Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 09:53   #81
Total40 - kakvo generaliziranje i predrasude ajme majko, neću komentirati jer mi se neda i znam da ne bi bilo kraja,a nije mi bitno da ulazim u raspravu

Da ne budem skroz off-moj dečko je 11god mlađi od mene
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 09:56   #82
Najstarija od mene bila starija 7 godina, najmladja 10.

Nemam tih predrasuda
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:09   #83
who44 - ma otkantaj to što prije, ona tebe treba samo da ju dobro nategneš, a kad joj postaneš naporan zbog ljubavnih izjava ona će tebe otkantat...nije normalna ako loče i drogira se, pogotovo u tim godinama
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:16   #84
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma samo ga ufati i zakucaj o zid. To je to.
Kakva butelja, masaža, piĆke matere.

Slažem se
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:27   #85
hehe! to facoooo!!!! udri o zid i budi susjede!!
NuJerz2k1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 11:09   #86
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ma kakvi samo za sex imaš masu primjera gdje su daleko zrelije od ovih starijih koje nerijetko samo glumataju.
Mladje cure su neposrednije i na samom startu ih lakše upoznas sa svim vrlinama i manam,ne znam u zadnje vrijeme sam totalno ovakvog dojma iz sinjeg mora primjera...
Naravno da uvijek postoje varijacije na temu.
Starije su kao "zrelije" a kada pocnes komunicirati o nekim vaznijim životnim temama ispadnu totalno neozbiljne i dosadne.
vjerojatno su ti mlađe neposrednije i super za spiku jer ovim starijima ipak trebaš nešto pametnije ispričati, a kad im nisi u stanju prodati svoj plićak, onda su naravno dosadne i samo glumataju.
ne, mlađe cure naravno ne zanima samo sex, zanima ih smisao života, teorija antimaterije i slično...
__________________
aut viam inveniam aut faciam
miss Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 11:44   #87
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne mogu se sloziti sa tobom. Cure od 19-22 godina jednostavno nisu formirane osobe do kraja, prakticki su djeca i ne vidim ih kao ženu koja bi meni mogla mentalno parirati u vezi. Tako da ipak preferiram zene oko svojih godina. (33)

ma da? jesi siguran ? govoriš to iz iskustva?
očito nisi imao puno iskustva s zenama ...
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!

Zadnje uređivanje Teta2U : 29.11.2012. at 14:45. Reason: NE BRIŠITE uglate zagrade i njihov sadržaj
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 20:29   #88
imam 18 godina i uvijek sam se smatrala zrelijom od svojih vršnjakinja
nedavno sam upoznala muškarca i nekako smo odmah "kliknuli", izašli smo van i iako sam i po izgledu pretpostavila da je stariji nisam znala koliko ima godina do tog prvog izlaska
on ima 39 godina, viđamo se mjesec dana i izuzetno se dobro slažemo, imamo slične poglede na svijet, on je izuzetno dobar prema meni, sve to funkcionira predivno
ali stalno se moram boriti sa strahom od toga da netko od moje obitelji ne sazna za to jer nisam sigurna da bi podržali takvu vezu
pišem ovo jer bi željela čuti vaše mišljenje koliko je uopće moguće da takva veza uspije i neke savjete od cura koje imaju iskustva iz veze s osobom dosta starijom od njih
__________________
*My soul is painted like the wings of butterflies, fairy tales of yesterday, will grow but never die. I can fly, my friends!*
Dorchy:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2012., 20:44   #89
veza ce ti sigurno uspijeti onoliko koliko vas dvoje nadjete u svemu tome interesa.Problem veze svakako je u tome

ako zivite u manjoj sredini,jer onda ces imati problema jednako kao i s svojim roditeljima.Ujedno malo drugacije je to gdje ja zivim,ljudi to prihvataju sasvim normalnim i ne mjesaju se u necije zivote.

