Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2014., 20:32   #41
Aron, Simon, Benjamin, Mihael, Daniel, Alen
Estera, Julija, Hana, Lejla, Mina
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2014., 11:08   #42
Quote:
Alatiel kaže: Pogledaj post
Liam i jest
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Aron, Simon, Benjamin, Mihael, Daniel, Alen
Estera, Julija, Hana, Lejla, Mina
Kjut...
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 21:31   #43
Naše malo čudovište je trebao biti Noel, al smo se predomislili i za sad je Kristijan- ak se opet ne predomislimo... Teško se ja i mm oko imena slažemo- a k bude kojim slučajem curica (a ne bi trebala biti) tek onda bumo u problemu- nemamo ni ime za takav slučaj... Mislim- ja ih imam more- al mm nije dao zeleno svjetlo ni za jedno:

Tesa, Nora, Leonora, Hana, Elena, Katarina, Una, Leona, Izabela, Iris, Luka, Greta, Amalija...
__________________
Keep calm and let karma finish it
kenzibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 10:58   #44
Leonora
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 11:16   #45
Ena i Marko
__________________
Because we can`t call people without wings,angels....we call them friends instead.
Ewa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 22:59   #46
Ivor
__________________
http://www.tickerclub.com/cache/5b75cf62e9.png ...naš Zizić <3
zizuška is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 09:26   #47
Molim vas da ne reagirate na provokacije i ne hranite trolove
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 00:19   #48
Quote:
Alatiel kaže: Pogledaj post
Netko je tražio popis muških imena, pa stavljam svoj popis (iz kojeg je malac na kraju i izvukao ime) iz prošle teme:

Darin
Lucian/Lucius
Noel
Andor
Tomas
Simeon
Rian
Andrej
Liam
Osobno mi se niti jedno ime od nabrojanih ne svidja. Nisu mi nikako za ovo govorno podrucje(izuzev Andrej i Tomas)...nisam protiv ^modernih^ imena ali eto ova mi se ne svidjaju. Lijepo bi mi bilo Dorian ili Simon. Tomas mi je ok.

Ivor
Find.out is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 00:26   #49
Quote:
kenzibo kaže: Pogledaj post
Tesa, Nora, Leonora, Hana, Elena, Katarina, Una, Leona, Izabela, Iris, Luka, Greta, Amalija...
Imam sestričnu Noru čija je sestra Iris čija je kći Greta.

OT: Juli(engleski izgovor) mi je lijepo ime.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 15:46   #50
Quote:
kenzibo kaže: Pogledaj post
Naše malo čudovište je trebao biti Noel, al smo se predomislili i za sad je Kristijan- ak se opet ne predomislimo... Teško se ja i mm oko imena slažemo- a k bude kojim slučajem curica (a ne bi trebala biti) tek onda bumo u problemu- nemamo ni ime za takav slučaj... Mislim- ja ih imam more- al mm nije dao zeleno svjetlo ni za jedno:

Tesa, Nora, Leonora, Hana, Elena, Katarina, Una, Leona, Izabela, Iris, Luka, Greta, Amalija...
Meni je na popisu, uz ostala, Hana, elena i katarina ali mm isto nedaje zeleno svjetlo
iskrica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 22:59   #51
Muška: Dorian, Dario, Sven, Oliver
Ženska: Ines, Ena, Hana, Mirna, Sara
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:53   #52
Quote:
kenzibo kaže: Pogledaj post
Naše malo čudovište je trebao biti Noel, al smo se predomislili i za sad je Kristijan- ak se opet ne predomislimo... Teško se ja i mm oko imena slažemo- a k bude kojim slučajem curica (a ne bi trebala biti) tek onda bumo u problemu- nemamo ni ime za takav slučaj... Mislim- ja ih imam more- al mm nije dao zeleno svjetlo ni za jedno:

Tesa, Nora, Leonora, Hana, Elena, Katarina, Una, Leona, Izabela, Iris, Luka, Greta, Amalija...
Men' je Noel neusporedivo ljepše od Kristijan (zvučnije, pjevnije, volim dva vokala jedan do drugoga).
A i Kristijan je, eto - Christian - kršćanin, pa mi je i to malo blesavo. (S druge strane, "Noel" znači Božić pa šta sad )

Nora, Elena, Una, Leona, Greta... sve vrlo lijepa imena.
Alatiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 15:04   #53
Quote:
Find.out kaže: Pogledaj post
Osobno mi se niti jedno ime od nabrojanih ne svidja. Nisu mi nikako za ovo govorno podrucje(izuzev Andrej i Tomas)...nisam protiv ^modernih^ imena ali eto ova mi se ne svidjaju. Lijepo bi mi bilo Dorian ili Simon. Tomas mi je ok.

