Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2010., 17:48   #21
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
A kak ćeš to napravt ako mu dođeš niti do sisa?
pa ono, visoki je relativan pojam - odreduje ga nasa visina. da sam picek od 160, sigurno ne bih htjela tipa od dva metra. ali kako sam ja tamo negdje blizu 175, tip od metar devedeset je taman.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 17:48   #22
od mene su svi dečki viši tak da je normalno da preferiram više... i jako bih nakaradno zgledala s dečkom koji je niži od mene btw... meni je nešto sitno iznad metar i pol
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:00   #23
Unaprijed, sve najbolje ljudovi.

Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
20 do 25 com viši od mene. Ne volim niske nikako, a visoki mi fakat nisu praktični.
E to mene zanima. Što to vama znači da vama nekim onižim curama visoki "nisu praktični", mislim osim propinjanja na prste kod ljubljenja. Nije da mi to nešto smeta, ja sam ponosni div, samo me zanima.
Coffee Addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:07   #24
Kako bi ja sad od gusta poceo sa svojim pitanjima,ali onda ce mi opet kenjat da svojatam temu,i da serem bezveze.
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:08   #25
Ne znam možda višlji djeluju kao da su jači, snažniji a nas ženske to privlači.Dobro na kraju nije bitno.Preferiram možda visoke ali naravno da ako ti se kod nižeg svoiđaju druge stvari nečeš ga otpiliti.Kada vidim onako visoke tipove sa nižim ženskama tako je slatko.Dosta često vidim žensku onako malo puna i visoka sa mršavim i nižim muškarcem kao šta vidim nekog tipa od dva metra onako da ga ima sa nižom i mršavom ženskom.
noemi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:10   #26
Iznad 185 cm.
Jbga, visoka sam..
Faust5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:31   #27
ja sam 164 visoka pa mi najbolje paše oko 180 cm visok dečko... tak je nekak i moj
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 18:34   #28
bitno da je vislji od mene
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2010., 23:30   #29
Viši momci su privlačniji.
Znači da mogu bilo koju štiklu nositi, a nekako i volim kad se popenjem na prstiće da ga poljubim.
Melanie.Sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 00:36   #30
Već vidim da je ovo tema samopomoći koju si je otvorio autor da malo napumpa ego.
Da, da, volim više dečke kao većina cura, uostalom. Čestitam, visok si! Uživaj u tom i zbari sve što možeš - sretan Božić!
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 01:21   #31
Quote:
Faust5 kaže: Pogledaj post
Iznad 185 cm.
Jbga, visoka sam..
haha, slazem se. 185 pa navise.
tuzno jest da svi visoki frajeri hodaju sa mini curama XD
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 01:23   #32
Eto vam muski gdje ste se doveli!

Zenska je li mala ili je visoka, vama dobro!

Je li ima veliku ili malo pi, vama dobro!


Musko je li nisko, ne valja!

Ima li mali, ne valja!

Jos imate srece sto im je svejedno je li musko deblje ili mrsavije, ali cekajte, i to cete izgubiti
Visoka struja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 01:25   #33
Quote:
strooja kaže: Pogledaj post
Eto vam muski gdje ste se doveli!

Zenska je li mala ili je visoka, vama dobro!

Je li ima veliku ili malo pi, vama dobro!


Musko je li nisko, ne valja!

Ima li mali, ne valja!

Jos imate srece sto im je svejedno je li musko deblje ili mrsavije, ali cekajte, i to cete izgubiti
ako ima malog nije nuzno da nevalja XD tehnika, tehnika
Angellyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 02:01   #34
et ja sam visok 192 pa nema bas cura koje hoce samnom bit. nije ni da sam ruzan. nak prosjek.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 08:30   #35
Quote:
Coffee Addict kaže: Pogledaj post
E to mene zanima. Što to vama znači da vama nekim onižim curama visoki "nisu praktični", mislim osim propinjanja na prste kod ljubljenja. Nije da mi to nešto smeta, ja sam ponosni div, samo me zanima.
Pa počevši od toga da ga ne možeš poljubit bez da furaš sklopivi stola ili se on stalno saginje, jadan do toga da u seksu možeš izvest samo neke poze. Ti na njemu, on na tebi.

Sve ostalo bude dosta nevješto, sjebano. I zaista nespontano.

Možeš li ti zamislit curu moje visine kako hoda s dečkom visokim od 195po cesti?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 08:42   #36
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa počevši od toga da ga ne možeš poljubit bez da furaš sklopivi stola ili se on stalno saginje, jadan do toga da u seksu možeš izvest samo neke poze. Ti na njemu, on na tebi.

Sve ostalo bude dosta nevješto, sjebano. I zaista nespontano.

Možeš li ti zamislit curu moje visine kako hoda s dečkom visokim od 195po cesti?
ti nikome nemoj davati savete jer si tu da dajesh banove bez da razmisjljash o"visini"..kazne
sretan ti Bozic
 
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 10:31   #37
eluethera, nisam mislila da si niska. uvijek sam te zamisljala strasno visokom

ali nije problem.. vislja sam od tebe svega 5 cm i znam kaj znaci hodat s nekim od 192.. meni je fora.. i nije u sexu takav problem ko sto sam mislila
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 10:48   #38
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa počevši od toga da ga ne možeš poljubit bez da furaš sklopivi stola ili se on stalno saginje, jadan do toga da u seksu možeš izvest samo neke poze. Ti na njemu, on na tebi.

Sve ostalo bude dosta nevješto, sjebano. I zaista nespontano.

Možeš li ti zamislit curu moje visine kako hoda s dečkom visokim od 195po cesti?
Možeš li ti zamisliti frajera moje visine s curom od 190?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 11:13   #39
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Možeš li ti zamisliti frajera moje visine s curom od 190?
Sve je to gomila dreka ljudi, i veoma je tuzno sto djevojke iskljucuju muskarce ako su niski, ili, u manjem broj slucajeva, muskarci djevojke ako su visoke (vise) od njih.

Ljudska licnost je uzasno kompleksna, kao i sam fizicki izgled, tako da na visinu, ako bi uzeli da u presudjivanju o privlacnosti osobe moze otpasti najvise 5% od ukupne slike, ako dajemo 50/50 na licnost i izgled.

Recimo da na licnost dajemo 50%, mada je to isuvise malo, jer je cinjenica da nas izgled privuce samo u prvi cas da otpocnemo interakciju, a kasnije, realno govoreci, padne na mozda jedva 10% privlacnosti.

Crte lica - ceone i jagodicne kosti+donja i gornja vilica, oci, nos, zubi, usne-osmjeh, izgled ruku -dlanova, kosa, visina, sirina ramena, stomak, sirina bokova, guza, misici... Jasno je da onda na visinu moze otpasti naaajvise 5% od ukupne privlacnosti, eliminirati nekog zbog dvadesetog dijela, nije li suludo

Cesto vidjam par gdje je djevojka visa, pa cak i mnogo visa (15-20 cm) i to mi je najnormalnije, jer ih posmatram kao dvije osobe, a ne kao visoku i niskog

Sad da ne bude ovo ono da filozofiram, cinjenica jeste da su zenskim osobama privlacniji visoki muskarci i to nije problem, vec je problem sto ih 90% eliminise muskarce nize od sebe, da li su neke nesigurnosti u pitanju, predrasude, kompleksi, ko ce znati, nije joj problem da je momak, ako je ona 180 cm, 30 cm visi od nje (a ima ih), ali je problem ako je 5-6 cm nizi , da li ovo samo meni zvuci glupavo Da su sad djevojke toliki perfekcionisti i ganjaju estetiku kad hodaju gradom pa mora biti musko = zensko + 15 cm, da im se ne smiju po carsiji, opet je glupo, ebem mu, zar je vrijedno zbog toga propustiti priliku za divnu vezu?

Najstrastveniju vezu u zivotu sam imao sa djevojkom koja je 6 cm visa od mene, a najljepsu i najbolju sa djevojkom koja je svega 1-2 cm niza od mene. Ne bi nizasta na svijetu sebi oprostio da te veze nisam otpoceo jer su bile vise od mene ili iste visine.
Visoka struja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 11:48   #40
Quote:
Wannda kaže: Pogledaj post
Već vidim da je ovo tema samopomoći koju si je otvorio autor da malo napumpa ego.
Da, da, volim više dečke kao većina cura, uostalom. Čestitam, visok si! Uživaj u tom i zbari sve što možeš - sretan Božić!
Kakvo napumpavanje ega?
Pa dal sam ja vrijeđao niže ljude?
samo gdje god temu citam vidim da cure vole malo vislje momke pa me zanimalo razlog tome i tak neke stvari.
Pa valda smijem pitati?

Relaks bi hapi
darx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger