Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2018., 09:31   #1601
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Reci mu nek čita ili sluša na mobitelu... Moj sluša u autu s posla i na posa ako ga zanima, iako je njemu najbitnije vrime da zna bar otprilike zbog posla...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
vozimo se skupa na posao i s posla hahaha
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 19.02.2018., 09:35   #1602
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ja uspješno izbjegavam vijesti. Ne zanima me ni crna kronika, ni političke sfere ni druge novinarske gluposti jer se pametno ništa ne može čut. Ako se nekom mom nešto dogodi saznam ionako, a tko je stradao kod xy i zašto zanima me isto koliko i tko je stradao u Čileu ili Afganistanu. Možda bezosjećajno zvuči, ali ne zanima me i ne želim se opterećivat s time. Prognozu isto ne pratim jer ionako stalno pogriješe. Vidim na mobu ili čujem nešto pa tako i da su opet pogriješili.

I moram vam reći da život u "neinformiranosti" stvarno dobro funkcionira samo treba izgasit Tv i radio stanice s vijestima i izbjegavat 24h i sličan trash.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja bih tako, idem u tom smjeru, ali trenutno ne mogu.
Masa crne kronike apsolutno nema nikakve veze s nama, lokacijski, samo popunjava prostor na onim trakama što idu dolje po ekranu. Netko poginuo u Čileu, lavina u Australiji, netko vozio kamion i sletio u Kanadi. čemu, jelda?

kad smo kod radia i vožnje autom. spojim si mob i slušam jutjub listu u autu, ali kad je vrijeme za hak, prebacuje mi na radio, ne pauzira pjesmu, i moram slušati pregled vremenske prognoze/stanja na cestama. zašto?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.02.2018., 09:37   #1603
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ja bih tako, idem u tom smjeru, ali trenutno ne mogu.
Masa crne kronike apsolutno nema nikakve veze s nama, lokacijski, samo popunjava prostor na onim trakama što idu dolje po ekranu. Netko poginuo u Čileu, lavina u Australiji, netko vozio kamion i sletio u Kanadi. čemu, jelda?

kad smo kod radia i vožnje autom. spojim si mob i slušam jutjub listu u autu, ali kad je vrijeme za hak, prebacuje mi na radio, ne pauzira pjesmu, i moram slušati pregled vremenske prognoze/stanja na cestama. zašto?
pa prije svega zato da znate ako nailazite na kolonu, prometnu nesreću, iznenadnu promjenu vremena... servisne info haka su dobra stvar.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 19.02.2018., 09:47   #1604
silom mi guraju informacije.
ne samo da mi silom guraju informacije, nego su te informacije manjkave. nisam jednom vjerovala haku i uletila u čep.
zato postoji gugl s relevantnijim podacima o prometu.

da mi netko nasilu natoči benzin na svoj račun da ne ostanem bez goriva u prometu, to bi bila druga stvar. ali to se ne događa, jelda?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.02.2018., 09:55   #1605
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
silom mi guraju informacije.
ne samo da mi silom guraju informacije, nego su te informacije manjkave. nisam jednom vjerovala haku i uletila u čep.
zato postoji gugl s relevantnijim podacima o prometu.

da mi netko nasilu natoči benzin na svoj račun da ne ostanem bez goriva u prometu, to bi bila druga stvar. ali to se ne događa, jelda?
hehehe, eto, kad ja budem predsjednik svemira, točit ćemo gorivo džabe svima
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 19.02.2018., 10:01   #1606
Radio upalim jedino ako je muzika na njemu, vjesti me dekoncentriraju, i živciraju.
Pa šaltam stanice.

Ili spojim mobitel ako idem na duze relacije.

Ako su djeca, moram im upaliti nazad crtiće da su donekle mirni, pogotovo ako su duze relacije.


Dnevnik ne gledam, naporan je. Na svakoj televiziji. Samo crnaci.
I masa laži.
Ni općenito Tv, ne gledamo prečesto, nikakve političke emisije, samo neke serije kriminalističke i ako naletim na neki dobar dokumentarac o životinjama ili history-u.

Ubiti najčešći gledani program na TV-u je baby Tv, CN, i nikilooden ili kako se već zovu.

Bez TV doma bi mogla i godinama.

Spas je cromcast, spojiš se s moba na TV i biraš sto hoćeš gledat kad hoćeš i adio.

Nemam pojma što ISIL radi i zaboli me k, gdje su bacili bombe i onako samo žele strah i paniku.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 19.02.2018., 10:02   #1607
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
hehehe, eto, kad ja budem predsjednik svemira, točit ćemo gorivo džabe svima
Jel skupljaš potpise za kandidaturu?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 19.02.2018., 10:05   #1608
Quote:
nervous wallaby kaže: Pogledaj post
Praćenje vremenske prognoze i razglabanje o istoj, po mogućnosti o usporedbama Vakule/Sijerkovića i osobe C.
Veljača je. Hladno je. Padat će nešto. Bit će hladnije. Zbilja nije niti potrebno svaki dan nabacit "pristojni" razgovor o tome hoće li sutra padati snijeg, kurci ili će temperatura biti u minusu jer smo sve to već preživjeli.

Mene više živciraju ljudi koji konstantno pizde oko vremena, ljeti im je prevruće, zimi im je prehladno, jesen ne valja jer pada kiša i po podu ima previše otpalog lišća pa se lijepi na cipele, proljeće ne valja jer je pun zrak peluda i sličnih sranja. Pa jebote, javi se gospodinu Musku, sjedni fino na raketu i preseli na Mars.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 19.02.2018., 10:06   #1609
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Jel skupljaš potpise za kandidaturu?
o svemu ćete biti pravodobno obaviješteni. ne putem medija jer očito nitko ne prati vijesti. samo forum
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Old 19.02.2018., 10:09   #1610
mene je jutros mobitel u jednom trenutku prebacio na uspavanke, pustila sam ga da sama bira i samo par puta prebacila pjesmu i hop! lullabies 25 minuta
mogu reći da je puno ugodnija vožnja ujutro po zagrebu dok ti se u autu vrti muzika onog što naviješ pa polako svira
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.02.2018., 11:19   #1611
ja rijetko kada u autu nesto slusam. u pola 7 ujutro mi samo treba kava i cackalice da mi drze oci otvorenima. da si nesto jos pustim na radiju mislim da bi se zaletila u prvi zid.
bas mi pase ta tisina, eventualno ako stvarno osjecam da cu zaspati si otfrljim Die Antwoord. pored toga nema sanse zaspati.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 19.02.2018., 11:44   #1612
ja puno vozim i trebam nešto da budem fokusirana i budna, pogotovo kad vozim noću.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.02.2018., 12:22   #1613
Počnite se voziti javnim prijavozom. Nema straha od spavanja, samo od nesvjestice.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 19.02.2018., 13:27   #1614
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
da mi netko nasilu natoči benzin na svoj račun da ne ostanem bez goriva u prometu, to bi bila druga stvar. ali to se ne događa, jelda?
hahaha, da, sila je ponekad poželjan faktor ili dođeš na pumpu, ništa ne moraš napraviti i još Ina, Petrol, Crodux ili koji već sami podmire račun, super država bi se tako trebala brinuti o građanima, zašto to ne naprave barem kao eksperiment? a kasnije, svi prelazimo (o trošku države) na Teslu i sl.

Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
volim bit informirana, al se previše uzrujam pa sad samo šibam kroz naslove.
ja sam info-manijak + (meni zanimljiva) literatura, priznajem s druge strane godi mi totalni (mozgovni) off od svega.

koncepcija "vijesti" je užasna i zaista ne znam što se želi time postići. što čovjek ima od toga da zna za sve nesreće koje su se negdje dogodile, pogotovo kad su među prvim vijestima i stalno se recikliraju tokom dana? ne mogu se toliko isključiti da me baš ništa ne dirne...da, moj je problem, znam...

Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Nemam pojma što ISIL radi i zaboli me k, gdje su bacili bombe i onako samo žele strah i paniku.
naravno da se čovjek ima pravo potpuno isključiti, ali onda može naići na probleme, nekad vrsta posla traži da budeš u najmanju ruku informiran o mnogim stvarima ( a kamo li da si sposoban "dublje" ulaziti u razne teme.) u jeku Kolindine kampanje, jedna poznanica (načitana, širokog spektra znanja/spoznaje, fakultetski obrazovana) jer rekla da uopće ne bi znala tko su kandidati, da ju iz konkretnog razloga nije interesirala kampanja (neću u detalje, nebitni su.) bilo mi je to čudno, dopustiti si takvu vrstu neinformiranosti, a ne živiš u kolibi na vrhu planine ili nisi ona "baka" pored Knina iz jedne reportaže koja također nikad čula za Kolindu, kao i njene prethodnike. teško mi se tu odrediti, što je važno, a što nevažno, ovisi što čovjek želi znati i shvatiti o svijetu oko sebe, i što mu u krajnjoj liniji treba (za posao, za ovo, za ono.) a da bi bolje shvaćao i povezivao stvari, mora pratiti činjenice, ma kako tumačenje povijesti i sadašnjosti bilo "sklisko" i razlikuje se od naroda do naroda.

često sam upravo na forumu fascinirana visokim stupnjem informiranosti (o svemu i svačemu) mnogih forumaša.

naravno da je uvijek moguć "bijeg od svega", ali tada više ne živiš u ovoj "civilizaciji".
ekaliopa is offline  
Old 19.02.2018., 13:36   #1615
kad smo kod informiranosti..nedavno sam saznala da Čedo Prodanović ima radijsku emisiju i da je dobra.
bila sam između i kako ja za to već ne znam
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.02.2018., 14:06   #1616
eto, to je to, zanimljiva informacija, glad je zatomljena

kao i ona da vozi Smart (neće ga svi vidjeti u živo), a za to je bio potreban napor gledanja Dnevnika

inače, Smart bih odmah proslijedila čak i da ga dobijem na poklon; ima i neki model, je l' Smart il' nešto drugo, koji doslovno izgleda kao malo jača fotelja. bolje onda bicikl, ili zgodna vespa.

p.s. neki dan čitam, promakla mi je ona "afera" oko časopisa Jezik tj. fb stranice, koja je maknuta nakon blamaže dr.mr.sci. profesorice i urednice časopisa oko imena Pjongjang i Pjongčang. nekad barem osnovna informiranost dobro dođe. : kaže li se Irak ili Iran :
ekaliopa is offline  
Old 19.02.2018., 14:32   #1617
ja sam mislila, na početku OI, da ljudi zajebavaju s pjong čang
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.02.2018., 15:06   #1618
pravo da ti kažem, prvi put kad sam čula zagreblo me po ušima a onda sam zdravom logikom zaključila - pa nemoguće da se južnokorejski grad zove kao i sjevernokorejski, ako ni iz kojeg razloga, a onda iz razloga prirodne netrpeljivosti

međutim, što ako je sve "fake news" pa je ona profesorica bila u pravu?

stepenica više u razumijevanju je znati koji je glavni grad Južne Koreje, čisto da ne bude dodatnih zabluda. :jeruzalem-tel aviv:
ekaliopa is offline  
Old 19.02.2018., 15:09   #1619
ja sam sebi protumačila kao Novi Sad, Novi Vinodolski, Novi Marof
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 19.02.2018., 15:34   #1620


nedaleko od Pjongjanga je i Pjongsong (uz Pjongsan, Pjonggong itd.), neki novinar ili putnik-namjernik je bio tamo smješten pa sad znam

kaj znači "pjong"?
ekaliopa is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:20.