Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2013., 13:34   #1
Wink Sauna

Pitam se, idete li kada u saunu?
Jeste li goli u sauni? Ili se sramite?
Jeste li ikada pokupili nekoga u sauni?
Je li to bilo piće poslije i veza ili seks pod tušem?

Osobno, jako volim otići u saunu nakon treninga. To me jednostavno opušta, mišiće, tijelo i duh. I danas nakon posla idem direktno na trening i odmah poslije (naravno, nakon rehidrracije) u saunu. Naravno, u sauni sam gol. Uđem s ručnikom i otvorim ga kada sjednem. Mada vidim hrpu ekipe koja je u sauni (u jednoj od boljih teretana grada Zagreba) u kupaćem.
Samo gotovo svi u sauni šute, kao da im je teško biti tamo. Zar ne bi lakše prošle minute, kada bi malo razgovarali?

Što vi kažete?
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:37   #2
Sauna is not a gay bar...
el-ing is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 13:40   #3
Malo mi je neugodno kad mi se digne jer ni rucnik to ne moze prikriti!

A u gaysauni mi nije neugodno. Tamo se skinem i to je za svakoga dar da mi vidi onu stvar^^
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:20   #4
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Je li to bilo piće poslije i veza ili seks pod tušem?
Redovno se seksam u sauni. A poslije... neke mi plate piće, neke mi čak plate i večeru. Zavisi koliko dobar sam bio.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:54   #5
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Redovno se seksam u sauni. A poslije... neke mi plate piće, neke mi čak plate i večeru. Zavisi koliko dobar sam bio.
da se razumije, mislio sam na hetero sex...

i na finsku saunu sa 80+°C...u njoj se ševiš?
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:06   #6
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
da se razumije, mislio sam na hetero sex...

i na finsku saunu sa 80+°C...u njoj se ševiš?
Naravno da sute. Seljacine koje pokazuju pimpeke i seljacine u kupacim gacama i seljacine koje melju ko navijeni su pokvarili upravo tu saunu o kojoj pricas.

Blazeno vrijeme vece clanarine

Ne zelim vrijedjati, ali stvarno ulaze ko stoka unutra, dobro da ti na glavu ne sjedne

Sauna je mjesto odmora i rekuperacije, ne plac.

A o temama da ni ne pocinjem, bic, kurac palac i to na sav glas
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:09   #7
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Pitam se, idete li kada u saunu?
Jeste li goli u sauni? Ili se sramite?
Jeste li ikada pokupili nekoga u sauni?
Je li to bilo piće poslije i veza ili seks pod tušem?

Osobno, jako volim otići u saunu nakon treninga. To me jednostavno opušta, mišiće, tijelo i duh. I danas nakon posla idem direktno na trening i odmah poslije (naravno, nakon rehidrracije) u saunu. Naravno, u sauni sam gol. Uđem s ručnikom i otvorim ga kada sjednem. Mada vidim hrpu ekipe koja je u sauni (u jednoj od boljih teretana grada Zagreba) u kupaćem.
Samo gotovo svi u sauni šute, kao da im je teško biti tamo. Zar ne bi lakše prošle minute, kada bi malo razgovarali?

Što vi kažete?
Nisam gola, u kupaćem sam.
Često puta bude u sauni i lik koji je kao i ti gol, i rastvori ručnik.
nažalost svaki put to bude neki deda.
još nijednom nisam u sauni srela nekog mladog lika, još da ručnik rastvori, takav jackpot još nisam izvukla

Bilo bi ugodno za promjenu pasti oči na mladom tijelu, no nekako gerijatrija uvijek opsjedne tu saunu

Što se tiče šutnje, zar nije ona poželjna u sauni?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:14   #8
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Nisam gola, u kupaćem sam.
?
Mali off, u saunu sa visokim temperaturama (sve osim turske kupelji) se ide gol, zamotan u rucnik ili plahtu.
Plastika se pali na toj temperaturi i ostetit ces badic, zasmrdit saunu i dobit gljivice
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:19   #9
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Mali off, u saunu sa visokim temperaturama (sve osim turske kupelji) se ide gol, zamotan u rucnik ili plahtu.
Plastika se pali na toj temperaturi i ostetit ces badic, zasmrdit saunu i dobit gljivice
Thanx na savjetu ali pretpostavljam da bi me osoblje upozorilo na taj detalj?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:23   #10
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Nisam gola, u kupaćem sam.
Često puta bude u sauni i lik koji je kao i ti gol, i rastvori ručnik.
nažalost svaki put to bude neki deda.
još nijednom nisam u sauni srela nekog mladog lika, još da ručnik rastvori, takav jackpot još nisam izvukla

