Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2010., 22:18   #521
nejde to tako. kod ljubavnih carolija se radi o postupku u dva koraka: 1. "otvoriti" srce osobe za koju se zanimas; 2. sebe "staviti" u to srce.

ove djecije igrice sigurno nisu efektivne.
skip-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 22:24   #522
Quote:
skip-e kaže: Pogledaj post
nejde to tako. kod ljubavnih carolija se radi o postupku u dva koraka: 1. "otvoriti" srce osobe za koju se zanimas; 2. sebe "staviti" u to srce.

ove djecije igrice sigurno nisu efektivne.
de objasni kako se to radi
-Sylvia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 18:48   #523
molim vas da me neko ne osuđuje,al u totalnom sam očaju..
molim vas ako tko zna nekog zna tko radi ljubavnu magiju nek mi pošalje na pp...stvarno mi je potrebno unaprijed zahvlajujem
koka_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 20:17   #524
your angel bok!!
poslala sam ti poruku na pp ali ti je prebukiran pa nemožeš primiti.
molim te ako mi mižeš dati broj od maga jer sam stvarno više očajna,bila bih ti jako zahvalna na odgovoru..
ako još tko ima kakav broj nek mi pošalje...puno hvala
cmok_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 10:31   #526
YourAngel, pp ti je pun. Možeš li ga isprazniti, molim te.
lost2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 12:36   #527
pozdrav..i ja sam više očajan..želim svoju ljubav nazad..znam da me voli..ali nas je moja ljubomora uništila..ali znam da mogu bit drugačija..znam to..ali trebam pomoć ljubavne čarolije..i zato vas molim da mi pošaljete na pp brojeve ljudi koji se time bave..unaprijed hvala..
tuzan123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2010., 13:27   #528
koju magiju svijece?
mala-zena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 23:53   #529
pozdrav..jel zna netko nekog ko se bavi s ljubavnom magijom..i dal stvarno djeluje?
gibellini is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 17:11   #530
ovako,nisam inače na ovom pdf-u,nisam nikakva osoba za magiju ali ova tema mi je upala u oko,naime vidim da se gro ljudi interesira za ljubavnu magiju.

ima jedna cura koja je živi u mom kvartu u zagrebu,iako ja tamo više ne živim,sad po mojoj procjeni ima možda oko 26 godina,koja se bavila tom magijom u smislu da je pomagala drugima. napominjem da cura podrijetlom nije iz hrvatske i da je tu magiju povukla od nekog iz obitelji koliko sam čula.

stvar je u tome da je desetak ljudi koje ja iz viđenja znam bilo kod nje i svaki put je bilo uspješno,a cura nikad nije naplaćivala niti uzimala darove zahvale koje su joj nosili,nego je govorila da je ona dužna iskoristiti naslijeđe koje ima.
sad ne znam koje metode su bile u pitanju,valjalo bi se raspitat jel cura jos radi i koju magiju je koristila
__________________
Sve što sam o životu naučila može se svesti na tri riječi: život ide dalje. sugar
Serena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 17:28   #531
Kako bi, koji trazite pomoc/rjesenje ljubavnom magijom percipirate da to funkcionira? Napravi se ritual i ceka da se desi to sto zelite?
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 23:58   #532
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Imam i ja tu knjigu...očajna knjiga. Da bi stvar bila još gora imam i još nekoliko sličnih od istog izdavača ("Kako postati vještica","Magija prstenova","Gospodar svijeća"....itd., evo to je moj grijeh, ako ih ko hoće kupit' neka se javi).

Nekada sam i ja mislio da je to oblik crne magije, ali...moje mišljenje se dijelom promjenilo. Mislim da je licemjerno od ljudi da govore o nekakvom crnomagijaštvu a sami se šminkaju, lijepo oblače, friziraju, čak i čitaju...samo da bi dobili naklonost suprotnog spola. Zašto bi uporaba magije bila nešto drugačije?

