na kontroli sve super. i dalje jedan prst otvorena i kažu to je super sad. lijepo miruj sad i bit će sve super! nije to puno, dobro su ti rekli. Ja ne znam koliki su meni ti lažni trudovi bili. bilo mi iza leđa pa nisam vidjela. sad ih više skoro uopće nemam (dok ležim uopće ih nemam zato ti kažem strogo miruj barem još 2-3 tjedna).
ina jedno pitanjce. khm khm, šta je sa seksanjem? zaboravila sam ih pitati a oni nisu niš rekli .
Moja je pretpostavka da se ne smije, jesu tebi šta rekli?
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 20:29   #54
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
ina jedno pitanjce. khm khm, šta je sa seksanjem? zaboravila sam ih pitati a oni nisu niš rekli .
Moja je pretpostavka da se ne smije, jesu tebi šta rekli?
Nemoj . Ja pitala-pa mi je gin potvrdila ono što sam znala-da sperma utječe na otvaranje, a i orgazam (nije gin, nego drugi izvor). Dobro je znati ako prešišamo termin
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 20:30   #55
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
ina jedno pitanjce. khm khm, šta je sa seksanjem? zaboravila sam ih pitati a oni nisu niš rekli .
Moja je pretpostavka da se ne smije, jesu tebi šta rekli?
-meni je zabranio i pilates loptu samo na osnovu toga što sam otvorena i sve to,a kaže on meni ako baš moooram onda s kondomom ali i to je zadnji put zabranio
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 21:51   #56
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
Evo me doma! Još u jednom komadu.
Bila sam u Vinogradskoj 5 dana, mirovala, nisam dobila nikakve lijekove. Nalaz nepromjenjen, otpustili me uz upute o mirovanju.
Eto, ako netko dobije bolne kontrakcije, nemora biti ništa ali bolje otići prekontrolirati.
Hvala na riječima potpore
enid, drago mi je da si ok i da je sve pod kontrolom!
sad strogo miruj i ne mrdaj i bit će sve ok

Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Nemoj . Ja pitala-pa mi je gin potvrdila ono što sam znala-da sperma utječe na otvaranje, a i orgazam (nije gin, nego drugi izvor). Dobro je znati ako prešišamo termin
ja već mm najavila što mu je činiti ako i pri kraju budem hermetički zatvorena kao sad
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 01:19   #57
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
Evo me doma! Još u jednom komadu.
Bila sam u Vinogradskoj 5 dana, mirovala, nisam dobila nikakve lijekove. Nalaz nepromjenjen, otpustili me uz upute o mirovanju.
Eto, ako netko dobije bolne kontrakcije, nemora biti ništa ali bolje otići prekontrolirati.
Hvala na riječima potpore
Ajde baš mi je drago da je sve ok
Ja sam bila na pregledu u petak,uloživa,ali to je sve normalno...Kontrakcija još uvijek,ali već sam se navikla,i dobro je dok nisu bolne...Uz ležanje preporučila mi je i promjenu položaja(šetnjice)...

Kaj se tiče sexića-ne bi bilo pametno je orgazam uzrokuje kontrakcije
__________________
ALBOOOM...
lunica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 09:31   #58
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
ina jedno pitanjce. khm khm, šta je sa seksanjem? zaboravila sam ih pitati a oni nisu niš rekli .
Moja je pretpostavka da se ne smije, jesu tebi šta rekli?
a šta ću pitat za seks kad mi je rekla krevet i wc i to vrlo ozbiljno to je bilo u 32-om tjednu. a sad na kontroli mi je rekla može mala šetnjica dnevno koliko ja osjećam da mogu. moj je plan do 01.04. još ovako strogo mirovati, da bebač na kilaži još dobije, a onda ću u šetnjice. razumiješ, to što ona meni sad govori da je to normalan nalaz za ove tjedne, to znači možeš se poroditi i s bebom će bit sve ok. a to što će beba bit u inkubatoru a ja u bolnici ne znam koliko to nikog nije briga. ja idem na sigurno kako sam do sad ležala tako ću još dva tjedna.

a koji ti je položaj bebe? moj je uz kontrakcije i to što sam otvorena, glavom u zdjelici pa me još i to pritišće dok hodam
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 09:44   #59
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post

a koji ti je položaj bebe? moj je uz kontrakcije i to što sam otvorena, glavom u zdjelici pa me još i to pritišće dok hodam
-isto tako je i moja curka,i nema šanse da hodam duže od 15min,jel te boli i kičma?? mene kad sam na nogama malo duže uhvati prvo u kičmi pa onda pređe skroz do zdjelice i kaos
-danas idem na sv.duh pa ću vidjeti šta će oni reći za te bolne kontrakcije
nadam se da me neće ostaviti....
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 09:48   #60
Quote:
marina.k. kaže: Pogledaj post
-isto tako je i moja curka,i nema šanse da hodam duže od 15min,jel te boli i kičma?? mene kad sam na nogama malo duže uhvati prvo u kičmi pa onda pređe skroz do zdjelice i kaos
-danas idem na sv.duh pa ću vidjeti šta će oni reći za te bolne kontrakcije
nadam se da me neće ostaviti....
kičma me ne boli to je valjda jedino šta me ne boli ali je u ranijim tjednima, čak ono prije 20-tog. Sretno na pregledu!!
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.