Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2006., 14:06   #61
Većini prestane oko 12-og tjedna, a nekima traje i kroz cijelu trudnoću (manje intenzivno al povraćaju do kraja)...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:38   #62
Ja sam imala neki podsvijeni osjecaj da sam trudna, moram priznat da je neobjasnjivo ali tocno sam znala i napravila test koji je nakon 3 sec. pokazao +......dragi mi je smijao na to sve a cim je vidio test nije skidao smile sa lica
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:43   #63
Saty mene cicke bole i od PMS-a pa po tom nisam skužila...
Bila sam stalno umorna al nisam puno spavala uto vrijeme pa ni po tom nisam skužila...
E kad nije došle M onda sam posumnjala, a test sam napravila nakon 1 sat što mi M nije došla (obično solazila do 10 ujutro)....i bio +

Ružni okus došđao poslje i još nije otišao

Eh da i povećao mi se apetit...al je kumova mama tako fino kuhala pa ni po tom nisam skužila...

Držim fige za plusić.........
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:45   #64
Quote:
Wedding kaže:
Ja sam imala neki podsvijeni osjecaj da sam trudna, moram priznat da je neobjasnjivo ali tocno sam znala i napravila test koji je nakon 3 sec. pokazao +......dragi mi je smijao na to sve a cim je vidio test nije skidao smile sa lica
E, e, e, ...to me zanima :cupkacupkacupka:
Koliko nakon seksa "si znala" i piškila
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 13:51   #65
Satya
Vidim nestrpljiva si
Ja ti nisam nis osjecala, svi simptomi su bili ko PMS,i fakat nisam nis kuzila do dana kad sam trebala dobiti, samo menga je kasnila.
A test koji sam napravila nakon 6 dana kasnjenja je pokazao -.
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 14:47   #66
Quote:
Satya kaže:
E, e, e, ...to me zanima :cupkacupkacupka:
Koliko nakon seksa "si znala" i piškila
cca 1o dana, s time da sam nakon iduca 2-3 dana bila gotovo uvjerena da sam trudna eeeeee da i spavalo mi se jace . A pocela sam cesce mokrit tek negdje nakon 3 tjedna od ovulacije ali onda sam vec znala tj imala potvrdjeno i BetaHCG testom i ultrazvukom da nosim bebaca
Mi nismo radili bebu ali decko se nije mogao suzdrzat bas kad su mi bili plodni dani
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 16:51   #67
eh da......zaboravila sam često mokrenje ....

Quote:
Satya kaže:
Još samo nešto "for the record" - intuicija mi kaže da nisam trudna. E, sad, vidjet ćemo radi li ili je na godišnjem (intuicija), za 11/12 dana...
I meni je moja govorila da nisam...nisam uopće posumnjala a imala tolike simptome, ali nekako za sve našla uzrok....

Čekamo 10.12.
__________________
relax - nothing is in control

Zadnje uređivanje Tashi : 20.08.2012. at 13:59.
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 16:56   #68
a meni je dokica rekla da ne mogu bit trudna a bila sam
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 20:47   #69
Znate kak sam ja znala da sam trudna? Pocela sam se bojati voziti bicikl :-) Jednostavno se javio panicni strah od pada s bicikla, dva tjedna kasnije sam imala + na stapicu...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 22:20   #70
Ja imam po cijele dane mucninu a tek sam na samom pocetku trudnoce(menga izostala 20.12) Ne mogu nista jesti jer na sam miris hrane mi dode muka.
Posebno meso ne mogu vidjeti ni nacrtano.
Cula sam da te mucnine dodu poslje a ne tako rano.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 23:39   #71
Meni su mučnine počele u 5. tjednu trudnoće,a povraćat sam počela u 7.Ako ti menstruacija kasni nekih tjedan dana onda si otprilike 5 tjedana trudna.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 23:54   #72
meni počele u 9-om tjednu, bez povraćanja i prestale negdje u 18-om..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 23:49   #73
Hvala
Jos uvijek muku mucim po cijele dana.
Mucnina a ponekad i povracanje. Manje vise sam po cijele dane u krevetu jer me sve to izcrpi zadnju snagu. Sutra cu otici u ljekarnu da mi mozda nesto daju za smirenje te mucnine.
Ako uopce nesto ima za trudnice
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 00:13   #74
prije su curke pricale o nekim narukvicama, ali ih nisam koristila pa se strpi do sutra ujutro dok se neko iskusniji ne javi
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 15:13   #75
protiv mucnine je dobar djumbir. Ne znam da li ga mozete zvakati jer je ljut, ali dobar je i u caju. Komadice ogulite i prelijete kipucom vodom, ja stavljam i limunov caj. Meni je to super kombinacija iovak. Inace je dobar za zimu...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 18:55   #76
ja imam narukvice,i dota su pomogle....nisu skroz uklonile mučninu al su je dosta smanjile. U ljekarni koštaju 70 kn (akupresurne anrukvice)
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 19:31   #77
bila sam danas u ljekarnoj i rekli su mi da me ne mogu nista dati, da se moram posavjetovati sa lijecnikom...
danas mi je posebno lose...samo mi se spava, ustala sam u 12.00 h i sada bi opet mogla ici spavati, bezvoljna sam, nerazpoložena sam...
izgleda da moram sve sintome trudnoce ja imati
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 19:34   #78
Jooj,blondy(od milja ),baš mi te žao.
Ali nemoj se previše bedirati.Radi ono što ti dođe.Ako osjetiš da ti se spava,spavaj!Shvati to kao nešto što trebaš osjećati da bi bebač rastao.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:18   #79
Je li povišena temperatura jedan od simptoma trudnoće?

je li normalna pojava u ranoj trudnoći povišena tjelesna temperatura? 37 i nešto više. iskustva? hvala
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:22   #80
je, imala ju
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.