Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2008., 10:31   #61
do sada su obadvije trudnoće identične (bez mučnina, samo me pere to što mi šećer brzo padnem pa moram stalno imati nešto uz sebe-nisam dijabetičarka) i stoga sve nekako mislim da će opet biti curica
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 12:08   #62
ma ja uopce ne vjerujem u te bapske price, ali mogu posluziti za zabavu...
iako su mi vec dvije nepoznate zene ( jedna u trgovini, jedna na ulici ) rekle "decka nosite?" i stvarno nosim decka
Athina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 13:56   #63
Ispada po tablici dečko (što i priželjkujem).. a puno ljudi ovako "sa strane" kažu da je vjerovatno dečko.. vidit ćemo koliko su u pravu - na ultrazvuku..
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2008., 13:58   #64
Quote:
cesaria kaže: Pogledaj post
Evo i mog primjera, pa da potucem sve bapske price:
-nisam imala NIKAKVE mucnine
-nemam pristice po licu (dapace, izgledam svjezije no ikad)
-nemam lineu negru
-nisam imala nikakve posebne zelje za hranom
-imala sam intuitivni osjecaj da je decko....

...medjutim, prava je pravcata CURICA!
Meni sve isto ovako(osim zadnjeg reda) i sad mi na tablici ispalo da je curica
*Lilly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 19:16   #65
U prvoj trudnoći nisam imala nikakve slabine, ništa.Bila sam sigurna da je žensko.I rodila sam curicu. Sad sam opet trudna, totalna suprotnost prvoj trudnoći. Stalno slabina, povraćanje, i sad sam opet sigurna da je muško.Ja mislim da "svaka" žena ima intuiciju šta nosi.To je moje mišljene
__________________
Doći će i mojih 5 minuta.Kad - tad!!!
tajči13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 23:20   #66
Eto da vam se i ja pridružim...nova u svemu, trudna 13 tjedana...osjećaj blažen(moš si mislit) lol...uglavnom...svi mi govore da nosim dječaka, a ja bih onako sebično za sebe više voljela curicu...stomak raste, sva sam se zaokružila i tak...mučnine jake, ali bez povraćanja, sad mi se i lice uprištavilo, jede mi se slana hrana, pa koliko sam skontala po svemu što pišete trebao bi biti dečko,. Osjećaj nemam nikakav, jedva čekam uzv, i nadam se da će biti cura. Javim vam, pa ćemo vidjeti koliko su babske priče urodile plodom
pozz, ivka
ivkaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 00:20   #67
i prije prve T sam znala da će biti dečko....jak osjećaj, neki snovi, jednostavno sam bila uvjerena
simptomi: blage mučnine do 17-og tj, umor i to je to, čist ten

sad (još neznam spol sigurno )
mučnine 5 x gore od prve T, umor također, još me nije pustilo, povraćanje, smetaju mi svi živi mirisi, ten koma, cice ko kameni i povećale se za broj (u prvj T se uopće nisu povećale, tek poslje poroda), pišanje svako malo...ostalih se sad ne sjećam simptoma..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 00:38   #68
a meni su rekli ako se sagnes decko je, a ako cucnes cura. i babac u trg kaze decko je, jer sam se sagnula, i stvarno decko
__________________
24/09/2009 mama, vidim te :)
djura19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 01:50   #69
Quote:
simonsanjar kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, ja sam nova ovdje, odnosno do sada se nisam javljala ali već dugo čitam trudničke teme jer i mi pravimo bebu
Naišla sam na zanimljiv link vezano uz predviđanje spola, baš me zanima jel ima u tome istine?

http://www.mama-mami.com/content/view/494/150/
meni po tom ispada decko, i je, decko je!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 02:44   #70
Quote:
lana1313! kaže: Pogledaj post
meni po tom ispada decko, i je, decko je!
i meni

al naletila sam na par različitih, po nekima mi je curica
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 07:38   #71
po ovom linku mi ispada dečko, a po UZV curica...hm!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 07:50   #72
znate onu babsku,ako razbijete casu nosite decka??

