Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2011., 18:55   #641
Ma ne samo vizualno da mi stisnu guzicu, već mi je baš stisnuta guzica i iz profila (provjerilo i dečkovo oko)... Stvarno od tih Levisica, znači dobrih 6 godina nisam naišla na dobre traperice...
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 21:18   #642
ja i dalje mislim da je prob u dzepovima i gledano iz boka losije izgleda radi dzepova pogotovo kad su dzepovi nisko i onda se "gubi" ona crta na dnu guze
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:44   #643
Ovih dana planiram kupiti traperice..Zaru izjegavam-jedne koje sam kupila proslo ljeto tamo se toliko rastegnu nakon jednog nosenja u guzi i bokovima da na kraju ispadnu jahace hlace..mango-rastegnu se na guzi i ona izgubi lijepi oblik jer se izgubi u materijalu koji plese okolo.i imala sam jedne iz colinsa koje su bile od odlicnog trapera,ni predebelog,a ni tankog,trajale su mi oko 3 godine,ali mi se nije svidjalo to sto su nekako preniske u struku pa mi spuznu i moram paziti kako cu sjesti da ne bi nesto izletilo van
planirala sam ici u gas koji je imao dobre traperice prije par godina al ne znam kakvo je stanje sada?
sto preporucate?cilj-ne zelim da mi se rastegnu da guzi i gornjem dijelu nogu,i da nije prenizak struk (da mi ono malo slaufeka sto imam proviri),a bome ni visok !i cijena otprilike do 600-700 kn maksimalno.i za te novce ocekujem da fakat budu dobre
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 20:50   #644
Topshop. mislim da su između 350 i 450 kn, ovisi o modelu, imaš i 10% popusta na x-icu ako si studentica, a fakat su kvalitetne i čvrste, također se ne rastežu. Dieselice su isto jako kvalitetne al' nema ih ispod 800 kn. mislim, traju čak i duže od Topshopki i ne rastežu se, isplati se uložiti i u njih.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 22:04   #645
imala sam iz topshopa jedne,kupljene prije nekih 6,7 godina i bile su ODLICNE.najbolje koje sam ikad imala.a sad kad dodjem u topshop nis mi se od ponudjenih modela ne svidja,a i nije to vise to.kao da su se pokvarili.danas sam isla u importane do gasa da vidim sto se nudi i posto nemam srece vrata su im se pokvarila pa nisam mogla uc unutra ni nis..morat cu opet sutra.
al sam zato bila do mustanga usput i naletila na 3 modela koja su mi zapela za oko-2 wrangler i jedne nemam pojma koje.sve su do nekih 600 kn.sutra idem ponovno u pohod na gas i isprobat to sve sto sam danas nasla!
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 23:14   #646
ja ti taman htjela napisati da odes u mustang meni su tamo super rifle imam jedne vec stvarno dosta dugo, jedine koje mi se nisu rastegnule i definitivno nisu preeniske,neg cisto normalne
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 23:26   #647
Nedavno sam kupila u NKD-u (u Importanne Centru) traperice za 220 kn.
Neki klasičan kroj, tzv. boot cut, plave boje (na mjestima malkice svjetlije), normalni džepovi i normalno strukirane (dakle, ne ispadne dupe čim se obuku ).

Pa eto, ako je netko u potrazi za jeftinijim trapericama, neka pogleda tamo. Brojeva je bilo u rasponu od 38 do 46.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 10:10   #648
Kakve su new yorker-ove traperice i do kojeg broja imaju?
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 12:19   #649
gdje u zg kupiti miss sixty traperice

P&C ima samo ostatke od zime, novo ništa nisu dobili
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2011., 15:05   #650
od kad su zatvorili onaj u ilici mislim da je ostao samo p&c !
gyioia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 14:20   #651
evo kupila ja one iz mustanga ..bila sam u gasu-ponuda mi se nikako nije svidjela.i onda sam se vratila u mustang i pokazala sam curi koja tamo radi 3 modela koja mi se svidjaju i dala mi je da probam sve ali mi je naglasila da misli da ce mi najbolje stajati neke cetvrte.i na kraju je stvarno tako i bilo.odlicne tamne traperice,ne preniski struk,lijepo stoje,nisu se rastegnule nakon 2 dana nosenja i kostaju 650 kn (dosta,ali znam da cu ih nosit barem 2 godine).

i volim kad dodjem negdje i ne maltretiraju me previse i puste da izaberem, a onda daju svoje misljenje i pokazu da se razumiju u svoju robu i znaju sto ce mi dobro,a sto manje dobro stajati.tako da 5+ za mustang u importaneu (u drugima nisam bila)!
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 11:18   #652
vidjela sam na jednoj ženskoj mrak traperice neznam čije su piše nešto Miss .... jeans a između miss i tog nešto(ne sixty) su nacrtane škare, jeli kome poznata ta marka?
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 10:30   #653
ja imam starih modela miss sixty koje imaju škare tako nacrtane.. a sad neznam koje bi još imale
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 12:24   #654
onda je moguće da su miss sixty, a jel poslije sixty piše još i - jeans
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 12:26   #655
ma ne sad sam se sjetila da nisu mis sixty jer sam curu pitala koje su a ona je samo rekla da su totalno nepoznate ili mi nije htjela reć
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:56   #656
c&a ima jako dobar izbor trapki...jednom sam kupila trapke visokog struka i super su...
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:24   #657
Najbolje traperice pronalazim u Gant-u...super kvalitetan materijal, a krojevi su vječiti,klasični.
Pennylane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:37   #658
Imam troje Mangove trapke, prekrasne, i sve tri su mi se užasno razvukle zanima me jel postoji način da se malo stisnu, il prekroje il nešto u broj manje? Poslje pranja su naravno super al to traje sat vremena
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 23:22   #659
imam i ja jedne iz manga i isto se razvuku..nemos nista protiv toga..zato sam ja odustala od manga i zare sto se tice traperica
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 08:13   #660
Pa možete ih suziti u krojačice!
TheGal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.