Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2008., 12:19   #81
Hahaha! Dan žena! Tad mi je rođendan (ali sam nažalost žena :-)) Ma znalo je biti besplatnih upisa, osobito u Mjesecu hrvatske knjige (doduše jednom sam se ljeti učlanila u knjižnicu na Knežiji - možda se to radi na dan baš te knjižnice). Kažem, neš ti 50 kuna, ali ako baš pada na jedan od ovih dana... Hvala na brzom odgovoru!
Saffron08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:32   #82
Najbolje ti je nazvat i pitat u neku od knjižnica.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 17:39   #83
Quote:
Saffron08 kaže: Pogledaj post
Hahaha! Dan žena! Tad mi je rođendan (ali sam nažalost žena :-)) Ma znalo je biti besplatnih upisa, osobito u Mjesecu hrvatske knjige (doduše jednom sam se ljeti učlanila u knjižnicu na Knežiji - možda se to radi na dan baš te knjižnice). Kažem, neš ti 50 kuna, ali ako baš pada na jedan od ovih dana... Hvala na brzom odgovoru!
teško...ako i bude kakva akcija za Dan KGZ-a, bit će to eventualno oprost zakasnine, ali upis nažalost ne!
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 16:30   #84
za svu ekipu koja željno iščekuje dan oprosta zakasnina....izgleda da će to biti 5.12.
Nemojte propustiti priliku, vratite knjige u knjižnicu!
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 20:08   #85
Quote:
cicko kaže: Pogledaj post
za svu ekipu koja željno iščekuje dan oprosta zakasnina....izgleda da će to biti 5.12.
Nemojte propustiti priliku, vratite knjige u knjižnicu!
Samo za zagrebačke knjižnice ili?
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 09:13   #86
da
cicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:47   #87
je li netko zna ima li u nekoj od ZG knjižnica neki odjel za umjetnost/povijest umjetnosti?ovo sta san vidila u glavnoj je tužno...
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:07   #88
vidila? pa velika većina knjiga je u spremištu, moraš je naći u katalogu (ima online) i zapisati signaturu da ti je nađu..

Ali čuo sam negdje da za stručnu literaturu imaju u nekoj knjižnici dosta više knjiga nego u ostalim (tipa jedna knjižnica ima za medicinu, druga za psihologiju...), bar je navodno tako prije bilo, ali to treba pitati nekog u knjižnici.

I da, i ja sam kasnio prije dosta, ali to stvarno nije u redu kad je riječ o nečem relativno rijetkom.
Razlog zašto sad ne kasnim (osim do 3 dana): svakih par dana pogledam na netu dokad su mi posuđene knjige. Ako to hoćete, u knjižnici zatražite pin za provjeru posuđenih knjiga na web stranici (na kgz pod "Za članove" upišete broj iskaznice i taj pin), tamo onda možete vidjeti dokad vam je koja knjiga zadužena, a čak i koje ste sve knjige posudili u zadnjih ne znam ti ja kolko..
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 14:38   #89
Može se na netu bez pina vidit trenutno stanje o posuđenim primjercima i dostupnim naslovima. Tako možeš i provjerit ima li knjiga koja te zanima na određenoj lokaciji.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 09:25   #90
Quote:
cicko kaže: Pogledaj post
za svu ekipu koja željno iščekuje dan oprosta zakasnina....izgleda da će to biti 5.12.
Nemojte propustiti priliku, vratite knjige u knjižnicu!

ja iščekujem taj dan s nestrpljenjem

nakon 15 godina da im vratim Povratak Filipa Latinovića
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 11:03   #91
Dužnici, sutra je dan oprosta dugova.

Zadnje uređivanje Sedmica : 04.12.2008. at 11:16.
Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 11:25   #92
Quote:
Sedmica kaže: Pogledaj post
Dužnici, sutra je dan oprosta dugova.
kako sutra, zar nije u subotu...?

ja sam dužna ko grčka
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 13:48   #93
Quote:
florine kaže: Pogledaj post
kako sutra, zar nije u subotu...?
02.12.2008
Poštovani korisnici,

Uz Dan Knjižnica grada Zagreba, u petak 5. prosinca 2008. godine, svim korisnicima mreže KGZ-a omogućen je povrat građe bez naplate zakasnina.
(preuzeto s www.kgz.hr)
__________________
Hello Tiger, thank you for helping sustain the S.J.'s. I wish you could have taken some italian rain.
Maybe Petra will find the words to describe to you what a fun night it was.
How far we have travelled just for this. To be here. Meet you someday, friend. ¡DCB!
oktopod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 16:34   #94
Evo nešto prigodno: Library detectiv, Seinfeld.
Sedmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 02:42   #95
mene zanima,našao sam jednu zanimljivu knjigu,ali rijetku,popis stanovništva iz jednog područja u dalmaciji iz 18.st.vidio sam da ima u NSB,u zatvorenom spremištu.sad,zanima me,kolike su stvarne šanse da imaju tu knjigu,tj.da nije posuđena ili nešto?piše tamo da je dostupna.
zapisao sam signaturu,volio bih otići i uzeti tu knjigu.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 23:02   #96
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
mene zanima,našao sam jednu zanimljivu knjigu,ali rijetku,popis stanovništva iz jednog područja u dalmaciji iz 18.st.vidio sam da ima u NSB,u zatvorenom spremištu.sad,zanima me,kolike su stvarne šanse da imaju tu knjigu,tj.da nije posuđena ili nešto?piše tamo da je dostupna.
zapisao sam signaturu,volio bih otići i uzeti tu knjigu.
Idi pa vidi
asherah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 00:19   #97
pa i hoću.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 23:01   #98
Knjižnice grada Zagreba

Jeste li učlanjeni? U koju najčešće idete? Meni je super ona na Cvjetnom trgu; u centru je, ima gomilu knjiga knjiga na engleskom i velik fond domaćih... Jedino što mi ide na živce je što su ljudi koji tamo rade totalno nekulturni...

Zna li netko mogu li se knjige nekako rezervirati preko interneta?
__________________
...all I do is dream about you...
Monty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 11:40   #99
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
mene zanima,našao sam jednu zanimljivu knjigu,ali rijetku,popis stanovništva iz jednog područja u dalmaciji iz 18.st.vidio sam da ima u NSB,u zatvorenom spremištu.sad,zanima me,kolike su stvarne šanse da imaju tu knjigu,tj.da nije posuđena ili nešto?piše tamo da je dostupna.

Zatvoreno spremište=nije za posudbu=možeš je eventualno čitati u knjižnici!
Knjižničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 08:42   #100
Quote:
Monty kaže: Pogledaj post
Jeste li učlanjeni? U koju najčešće idete? Meni je super ona na Cvjetnom trgu; u centru je, ima gomilu knjiga knjiga na engleskom i velik fond domaćih... Jedino što mi ide na živce je što su ljudi koji tamo rade totalno nekulturni...

Zna li netko mogu li se knjige nekako rezervirati preko interneta?
Meni je osobno najbolja 'Radnička knjižnica' - imaju bogat fundus knjiga, a i knjižničarke su zbilja uslužne i profesionalne.

Knjige se ne mogu se rezervirati on line, ja sam pokušala preko maila rezervirati, ali mi odgovoriše da još nemaju aktiviranu takvu opciju rezerviranja knjiga.
konfeta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:12.