Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2017., 13:28   #1001
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nestalo ljubavi, nestalo strasti, ja sam se udaljio od nje. U trenutku prekida ispala buka, krš i lom.
Jeben je taj ego ostavljenih ljudi.... Hvala što si podjelio
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Old 08.06.2017., 13:28   #1002
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kak ide ono, ponekad je bolje sutjeti nego ispaliti glupost?
Sorry ali sam si si kriv
Ne svaljuj odgovornost na druge.
drumforce is offline  
Old 08.06.2017., 13:28   #1003
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post

Inače, igrom slučaja zarađujem više od supruga. Da ne misliš da tjeram vodu na svoj "parazitski" mlin. Nikada mi to nije ništa značilo i tko zna što će biti sutra.
Pa to sam i ja rekao. Nisam usao u vezu da bi u 30toj godini trcao odvjetniku i provjeravao sto i kako, na nacin na koji insinuira Jelena. Jebes tu vezu gdje da bi bio siguran moras se prilikom iste konzultirati s odvjetnikom.

Tako da je nebuloza i glupost ovo pricanje 'hue hue mogao si se informirati.' Ljudi to ne rade.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 08.06.2017., 13:31   #1004
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Sorry ali sam si si kriv
Ne svaljuj odgovornost na druge.
Drum, ne zamjeri, pojma nemas o vezama, sexu i kojecemu drugome - jer iskustva nemas. Tako da su tvoji komentari na temi 'zivot u dvoje' gluposti, kao i vecina tvojih postova.

Ljudi ne idu odvjetniku da bi pitali 'ako mi mama da 50 kuna, dal sve pripada meni ili pola ide mom partneru.' Ako tebi i jeleni to nije jasno, onda ste dvije vrlo materijalisticke osobe koje kurca znaju o ljubavi. Sto je u tvom slucaju - apsolutno tocno. NHF.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 08.06.2017., 13:32   #1005
Btw danas sam saznao da mi jedna bivsa lagala da pije kontracepciju
Bilo davno pa bi valjda saznao....
romkius is offline  
Old 08.06.2017., 13:33   #1006
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Drum, ne zamjeri, pojma nemas o vezama, sexu i kojecemu drugome - jer iskustva nemas. Tako da su tvoji komentari na temi 'zivot u dvoje' gluposti, kao i vecina tvojih postova.

Ljudi ne idu odvjetniku da bi pitali 'ako mi mama da 50 kuna, dal sve pripada meni ili pola ide mom partneru.' Ako tebi i jeleni to nije jasno, onda ste dvije vrlo materijalisticke osobe koje kurca znaju o ljubavi. Sto je u tvom slucaju - apsolutno tocno. NHF.
Lekciju si naučio i ubuduće ćeš znati. Što se ljutiš
drumforce is offline  
Old 08.06.2017., 13:35   #1007
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Pa to sam i ja rekao. Nisam usao u vezu da bi u 30toj godini trcao odvjetniku i provjeravao sto i kako, na nacin na koji insinuira Jelena. Jebes tu vezu gdje da bi bio siguran moras se prilikom iste konzultirati s odvjetnikom.

Tako da je nebuloza i glupost ovo pricanje 'hue hue mogao si se informirati.' Ljudi to ne rade.
O, ja jesam informirana. Drugi je par opanaka što emocije i doprinos vezi ne mjerim novcem.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Old 08.06.2017., 13:37   #1008
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Lekciju si naučio i ubuduće ćeš znati. Što se ljutiš
To sto pamet soli osoba s vjerojatno 0 dana zajednickog života.

Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
O, ja jesam informirana. Drugi je par opanaka što emocije i doprinos vezi ne mjerim novcem.
Eto, ja nisam bio informiran da se mora radit darovnica.

Ovo ostalo, jebiga - kad te se pozove na to da je 50% stana tuđe. a ta osoba kurca nije ulozila, itekako se probudis i razmislis.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 08.06.2017., 13:39   #1009
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nazvati stvari pravim imenom - sponzoriranje, gold digging i slicno. Jer to upravo to jest. Sto reci osobi koja mrtva hladna kaze 'ako placa 100% rezija, iako su one nekoliko puta manje od ulaganja u stan, osobi pripada 50% stana, to je ok?'
po treći i zadnji put. rekla sam da nije imala pravo tražit 50% i da joj ja ne bi dala.
ne razumijem koji dio ti tu više nije jasan.
ali ti i dalje drviš..pa drvi..
jelena-85 is offline  
Old 08.06.2017., 13:40   #1010
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Drum, ne zamjeri, pojma nemas o vezama, sexu i kojecemu drugome - jer iskustva nemas. Tako da su tvoji komentari na temi 'zivot u dvoje' gluposti, kao i vecina tvojih postova.

