Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 12:25   #81
isto imala
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:27   #82
znači, moglo bi bit... ništa, idem giniću
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:47   #83
ajde. sretno!
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:18   #84
ja sam prije par dana saznala da sam trudna i prije nego što sam uopće potvrdila kod ginekologa dobila sam temperaturu 37,8!! Mislim da je to možda i od živciranja...
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:12   #85
ma to je sasvim normalna reakcija organizma
mislim da nam je tu jednom, netko objasnio kako organizam trudnocu u pocetku dozivljava ko strano tkivo i od tud temperatura dok se ne pocnu lucit svi oni dobri hormonceki
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 16:00   #86
i ja imala povišenu temperaturu u početku i osjećaj kao da sam na pragu prehlade, al to trajalo dva dana i prestalo...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 10:54   #87
meni je curke problem što sam već napunila 3 mj. trudnoće, a još uvijek imam tu temperaturu. između 37-37,5 (što mi naravno dodatno otežava opće stanje). znam da je u početku to manje-više normalna pojava, ali me sad nakon 13 i više tjedana zaista brine. zna li tko nešto više? merrci
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 11:03   #88
pitaj doktora.....možda je normalno a možda je znak nečeg drugog (upala i sl.).....iako je malo povišena....ja stalno imam 36,2 - 36,5.

Poslat će te vjerojatno da napraviš kontrolu urina i krvi pa će znat detaljnije...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:36   #89
i ja imala temperaturu 3-4 dana 37,2-37,4. tako sam i znala da nesto ne stima
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:53   #90
Ja inače imam prilično nisku temp. oko 35.5-36 a zadnja 2 mjeseca se vrti oko 36.5-37 što je meni prilično visoko.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:44   #91
imala sam temperaturu, čak virozu, a nisam htjela ništa piti za bolove jer onda to kao pomakne ciklus /koji meni ionako neuredan/, a zapravo sam biiillaaaa - truudnaaaa
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:46   #92
Ja još uvijek imam temp, ali sada je 37,1 i trebala mi je menga doći jučer, a još uvijek nisam dobila ... inače sam imala prehladu i pijem Amoxil .... možda bude nešto
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:51   #93
mi smo prošlo ljeto počeli igrati badminton i to mi je bilo super - ali kad sam išla na badminton - kao na strijeljanje i postala zbog njega nervozna - znala sam da nešto nije u redu, a otimala se da sve jest u redu...
to je moj prilog čudnim osjećajima prije trudnoće
doduše, već sam bila trudna - samo nisam znala
onda - znala sam se rasplakati zato što sam se, primjerice, lupila slučajno u kupaonici i to u ridajima....
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2007., 19:53   #94
amoxil baš nije pametan, bar tako kažu
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2007., 23:42   #95
ja sam trudna i pijem amoxil. puno sam čitala o njemu i nema poznatih štetnih posljedica na plod. to je jedan od rijetkih ili jedini antibiotik koji smiješ piti u trudnoći. super ako ne moraš, ali dogodi se da čovjek mora
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 20:13   #96
hee, moja priča se apsolutno razlikuje od svih. ja nisam imala - ama - baš - nikakav - osjećaj - da sam trudna. prvi put u životu bih dala ruku odrezat - da nisam...možda su me ponijele priče o simptomima - mučnine, ovako, onako... a kad je menga kasnila - to mi je bilo kao da nije jer sam imala "predmenstrualne" bolove a menga mi ni jedan mjesec ne dođe "u dan". ciklusi su mi od 17 do 44 dana. e, onda..jednog petka išla sam s mm kupovati novi usisavač jer sam protiv starog jarmala. kupili smo ga, po mojoj volji, ali ja nisam bila sretna...on se baš cijeli taj dan bio uzletio oko mene, vodio me i u mcdonalds, gdje mu ja - iz čista mira - složih scenu da mi cijeli dan - prigovara....i zaplakah ali ono..u ridajima...on, naočigled, jadan, a ja se osjećala jer je stvarno bio prediiiivaaaan. nisam uopće znala objasniti ni sebi ni njemu taj ispad, osim da sam prenapeta zbog noviteta na poslu..dva tjedna kasnije, kad sam iz kupaonice došla ridajući jer sam se lupila laktom u vrata - rekao je - e, ili po test, ili psihijatru... drugi dan sam počela u gradu izvoljevati što bih jela, a on je mrtvo hladno rekao:e, na povratku kući - kupit ćemo test... mislim da će ta scena biti urezana zagrepčanima i meni - dok sam živa - stojimo mm i ja na uglu savske, kod hnk, pred ljekarnom, on hoće ući, a ja mu ne dam i ridam - sve u 16. on se smije sve više i više - a ja blejim kroz suze - meeeniii tuuu niiištaaaaaa niiijeee smiiijeeešnooooo... na kraju smo, ipak, ušli i kupili clearblue - tj. to je sve mm obavio - jer ja nisam mogla od suza - ali, pod uvjetom, da stoji u kupaonici za neki put kad zatreba... zatrebao je isto popodne. ušla sam hladno kao kiborg u wc, napravila test (mm je stajao pred vratima - to sam poslije skužila jer je odmah uletio kad sam ponovo zaridala) i vikala: aaajmeee, pa nee valja test...ali nakon minutu, deeeebela plava crta ušla je u povijest kao prvi pozdrav malog već ugniježđenog bića....
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:18   #97
Kako ste skužile da ste trudne?

Dakle, pitanje za sve vas koje ste rodili ili ste trudne..
Mislim na prvih mjesec-dva-tri..prije testa trudnoce ili bilo kakve sluzbene potvrde.. Izostala vam menstruacija (ili nije) i zatim..?koje ste simptome imale, tipicne/ne toliko tipicne..zanima me
Marcelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:09   #98
Ja sam imala svaki dan mučnine a ponedak i povraćala. Grudi su mi se dosta povećali, to su bili prvi simptomi. Tek sam test napravila poslje 9 dana izostatka menstruacije
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 21:57   #99
menga mi kasnila nekih 2 tjedna,počele mi mučnine i sve mi smrdilo.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:01   #100
Kad sam skužila žgaravicu, znala sam da nekaj ne štima. Žgaravice me inače nikad ne muče. Odmah sam išla napraviti test i gle! Beba
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.