Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2008., 12:48   #1
Rodilište Slavonski Brod - iskustva

BOK SVIMA. Slavonke,zanima me kakva su vam iskustva s brodskim ginekolozima,koji je po vasem misljenju najbolji,a i kakvo je sad rodiliste,otkad je preuređeno.
sestrahelga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 15:29   #2
izgleda da na forumu nema trudnica iz Broda......

e helga a kod kojeg si ti gina?
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 19:46   #3
Quote:
danijelaa kaže: Pogledaj post
izgleda da na forumu nema trudnica iz Broda......

e helga a kod kojeg si ti gina?
ma ja sam bila kod grgurevica,pa kad je on poceo raditi samo u bolnici na ginekologiji prebacili su me kod Bradica,bila jesam kod njega par puta,a posto planiram trudnocu htjela sam se malo informirat o njemu i ostalima.
sestrahelga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 16:49   #4
Bježi od naših ginekologa što dalje,svašta si dopuštaju odnosno ništa ni nerade,fuj zadnji ološ.
Pošto planiraš trudnoću odi na temu dodatne pretrage u trudnoći i nauči sve ako treba napamet da znaš šta zahtjevati od gina kad budeš trudna,i napravi sve moguće briseve i urin na mikrobiologiji,TORCH test itd. prije nego zatrudniš.
Ako netko zna koje još pretrage neka napiše.
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)

Zadnje uređivanje swanmia : 18.03.2008. at 17:34.
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 15:54   #5
Evo malo dižem,pa nemogu ni ja vjerovati da nema Brođanki
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 23:27   #6
Auuu,koja gužva ovdje...

Mislila sam odgovorit na pitanje iz naslova,ali ipak neću...previše je ružno(a i gornji post odaje moje mišljenje o Brodskim ginekolozima)
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 09:06   #7
I ja sam iz Broda i planiram ostati trudna ali mi je problem doktor. Ja sam na Plavom Polju u onoj ambulanti gdje se svi živi izmjenjuju (bila dr. Vlainić) a ne bih mijenjala ako ću opet biti kod nekog kretena. Tako da i mene zanima kod koga se prebaciti? Mislila sam sada ići u Sunce bar na neke najosnovnije stvari.
Pomagajte!
sb1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 10:50   #8
sb1977 ja sam kod dr. Ćosić, čula sam sve najbolje, probaj se kod nje upisati. sretno!
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 14:25   #9
Hvala danijelaa, još ću razmisliti jer sam mislila čekati dr. Tolić da se vrati sa specijalizacije i da idem kod nje pa ne znam koliko je onda fer prijaviti se kod nekog drugog na nekoliko mjeseci.
Baš sam neodlučna što je posljedica loših iskustava!
sb1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 17:17   #10
Evo da vam se pridružim...
Ja za koji tjedan trebam rodit i mene isto zanima kakvi su uvjeti sad u Brodskom rodilištu!
A što se tiče doktora,ja od početka idem kod dr.Brnića i mogu reć da sam dosta zadovoljna!
__________________
You may only be a person in this world, but for someone, you are
the world!!!!
mary_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 12:38   #11
hej, drage moje, ja sam dosta i ženskih i muških promijenila (ginića ), i mogu vam reći da sam najzadovoljnija s dr. barišićem, samo on sada više nije na plavom polju, već u bolnici... ali bumo vidli -trebam roditi u 9. mj. pa vam se javim kak je bilo, a ako se netko nađe da je to preživio -javite, ima nas puno zainteresiranih.
pozdrav!
natal8ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 16:09   #12
Quote:
natal8ja kaže: Pogledaj post
hej, drage moje, ja sam dosta i ženskih i muških promijenila (ginića ), i mogu vam reći da sam najzadovoljnija s dr. barišićem, samo on sada više nije na plavom polju, već u bolnici... ali bumo vidli -trebam roditi u 9. mj. pa vam se javim kak je bilo, a ako se netko nađe da je to preživio -javite, ima nas puno zainteresiranih.
pozdrav!
EJ CURE EVO MENE!JA SAM RODILA U BRODU U BOLNICI PRIJE CETIRI GODINE.IMALA SAM NEPUNIH DEVETNAEST GODINA I SESTRE I DOKTORI SU SE PONASALI GROZNO.PRVENSTVENO STO SU ME OSTAVILI TAMO SAMU U BOKSU S JAKIM TRUDOVIMA KAD SAM IM REKLA DA JA VISE NEMOGU IZDRZAT I DA MORAM TISKAT DOKTOR IZ SUSJEDNE PROSTORIJE MI JE DOVIKNUO -PA TISKAJ. A JA SAM SE PITALA KOME DA TISKAM,NIGDJE NIKOGA... DALJE,NA ODJELU ONO STO SU ONI TO VRIJEME ZVALI SPAVACICAMA LICI VISE NA KRPU ZA PRANJE PODA ALI ETO... A NAJGORE OD SVEGA BILO MI JE TO STO KAD BIH BILO STO PITALA LIJECNIKE ZA VRIJEME VIZITE ONI BI ME SAMO FINO ISPRDALI,NPR MENI JE BRADAVICA JEDNA UVUCENA PA BEBA NIJE HTJELA SISAT,KADA SAM PITALA ZA SAVJET DOKTOR ME FINO ISPRDAO DA SAM HTJELA U ZEMLJU PROPAST.MENI JE POROD BIO VRLO LAGAN NIKAKVIH PROBLEMA ALI STO SE TICE OSTALOG KATASTROFA. ZATO SAM I POSTAVILA PITANJE KAKO JE SAD KAD JE RODILISTE OBNOVLJENO,DALI ZENE SAD IMAJU BOLJE UVJETE I DALI IH ISTA BOLJE TRETIRAJU NEGO PRIJE CETIRI GODINE...
sestrahelga is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 18:02   #13
cure,ja sam radila na ginekologiji u brodskoj bolnici i potpisujem sve sto je sestrahelga rekla. oni doktori koji tamo rade su KATASTROFA!!!
ja ne znam sta si oni sve dozvoljavaju,bila sam prisutna na 2 poroda,na carskom i prirodnom-sprdaju se stalno sa rodiljom i medusobno,ma grozno nesto....
vjerujem da i ovdje u zg ima takvih slucajeva,ali je i vise bolnica pa skupljam iskustva,jer i ja planiram uskoro...
martiniq25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 18:47   #14
a valjda sve ovisi o tome kako se svidis doktoru....
moja šogi npr. nije bila zadovoljna s barišićem
danijelaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 11:07   #15
MA DE TO VAM JE U BRODU ZBILJA KATASTROFA.JA STO GOD SAM IH PITALA POKAJALA SAM SE,GROZNI SU . JA SE NADAM DA SE TO U OVE CETIRI GODINE BAR MALO PROMJENILO. NIJE MI JASNO TO PONASANJE.ALI ETO
sestrahelga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 11:22   #16
Quote:
sb1977 kaže: Pogledaj post
Hvala danijelaa, još ću razmisliti jer sam mislila čekati dr. Tolić da se vrati sa specijalizacije i da idem kod nje pa ne znam koliko je onda fer prijaviti se kod nekog drugog na nekoliko mjeseci.
Baš sam neodlučna što je posljedica loših iskustava!
