Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2011., 12:35   #441
ne vjerujem da ce mi naplatiti carinu zbog 27km i 40km,,,
mislim nemam pojma koji me kuki onda zovu
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 14:21   #442
Pozz cure, trebala bih za vikend ići u Sarajevo, pa naravno želim malo i u shopping, pa ako me možete uputiti koja su najbolja mjesta i što bih trebala obići?
Čula sam da imate dobre Zare outlet i haris export? I gdje se to nalazi?

Hvala vam puuno
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 17:23   #443
Quote:
okana kaže: Pogledaj post
Pozz cure, trebala bih za vikend ići u Sarajevo, pa naravno želim malo i u shopping, pa ako me možete uputiti koja su najbolja mjesta i što bih trebala obići?
Čula sam da imate dobre Zare outlet i haris export? I gdje se to nalazi?

Hvala vam puuno

hej, pogledaj ovdje za Zara outlet, popis prodavaonica http://www.azel.ba/bih/prodavnice.htm
za ostalo ti nazalost neznam, nadam se da ovo malo pomaže
st/ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:07   #444
Okice, na koju ti poštu stižu paketi, ht ili bh?
uglavnom ja sam isto u Mostaru i nikad mi ništa nisu carinili ni slali pozive, a stižu mi preko bh.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:10   #445
Quote:
broken kaže: Pogledaj post
Okice, na koju ti poštu stižu paketi, ht ili bh?
uglavnom ja sam isto u Mostaru i nikad mi ništa nisu carinili ni slali pozive, a stižu mi preko bh.
na HT onu kod Hotela Ere
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:14   #446
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
na HT onu kod Hotela Ere
e onda nađi nekog s adresom koja pripada bh pošti i izbjegla si carinu.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:30   #447
Quote:
broken kaže: Pogledaj post
e onda nađi nekog s adresom koja pripada bh pošti i izbjegla si carinu.
mogu na tvoju
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:48   #448
Quote:
broken kaže: Pogledaj post
e onda nađi nekog s adresom koja pripada bh pošti i izbjegla si carinu.
misliš?
a zašto je to tako?
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:59   #449
Quote:
st/ivana kaže: Pogledaj post
hej, pogledaj ovdje za Zara outlet, popis prodavaonica http://www.azel.ba/bih/prodavnice.htm
za ostalo ti nazalost neznam, nadam se da ovo malo pomaže
Hvala, pomaže barem malo.
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:28   #450
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
mogu na tvoju
ja nažalost (mislim tvoju žalost, moju sreću ) putujem u četvrtak i nema me tri mjeseca, ali kad se vratim slobodno možeš

Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
misliš?
a zašto je to tako?
pa sigurna sam, kažem da mi nikad nisu slali poziv za carinu niti išta carinili, a imala sam preko 100 online kupovina. a zašto je tako.. ne znam, ali meni odgovara.

edit, panties onda ja imam sreće. ali koliko znam ni moje frendice nisu nikad platile carinu.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:29   #451
Quote:
žeeljka kaže: Pogledaj post
misliš?
a zašto je to tako?
nije to tako, ne znam odakle to. ja sam na bh posti i placam carinu kad im je cejf.
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 17:52   #452
Moze li neko staviti adrese tih Bingo prodavnica ili tako nesto?
Jel ostalo sta pametno od tasni u Carpisi u Tuzli?
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:06   #453
Quote:
gdjica Gospodja kaže: Pogledaj post
Moze li neko staviti adrese tih Bingo prodavnica ili tako nesto?
Jel ostalo sta pametno od tasni u Carpisi u Tuzli?
mogu ti pogledat sutra ako ti nije hitno
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 22:54   #454
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
mogu ti pogledat sutra ako ti nije hitno
Fala Kikice.
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 05:12   #455
Smile

hej cure. ovako, ja sam iz Sarajeva

vidim da spominjete haris export. smeće jeste da je jeftino, i da možete naći po neku dobru stvar, ne isplati se gubiti vrijeme tu

daljee, što se tiče zare i azela, može se naći dobrih stvari a nije ni skupo.

Za šoping u sarajevu super je BBI centar (u centru grada), koji je otvoren prije par godina. tu zaista ima prodavnica za svačiji džep i ukus
npr. urban republic, carpisa, amadeus, avatar, fransa, accessorize, six, .. to su stvarno jeftine prodavnice i uvijek se može naći nešto zanimljivo.
osim toga tu su i malo skuplje prodavnice, ali nista pretjerano. npr. motivi, salsa jeans, xyz (cijene variraju), sweet years, sport life, .. to je to čega se sad mogu sjetiti. ii stalno su neka sniženja

prije skoro 2 mj, otvoren je novi trzni centar, Alta.
meni je on baš supeer. Prodavnice odjeće: Cotton , LC waikiki, new yorker, collin's, kameleon (nakit) , persona, hmm.. opet ne mogu svega da se sjetim. uglavnom, vrijedi doći i vidjeti šta ima. evo upravo sad je u većini prodavnica popust od 50 %. baš jučer sam kupila predobaar krzneni prsluk, koji je bio 90 KM (340 kn), a na sniženju 45 KM (170 kn).

a da, importanne centar. jedna takoo savrsena prodavnica, Lindex.

u centru graadaa, ima još dobrih prodavnica- sisley, orsay, tally weijl, terranova, playlife, sportlife, belissima, mango, city fashion, vero moda, adidas, saraz, bb sport, benetton, esprit, office shoes..

robna kuća robot: h&m, sport life, franchy, leonardo, saraz, retroo, i još 100 nekakvih prodavnica, ne znam ni ja više šta ima.

akoo neko ima još pitanja, tu sam

aa da, u Sarajevu vam je sve blizu !

P.S. bila sam u splitu u petak, i kupila sam u new yorkeru jaknicu, a jučer sam ju vidjela u sarajevu i čak bih ju jeftinije platila ovdje :

ljubiim vas
eldarowaa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 05:22   #456
Quote:
LunaEdi kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...imam jedno pitanje koje bas nije vezano uz modu, ali mozda dobijem neki odgovor ovdje. Bila sam za vikend u Sarajevu...pa mi je ostalo nesto maraka...zanima me dali se to moze negdje u Zagrebu promijeniti u kune?? Steta mi je da stoje novci, jer necu tako brzo ici ponovno.
možeš to zamijeniti, samo zavisi gdje. Trebaš vidjeti koja mjenjačnica ili koja banka mijenja marke u kune, npr. ja sam u splitu jedva našla takvu banku.

probaj u Veneto banci, ili u Hypo banci. tu sam ja mijenjala
eldarowaa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 11:55   #457
Quote:
Bila sam za vikend u Sarajevu...pa mi je ostalo nesto maraka...zanima me dali se to moze negdje u Zagrebu promijeniti u kune?? Steta mi je da stoje novci, jer necu tako brzo ici ponovno.
Ona u Importanne centru, mala, ispred Kozma. Ali kurs je slab, oko 3,6KN za 1KM.

Quote:
eldarowaa_ kaže: Pogledaj post
hej cure. ovako, ja sam iz Sarajeva

Za šoping u sarajevu super je BBI centar (u centru grada), koji je otvoren prije par godina.
Nema ni 2 godine.

Quote:
npr. urban republic, carpisa, amadeus, avatar, fransa, accessorize, six, .. to su stvarno jeftine prodavnice i uvijek se može naći nešto zanimljivo.
osim toga tu su i malo skuplje prodavnice, ali nista pretjerano. npr. motivi, salsa jeans, xyz (cijene variraju), sweet years, sport life, .. to je to čega se sad mogu sjetiti. ii stalno su neka sniženja
Tamo je jedino jeftino, tj. normalno u Six-u, Amadeus i UR. I ne bi se slozila da su stalno neka snizenja.


Quote:
prije skoro 2 mj, otvoren je novi trzni centar, Alta.
meni je on baš supeer. Prodavnice odjeće: Cotton , LC waikiki, new yorker, collin's, kameleon (nakit) , persona,
Tacnije, upravo danas tek 1 mj od otvaranja.
LC Waikiki i Cotton



Quote:
robna kuća robot: h&m, sport life, franchy, leonardo, saraz, retroo
Kakav H&M ima u Robotu?
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 12:08   #458
Quote:
eldarowaa_ kaže: Pogledaj post
:

vidim da spominjete haris export. smeće jeste da je jeftino, i da možete naći po neku dobru stvar, ne isplati se gubiti vrijeme tu

daljee, što se tiče zare i azela, može se naći dobrih stvari a nije ni skupo.

Za šoping u sarajevu super je BBI centar (u centru grada), koji je otvoren prije par godina. tu zaista ima prodavnica za svačiji džep i ukus
npr. urban republic, carpisa, amadeus, avatar, fransa, accessorize, six, .. to su stvarno jeftine prodavnice i uvijek se može naći nešto zanimljivo.
osim toga tu su i malo skuplje prodavnice, ali nista pretjerano. npr. motivi, salsa jeans, xyz (cijene variraju), sweet years, sport life, .. to je to čega se sad mogu sjetiti. ii stalno su neka sniženja
Sto se tice Harisa ponuda im je zimi zbilja dosta losa, ali ljeti se super majicica nadje..Ja sam neki dan kupila orsay majicu za 30 kuna,bez ijedne jedine greskice i istu sam vidjela u Splitu na snjizenju za 80 kuna..
Da ima i lose i bolje robe istina,ali ne bih se slozila da je smece,pogotovo ljeti...Ja sam pronasla toliko komada od h&m,orsay,asos,fishbone,amishu itd itd...Opet zavisi od ponude i kad dodjes..Neki dan sam isla i nista nije bilo...
Bbi centar definitivno nije jeftin, niti su te prodavnice jeftine barem ne meni..Ok kad je snizenje,ali inace...
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:10   #459
Joj cure pomagajte
Gdje u BL mogu kupiti skiny traperice da su crne i da imaju dosta elastina?
Samo ja bi da su skroz uske i dole jer ih nosim uvucene u cizme.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 13:35   #460
Trazis bas jeans ili moze bilo sta crno od jaceg materijala?
Ja sam kupila jedne, ne znam vise ni u kojoj prodavnici, i sad trazim jos neke takve, jer ne izlazim iz ovih.

U pomenutom Haris/Alex Exportu imaju H&M jeans helanke, za nekih 10KM, ali meni broj 164 mali a 170 veliki.

To je iz H&M Kids kolekcije, ovakve, samo crne. Super izgledaju, moja jedna poznanica je kupila

http://files.hm.com/media/products/8...00_71_0083.jpg
gdjica Gospodja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.