mi smo negdje na pocetku moje trudnoce,prije nego sam znala da sam trudna, dobili set od 6 casa.... i ja sam ih u tjedan dana sve razbila! stvarno nije bilo namjerno ali eto. i decko!!
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 08:23   #73
ja non stop razbijam nekaj po kući...

na kraju bum sina rodila...a kupujemo sve za curicu!!!
__________________
Palčica 02.04.2010.
Alka Zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 10:25   #74
poovoj tabeli i još jednoj kineskoj gdje se nešto oduzima mi ispada dečko (al nisam sigurna za mjesec začeća...ako je 01.08. kako je prema zadnjoj M onda je dečko ali ako je bila i dan ranije O onda je srpanj i curica

a prvorođeni je po ovoj tabeli trebao biti curica

meni već valjda 10 puta ispala čaša i nijedna se nije razbila
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 12:06   #75
meni ispada dečko
gledala sam za svoju sestru (pretpostavila sam mjesec začeća po terminu), i ispada joj curica za oba djeteta, što su i bile.

ja sam prvo htjela curicu, godinama sam o tome sanjarila. smislila sam i ime (koje mi je sestra popalila pa niš od toga, ali imam drugo ), za dečke nisam htjela ni smišljat. onda me najedanput nedavno uhvatilo da hoću dečkića više od svega. a sad mi je svejedno, potpuno već sam se zaljubila u tih 6cm
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 19:30   #76
Curke, ne gledajate te tabele, čekajte rezultate UZV ili poroda.
Ja sam gledala te tabele neki dan (unatrag, svu sam svoju djecu već rodila), ispalo mi je da će od njih trojce jedno biti cura (ha-ha).

Sve moje tri trudnoće bile su apsolutno različite po simptomima, a sva tri puta rodila sam dečke. Dakle, pravila nema. Žgaravica, linea nigra, način na koji dignete maramicu, oblik trbuha, nosi visoko/nisko... Sve je to za babe Ma uostalom, svejedno je jel cura ili dečko... Kupujte zelenu i žutu robicu, ili bijelu, i znajte da mali dečkići neće imat frustracije iz djetinjstva ako će u prvim danima života odjenut nešto roza, ili curice plavo Želim vam svima da super odgulite svoje trudnoće do kraja, uz što brži porod, a u međuvremenu se slobodno zabavljate pogađanjem spola svojih beba
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 19:42   #77
pa dobro, to je više za zabavu, sigurna sam da nitko to neće shvatit za ozbiljno
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 22:51   #78
Ja sam nekak cijeli život mislila (zeljela/znala?) da cu imati sina. Negdje u drugom mjesecu trudnoce i sanjala sam sina. UZV prije 2 tjedna (19 tjedan) pokazao curicu. Muz , ja
A onda prije 2 dana 3D ultrazvuk rekao da je decko

Imam istu trudnocu kao i moja mama koja je rodila 2 cure - nisko nosim, nisam imala mucnine, nemam posebnih zelja...
__________________
Moj mis Misic
Styx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 00:24   #79
meni su to sve stvarno babske priče... za prvu curicu svi su govorili da će biti dečko.... na nijednom uzv-u se nije vidjelo.... ja sam imala filing da je cura... mučnine nisam imala, samo žgaravicu pred kraj, crta po trbuhu je išla ispod pupka, slatko nisam mogla smislit (osim sladoleda).... nisam cijelu trudnoću ništa razbila, čak sam si bila nekak spretnija nego inače i lovila tanjure u zraku
sad uzv kaže da je dečko... malo mi je bilo loše na početku trudnoće, sad nemam žgaravice, crta ide iznad pupka i mogu cijeli dan jest samo slatko... ali opet cijelu trudnoću nisam ništa razbila
trudnoće su mi stvarno različite, curu sam nosila više iza, na kičmi, a dečko je sad više naprijed i skače mi po mjehuru
Peky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2009., 16:39   #80
Smile bok

Evo ja danas saznala da nosim 2 dečka, imala sam prištiće i mučnine u početku, al sada je sve super
leana28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.