Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 15:02   #1
Jo Nesbo - Devil's star - pitanja

Pročitala knjigu na na engleskom s Kindla (ne znam ni jel ima prijevod). Na kraju mi je ostalo par stvari nejasnih (a nije mi se dalo vraćati natrag i čitati ponovo te dijelove), pa ako ima neko tko je čitao i sjeća se detalja...

-tko je bio tip koji se došao ispovijediti i pritom rekao da želi naškoditi policajcu, jer ovaj petlja s njegovom ženom (policajac je očito Harry Hole, a s kim je petljao?) - to nije bio ubojica, već netko tko je prije imao vezu s prostitutkom i koja je mrtva, ali nije jasno je li ju taj ubio ili tko već

-prodavač opreme za crkve - kaj s njim? ovaj ga je stalno držao u radnji, kao i onu njegovu koja se nabacivala Harryu (je li onda taj koji je išao na ispovijed?)

-kad je Harry dogovorio sastanak s novinarom, na dogovorenom mjestu je bila neka pretučena žena koja je isto čekala - ali koga? u nekom trenu sam mislila da i ona čeka Harrya, ali to se više nije spominjalo

-lik od kojeg je ubojica kupovao dijamante i pištolje i kojem je ovaj namještao da njega ulove - sigurno je čuo / čitao o ubojstvima i vjerojatno ih mogao povezati, pa zašto je i dalje dolazio, kad je bilo jasno da ubojica upravo njemu smješta

Eto. Hvala
femmelatin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:58   #2
Imaš na forumu temu Jo Nesbo. Tamo pitaj
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:00.