Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2007., 17:54   #21
Izmjeri pritisak.tako nesto mi se desavalo kad mi je pritisak bio nizak.ukoliko je nemoj udarit po kavi nego pojedi neku juhu,nesto slano i dosta tecnosti.
Imas li osjecaj boli u gornjem dijelu leda ispod vrata?
fata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 17:58   #22
Nema boli

Ne osjecam bol ni u kojem dijelu tijela. Samo to u glavi. Moze li mi netko reci mogu li iskljuciti mogucnost tumora ili neke zlocudne bolesti?
lolhipohondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 18:27   #23
odmah mislit na najgore.skokni do neke bakice u susjedstvu izmjeri tlak,da ga eliminisemo ako nije.

Ja sam u jednom stresnom periodu zivota imala taj neki cudni ,kao pritisak,osjecaj u glavi.Nista nije boljelo ali uzasno je ometalo normalno funkcioniranje.I pomislivsi na najgore odem kod neuropsihijatra jako cijenjenog u nasem kraju.Nije me snimao nikakvim strojevima nego me pregledao ,ono zazmiri i dotakni vrh nosa isl.
dijagnoza je bila migrena.Ne obicna nego neka vrsta koju je on imenovao.
Taj osjecaj je ubrzo prosao a ja sam vremenom dobila prave simptome migrene koji su me u jednu ruku vjerovali ili ne obradovali.Sad se borim s migrenom ,koja je hvala Bogu rijetka.
fata is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 18:35   #24
Tocno to!! Ne funkcioniram normalno i pomalo se osjecam dezorijentirano. Hvala puno!!!
lolhipohondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 19:18   #25
Vjerovatno imas nizak tlak
drmed is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 15:41   #26
Tlak mi je 140, dakle nije nizak. Sutra ipak idem svojoj doktorici pa cu vidjet sto se dogada... Valjda moram na sve pretrage.
lolhipohondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 15:51   #27
Quote:
lolhipohondar kaže: Pogledaj post
Imam problema sa zamagljenjem nakon ustajanja.
Nizak tlak najvjerojatnije, možda problemi sa cirkulacijom. Nemoj tu pitat nas nego se gubi doktoru.
__________________
Vaša žvrljotina je cinkana vlastima foruma. Vaš IP je trajno ubilježen. Vaš omiljeni bend je Culture Club. Vi ste kurac od zeca. Zec bez kurca ima veći kurac od vas. Čak i da imate kurac ne bi vam se mogao dić. A čak i da vam se može dić dizao bi vam se na krive stvari. Nema kurca, nema žena. I zato vi pišete ovaj post. U nadi da će vam narasti kurac. A kurac nemože narasti. Spletom okolnosti, možete dobit kurac. U guzicu.
The Uništavač Topika is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 19:42   #28
Moze bit i lagani stres i anksioznost,psiha zna cuda radit...
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 20:26   #29
Može i visok tlak, ali i promjene krvnog tlaka u glavi usljed problema s vratnom kralješnicom.
Neter Neteru is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 22:38   #30
koliko imas godina?Ides u skolu?140 je visok tlak za nekog tko ide u skolu.
fata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 23:57   #31
Da... imam skoro 15 godina. Nova dva mjerenja su pokazala 145. Znam da je to dosta visoko, svi u obitelji su mi 120 vise-manje. Sutra idem doktoru pa ako prezivim sve sta mi misle radit onda cu valjda napisat sta je bilo. Ne znam zasto me tako strah (stalno su mi na pameti tumori, pseca trakavica i anaurizme ), ali nikad nisam imao nesto jace od obicne glavobolje.
lolhipohondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 00:35   #32
Budes li previse razmisljao upast ces u zacarani krug iz kojeg je tesko izaci(podsvijest),napravi pretrage reda radi i kad vidis da je sve ok ne razmisljaj vise o zdravlju(u smislu sta mi je) jer ces "naci" jos milion simptoma.
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 01:05   #33
mozda neispavanost, meni je to isto bilo kad sam odero 18 sati igrica u komadu, btw. vrsnjaci smo, sve proslo nakon 20 sati spavanja.
Tiesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:05   #34
Ok, danas sam bio kod doktora, obavio sam EKG, koji je bio cist; EEG, isto cist; RTG sinusa koji je mutan ali je mozda losa snimka (ili pocetak virusne infekcije); krvnu sliku koja pobija tu virusnu infekciju jer je cista... I oftamologa koji kaze da je sve ok, samo imam -0.50 na desnom oku. Za EKG, EEG, i rentgen nemam pismeo objasnjenje jer mi ga je objasnila doktorica na hitnom... (kojoj nekako ne vjerujem). Sve se cini ok,
Quote:
mozda neispavanost, meni je to isto bilo kad sam odero 18 sati igrica u komadu, btw. vrsnjaci smo, sve proslo nakon 20 sati spavanja.
-Da, visio sam 3 dana na WoW-u jer mi je cura bila nedostupna, tako da je vjerojatno samo to, ali ja ipak moram nekom psihijatru da me rijesi te proklete hipohondrije, jer ne mogu prestat gledat emisije o parazitima i tim sranjima na discovery-u XD...
lolhipohondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 22:46   #35
da da, to je baš meni palo napamet jer i ja povremeno imam vrlo slične simptome od premalo sna.

