Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2004., 16:31   #21
Quote:
ovu trudnocu sam jedina vjerovala (cini mi se)
krivo

sam ti rekla davno prije, da bumo bebace skup setale
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2004., 18:24   #22
MI smo odlucili, na moj rodjendan1.2. se puknuli(napravit djete) a za Valentinovo je trebala doci menga. Popodne jos nista od nje i ja napravila test. Ljepi poklon za Valentinovo Nego simptomi nikakvi osim cica. Ogromne i osjetljive,puno jace od obicnog PMSa. Cijela trudnoca mi tak prolazi,malo sam bila umorna prvo vrijeme i to je to.Ni sad ne bi znala da sma trudna da mi trbuh ne raste Rekla sam muzu ak je to to da bi ja stalno mogla biti trudna pa misli da nisam bas zdrava.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 15:50   #23
Ja uopste nisam imala simptome, ali sam znala jedan dan po kasnjenju menstruacije da sam trudna. Meni je tacna-na 28 dana. Uradila sam test odmah i potvrdila. Mucnine (nesnosljive, povracanje po 11 puta na dan) su uslijedile nakon 2 tjedna.
mirjana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 22:13   #24
Quote:
mirjana kaže:
Ja uopste nisam imala simptome, ali sam znala jedan dan po kasnjenju menstruacije da sam trudna. Meni je tacna-na 28 dana. Uradila sam test odmah i potvrdila. Mucnine (nesnosljive, povracanje po 11 puta na dan) su uslijedile nakon 2 tjedna.
ja po tom kasnjenju nikad necu znati

cim nisam na pilulama kod mene Ruski Raj od ciklusa

svaka vashka obashka - 25 - 37 - 12 - 18 - ma brojeva ko u prichi
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2004., 22:38   #25
Moj prvi i jedini u toku prvog mjeseca je bilo kasnjenje menge ali sam potajno znala cim je jedan dan zakasnilo da bi to moglo biti to......eto....i bilo je.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 15:07   #26
prvi simptomi u obje trudnoce (prije onog s kasnjenjem menge) su bili izrazita pospanost( ),kao i neki cudni vruci osjecaj po dnu stomaka(koji bi se mogao uvrstiti u topic "sta je sve normalno".
__________________
volim te momke...
puplukina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 15:32   #27
Hm, a kakav je to čudan osjećaj u donjem dijelu trbuha - možda kao kombinacija leptirića, plinova i mišićnih kontrakcija?
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 15:39   #28
Quote:
lucija kaže:
Hm, a kakav je to čudan osjećaj u donjem dijelu trbuha - možda kao kombinacija leptirića, plinova i mišićnih kontrakcija?
leptirici su prvi fizicki osjecaji tog majushnog bica.Ovo je bio neprijatan osjecaj,kao da mi nesto tinja,nisko u trbuhu.Trajalo je prvih mjesec,dva..,ali konstantno.
__________________
volim te momke...
puplukina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2004., 20:10   #29
Ja nisam imala nikakve simptome prva 2 mjeseca. Tek nakon 8 tjedana trudnoće, imala sam mučninu da vam nemogu opisat. Ali ja nisam imala morning sickness, nego svaku većer od 23 pa do 2-3 sata ujutro. Smršala sam jedno 7-8 kg samo od mučnine. To je trajalo jedno 3 tjedna. Poslje toga, bila sam jako umorna. Zaspala bih dok nešto radim, uvijek mi je se spavalo - spavala sam jedno 12 sati na dan - i nije bilo dosta.

Pijem do 3 litra vode svaki dan (već 6 godina) tako da nisam ništa previše primjetila da sam izvanredno išla na WC.

Ja inaće ne volim krastavce (friške) cijeli život ih nisam jela, ali u trećem mjesecu bih ih pojela 2 na dana sa puno soli. I naravno, sad ih isto ne jedem dok nisam trudna.

Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 01:20   #30
Posto smo mi pokusavali ima vec nekih godina i pol, ja sam znala napravit test barem 2 put tjedno, tako da nije bilo nekih ranih siptoma.
Prva mucnina se pojavila oko 10-tog tjedna, bilo mi je 3 puta slabo i bila sam jako umorna.
Nakon toga nista, ama bas nista.
Sada sam 24 tjedna trudna i svi mi kazu da imam najlaksu mogucu trudnocu.
Samo se nadam da tako i ostane...
 
