Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2014., 23:17   #2461
Nisam ziher jesam li pogodila temu, ali molim pomoc, maloprije raspakirala maclaren xt kolica i navlaku za kisu koju sad pokusavam sloziti u prvotni polozaj i nikako postoje slikovne upute, ali nije mi jasno stvarno, a strah me na sili da ne strgam bas prvi dan , ima li tko s iskustvom u slaganju te kisne navlake da pojasni? Unaprijed hvala!
ariella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 11:21   #2462
Ima netko iskustva s chicco liteway? I jel znate koja je cijena po ducanima,net mi daje samo online ducane
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 08:30   #2463
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva s chicco liteway? I jel znate koja je cijena po ducanima,net mi daje samo online ducane
Imas u chicco ducanu, ima u trstu u prenatalu.... mi dosli kupiti no cinila se jako glomazna za sklopiti i općenito kao kk. Inače i dalje mi se jako sviđaju. .tada smo kupili chicco echo na akciji skoro duplo jeftinije od liteway..mozda bi liteway super funkcionirala kao jedina kolica. Sada vozimo polovni mc quest i neusporedivo su bolja od tog echa koja smo kupili
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 11:21   #2464
Ipak sam na kraju kupila Peg Perego Pliko Mini. Srednja po cijeni i taman za sto meni treba. Jer imam dobra 3u1 kolica pa ova nece biti previse u upotrebi
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 08:29   #2465
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ipak sam na kraju kupila Peg Perego Pliko Mini. Srednja po cijeni i taman za sto meni treba. Jer imam dobra 3u1 kolica pa ova nece biti previse u upotrebi
To su nam bas preporucivali u trstu, cijena je bila 150eura sto mi se činilo grozno puno naspram chicco echo od 90tak. No kad poglwdas mclaren uopce nije puno
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 11:16   #2466
Meni su se chicco cinila siroka i nesto veca. Ne znam koji su to modeli bili izlozeni u ducanu
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 14:16   #2467
Kako na peg perego si izvaditi prednje kotace?
Pocela su zapinjati i proklizavati pa mislim da ih treba ocistiti i podmazati
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 08:34   #2468
Imam quinny zapp kolica jos od prvog djeteta i genijalna su mi, a jedina zamjerka je bila ta sto im se naslon nije mogao spustati i toliko puta mi je to zasmetalo.Quinny je naknadno izbacio zapp extra i extra2 koji imaju tu mogucnost u vidu sjedala na okviru s tim da se na extra2 taj okvir ne treba skidati kod zatvaranja kolica jer je sklopiv. Ono sto je meni bila fascinantna novost jest da se na moje quinny zap moze staviti okvir zapp ekstra i moze se zasebno nabaviti u baby centru, treba jedino voditi racuna o tome da su u kutiji i adapteri. Cijena je 800 kn i moze se dobiti popust od 15% za clanove kluba. Imam drugo dijete i ovo mi je palo ko dar s neba.Imamo prakticki nova kolica Nadam se da je moja spoznaja nekom pomogla da si ustedi velike novce i ne kupuje nova kolica ako vec ima quinny zapp
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:21   #2469
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Imam quinny zapp kolica jos od prvog djeteta i genijalna su mi, a jedina zamjerka je bila ta sto im se naslon nije mogao spustati i toliko puta mi je to zasmetalo.Quinny je naknadno izbacio zapp extra i extra2 koji imaju tu mogucnost u vidu sjedala na okviru s tim da se na extra2 taj okvir ne treba skidati kod zatvaranja kolica jer je sklopiv. Ono sto je meni bila fascinantna novost jest da se na moje quinny zap moze staviti okvir zapp ekstra i moze se zasebno nabaviti u baby centru, treba jedino voditi racuna o tome da su u kutiji i adapteri. Cijena je 800 kn i moze se dobiti popust od 15% za clanove kluba. Imam drugo dijete i ovo mi je palo ko dar s neba.Imamo prakticki nova kolica Nadam se da je moja spoznaja nekom pomogla da si ustedi velike novce i ne kupuje nova kolica ako vec ima quinny zapp
Ok su,jako malena kada se sklope,ide košara,as,i super otkada se naslon pomiče ali koma su mi ti kotačići,užas,tako bučni,ko da su plastični,ne bi ih nikada kupila baš zbog toga
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 22:58   #2470
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Imas u chicco ducanu, ima u trstu u prenatalu.... mi dosli kupiti no cinila se jako glomazna za sklopiti i općenito kao kk. Inače i dalje mi se jako sviđaju. .tada smo kupili chicco echo na akciji skoro duplo jeftinije od liteway..mozda bi liteway super funkcionirala kao jedina kolica. Sada vozimo polovni mc quest i neusporedivo su bolja od tog echa koja smo kupili
a što se desilo sa echom ? ja ih tandrčem već godinu i pol i nisu se još raspala,a realno po nemogućim uvjetim smo išli i svaki dan su u pogonu.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 23:01   #2471
verbena sad sam vidjela što se desilo, inače ja ih svugdje bacala i ostavljala od bazena do ulaza u kuću gdje smo imali radionice. nisam mislila da bi ih netko mogao ukrasti
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 10:18   #2472
Nisam ni ja mislila. Ali eto nismo ih vozili ni 3 mjeseca. Bila su ok, pogotovo za tu cijenu.
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 20:28   #2473
A meni zapp najgora kolica koja sam imala a imala ih 6!!! Bila kod mene mjesec dana i prodala ih. Nijednu dobru stranu im nisam nasla!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 18:03   #2474
moze li mi netko napisati nesto detaljnije o chicco echo, liteway ili multiway?
konkretno, kakvo je ležište (pitam za bilo koji od navedenih), je li dovoljno udobno? a u slucaju litewaya-imate li problema s prednjim kotačima, pošto su tanja i često se navodi rotacija i stabilnost kao problem. a za multiway- jesu li preglomazna (nespretna) za kk?
vidim da se maclaren quest često spominje i hvali, što bi bio najveći minus za quest? je li nespretno što se položaj ležišta mijenja na traku?

znam da sam udavila, ali trebaju mi konkretna iskustva da se ne zeznem, visim po netu već danima
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 23:46   #2475
Essence, ja imam multiway i zadovoljna sam s njima. Kupili smo ih kad je prvo dijete imalo 6 mj i sad ih koristim za trece. Meni je sjedalo dovoljno cvrsto i stabilno. Ove godine sam ih uzela na more za bebu kad je imala 3-4mj i bez problema je mjesec dana izdrzala u njima uz onaj jastucic za bebe (inace se vozi u kosari). Smetalo mi je jedino sto beba nije dovoljno zasticena, ali tako je na svim kisobrancima. Jesu glomaznija, u corsu su mi stala samo po dijagonali(da jde jedan kraj na dnu a drugi na vrhu gepek, i to sa skinutim prednjim kotacima), a sad u scenica idu normalno lezeci sa kotacima.
Ljetos u isto vrijeme sam koristila pp si koja su jako slicna litewayu. T njima se vozila starija koja ima 1
0kg vise nego beba, ali po imalo grbavijem ili pjeskovitijem terenu chicco idu bolje od peg perega jer imaju deblje i duple kotace. Mislim da ova kolica s jednim kotacem su super samo za asfalt.
Ne znam kakav je mclaren, ali moj glas ide multiwayu
__________________
Tri puta mama <3
Loptica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 10:38   #2476
Echo su meni bili dosta loši kotači u usporedbi s mclarenom. Liteway mi se jako sviđa ali su po meni ta kolica preglomazna za kišobran. Mclaren sklopis i nosis na remenu na leđima. Jedino mislim da je quest preskup.
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:38   #2477
Može pomoć iskusnijih mama? Moja ima već godinu ipol i sama hoda, ali je zadnje vrijeme počela zezati da ne želi hodati nego da je nosimo. Kad vidi kolica odmah traži unutra. Naša kolica smo davno proslijedili dalje jer ih nismo puno korostili pa sam mislila kupiti neka najjeftinija, najlakša kolica za povremeno korištenje kad idemo u dućan ili slično. Pogledala sam cijene kišobran kolica u baby centru i šokirala se kad sam vidjela da su cijene preko tisuću kuna. Zna li netko gdje mogu kupiti najjeftinija kišobran kolica i na što trebam obratiti pozornost?
__________________
Prije braka imala sam puno teorija o odgoju djece. Sada imam troje djece i nijednu teoriju.
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:46   #2478
moja preporuka za multiway
predobra kolica...
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 15:37   #2479
hvala svima na preporukama, i dalje sam neodlučna
u svakom slučaju, nakon nekoliko pohoda u dućan definitivno odustajem od litewaya. jednostavno mi prednja kola ne djeluju pouzdano, kolica su dosta duga, a i nervira me što se prečka mora micati da bi ih sklopila.
mislim da ću uzeti maclaren quest, ležište mi se čini kvalitetno i sklapanje je jednostavno. stvar je u tome da smo mi puno vani, a i maleni voli spavati u kolicima pa ne mogu uzeti nešto neanatomsko i neudobno. nadam se da neću fulati. stvarno su pretjerane cijene!
__________________
Leave the gun. Take the cannoli.
essence is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 13:53   #2480
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Može pomoć iskusnijih mama? Moja ima već godinu ipol i sama hoda, ali je zadnje vrijeme počela zezati da ne želi hodati nego da je nosimo. Kad vidi kolica odmah traži unutra. Naša kolica smo davno proslijedili dalje jer ih nismo puno korostili pa sam mislila kupiti neka najjeftinija, najlakša kolica za povremeno korištenje kad idemo u dućan ili slično. Pogledala sam cijene kišobran kolica u baby centru i šokirala se kad sam vidjela da su cijene preko tisuću kuna. Zna li netko gdje mogu kupiti najjeftinija kišobran kolica i na što trebam obratiti pozornost?
Mi kupili Chicco London za 600 kn i prezadovoljni smo njima. Možda bi i vama koristila jer imamo isti problem sa sinekom.
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.