JA SAM HTJELA KOD NJE ALI NISAM IMALA POJMA GDJE JE NA PLAVOM POLJU SAM PITALA ZA NJU I REKLI SU MI DA NE RADI. ONA JE MENI BILA NA 5 PREGLEDA U TRUDNOCI JER SE DR.GRGUREVIC NIJE UDOSTOJIO SVAKI PUT DOCI RADITI. DR.TOLIC JE ODLICNA DOKTORICA,DETALJNO PREGLEDA,MA SVE STO MOZE ONA NAPRAVI.JA KADA SAM DOSLA RODITI BILO JE 7h UJUTRO A ONA JE BAS ZAVRSILA S NOCNOM I NIJE OTISLA KUCI DOK JA NISAM RODILA JER JE HTJELA VIDJETI DALI JE SVE UREDU I KAKO SAM PROSLA. PREMDA ME NIJE ONA SMJELA PORODIT JER JOJ JE SMJENA BILA GOTOVA OSTALA JE TAMO. CIM ONA POCNE RADIT JA CU SE DEFINITIVNO KOD NJE PREBACIT JER SVAKA JOJ CAST!!!
sestrahelga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 12:41   #17
Quote:
sestrahelga kaže: Pogledaj post
MA DE TO VAM JE U BRODU ZBILJA KATASTROFA.JA STO GOD SAM IH PITALA POKAJALA SAM SE,GROZNI SU . JA SE NADAM DA SE TO U OVE CETIRI GODINE BAR MALO PROMJENILO. NIJE MI JASNO TO PONASANJE.ALI ETO
Ja sam rodila prije dvije godine i ništa se nije promjenilo,fino mi je tada ravnatelj rodilišta(Marinić) rekao:"Žena je stvorena da se pati,pa češ i ti",kad sam to javila svom mužu i roditeljima popušio je jezikovu juhu i odmah su me odvezli na carski jer je beba bila nazadak,nije se spustila,niti sam se počela otvarati,a trudovi jaki razarajući,beba se nije micala i srce je slabo kucalo.Nakraju je Mia bila polumrtva,aspirirala gusti mekonij,krvarenje u mozgu,upala pluća......odmah premještena na neonatologiju.Sad sklanja pogled kad me sretne.
Tolička je super prema trudnicama,ali nema još nekog iskustva,naravno da će ga steći ali neznam šta da mislim.
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2008., 20:04   #18
Quote:
swanmia kaže: Pogledaj post
Ja sam rodila prije dvije godine i ništa se nije promjenilo,fino mi je tada ravnatelj rodilišta(Marinić) rekao:"Žena je stvorena da se pati,pa češ i ti",kad sam to javila svom mužu i roditeljima popušio je jezikovu juhu i odmah su me odvezli na carski jer je beba bila nazadak,nije se spustila,niti sam se počela otvarati,a trudovi jaki razarajući,beba se nije micala i srce je slabo kucalo.Nakraju je Mia bila polumrtva,aspirirala gusti mekonij,krvarenje u mozgu,upala pluća......odmah premještena na neonatologiju.Sad sklanja pogled kad me sretne.
Tolička je super prema trudnicama,ali nema još nekog iskustva,naravno da će ga steći ali neznam šta da mislim.
KAKO ZALOSNO...NISU NORMALNI. MA JA VISE NEZNAM,GRGUREVIC KAD MI JE RADIO PREGLEDE U TRUDNOCI ,PREGLED JE DOSLOVNO IZGLEDAO OVAKO-PRST UNUTRA,PRST VAN,PRITISNE TRBUH I GOTOVO!!! TEK SA 4.5 MJESECA TRUDNOCE JE NAPRAVLJEN PRVI ULTRAZVUK,STO PO MENI NIJE UREDU JER KAKO JE ON DO TADA MOGAO ZNATI DA SE BEBA DOBRO RAZVIJA!?! A TOLICKA ZNAM DA JE OBAVEZNO IZMJERILA TRBUH,SLUSALA BEBINE OTKUCAJE MA VALJDA SVE STO MOZE NAPRAVIT,STVARNO O NJOJ SVE NAJBOLJE!! NEZNAM. TAKVO PONASANJE PREMA ZENAMA SAMO KOD NAS IMA. MOJOJ JEDNOJ PRIJATELJICI SU DAVALI DRIP 30 KAPI,ONA POLUDILA OD BOLOVA,KAD IH JE MOLILA DA JOJ DAJU NESTO,DOKTOR JOJ DE SAMO HLADNO REKAO _A NIJE TE BOLILO KAD SI MUZU SIRILA NOGE... MISLIM KAKVI SU TO ODGOVORI,STA ONI SEBI MISLE!?! PA KAD JE ONA PUKLA I KRENILA USTAT SA STOLA I SVE IH POSLALA U P....M...DOBILA JE NEKU INJEKCIJU ZA BOLOVE.TEK NAKON 13h MUCENJA... KOJI JE TO BEZOBRAZLUK!
sestrahelga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 08:49   #19
Ja još nisam rađala, ali priče od prijateljica koje sam čula su uglavnom loše. Misllim kada je sve u redu, kada porod ide ok nema se što puno zbrljati. Ali jako je puno priča koje govore o tome da sporo reagiraju kada krenu komplikacije. I da se prema ženama ponašaju kao kreteni. Ne znam što bih mislila. Ja sam prije 7 godina imala spontani u 19.tj. i po meni najveći krivac je Pencinger i ja glupača što sam išla kod njega!
A kako samo brane jedan drugog. Imam prijatelja doktora (pedijatar) koji mi je nakon tog moga groznog iskustva rekao kako smo mi žene kad smo trudne preosjetljive pa zato mislimo da oni ne rade dobro, da oni u stvari većinom naprave sve kako treba. Moš mislit! A prijateljica koja je primalja na Merkuru (ne znam kako se sad zove) u Zg šta mi je napričala što se tamo događa čak i ženama koje masno plaćaju privatne usluge, ma katastrofa!
sb1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 10:27   #20
Quote:
sb1977 kaže: Pogledaj post
da oni u stvari većinom naprave sve kako treba.
Ma da kao i oni na pedijatriji,uglavnom naprave sve kako treba,pa npr.moju Miu osude na sigurnu smrt odmah poslije poroda,i ja ju moram skoro ukrasti i odvesti u Zg. i spašavati joj život od naših pedijatara,ili u najgorem slučaju nedavno preminuloj bebi koja se ugušila od plača.Tako oni odrade svoj posao kad je stvarno u pitanju neka komplikacija,lako je dati antibiotik i inhalirati "zdravo dijete",ali kad treba zapeti svim znanjem i snagom volje da se spasi život onda se svi razbježe i slegnu ramenima.
__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.