Ivor
Heh, svakom svoje, pazila sam da se sva imena pišu kako bi se i čitala, pa ne vidim problem "podneblja". Isto kao i Lyanni, fonetsko pisanje stranih imena mi je grozomorno (Džoni, Dženi, itd.), a npr. "Michelle" za Hrvaticu pretenciozno.
Ugodno me iznenadilo koliko čak i stari ljudi pozitivno reagiraju na ime Liam (komentari koje načujem dok se naganjamo s malcem po parkiću). S obzirom da sam odrasla u obitelji vrlo neobičnih imena, a i sama sam ponosna vlasnica jednog meni jako lijepog (a ujedno jedinog u Hrvatskoj), taj argument mi nikad nije bio bitan, dapače.

Btw, umjesto Dorian, sad je u igri i Darian (sin Kalembera, ako se ne varam, a čujem ga i inače), meni ljepše i od Dorian, a i od Dario.

Oliver mi se isto jako sviđa (u tom kontekstu, i Olivia).
Alatiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 18:55   #54
Quote:
Find.out kaže: Pogledaj post
Osobno mi se niti jedno ime od nabrojanih ne svidja. Nisu mi nikako za ovo govorno podrucje(izuzev Andrej i Tomas)...nisam protiv ^modernih^ imena ali eto ova mi se ne svidjaju. Lijepo bi mi bilo Dorian ili Simon. Tomas mi je ok.

Ivor
ni meni se ne sviđaju, sve sama onak nadobudna hipsterska imena koja porucuju "ja sam jedinstven, moji roditelji su neobicniji od drugih i bolji jer su mi dali tako jedinstveno, neobicno i ne-hrvatsko ime"

Ivor je tipicno hipstersko ime.

kaj mislite o imeni Idrizi?

Quote:
Alatiel kaže: Pogledaj post
Men' je Noel neusporedivo ljepše od Kristijan (zvučnije, pjevnije, volim dva vokala jedan do drugoga).
A i Kristijan je, eto - Christian - kršćanin, pa mi je i to malo blesavo. (S druge strane, "Noel" znači Božić pa šta sad )

Nora, Elena, Una, Leona, Greta... sve vrlo lijepa imena.
Nijedno mi se ne sviđa.... no kad smo vec kod stranih imena, meni je super ime Yoakim

zvucno je i pjevno....
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:04   #55
Quote:
Alatiel kaže: Pogledaj post
a i sama sam ponosna vlasnica jednog meni jako lijepog (a ujedno jedinog u Hrvatskoj), taj argument mi nikad nije bio bitan, dapače.
Mozda se bas jucer jedna rodila i ima tvoje ime.
Btw, kako znas da nema jos koja?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:11   #56
Mozda po popisu stanovnistva ali to je iz 2011. Tamo mozete upisati ime i vidjeti koliko je takvih u hr
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:16   #57
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Mozda po popisu stanovnistva ali to je iz 2011. Tamo mozete upisati ime i vidjeti koliko je takvih u hr
Ali ne daju podatke za imena koja su toliko rijetka da ih ima 10 ili manje. To znači da ih može biti dvoje ili troje, ali to neće objaviti radi zaštite privatnosti.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 21:06   #58
Da, imas pravo
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 09:55   #59
Quote:
Alatiel kaže: Pogledaj post
S obzirom da sam odrasla u obitelji vrlo neobičnih imena, a i sama sam ponosna vlasnica jednog meni jako lijepog (a ujedno jedinog u Hrvatskoj), taj argument mi nikad nije bio bitan, dapače.
).

pa daj nam onda nabroji ta neobicna imena u tvojoj obitelji mozda se nekome i dopadne koje
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 10:41   #60
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
pa daj nam onda nabroji ta neobicna imena u tvojoj obitelji mozda se nekome i dopadne koje
__________________
i ja grlim svoje dijete....
petrah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.