Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2011., 03:28   #581
molim vas i meni br ako ima tko od gdje tomislave??!!! moze na pp... unaprijed zahvalna.
jeca pereca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 09:09   #582
I ja trazim osobu koja se bavi ljubavnom magijom. Al tesko naci pravu osobu. Kontaktirao sam jednog gdin Zlatka i jos neku gospodu, i jedan i drugi trazu iznad 10.000 kn.
Jel ima ovdje nekoga ko je koristio takvu uslugu, koliko ste platile i jel mozete nekoga preporuciti?
cmokcmok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:29   #583
LJUBAVNA MAGIJA

Vidio sam da ta tema vec postoji, ali trebao bi hitno neka iskustva. Cijene itd.
cmokcmok is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 21:45   #584
I šta bi zaista bili zadovoljni kada bi na taj način pridobili osobu koju želite, protiv njene volje?
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 17:58   #585
Quote:
visoka_peta kaže: Pogledaj post
I šta bi zaista bili zadovoljni kada bi na taj način pridobili osobu koju želite, protiv njene volje?
Nije to tema dali bi bio zadovoljan ili ne, vec dali ima netko iskustvo s time.
cmokcmok is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:08   #586
Znam jako dobro da to nije tema...samo postavljam pitanje na koje sam očekivala odgovor sa da ili ne...
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:27   #587
Okanite se ovakvih stvari za vlastito, a i tuđe dobro...
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 08:44   #588
Quote:
annmarie kaže: Pogledaj post
Okanite se ovakvih stvari za vlastito, a i tuđe dobro...
Zasto? Sto se moze dogoditi?
cmokcmok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 12:31   #589
Može se dogoditi sve samo ne ništa dobro, vjeruj mi....nije sreća dobiti nekoga protiv njegove volje
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 17:01   #590
Quote:
cmokcmok kaže: Pogledaj post
Zasto? Sto se moze dogoditi?
Pa uključi logiku, da li se može izroditi nešto dobro u vezi gdje je druga 'voljena' nam osoba dovučena u nju protiv svoje volje? A da to ni ne zna. Možda će se u početku i ponašati zaljubljeno, ali nakon nekog vremena može nasati mnogo problema.

Pročitala sam negdje ovakav slučaj: u jednoj takvoj vezi, gdje je jedna osoba bila privučena magijom, nestalo je ljubavi (u biti prave ljubavi nikad ni nije bilo) i ta osoba nikako nije mogla otići iz te veze, nešto ju je držalo, a da nije ni sama znala što.

Može čak ispasti da se ta osoba koju privučeš počne ponašati neprirodno i ludo, počne ti smetati i ne možeš je se otarasiti na kraju. U krajnjem slučaju učiniš i sebe i nju nesretnim.

Prava ljubav je slobodna i nenasilna, a ljubavna magija je neka vrsta nasilja i oduzimanje slobode.
__________________
This world ain't exactly what my heart expected...
... but I know it will be ...
Aarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 17:11   #591
Quote:
cmokcmok kaže: Pogledaj post
Zasto? Sto se moze dogoditi?
Ma ništa ti se ne može dogoditi.

Kao što se ništa ne dogođa onima koji su se oženili jer je žena zatrudnila ili je netko ušao u vezu jer mu se osoba fizički sviđa a nakon toga ta osoba dobila 50 kila a i dalje su u vezi.

Jel' šminkanje, uređivanje i isticanje svojih fizičkih atributa u smislu zavađanja suprotnog spola nešto strašno zbog čega možeš poludjeti? Mislim da nije a sistem je isti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 22:12   #592
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ma ništa ti se ne može dogoditi.

Kao što se ništa ne dogođa onima koji su se oženili jer je žena zatrudnila ili je netko ušao u vezu jer mu se osoba fizički sviđa a nakon toga ta osoba dobila 50 kila a i dalje su u vezi.

Jel' šminkanje, uređivanje i isticanje svojih fizičkih atributa u smislu zavađanja suprotnog spola nešto strašno zbog čega možeš poludjeti? Mislim da nije a sistem je isti.

ok, i kako i gdje naci pravu osobu za to?
cmokcmok is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 23:30   #593
ne mogu vjerovati da netko u 21.stoljecu stvarno vjeruje u ovakve gluposti
GoSSipGirl- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 00:45   #594
Quote:
cmokcmok kaže: Pogledaj post
I ja trazim osobu koja se bavi ljubavnom magijom. Al tesko naci pravu osobu. Kontaktirao sam jednog gdin Zlatka i jos neku gospodu, i jedan i drugi trazu iznad 10.000 kn.
Jel ima ovdje nekoga ko je koristio takvu uslugu, koliko ste platile i jel mozete nekoga preporuciti?
Što će ti to? Zar se ne pouzdaš dovoljno u svoj šarm ili ga možda nemaš pa ti treba kompenzacija
lucis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 08:03   #595
Quote:
cmokcmok kaže: Pogledaj post
ok, i kako i gdje naci pravu osobu za to?
Pa, skoro pa nikako. Uglavnom su sve razni šarlatani koji ti samo žele pokupiti novac. A oni koji to mogu imaju pametnija posla od petljanja u tuđe sudbine
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 13:23   #596
Sirijusli mi nije jasno što čovjeka natjera da potraži ovakvu pomoć
Čak i da to jest moguće, zašto bi želio biti s nekim za koga znaš da ne želi biti s tobom?

Može li mi netko objasniti?
__________________
...praćen tercom suvog lišća s jednog hrasta kraj Belišća
Badi'a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 13:32   #597
Pa svi mi radimo stvari koje želimo i koje ne želimo. Ne vidim razloga zašto bi u tom području života bilo nešto drugačije.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 13:38   #598
Ok, ali ovdje nije stvar da su nekoga okolnosti natjerale da radi nešto što mu nije naj, već da se svjesno utječe na tuđu volju.
Nisam govorila o ljudima na koje se utječe, već o onima koji to pokušavaju učiniti -da li je stvar manjka samopouzdanja? ili je nešto drugo u pitanju?
__________________
...praćen tercom suvog lišća s jednog hrasta kraj Belišća
Badi'a is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 13:41   #599
Svjesno utječeš na tuđu volju i kad se šminkaš, i kad dobiješ posao za koji su se i drugi kandidirali...itd.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 14:25   #600
Kako sam znala da će taj argument izletiti Ok, to stoji, no šminka nikoga ne prisiljava da učini nešto što je suprotno od onoga što želi, može eventualno biti poticaj.
Kada pričamo o ovakvoj magiji, to je ravno prisili jer osoba gubi mogućnost izbora, dok sa šminkom i ostalim svakodnevnim primjerima izbor ostaje, samo se modificira (ever so slightly )
__________________
...praćen tercom suvog lišća s jednog hrasta kraj Belišća
Badi'a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.