Ja bih rekao tebi,to je tvoj zivot i zivi ga.....
milionas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 09:20   #90
alkohol briše razliku u godinama
henry chinasky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:28   #91
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
imam 18 godina i uvijek sam se smatrala zrelijom od svojih vršnjakinja
nedavno sam upoznala muškarca i nekako smo odmah "kliknuli", izašli smo van i iako sam i po izgledu pretpostavila da je stariji nisam znala koliko ima godina do tog prvog izlaska
on ima 39 godina, viđamo se mjesec dana i izuzetno se dobro slažemo, imamo slične poglede na svijet, on je izuzetno dobar prema meni, sve to funkcionira predivno
ali stalno se moram boriti sa strahom od toga da netko od moje obitelji ne sazna za to jer nisam sigurna da bi podržali takvu vezu
pišem ovo jer bi željela čuti vaše mišljenje koliko je uopće moguće da takva veza uspije i neke savjete od cura koje imaju iskustva iz veze s osobom dosta starijom od njih
Ja sam u tvojim godinama upoznala muškarca koji je imao 32, veza je završila brakom, razliku u godinama nisam nikad osjetila, brak je pukao iz sasvim drugih razloga.

Al sad kad sam ja u tim godinama, ne mogu si zamislit da budem s nekim od 18 godina tak da ne znam kaj da ti velim.
__________________
..."Ali, ako me pripotomiš, bit ćemo stvarno potrebni jedno drugom. Ti ćeš za mene biti jedini na svijetu. Ja ću za tebe biti jedina na svijetu." Dream of me
RedHairFairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:00   #92
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
imam 18 godina i uvijek sam se smatrala zrelijom od svojih vršnjakinja
Ovo je rečenica za koju mislim da bi za sebe velika većina 18ogodišnjakinja reklo.

Tek ste mjesec dana skupa. Rano je za prognoze. Pričekaj koju godinu pa ćeš vidjeti hoćeš i dalje htjeti bit u toj vezi.

A ovo "imamo iste poglede na svijet" neću komenirati.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 12:08   #93
Quote:
Vanya83 kaže: Pogledaj post
ma da? jesi siguran ? govoriš to iz iskustva?
očito nisi imao puno iskustva s zenama ...
Govorim iz iskustva. Ne vidim kako klinka od 19 godina ili 20 ili 21 - može meni mentalno parirati. U glavi, to je još uvijek dijete koje je netom izaslo iz srednje skole.

Postoji sansa da postoji neka koja moze al to je ogromna iznimka.

Ad hominem, izostavi iz postova, hvala.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:03   #94
Poručio bih svim starijim ženama koje imaju predrasude prema nama mlađima:
Iskustvo se stječe praksom a ne brojem godinama,tako da ima puno mlađih dečki koji su i mentalno u glavi a i praksom u seksu puno zreliji od ovih sa po 30 i više godina
jahac_kadulje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:04   #95
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
Ovo je rečenica za koju mislim da bi za sebe velika većina 18ogodišnjakinja reklo.

Tek ste mjesec dana skupa. Rano je za prognoze. Pričekaj koju godinu pa ćeš vidjeti hoćeš i dalje htjeti bit u toj vezi.

A ovo "imamo iste poglede na svijet" neću komenirati.
moguće da bi rekli isto, ja sam ovo spomenula jer sam za sebe čula to od nekoliko starijih osoba, a i vidim koliko se često razilazim u mišljenjima i ambicijama od svojih vršnjakinja i prijateljica

slažem se da je rano, samo sam htjela čuti mišljenje još nekoga tko ne spada u moje vršnjake