Ljudi ne idu odvjetniku da bi pitali 'ako mi mama da 50 kuna, dal sve pripada meni ili pola ide mom partneru.' Ako tebi i jeleni to nije jasno, onda ste dvije vrlo materijalisticke osobe koje kurca znaju o ljubavi. Sto je u tvom slucaju - apsolutno tocno. NHF.
Koja ironija da ovo napiše osoba koja tvrdi da nikada ne bi bila s ženskom koja je npr blagajnica.
blort is offline  
Old 08.06.2017., 13:41   #1011
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
po treći i zadnji put. rekla sam da nije imala pravo tražit 50% i da joj ja ne bi dala.
ne razumijem koji dio ti tu više nije jasan.
ali ti i dalje drviš..pa drvi..
Citiram tebe:

Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
ok. mislim da bi bilo fer da je ona plaćala režije, a ti kredit, pa bi po tome njeno pravo na polovicu bilo ispravno.

EDIT: da li ste bili prijavljeni na istoj adresi?

Ako rata za kredit iznosi 5000 kuna, te ju placa osoba A, a rezije iznose 1500 kn, i njih placa osoba B. Kako osoba B moze potrazivati 50% stana? Kako to moze biti ispravno?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 08.06.2017., 13:42   #1012
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Koja ironija da ovo napiše osoba koja tvrdi da nikada ne bi bila s ženskom koja je npr blagajnica.
Kao kad o novcima i materijalizmu i poslu prica osoba koja je nasljedila novac.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 08.06.2017., 13:44   #1013
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Otprilike mi puca kurac za proglase. Ne mogu mi nis, ko ni žaba lješnjaku.
ako ista vrijedi iskustvo mog razvoda: lupi se triput nogom u dupe kaj niste imali djecu

no ovdje je naglasak bio na prisilnoj zenidbi, privredivanju, pa podjeli
s tim da je i tebi jasno d ada si radio na blagajni konzuma ,kod te koke ne bi imao jebene sanse
ali hej, hipergamija ne postoji, sve je lijepo i posteno i peachy
ZgSash is offline  
Old 08.06.2017., 13:45   #1014
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Kao kad o novcima prica osoba koja je nasljedila novac.
Kao za razliku od tebe.
Što si naveo samo prije par stranica.
blort is offline  
Old 08.06.2017., 13:45   #1015
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Citiram tebe:




Ako rata za kredit iznosi 5000 kuna, te ju placa osoba A, a rezije iznose 1500 kn, i njih placa osoba B. Kako osoba B moze potrazivati 50% stana? Kako to moze biti ispravno?
a šta da je rata kredita 1500 kn?
jelena-85 is offline  
Old 08.06.2017., 13:49   #1016
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Kao za razliku od tebe.
Što si naveo samo prije par stranica.
Samo sto za razliku od tebe, kolicina koje je dobivena se dijelila na mene, sestru i starce i dobilo se sitno. Ostalo je bila kreda u banci. Tako da, nije isto. A sad odi dalje popovat.

Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
a šta da je rata kredita 1500 kn?
Meni ok, iznos je jednak, posteno je posteno. Zato sam i rekao da bi se trebalo itekako pogledati u strukturu troskova koje supruznici naprave.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ako ista vrijedi iskustvo mog razvoda: lupi se triput nogom u dupe kaj niste imali djecu

no ovdje je naglasak bio na prisilnoj zenidbi, privredivanju, pa podjeli
s tim da je i tebi jasno d ada si radio na blagajni konzuma ,kod te koke ne bi imao jebene sanse
ali hej, hipergamija ne postoji, sve je lijepo i posteno i peachy
Na srecu da, nije bilo djece, to sam odmah bio i rekao. Da je bilo, danas bi bilo veselo za oboje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 08.06.2017., 13:50   #1017
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni ok, iznos je jednak, posteno je posteno.
tako je. problem je što u zakonu (gdje sve sve dijeli 50:50) nisu dani matematički izračuni kad je ispravno primijeniti zakon, a kad nije.

zakon je teoretski, kao što su i svi.
jelena-85 is offline  
Old 08.06.2017., 13:51   #1018
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Samo sto za razliku od tebe, kolicina koje je dobivena se dijelila na mene, sestru i starce i dobilo se sitno. Ostalo je bila kreda u banci. Tako da, nije isto. A sad odi dalje popovat.
Sitno je prilično relativna kategorija, no iznos je nebitan, bitan je princip.
blort is offline  
Old 08.06.2017., 13:53   #1019
Quote:
jelena-85 kaže: Pogledaj post
tako je. problem je što u zakonu (gdje sve sve dijeli 50:50) nisu dani matematički izračuni kad je ispravno primijeniti zakon, a kad nije.

zakon je teoretski, kao što su i svi.
Problem kod zakona je sto nije teoretski, nego su vrlo jasno određeni, ali pritom izbjegavaju sve varijable. Upravo u tome je problem.

Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Sitno je prilično relativna kategorija, no iznos je nebitan, bitan je princip.
Naravno, isto je nasljedstvo od 1500 kuna, 15000 kuna i 1500000 kuna. Kako ono rece na LJESu, nije bitno tko kaze? Bravo blort!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 08.06.2017., 13:54   #1020
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Problem kod zakona je sto nije teoretski, nego su vrlo jasno određeni. Upravo u tome je problem.
zato ti i postoje sudovi. pa se sudiš i tamo dokazuješ i raspravljaš.
tebi se nije dalo povlačit po sudu, pa si joj keširao.

ja joj ne bi, nego bi dokazivala tko, što i koliko..
jelena-85 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:22.