Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2011., 22:29   #61
Quote:
sku bi du kaže: Pogledaj post
Kaj, muči te to kaj ti nitko ne može komentirati sliku?
Ma joj, tu sam jednu pozersku nabacio onak, brio sam da će letit zamnom sve curice, a sad racku.
Quote:
Zodiac kaže: Pogledaj post
Jer smo tri puta već postavljali ista pravila i nitko se nikada nije toga držao.
A jeste provodili ta ista pravila?
__________________
Master Exploder!
AphelioN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 22:43   #62
Jesmo, provodili smo ta pravila. Upozoravali smo, kartonirali, na kraju i banirali. Nije bilo nikakvog učinka.

Inače, ovo je tema na kojoj moderatori odgovaraju na upite/sve ostalo, stoga ne želim vidjeti vas kako to radite. Ovo nije chat topic.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 20:43   #63
smajlići

da ne otvaram novu temu u pžk, pisat ću ovdje...

prijedlog da ovdje sa strane ubacite smajlić facepalma (). mislim da je smajlić često korišten, a i sam ga više puta želim staviti, ali mi ga se ne da ići tražiti... moj prijedlog je da ga ubacite umjesto ovog zadnjeg smajlića u trećem redu () jer ni ne znam što on znači te mislim da je rijetko korišten.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2011., 10:51   #64
O tome ne odlučujemo mi, nego administracija - pa se slobodno obrati njima
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 19:15   #65
@Aese - A koja je poanta ove teme? Ili ove? Ili bezbroj drugih? Meni je ona tema o mobitelima bila korektna, s obzirom da svaki teen ima jednog.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 19:40   #66
Zašto onda nebi imali i temu kakve šalice imamo doma ili kakav nam je ormar u sobi jer to svi imamo? Tema treba imati neki smisao, a ne samo nabrojane odgovore. Čiste spam teme su za d&k i offtopic, na teensima ih ne trebamo.

I ispričavam se jer nisam zatvorila izgubljene djevojke; namjeravala sam.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 20:27   #67
Ma daj

U ovo doba tehnologije, informacija i povezanosti, mobiteli, fejsbuk i takve stvari su ono sto obiljezava ovu generaciju tinejdjera, htjeli mi to ili ne. Mozda da je malo pazljivije otvorila temu, ali u sustini je dobra i moze se tu raspravljati o svemu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 20:11   #68
@Zodiac - nauci razliku izmedju trollanja i ironije (blaze forme sarkazma).

Usput, jel ja i ti imamo neki problem? Vec me drugi put kartoniras bez nekog posebnog razloga.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 16:38   #69
Trollanje je pisanje izazivačkih postova sa namjerom da se izazove (burna) reakcija. Dakle, skretanje s teme, izazivanje drugih u besmislene rasprave i slično s ciljem da ispadnu lakovjerni, razdražljivi, blesavi i smiješni.

Na engleskom definicija:
In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:20   #70
aj otvori teNu koNentari slika teens foruNaša i stavi mene ko Noda za nju, zamrija nan je pdf. otkad nema slikica..
jen-dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 16:41   #71
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Trollanje je pisanje izazivačkih postova sa namjerom da se izazove (burna) reakcija. Dakle, skretanje s teme, izazivanje drugih u besmislene rasprave i slično s ciljem da ispadnu lakovjerni, razdražljivi, blesavi i smiješni.

Na engleskom definicija:
In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community, such as an online discussion forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.
Znam ja sto je trollanje, i nisam trollao. No nije ni bitno.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 00:34   #72
http://i43.tinypic.com/5o75me.jpg
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 00:36   #73
Mišek, stisni na trokutić i prijavi PM

edit: sređeno - ispričavam se, nisam prije vidjela ono na temi.

Zadnje uređivanje Aese : 14.12.2011. at 00:43.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 00:42   #74
Ispricavam se, nisam obracao paznju na njega. Hvala
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 00:44   #75
U redu je, samo prijavi da ostalim modovima bude jasno zaš je ban popušio.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:49   #76
ali 1-2 nije dobio objašnjenje...

pdf vam je propal tak i tak, chat propada..

a ljudi dobivaju bodove jer se malo zajebavaju jer upravo zato i jesu na forumu...
pol tema više nemreš otvorit, jer kak djeca mogu napraviti ozbiljnu temu?
isto ko i jučer, dečko pita jel stoji "da ga treba vadit na vreme"... kaj da ga naučimo fino kak treba jebat? nek da sliku cure pa ćemo i praksu dogovorit...

bezveze totalka.. a ljudi su se izjasnili...

fala aese
celtic_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 23:57   #77
1-2 nema pravo zahtijevati objašnjenje koje ga se ne tiče. Ali za vašu informaciju - dobio je 'objašnjenje' od mene privatno, kad je pitao.

Ako se želite malo zajebavati na ontopic temama, meni nije problem zatvoriti chat koji je otvoren upravo da bi se imali gdje zajebavati bez prevelikih sankcija.

Smatraš li ijednu temu na ovom podforumu ozbiljnom? S druge strane, smatraš li se djetetom pa da ne možeš otvoriti ozbiljnu temu? Nije mi jasno na što ciljaš točno.

Ova tema postoji da bi se ljudi izjasnili ili pitali nešto što ih zanima u vezi kartona/bana/tuđeg kartona ili bana, isto kao što postoji i POSEBNI podforum da bi se ljudi žalili na banove ili kartone.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:03   #78
Priznala ti ili ne, moderatori su sjebali ovaj pdf do kraja!
Zod se umislio da je neki kurac i sve vam je izbjeglo kontroli. Koliko se sjećam prije godinu dana je uvijek spreman dobio parcijalu i nitko se nije žalio jer je sve bilo regularno. Zadnja 3 chata vas nitko ne jebe 5% jer ste postali nešto posebno, da ste imali čvrsto "ja" izbjeglo bi se ovo. Zakačite si ovo mačku o rep, imat ćete 5 ljudi dnevno ovdje, jedino smo ga mi držali na životu!
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:08   #79
Sjebali smo pdf zato što je nekoliko članova dobilo parcijalu? Ozbiljno?

Jesam ikad tebi ili nekome dala nepošten karton ili ban? Ako jesam recite mi to i priložite mi dokaze i ispričati ću se kao i odstupiti s moderature ako se to traži od mene, ali ne napadajte me bez dokaza i samo iz hira jer nemam snage više voditi rat s vama.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 00:16   #80
Niste sjebali sa parcijalama nego sa svojim hirevima. Niste bili u stanju držati se dogovorenog (slike teen forumaša primjera radi) i dati ban za svaki spam, nego ste ih puštali da se odvijaju 2 stranice i onda popizdili i počeli srat okolo. Pa evo vam kasnije kao nova tema zato jer smo mi dobri
Jebote, nepismeni klinci svakodnevno trolaju tu sa glupim temama, zašto njih ne seliš u teens probleme? Nije li i to dio vašeg posla?

I onda zapravo dođe tema di se ljudi izjasne o nečemu, ali to vam ne odgovara. Slobodno i meni dajte parcijalu i nakon tog si ju gurnite na sigurno da ne izađe van
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.