Gothica....to da ce ti se to vratiti 10 puta (ili kao što "moderne" vještice vole reći tri puta, a ni sami nemaju pojma odakle im takva glupost) jednostavno ne može biti točno. To su stvari sa kojima se plaše mala dječica. Jer ako je magija stvar prirode onda bi tako što bilo totalno neprimjereno prirodnim zakonima o očuvanju energije. Eventualno, i to ako postoji karma, to ti se može jednom vratiti, jer izgleda da u prirodi vlada zakon ravnoteže i zakon o očuvanju energije.

I da, moguće je raznim obredima na neku osobu koja nas interesira, ali, ako kod te osobe nema niti najmanje zanimanja za vas onda je taj magijskih trud skoro pa uzaludan. Mislim da su efikasniji rituali kojima se oblikuje svoja osobnost (a time i privlačnost za suprotni spol) nego rituali kojima se pokušava mjenjati svoja okolina


Ne mogu reci da se slazem s tobom....zato sto tvoje tvrdnje nikako nisu tocne....istina je da se sve vraca 10 puta gore ili bolje,ovisno o tome kako se osjecas ,kako razmisljas itd.Isto tako karma se moze vracati vise puta do god ju ajmo tako rec "ne odradis".....I ako je magija u pitanju onda se moze napraviti nesto n asilu jer nebi bzvz bila magija....isto tako onda ne razumijem cemu magija sluzi...
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 08:16   #533
Quote:
_el_diablo_ kaže: Pogledaj post
Ne mogu reci da se slazem s tobom....zato sto tvoje tvrdnje nikako nisu tocne....istina je da se sve vraca 10 puta gore ili bolje,ovisno o tome kako se osjecas ,kako razmisljas itd.Isto tako karma se moze vracati vise puta do god ju ajmo tako rec "ne odradis".....I ako je magija u pitanju onda se moze napraviti nesto n asilu jer nebi bzvz bila magija....isto tako onda ne razumijem cemu magija sluzi...
To što citiraš sam napisao prije 7 i po godina. Knjige sam u međuvremenu poklonio.

Ajd se ti lijepo odluči zašta se i kako se vraća pa probaj opet nešto napisati jer je ovo poprilično nerazumljivo.

Prvo ti se vraća, pa se onda vraća zavisno o raspoloženju, pa se vraća zbog karme, pa mađijanje na silu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2010., 18:21   #534
Quote:
_el_diablo_ kaže: Pogledaj post
isto tako onda ne razumijem cemu magija sluzi...
A jesi pokusao razumjeti?
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 18:06   #535
bok..
jel zna itko nekog tko bi mi mogao pomoći u vračanju bivše ljubavi..
gibellini is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 17:52   #536
bok,
dal mi je neko spreman napraviti ljubavnu magiju i da bude djelotvorno i ja sam mu spreman platiti ali tek kad vidljivo da je djelovalo..javite se na pm..
gibellini is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:42   #537
Ima li itko iskustva s gospođom Tomislava Brezović iz Karlovca?
moze i na pp.
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 23:37   #538
Quote:
gibellini kaže: Pogledaj post
bok,
dal mi je neko spreman napraviti ljubavnu magiju i da bude djelotvorno i ja sam mu spreman platiti ali tek kad vidljivo da je djelovalo..javite se na pm..
Zanimljiva ponuda... ti poslije lako kazes da nije djelovalo i ne platis
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 00:14   #539
Thumbs up

Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustva s gospođom Tomislava Brezović iz Karlovca?
moze i na pp.
mom frendu je radila i pomogla mu je..a on je dobio broj od njegove susjede kojoj je isto vratila muža..
zakon braće is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 00:16   #540
Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustva s gospođom Tomislava Brezović iz Karlovca?
moze i na pp.
mislim da ona radi samo na preporuku jer i ja ju trebam a nema više nitko njen broj..imaš možda ti da mi ga pošalješ,fakat sam čuo da je dobra!
zakon braće is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.