eh a ovo zadnje, možda sam se malo krivo izlazila, ali mislila sam na to da smo izuzetno slični karakterno, cijenimo slične vrline kod drugih
naravno razlika zbog godina se vidi, on ima daleko više iskustva u životu od mene i naravno da se to odražava i na njega kao na osobu i na njegov pogled na život općenito, ali u razgovoru jednostavno oko toliko toga se savršeno slažemo i slično razmišljamo, stvarno ne znam kako bi to drugačije objasnila
__________________
*My soul is painted like the wings of butterflies, fairy tales of yesterday, will grow but never die. I can fly, my friends!*
Dorchy:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:17   #96
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
imam 18 godina i uvijek sam se smatrala zrelijom od svojih vršnjakinja
nedavno sam upoznala muškarca i nekako smo odmah "kliknuli", izašli smo van i iako sam i po izgledu pretpostavila da je stariji nisam znala koliko ima godina do tog prvog izlaska
on ima 39 godina, viđamo se mjesec dana i izuzetno se dobro slažemo, imamo slične poglede na svijet, on je izuzetno dobar prema meni, sve to funkcionira predivno
ali stalno se moram boriti sa strahom od toga da netko od moje obitelji ne sazna za to jer nisam sigurna da bi podržali takvu vezu
pišem ovo jer bi željela čuti vaše mišljenje koliko je uopće moguće da takva veza uspije i neke savjete od cura koje imaju iskustva iz veze s osobom dosta starijom od njih
što podrazumijevaš pod "da veza uspije"?
ovo je jako velika razlika i zaista je teško reći kakve su vam šanse. time will tell.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:21   #97
Quote:
Velvet Black kaže: Pogledaj post
što podrazumijevaš pod "da veza uspije"?
ovo je jako velika razlika i zaista je teško reći kakve su vam šanse. time will tell.
mislila sam na to da održimo normalnu vezu koja će trajati, ne želim prolaznu avanturu s njim
općenito me zanimalo koliko razlika u godinama može utjecati na to dali će veza normalno funkcionirat
__________________
*My soul is painted like the wings of butterflies, fairy tales of yesterday, will grow but never die. I can fly, my friends!*
Dorchy:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:31   #98
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
mislila sam na to da održimo normalnu vezu koja će trajati, ne želim prolaznu avanturu s njim
općenito me zanimalo koliko razlika u godinama može utjecati na to dali će veza normalno funkcionirat
načelno se slažem da godine ne igraju neku ulogu ako se dvije osobe nađu na istoj valnoj duljini. ti si još jako mlada, nemoj misliti da te podcjenjujem, ali činjenica je da ti tek moraš proživjeti neke stvari koje je on već doživio i proživio. ne radi se o 10 godina razlike već 21, a to je značajna razlika.


sve ovisi i o tome kakva je njegova prošlost, ima li iza sebe brak, djecu obitelj.
bitni su pogledi na život, ali isto tako je bitan i stil života koji vodite ili želite voditi.

moj savjet ti je da ne radiš velike planove i živiš dan po dan tu vezu bez velikih očekivanja. pa dok traje, traje
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:40   #99
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
mislila sam na to da održimo normalnu vezu koja će trajati, ne želim prolaznu avanturu s njim
općenito me zanimalo koliko razlika u godinama može utjecati na to dali će veza normalno funkcionirat
iz mog iskustva najveca prepreka nije manjak zajednickih interesa koliko potreba da se partnera prilagodi sebi i svojim godinama
ako ne ocekujes da se ponasa drugacije nego sto je primjereno njegovim godinama ne bi trebalo biti problema... barem ne onih vezanih uz godine
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:41   #100
Quote:
jahac_kadulje kaže: Pogledaj post
Poručio bih svim starijim ženama koje imaju predrasude prema nama mlađima:
Iskustvo se stječe praksom a ne brojem godinama,tako da ima puno mlađih dečki koji su i mentalno u glavi a i praksom u seksu puno zreliji od ovih sa po 30 i više godina
Ti se danas svud reklamiraš

Mlađi dečki su

Al ne svi
__________________
..."Ali, ako me pripotomiš, bit ćemo stvarno potrebni jedno drugom. Ti ćeš za mene biti jedini na svijetu. Ja ću za tebe biti jedina na svijetu." Dream of me
RedHairFairy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger