Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 10:19   #1741
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Meni je užas bit solo. Sto puta je bolje imati nekoga pa makar ovak neku budalu za seks ko što sam ja imala.
Onda ne znaš biti sama.
Zato stignes nagutat još stanja u biti povrijeđena,jer ideš logikom bolje i u lošem društvu nego sam?
Pa nije to baš dobro ...

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 13.11.2017., 20:29   #1742
Možda bi trebala malo pojasnit situaciju.
Mi smo se poznavali skoro 2 godine prije nego smo krenuli u "akciju". Na početku me obasipao tolikom pažnjom i bio divan i krasan da sam ja zabrijala da mu stvarno nešto više značim. Izgledalo je ko da se zaljubio u mene. Nakon kojih mjesec i pol je rekao da je to samo avantura i da se ne smijem zaljubit u njega. I prihvatila sam to jer nisam tad shvatila da sam već zaglibila. Eto, zato ga smatram šupkom. Mislim da bi bilo fer da je od početka posložio karte na stol umjesto da se pretvarao da mu se za ozbiljno sviđam i bio najbolji na svijetu. Taj dio mu ne mogu oprostit.

Još uz to, s njim sam prvi put u životu otkrila pravu strast i kemiju o kojoj se pišu knjige i snimaju filmovi, za koju sam mislila da ustvari ne postoji i zato me sad boli jer sam je izgubila i vjerojatno je više nikad neću ponovo osjetiti.

The end.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 13.11.2017., 20:40   #1743
Yuncice, pomalo
Proci ce i to. Vjerojatno ga neces zaboraviti, ali bit ce ti lakse.
Kad se malo ohladis od njega, naci ces decka uz kojeg ce on ostati samo sjecanje. Dobra stvar u cijeloj prici je to sto tako jake osjecaje neces osjetiti jos neko vrijeme, nego ces prizemljenije uci u novu vezu, a to znaci, da tesko da ce te netko opet tako povrijediti
avelina is offline  
Old 13.11.2017., 20:46   #1744
Proć će sigurno. Ne brzo, ali računam da ću kroz godinu dana bit ko nova
Možda su filmske ljubavi ipak rezervirane samo za film, a ne za stvarni život, barem ne cijeli. Šteta, al jbg, drago mi je da sam je barem osjetila na kratko

Što se mene tiče, može tema pod ključ!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 13.11.2017., 21:03   #1745
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Proć će sigurno. Ne brzo, ali računam da ću kroz godinu dana bit ko nova
Možda su filmske ljubavi ipak rezervirane samo za film, a ne za stvarni život, barem ne cijeli. Šteta, al jbg, drago mi je da sam je barem osjetila na kratko

Što se mene tiče, može tema pod ključ!
Zakaj si isla u smjeru ff i sve tak kak si radila kad si ocito zeljela skroz nesto drugo?

To je malo previse oporavka.
Nemas 1000 godina na raspolaganju.
Flat is offline  
Old 13.11.2017., 21:11   #1746
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zakaj si isla u smjeru ff i sve tak kak si radila kad si ocito zeljela skroz nesto drugo?

To je malo previse oporavka.
Nemas 1000 godina na raspolaganju.
Nisam znala na početku kaj želim i di sam. Dogodilo se neplanirano. Mislila sam da mu se iskreno sviđam i da ja držim konce u rukama. A onda sam povezala 2+2 i shvatila da sam se kroz te dvije godine ustvari malo po malo zaljubljivala u njega iako toga nisam ni bila svjesna. Mislila sam da se taj proces istovremeno odvijao i kod njega jer je uvijek kroz te dvije godine davao znakove da mu puno značim i da mu se sviđam.

Al očito je sve te godine samo dobro glumio jer mu se sviđala samo moja p****
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger