Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2011., 08:13   #21
kad dođeš sve dobiješ njihovo-spavačicu i klompe,ja sam imala svoju torbu u predrađaoni ali mi nije trebala dok god se nisam poslije poroda istuširala,jedino si ponesi svoju vodu u rađaonu jer ona njihova je takvog okusa da me mučnina uhvatila onda gumicu za kosu i to je to
kad ti je termin i jesi iz pakraca ili okolice?
29v is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 12:26   #22
Iz okolice sam, pa su me zanimali sitni detalji. Prva beba pa ne znam šta me čeka.
yxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 13:20   #23
i ja sam iz okolice Uglavnom,tamo će ti biti super,ja sam poprilično popucala i nisam mogla sjediti pa su mi sestre čak klopu nosile u krevet
btw i hrana im nije loša i ponesi hrpu onih uložaka lola ribar ili vir80 i kupi bivacin u spreju-dušu dalo poslije šivanja,to mi je dr odmah poslije šivanja rekao
29v is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 22:07   #24
večer ima li netko tko planira ići roditi u Pakrac ove god...?
friška iskustva također dobrodošla..

nema nikoga na ovom topicu.....

mi jučer bili na tečaju ...super bilo, ja oduševljena
__________________
neću potpis

Zadnje uređivanje Tashi : 24.06.2012. at 11:45.
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 20:31   #25
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
nema nikoga na ovom topicu.....

mi jučer bili na tečaju ...super bilo, ja oduševljena
heeej bok mamice evo ja sam se baš prijavila ...ja idem u pakrac roditi
37+2 ...
svoju prvu kčer samo tamo rodile sve u svemu ok.je bilo mogli je i bolje al eto....
lala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 09:41   #26
Quote:
lala00 kaže: Pogledaj post
heeej bok mamice evo ja sam se baš prijavila ...ja idem u pakrac roditi
37+2 ...
svoju prvu kčer samo tamo rodile sve u svemu ok.je bilo mogli je i bolje al eto....
hej lala ja sam 36+1.....tu smo negdje...ali ti ćeš vjerojatno prije mene roditi
ja sam prvu rodila u zgb, sad ću ovdje. mm će biti sa mnom na porodu, za sada je sve super, ja se osjećam dobro, u pokretu sam stalno, sve je spremno za bebicu, samo čekamo...kako si ti? veseliš se porodu?

oko mene ima puno cura/žena koje su nedavno rodile u pakracu i kazu da su zadovoljne.
meni je najbitnije da sa bebom bude sve u redu, a meni znam da neće ništa faliti tamo.
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:11   #27
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
hej lala ja sam 36+1.....tu smo negdje...ali ti ćeš vjerojatno prije mene roditi
ja sam prvu rodila u zgb, sad ću ovdje. mm će biti sa mnom na porodu, za sada je sve super, ja se osjećam dobro, u pokretu sam stalno, sve je spremno za bebicu, samo čekamo...kako si ti? veseliš se porodu?

oko mene ima puno cura/žena koje su nedavno rodile u pakracu i kazu da su zadovoljne.
meni je najbitnije da sa bebom bude sve u redu, a meni znam da neće ništa faliti tamo.
he he he tko zna možda budemo obadvije u bolnici u isto vrijeme jer nemam pojma kad cu roditi nikako mi nemogu točno ustvrditi pa sam malo nervozna zbog toga i naravno nestrpljiva.I ja se osjećam dobro i još uvjek sam pokretna he he .Ja dečka nosim i radujem se zbog .Kako ti podnosiš ovu trudnoču i tak-....
lala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:21   #28
Quote:
lala00 kaže: Pogledaj post
he he he tko zna možda budemo obadvije u bolnici u isto vrijeme jer nemam pojma kad cu roditi nikako mi nemogu točno ustvrditi pa sam malo nervozna zbog toga i naravno nestrpljiva.I ja se osjećam dobro i još uvjek sam pokretna he he .Ja dečka nosim i radujem se zbog .Kako ti podnosiš ovu trudnoču i tak-....
da tko zna....možda se nađemo tamo
meni je trudnoća super-kao i prva, sve za pet, tako bi mogla biti trudna još deset puta....hvala Bogu da je tako...
sa mnom ide muž na porod....zapravo jedva čekam da to dođe, prođe i da donesem bebu doma
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 12:42   #29
Quote:
m@m@ kaže: Pogledaj post
da tko zna....možda se nađemo tamo
meni je trudnoća super-kao i prva, sve za pet, tako bi mogla biti trudna još deset puta....hvala Bogu da je tako...
sa mnom ide muž na porod....zapravo jedva čekam da to dođe, prođe i da donesem bebu doma
a blago tebi ....puno to znači što muž ide stobom na porod ...baš si sretnica ...mi nažlost nismo išli na tečajeve tako da cu to sve sama prolazit ...al nema veze ...I ja jedva čekam da rodim baš sam nestrpljiva i ovaj zadnji mjesec mi je dug kao godina ..he he to tako valjda mora biti
lala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 22:31   #30
Quote:
lala00 kaže: Pogledaj post
a blago tebi ....puno to znači što muž ide stobom na porod ...baš si sretnica ...mi nažlost nismo išli na tečajeve tako da cu to sve sama prolazit ...al nema veze ...I ja jedva čekam da rodim baš sam nestrpljiva i ovaj zadnji mjesec mi je dug kao godina ..he he to tako valjda mora biti
da, znači puno , bio je i na prvom porodu sa mnom....definitivno je to za nas prva liga
meni je termin 12.11.....već sam nestrpljiva, sve je spremno za bebu, ne mogu dočekat da je obučem u svu tu robicu i primim u ruke napokon..
bit će nam dobro ..pa ćemo kasnije razmijeniti iskustva
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 14:35   #31
hej cure i ja cu roditi u pakracu sada sam 22+6, imam jos dosta vremena. za sada sam cula jako puno pozitivnih stvari za pakrac, i nije me strah ici tamo, bas imam povjerenja u njih.
nego, vidim da ste vi vec bile tamo s prvom bebicom, pa sam htjela pitati za iskustva. da li treba posebna torba za predradjaonu?
m@m@, koliko dugo traje tecaj i kada se obicno odrzava (preko tjedna, vikendom, popodne...) i da li ima sanse da puste mm-a u radjaonu bez tecaja?
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 17:01   #32
oo pozdrav .Ja sam svoju kčer rodila u pakracu prije 3 god i nemogu se požaliti osim na jednu sestru ,,,ali sve je to zanemarivo takvih se uvjek nađe ...a sad nemam pojma za predrađaonu ...kod mene je to sve brzo išlo tako da više neznam ...a na tečajeve ideš 2-3 puta ako se nevaramm pruje 37.tjedna a ako nema muž papir da je bio na tečaju ne može biti stobom unutra...
M@M@ daj nemoj zezat da ti je termin 12.11 ...meni su rekli 11.11.
lala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 18:44   #33
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
hej cure i ja cu roditi u pakracu sada sam 22+6, imam jos dosta vremena. za sada sam cula jako puno pozitivnih stvari za pakrac, i nije me strah ici tamo, bas imam povjerenja u njih.
nego, vidim da ste vi vec bile tamo s prvom bebicom, pa sam htjela pitati za iskustva. da li treba posebna torba za predradjaonu?
m@m@, koliko dugo traje tecaj i kada se obicno odrzava (preko tjedna, vikendom, popodne...) i da li ima sanse da puste mm-a u radjaonu bez tecaja?
hej....čestitke na trudnoći prvo
ja sam prvo rodila u zg, i meni je pakrac novost- al nakon tečaja lakše dišem kad sam sve vidjela , čula, mirnija sam i jako mi se sviđa . nadam se da će sve dobro proći.
tečaj naš je trajao 3 dana - išli smo nekako srijeda, petak, pa utorak. nekad je bilo sat i pol, zadnji put dva sata. prvi put nismo mogli ići zbog tog što je mm radio ali nema veze..mislim da i jednom možeš doći čak. plaća se 200kn, uplatnicu dobiješ na kućnu adresu.
mislim da ne puštaju bez tečaja.

ja ću nositi jednu torbu- u njoj sve za mene i bebu. gdje će ona biti ne znam- vjerojatno nakon poroda ju dobijem
znam da u rađaonu nosim samo najosnovnije- mobitel, maramice, vodu, labelo...i sl.
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:38   #34
zanima me jos nesto, moja soc. ginicka je koma (okolica pakraca) i bila sam jednom kod dr. dumancica u bolnici na pregledu, sada me zanima, da li se mogu kod njega prebaciti voditi trudnocu? tj., da li on ima regularnu ordinaciju i mogu se prebaciti kao redovni pacijent? ili dr. balja, za njega sam isto cula same pohvale
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 12:50   #35
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
zanima me jos nesto, moja soc. ginicka je koma (okolica pakraca) i bila sam jednom kod dr. dumancica u bolnici na pregledu, sada me zanima, da li se mogu kod njega prebaciti voditi trudnocu? tj., da li on ima regularnu ordinaciju i mogu se prebaciti kao redovni pacijent? ili dr. balja, za njega sam isto cula same pohvale
ja ti oko toga stvarno ne znam ništa. nisam iz pakraca pa....a da nazoveš bolnicu npr i pitaš ?
nemaš što izgubit.
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 13:50   #36
tako ce i biti
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:16   #37
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
tako ce i biti
sretno....
drzim fige da se uspiješ prebacit
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:19   #38
hvala stvarno me ubija ova moja doktorica, ma strasno nesto, pregled joj traje 15 sec!
ti si vec pri kraju sretno s porodom, i svakako stavi svoj dozivljaj bolnice ovdje kada bebica stigne
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 14:21   #39
Quote:
goodgirl29 kaže: Pogledaj post
hvala stvarno me ubija ova moja doktorica, ma strasno nesto, pregled joj traje 15 sec!
ti si vec pri kraju sretno s porodom, i svakako stavi svoj dozivljaj bolnice ovdje kada bebica stigne
hvala! hoću, naarvno, podnosim izvještaj o svemu
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 00:29   #40
zaboravila sam pitati, sto treba nositi za bebu u pakrac? pelene, kremu za guzu, bodice? ili sve oni svoje imaju?
i da li je istina da ne daju da imamo svoje spavacice, vec moramo biti u njihovima?
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.