i isto sam prije par godina imala tlak 140 - pritisak u glavi, i ful čudan feeling...

tak da ti je to najvjerojatnije zato.
__________________
wherever I've gone, the end was always the futility of delight...
malaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 14:30   #36
Ja mislim da je on odabrao dobar nick...

Kakav tumor, sta pricas?! Ja vec godinama imam razne "cudne osjecaje u glavi" kad god sam neispavana, pod stresom ili kad naglo ustajem i sl. Cak i kada se ne bavim nekim fizickim aktivnostima dugo, a onda naglo pocnem...

Na ozbiljne bolesti se sumnja tek kada se ne moze nista utvrditi analizama... pa cak i tada ostaje psihogeni faktor, koji je u tvojim godinama najcesci uzrocnik tegoba...

Pozdrav
__________________
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Jedna Tanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 15:29   #37
Quote:
lolhipohondar kaže: Pogledaj post
Ne znam jel mi se ovo dogada zbog pritiska ili cega vec, sad vec 3. dan imam cudan osjecaj u glavi. Kada skrecem pogled s jednog predmeta na drugi osjecam vrtoglavicu, neprestano sam umoran, a nakon spavanja imam isti osjecaj. Nemam visoku temperaturu, a za tlak ne znam (znam da bi bilo dobro da ga znam) ali su mi zile na rukama cesto ispupcene. Prije nego sto je ovo pocelo osjetio sam nekakvo napuhavanje u glavi i od panike sam skocio iz kreveta... od onda je sve cudno. Ne zelim jurit odmah doktoru koji ce me slat na sve moguce pretrage jer mi skola pocinje za tjedan dana i ne zelim lezat doma...


Odi u ludaru
Undertaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 14:30   #38
Bol u glavi, iznad oka

Boli me lijeva strana glave. Skoro cijela, ali pogotovo iznad oka. U onim kostima iznad oka... Kada to područje dodirnem, osjetim bol kao da imam masnicu na tom mjestu. Međutim, samo kad pritisnem. Ako držim, dalje ne osjetim. I to me boli kad se nagnem. Onako, kao da je bol neka težina, a te kosti su tanke pa, kad se nagnem, osjetim težinu boli iznad oka. Na trenutke mi se čini da me boli samo oko i to iznad oka, a na trenutke me zaboli i uho čak. Uglavnom, koji bi tome mogao biti uzrok? Hvala.
kolikotoliko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 16:27   #39
Sinus? Živac?

Bo, samo ti ljucki dižen temu.
Vasilisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 16:34   #40
Hvala!
kolikotoliko123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.