Bilo bi ugodno za promjenu pasti oči na mladom tijelu, no nekako gerijatrija uvijek opsjedne tu saunu

Što se tiče šutnje, zar nije ona poželjna u sauni?
možda smo u istoj sauni, pa te pukne jackpot...ako ništa, gledaj samo! maštaj...

pa svi misle tako, ali iz Finske me uvjeravaju drugačije...kažu kako oni vrlo često lagodne razgovore vode, koji opuštaju...dakle, ugodno i korisno provode vrijeme u sauni...
a uz to, razgovor potiče defokusiranost na temp...potiče koncentraciju na govor...i ako se nekomu počne petljati jezik - onda se zna što se događa!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:25   #11
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Pitam se, idete li kada u saunu?
da, nakon skoro svakog treninga. dobro dođe za opuštanje.

Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Jeste li goli u sauni? Ili se sramite?
imam kupaći. ne vidim neki poseban razlog zašto bih bio gol. ali ne smeta mi ako drugi jesu. kako tko želi. osim toga, nekad poželim u finsku, a nekad u tursku. a za tursku mi treba kupaći.

Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Jeste li ikada pokupili nekoga u sauni?
Je li to bilo piće poslije i veza ili seks pod tušem?
ne idem zbog toga u saunu. osim toga, u vezi sam.

Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Samo gotovo svi u sauni šute, kao da im je teško biti tamo. Zar ne bi lakše prošle minute, kada bi malo razgovarali?
kad idem s frendom, znamo pričat jer je on pričljiv. on popriča i sa drugima. ali kad sam sam, uglavnom ne pričam. ne smeta mi ni jedno ni drugo.


eto...
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:25   #12
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Thanx na savjetu ali pretpostavljam da bi me osoblje upozorilo na taj detalj?
Obicno pise na ulazu ili oko same saune...nije ti zgodno da ti se safta to oko cuce, a moze ti se badic otopiti i imas spaljotinu.
A i nije "red"

Ovdje di ja idem osoblje tipka poruke na ulazu i jedva da se udostoje uci i raditi nesto
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:27   #13
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
možda smo u istoj sauni, pa te pukne jackpot...ako ništa, gledaj samo! maštaj...

pa svi misle tako, ali iz Finske me uvjeravaju drugačije...kažu kako oni vrlo često lagodne razgovore vode, koji opuštaju...dakle, ugodno i korisno provode vrijeme u sauni...
a uz to, razgovor potiče defokusiranost na temp...potiče koncentraciju na govor...i ako se nekomu počne petljati jezik - onda se zna što se događa!
Čuj kak sam sebi komplimentira

Ja nisam za razgovor u sauni. tišina, zatvorene oči i relaksacija.
To je za mene primarno u sauni, ne idem tamo kako bi se poseksala

Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Obicno pise na ulazu ili oko same saune...nije ti zgodno da ti se safta to oko cuce, a moze ti se badic otopiti i imas spaljotinu.
A i nije "red"

Ovdje di ja idem osoblje tipka poruke na ulazu i jedva da se udostoje uci i raditi nesto
Ne piše
dali to znači da je dozvoljeno, valjda zato što idem u ove u kojima nije previsoka temp?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:34   #14
volim saunu..pogotovo nakon treninga...ali i preko vikedna ako se ide na neki wellness..
u teretani udem u boxama i rucniku ili samo rucnik..kojeg ne rastvaram..jer iako mi homo populacija ne smeta ni najmanje..smeta me kad bleje u kiflu i hebu tm pogledom..bilo mlado i ili kako je najcesce kod mene u teretani dedeki od 65god..slina mu pocne curiti i nije ga sram..pa krene kako si jak,koliko treniras,ti si ko bik i to..pa obavezno idem rigat iza..eto zasto ne otvaram rucnik..
ali ako idem negdje sa nekom djevojkom..tipa tuhelj,olimija(ono u slo ili kako se zove)
cijelo vrijeme gol vecinom,tamo je ipak to striktno navedeno..
+ne volim pricat...okice zatvorim i nirvana
Flo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:37   #15
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Čuj kak sam sebi komplimentira

Ja nisam za razgovor u sauni. tišina, zatvorene oči i relaksacija.
To je za mene primarno u sauni, ne idem tamo kako bi se poseksala



Ne piše
dali to znači da je dozvoljeno, valjda zato što idem u ove u kojima nije previsoka temp?
Finska sauna ima temp od 85-95 stupnjeva otprilike. Infracrvena ima manju temp.
Neznam, tu di ja idem pise na svakom cosku. A i tako su me naucili kad sam pocela ici. I tako drugi komentiraju kad netko u kupacem izadje van

Nemam pojma, mozda se drugacije saune

Ugl, ni meni nije do pricanja, posebno o vremenu i treningu.....
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:40   #16
Quote:
Agency kaže: Pogledaj post
Finska sauna ima temp od 85-95 stupnjeva otprilike. Infracrvena ima manju temp.
Neznam, tu di ja idem pise na svakom cosku. A i tako su me naucili kad sam pocela ici. I tako drugi komentiraju kad netko u kupacem izadje van

Nemam pojma, mozda se drugacije saune

Ugl, ni meni nije do pricanja, posebno o vremenu i treningu.....
Morat ću provjeriti idući put, pa ako je red da se skida, a skinut ću se , kao da je to ikad bio problem

Netko mi je pričao, kako je njemu netko pričao, da je ševio u jednoj sauni.
Mene zanima jesu to ribičke ili ?
kako se poševiti, a da nitko ne od gerijatrije ne upadne i omete par?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 15:42   #17
Ako idem u saunu, idem tamo gdje očekujem da mi se nitko nepoznat neće pridružiti. Isto tako, ako je sauna zauzeta, nema šanse da u nju ulazim.

Dogodilo mi se dva-tri puta da u veoma male saunice ulaze stariji muškarci, onda istog trena izlazim, jednostavno mi je to preintimno, i nije mi fora preznojavati se umotana u ručnik sa potpunim strancem u dva metra kvadratna
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 16:02   #18
Sauna da.....ali u intimi sa svojom partnericom, ševili se nismo nikada ali dirali i drkali jedno na drugo jesmo. Eventualno s još nekim parom kad stvar može dobiti dimenziju nekog dodatnog elektriciteta (bez dirkanja) ali naknadno sex je vulkanski
Dreamero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 16:08   #19
Quote:
Dreamero kaže: Pogledaj post
Sauna da.....ali u intimi sa svojom partnericom, ševili se nismo nikada ali dirali i drkali jedno na drugo jesmo. Eventualno s još nekim parom kad stvar može dobiti dimenziju nekog dodatnog elektriciteta (bez dirkanja) ali naknadno sex je vulkanski
Kak to uspjevate bez ometanja?
I ja sam bila sa dragim u sauni pa smo se mogli samo pohotno gledati, kakvo diranje, kad su u isto vrijeme još bar dvoje ljudi u sauni
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 16:12   #20
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
Nisam gola, u kupaćem sam.

Bilo bi ugodno za promjenu pasti oči na mladom tijelu, no nekako gerijatrija uvijek opsjedne tu saunu
To ja zovem nekultura. U saunu se ne ide u kupaćem, u sauni se ne pasu oči. Sauna ima svoju profilaktičku ulogu, svoja pisana i nepisana pravila kojih se valja pridržavati.

Da meni uđeš u saunu u kupaćem kostimu istog trenutka bih ti vratio novac i udaljio iz prostora s trajnom zabranom zbog nepridržavanja zdravstveno higijenskih standarda. Ili bi uzela svoj termin, platila 500 kuna san i onda me boli Đoko da li šeš se saunirati u dedinim gaćama ili babinoj nošnji.
Lonly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger