Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2017., 19:32   #341
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Prva trudnoca - bez mucnina, cisto lice (i inace je takvo), kosa sjajna, ne masti se, nikakve posebne zelje sto se tice hrane,malo zgaravice -cura
Druga trudnoca - uzasne mucnine, cisto lice, kosa super, jede mi se slano - tek sam 8+2 pa se ne zna spol
da se dopunim, mučnine još uvijek ponekad traju. užasna glavobolja svakih tjedan dana, nemam apetita više skoro uopće i opet cura.
trudnoće različite skroz
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 12:48   #342
ja sam 17 tj trudna i neznam jos spol
imam doma baby watcher i stalno su prosljecni otkucaji oko 156 a kaze se ¨KAO˝ da kad su otkucaji veći od 140 da je curica...
i idem stavim ja prijateljici koja nosi decka na trbuh taj watcher pokazalo 150 u minuti..ee pa sad bas cemo vidjeti ima li ikakve povezanosti to s otkucajima
inace u prvoj trudnoci uvjerena miljun posto da je cura rodim decka a sad nemam uvjerenje nikakvo
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 14:03   #343
Prva i druga trudnoća identične,savršene,bez simptoma,spol različiti

Sada totalno različito,glavobolje,mučnine-ali još je rano za spol
Jelenko VG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 17:52   #344
Od dečkovog bratića cura i ja smo trudne, 11 dana razlike, nosimo obje dečke, skroz različite trudnoće. Ona je povraćala svaki dan dosta vremena, ja sam imala predvečer kao neku mučninu koju baš ni ne mogu nazvati mučninom-kao kad imate gnojnu anginu pa ne možete jesti i to je to. Prištiće nisam dobila, ona ih ima. U 6.mj sam i još uvijek mogu skrivati trudnoću, nosim traperice kao i inače s tim da su mi se bokovi malo proširili. Uglavnom, ona je imala sve simptome za curu, a ima dečka. Moji valjda odgovaraju muškom, još sam i pola posuđa porazbijala (mama mi je imala identičnu trudnoću kao što je moja, a cura sam). Mislim da je sve od osobe do osobe.
Wendich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 06:46   #345
tako je. ta 'narodna' tumačenja simptoma nemaju ama baš nikakve utemeljene podloge, i naći ćete jednak broj žena kojima su pogodili spol tim 'dijagnozama' kao i fulali. što je u biti logično, kad su šanse fifty fifty

ok se s tim zabavljati ukoliko se tako i shvati- kao zabavu dok se čeka prava potvrda doktora.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 10:27   #346
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
tako je. ta 'narodna' tumačenja simptoma nemaju ama baš nikakve utemeljene podloge, i naći ćete jednak broj žena kojima su pogodili spol tim 'dijagnozama' kao i fulali. što je u biti logično, kad su šanse fifty fifty

ok se s tim zabavljati ukoliko se tako i shvati- kao zabavu dok se čeka prava potvrda doktora.
najjace mi je bilo kad sam bila prvi put trudna i cijelo lice puno prištića svi mi putem govore oooooooooo stiže curica kad je takvo lice a ono decko da jace ne moze hahah
toliko o tome
ma mene samo zanimaju ti otkucaji srca bas me zanima jel to tocno i bas cu pitat gin kad idem ima li to ikakve osnove
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:19   #347
Mene to skroz zabavlja, dok napokon ne saznamo sta je ovo malo cudo, a i sa svojim “duplim simptomima” zabavljam i ja babe oko sebe
Nego kad ste pocele kupovat robu za bebe ? Odma kad ste saznale sta cete dobit ili ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
minimiskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:29   #348
modiana, ja čekam curku, i imam baby watcher, i otkucaji su mi nekad bili niži nekad viši. ovisi jel beba tad bila budna ili je spavala, ili što već radila.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 13:48   #349
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
modiana, ja čekam curku, i imam baby watcher, i otkucaji su mi nekad bili niži nekad viši. ovisi jel beba tad bila budna ili je spavala, ili što već radila.
hahahah super cestitkee
meni su uvjek negdje 156-146-160 tako tuda još neznam spol pa se zabavljam
slj pregled mi je za 2 ipo tj kad cu bit u 20 tjednu valjda ce se vidjeti pa cu bas javiti tko se krije iza trbuha)
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 14:42   #350
Evo moj doprinos što se mas baby watchera i otkucaja tiče, prva trudnoća-sin-otkucaji uvijek oko 146 do max 152 ali više su se vrtili oko 146, a meni su se i ostale bapske priče poklopile plus od početka snažan osjećaj da nosim dečkića. ..:klap:

Zadnje uređivanje *Miss14* : 02.02.2018. at 15:09. Reason: Nisam quotala
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 15:10   #351
Quote:
modiana kaže: Pogledaj post
hahahah super cestitkee
meni su uvjek negdje 156-146-160 tako tuda još neznam spol pa se zabavljam
slj pregled mi je za 2 ipo tj kad cu bit u 20 tjednu valjda ce se vidjeti pa cu bas javiti tko se krije iza trbuha)

Modiana jesi saznala spol? Baš me zanima koliko baby watcher odskače...ali prema mojim prosječnim otkucajima tvoji bi više vukli na curicu..
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:18   #352
Naši otkucaji su 140-145. I dečko je.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:36   #353
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Naši otkucaji su 140-145. I dečko je.
Ima logike. Malo odstupa ali bliže je 140 nego 150 i više iako ja nikad nisam ginekologa ni pitala koliki su mu otkucaji.
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 12:14   #354
Quote:
*Miss14* kaže: Pogledaj post
Modiana jesi saznala spol? Baš me zanima koliko baby watcher odskače...ali prema mojim prosječnim otkucajima tvoji bi više vukli na curicu..
Hahaahah bas zabavno))
Nisan još saznala spol.prije dva tj sam bila na pregled i docekala me guza na uzv )
Idem opet u cetvrtak pa vam jsvim
Bas cu danas poslusati s babywatcherom i vidjeti koliki su otkucaji i da,li to stvarno ce imat kojeg smisla
Unace odavna nisam slusala jwr sad osjetim dobro bebu pa ga i ne palim.
Trenutno sam 22+2
Svakako javim
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 02:18   #355
Ja sam sad 24 tt. Otkucaji su oko 140,145 i nosim curu.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
__________________
My Ovulation Chart

..Bog zna koliko cekas, svaka minuta ce biti vrijedna tog cekanja!! Imaj vjere!!
LilLiYellow28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:46   #356
23+5tt
još jedan dečko u mom životu)
modiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 15:39   #357
moje prve dvije trudnoće su bile relativno slične; mučnine, povraćanje, kosa mi je bila lijepa i gusta, ten čisti, lice "sjajilo", želja za nekom određenom hranom nisam imala nikakvih, sve sam jela kao i inače. i sjećam se da su mi dlake jako sporo rasle, linea negra duž cijelog trbuha, stalno sam sanjala bebe cure i imala osjećaj da su cure. oboje dečki

sad mi je ova trudnoća potpuno različita; tek sam trebala dobit mengu, spopala me užasna nenormalna želja za slatkim (inače ne jedem slatko). i od onda slatko, naranče, sokovi, želja za colom (isto inače ne pijem, sad popila jednu da se zguštam), dok povrće, salate, kiselo, meso ne mogu vidjet, mučnine ali uglavnom bez povraćanja, prišitići stalno iskakali, kosa mi se omlohavila, baš je tanka, spljoštena i ne mogu ništa s njom, prva dva mjeseca sam plakala za sve, sad sam živčana kao da sam u pms-u, imam osjećaj da je dečko, sanjala sam da sam dobila napismeno da je dečko otkucaji srca prvi put sa 7 tjedana 145, drugi put sa 10 176. po svim tim babskim pričama bi trebala bit cura, ali me uopće ne bi iznenadilo da je još jedan dečko.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:44   #358
21+5 dečko
Nadali se curi...svi su dečki skoro sa muževe strane,veselili se curi...ali eto pišonja,nema veze
gagi34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:45   #359
Da mi trbuh ne raste ne bi ni znala da sam trudna.ni mučnine,niti išta
gagi34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 22:04   #360
Imala sve “simptome” za decka, a evo me sa curicom


Sent from my iPhone using Tapatalk
minimiskica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:37.