Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2009., 23:22   #41
Joj, ja imam jedno jako lijepo iskustvo iz rađaone. Svi su bili krasni prema meni nikakvo deranje ili što sve ne. Sestre, doktori.svi puni razumjevanja. mene je porodio dr.Barišić i stvarno ne mogu reći ništa ružno. Sve u svemu, drage moje buduće rodilje nemate se čega bojati glavu gore i sve će biti ok.
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 17:52   #42
Vjerujem, da ima negativnih iskustava, ali kad je ovo moje završilo tako dobro, vjeruj mi da mi je prošlo kroz glavu da možda žene pruveličavaju!
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 22:31   #43
meni trudnoću vodi dr.Šperanda i sve najbolje mogu reći za njega,čovjeku je stvarno stalo.
Blaža85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:16   #44
mislim da te priče tipa-u sb je grozno za rodit,i nisu istinite u svakoj sredini kruži priča da je baš kod njih grozno u rađaoni.prvo sam rodila u pž,svi su mi govorili da sam luda što ne idem u sb (jer sam rođena sb) i više je žena odande dolazilo u brod.jer kao u pž katastrofa sve od babica,dr,,,,,,međutim meni je sve bilo skroz ok dapače i dr i babice super.....a 2 ću rodit u sb jer sam preselila pa ću vam reć svoja iskustva...na ljeto
iva5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:55   #45
Pozdrav mojim Brođankama!
Veselim se pozitivnim komentarima jer eto i mene u rodilištu u 4.mjesecu. I ja čula sve bolje komentare o našem rodilištu i medicinskom osoblju pa se nadam pozitivnom iskustvu.
I meni, kao i Blaži 85, dr. Šperanda vodi trudnoću i zasada sam vrlo zadovoljna s njim.
Dakle, do sada sve pozitivno, nadam se da će tako i ostati!
dafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 23:41   #46
Pozdrav,

ja sam nova trudnica
Meni trudnoću vodi dr.Dunđer , prezadovoljna sam, iako idem privatno pa svaki pregled i platim, ali za takvu ljubaznost i sve ostalo bi dala i više.
Nadam se da ćete pisati malo više o iskustvima da se mi koje imamo još podosta vremena pripremimo.
microgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 14:56   #47
Zna li netko možda dali se kod nas i dalje organizira onaj tečaj za trudnice ???
__________________
vezice za dude 35 kn / kom
microgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 15:16   #48
Quote:
microgirl kaže: Pogledaj post
Zna li netko možda dali se kod nas i dalje organizira onaj tečaj za trudnice ???
da,da. Jasam davno bila ali iz pouzdanih izvora znam da još uvijek organiziraju.
evo broj pa nazovi pitati kad će biti 0915865072
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 12:21   #49
Quote:
mijuška kaže: Pogledaj post
da,da. Jasam davno bila ali iz pouzdanih izvora znam da još uvijek organiziraju.
evo broj pa nazovi pitati kad će biti 0915865072
Pošto kažeš da si bila, reci mi molim te, da li se isplati ići na to i gdje se to održava ??
__________________
vezice za dude 35 kn / kom
microgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 23:40   #50
Quote:
microgirl kaže: Pogledaj post
Pošto kažeš da si bila, reci mi molim te, da li se isplati ići na to i gdje se to održava ??
U Domu zdravlja na Plavom polju. Meni je bilo dobro.Naučiš dosta toga. Najbolji je dio gdje su vježbe opuštanja, disanja itd Meni je dobro došlo to znanje.
odi, nitko te na ništa ne prisiljava pa ako ti se učini da ne bi išla uvijek možeš odustati
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 12:17   #51
Ja, također, bila na tečaju na Plavom Polju i za svaku je pohvalu; i predavanja i vježbe. Traje dva tjedna, ali stvarno proleti.
Upoznaš cure s istim ili sličnim problemima i skompate se. Mi se redovno čujemo i nalazimo na kavi i nakon tečaja.
Sve u svemu, za svaku preporuku!
dafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 18:24   #52
e a koliko se plaća taj tečaj?
Blaža85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 09:57   #53
Quote:
Blaža85 kaže: Pogledaj post
e a koliko se plaća taj tečaj?
Tečaj u bolnici se plaća 400 kn i samo s njim ti muž može biti na porodu.

Tečaj na Plavom Polju je besplatan, nažalost ne priznaju ga u bolnici za prisustvo muža ( sama zaključi zašto).

Po komentarima cura koje su bile u bolnici na tečaju, ovaj na Plavom Polju je puuuno kvalitetniji i bolji.
dafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 22:59   #54
Thumbs up

Quote:
Blaža85 kaže: Pogledaj post
e a koliko se plaća taj tečaj?
Na plavom polju je za 0 kn
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:16   #55
pišem sa muževog nicka da ne budete zbunjene....

mi smo završili tecaj (onaj u bolnici od 400kn da moze i on biti prisutan na porodu) i jucer smo isli pogledati rađaonu..... ako vam kažem da sam cijelu noc imala nocne more sve ce vam biti jasno..... ovo mi je drugi porod (ostalo mi je jos par dana) a prvo dijete sam rodila u NL i ovo i ono se ne moze usporediti..... mi u brodu imamo klaonicu za krave, a ne rađaonicu.... podnijeti cu vam kompletan izvjestaj kada rodim, ali vec sada znam da ce biti i dignutih nosova i uvrijeđenih i apsolutno me nije briga jer imam 35 godina i nitko me nece natjerati na nista sto ne zelim i usutkavati kao dijete od 10.....
matan potrka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 14:21   #56
Quote:
dafi kaže: Pogledaj post
Pozdrav mojim Brođankama!
Veselim se pozitivnim komentarima jer eto i mene u rodilištu u 4.mjesecu. I ja čula sve bolje komentare o našem rodilištu i medicinskom osoblju pa se nadam pozitivnom iskustvu.
I meni, kao i Blaži 85, dr. Šperanda vodi trudnoću i zasada sam vrlo zadovoljna s njim.
Dakle, do sada sve pozitivno, nadam se da će tako i ostati!
i meni je šperanda vodio trudnocu i uopce se ne mogu hvaliti sa njim.... srecom pa mi je trudnoca bila uredna ali tome mogu zahvaliti sebi i svojoj brizi, a ne njemu..... a ona nesposobna sestra u njegovoj ordinaciji mi je digla tlak najmanje 10 puta..... vrijeme joj za mirovinu, a ona upona....uzas....
matan potrka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 15:10   #57
Quote:
SemperVigilans kaže: Pogledaj post
Ovako...pokušati ću se suzdržati da te ne izvrijeđam...Mene zanima,da li itko od vas sto pljujete po lijecnicima specijalistima imate ikakvog pojma sta znaci zavrsiti medicinu,specijalizirati...nakon toga raditi kao magarac za bijednu placu i pri tome dobiti pacijenticu koja misli da je pametnija od doktora jer je njezina sestricna ''procitala to na internetu''...
Pa ,eto,da razjasnimo neke stvari. Dr.Grgurevic ti se smjeskao upravo zbog(dala si sama odgovor) tih 200 kn.Pokusaj tih istih 200 kn dati Dr.Bradiću ili bilo kome drugome,pa ce se i on smjeskati ,budi uvjerena u to.
Po tvome postu se vidi da si jedna od onih ''zajebanijih'' pacijentica koje misle da doktor ima svo vrijeme svijeta za njih i kojima kad se nesto kaze da ucine -to jednostavno ne naprave jer misle da su pametnije.Ja sam itekako upoznat sa doticnom gospodom i mnogim drugim doktorima koji se smjeskaju takvima kao sto si ti ,a kod kuce tresne torbom od stol i kaze:''Uf kakva mi je kobila danas bila...''
A takva dama kao sto si ti bi trebala i sama dozivjeti da ti kroz ambulantu dnevno prode 60 zena,svaka sa vlastitim prohtjevima...
i ti smatras kao opravdanje da se mogu ponasati kako zele i glumiti Bogove zato sto imaju toliko posla???!!! to sto on nije dovoljno placen neka podigne kredit (kao i svi smrtnici) i otvori privatnu ordinaciju pa nek zarađuje koliko ga mila volja.... pa da vidimo onda... koliko muzike toliko i para..... nikada nisam trpila ispade niti jednog djelatnika u javnom sektoru pa tako ni doktora jer za mene je on tu radi mene, a ne ja radi njega i zivo mi se je.... za njegove komplekse i probleme..... živimo u 21 stoljecu i srecom pocela je i na balkan dopirati neka svijest o tome koliko god to tebe smetalo...... vjerovatno si jedan od njih pa polako gubis status boga, ali na zalost moralo je i do toga doci.....nista nije vjecno..... vrijeme je da se naplate sva bezobrazna ponasanja pa tako i vasa i neobicno uzivam u tome...... oholo i opako...... da napokon mali covjek smije reci sto želi,a guzonje imaju po nekoliko sudskih procesa u isto vrijeme......;o)) a i o pametnima poslije zavrsene medicine bi se dalo raspravljati..... i medicina je samo i samo skola i nista vise..... nemoj se ufuravati da je nesto visoko i da bi trebalo biti placeno dijamantima.... spusti se na zemlju i prihvati se lopate jer ces sa njom idealno funcionirati sa svojim zivotnim nacelima..... eto tako izgleda kada neko tebe popljuje jer nista drugo nisi zasluzio.... i pozdrav od krave koja ti je mozda u realnom svijetu popila bar litru krvi.....hehehe..... i otisla na svoju stranu zadovoljna jer je sve to svjesno odigrala......
Hera_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 20:43   #58
kako je žalosno da s 200 kn možete kupiti osmjeh na doktorovom licu- moram priznati prilično jeftino, a ima i drugi naziv za tako što- ali sam pristojna.
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 11:57   #59
Drage moje Brođanke,
Zanima me dali ste čuli da je netko tko trudnoću prati kod privatnog ginekologa imao problema prilikom porođaja u bolnici u Brodu. Ja naime idem privatno i plaćam svaki pregled i nedavno mi je jedna žena rekla da su žene u našoj bolnici znale imati s tim problema tj.da im je rečeno da si zovu tog doktora da ju porađa ? Znate li nešto o tome ? Hvala
__________________
vezice za dude 35 kn / kom
microgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 12:19   #60
ma nećeš imati nikakvih problema, pa moraju te poroditi. Jedino što ne možeš dobiti uputnicu za porod, a i zato ima lijeka odeš na hitnu.
mijuška is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.