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 02:29   #31
Sretno ti želim enigma....kao i svim drugim mamama!!!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 04:36   #32
meni je malo bilo mucno onak svako popodne bez razloga...ne jako ali toliko da nije u redu...nisam ni cekala mengu,frendica mi je dala test na poslu i ispao je pozitivan...
e da i spavalo mi se uzasno inace nikad nemam taj problem!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 09:39   #33
Hm, prva trudnoća, kada bih završila s ručkom već bi išla ponovo nekaj jesti, po mogućnosti slatko(inaće to nikad ne radim)) i ja kažem svom mužiću, postaćeš tata, slijedeći dan kupim testić i bum pogodak , poslije čitva trudnoća jutarnja povraćanje i mučnine ćitav dan, uf užas a pospanost da ne pričam, mogla sam zaspati u tramvaju dok sam stajala ....

...druga trudnoća, spuštam se u Importane Centar i udari me onaj miris pečenih piceka, inaće ga obožavam, ali taj put došlo mi je da se , znala sam to je to, i bilo je, drugi vražićak na putu, s razlikom mučnine čitav dan povraćanje navečer i smršavila 8 kg, a pospanost je bila mala, pa skoro je i nije bilo, i rodih svoju malu ljubičicu, i divim joj se....
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 11:00   #34
Ja sam znala prije nego sam testirala. Prvo sam se cudila kako su mi grudi ujutro napete i kao da bride. Onda sam primjetila da ujutro super izgledam i da se super osjecam. Sva sam si bila 15 puta ljepsa. Tek nekoliko tjedana poslije me ulovila mucnina, grozna i trajala do kraja cetvrtog ili sredine petog mjeseca. Sa mucninom je isao i strasni umor. Da sam mogla, spavala bih i dan i noc. Inace nikad nisam spavala u vlaku a tad sam se cesto vozila vlakom te sam si tu stvorila naviku spavanja. Cak bih preskakala vlak sa kojeg bih morala presjedati i cekala sljedeci tako da mogu u komadu odspavati.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2004., 14:22   #35
Prije nego sto sam trebala dobiti menstruaciju, uzasno mi se spavalo. Ali grozno, oci su mi se sklapale cim bih sjela.

Onda par dana prije nego sto sam trebala dobiti menstruaciju su mi grudi postale jako osjetljive.

Oko tjedan dana nakon izostanka menstruacije su pocele mucnine, prvo par sati na dan, a kulminirale su par tjedana nakon toga kad mi je bilo mucno svaki budni momenat. I spavalo mi se i dalje, znala sam spavati po 15 sati na dan. I tako dok nisam usla u drugi trimestar, onda se odmah popravilo. A do onda se vec i trbuh vidio .
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2004., 19:22   #36
Ja sam oba puta dobila neke cudne simptome slicne laganoj gripi - povisena temperatura, osjecaj da te cijelo tijelo boli, nos mi je curio i opcenito sam bila dva-tri dana mizerna plus poznata napetost u grudima. Po tome sam nekako "znala" i prije posjete doktoru ili testa.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 09:48   #37
Question Koje ste prve simptome trudnoće imali - stvarna iskustva!

zeljeli ste ostati trudni. nakon koliko vremena ste osjetili da ste trudni - bez da ste napravili test trudnoce?
mriza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 15:44   #38
kad mi menga nije došla, a ni tad nisam mogla osjetit. Radili smo na bebi i imala sam simptome koje sam proučavala prije trudnoće i nisam skužila dok mi M nije kasnila i dok nisam napravila test.
Malo tko osjeti da je trudan tek tako.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 15:43   #39
Nisam planirala trudnoću, nisam joj se nadala, a znala sam valjda par dana nakon zaćeća - jednostavno sam bila uvjerena da je to to.
__________________
Nika, 12.10.2006.
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 16:23   #40
zasmrdile mi cigarete, zasmrdilo mi vino, vrtila se po krevet cijelu noc i znala sam
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.