Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2007., 18:02   #1
Nemam teka..

Mozete ovo siknuti i na zdravlje...al nekak mi je normalnije da prvom pitam cure.
dakle, zadnji obrok sam pojela u cetvrtak popodne, i to nesto mrvicu, ravno 3 zlice rize i piletine. Dakle, vec 2 dana nisam apsolutno nista jela. Konzumirala sam jedino kavu, sok od narance i vodu. Pokusala sam se sad malo prije prisiliti da nesto pojedem, ali ne ide...
ovo nije prvi put da mi se to dogada - inace bude u pratnji s izrazitim pecenjem zeluca - no ovaj put zeludac nije u pitanju...
ne znam kaj da radim - jer cim ne jedem par dana sva se posusim, i upadnu mi onak obrazi..uzas

slicna iskustva? pomoc? hvala....

*od vrucine nije (doma je klima).. od stresa i nervoze vrlo vjerojatno jest.. no svejedno, kako si pomoci?
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 18:40   #2
Ubij dvije muhe jednim udarcem - počni piti Beta-karoten, on zna pojačati apetit + brže ćeš tamniti na ljeto
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 18:44   #3
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Ubij dvije muhe jednim udarcem - počni piti Beta-karoten, on zna pojačati apetit + brže ćeš tamniti na ljeto
Sta da?
Pijem ga svake godine pred ljeto i apetit mi se nije povecao.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 18:48   #4
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
Sta da?
Pijem ga svake godine pred ljeto i apetit mi se nije povecao.

Ne kod svih, moja frednica je fino papala od njega a ja sam ga zato uzimala neposredno nakon jela...
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 18:49   #5
curo prije nego se opasno razboliš,trk u ljekarnu po centrum vitamine.. to ful otvara apetit!!!
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 18:55   #6
b-kompleks si kupi. to ce ti vratiti apetit, obnoviti ti zivceke i opcenito te dignuti.
i lijepo ce ti zasjati koza i kosa

samo nemoj pretjerati, jer neces moci stati jesti

inace, kad su ovakve vrucine, preko znojenja gubimo puno minerala, pa treba i njih obnoviti.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:23   #7
Meni se to događa kad me nešto muči. I mogla bih danima ništa ne jest, jer tad ne mogu ni pomislit na hranu a kamoli zinut.
Na kraju ti se sve svede na to da se moraš prisilit da jedeš iako nisi gladna a ne da čekaš da ogladniš, jer kad danima slabo jedeš onda se na to i navikneš.
Češće do frižidera po malo. A malo po malo se skupi
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:23   #8
i ja slabo jedem u zadnjih par dana... 2 kile sam izgubila...
no, danas sam jela - ne bas puno, ali ipak jesam.
pijem cedevitu.
a ti si kupi neke vitamine u ljekarni.
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 19:58   #9
hvala mislim da je to kod mene na nervnoj bazi (ceste depresije i tak..) pa mi se b complex cini ko najbolji izbor. a sta s onim nekim ribljim uljem u malim crvenim kapsulama? sjecam se da su me kljukali s tim jer sam kretala u osnovnu, a imala sam premalo kila za upis...
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 20:21   #10
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
hvala mislim da je to kod mene na nervnoj bazi (ceste depresije i tak..) pa mi se b complex cini ko najbolji izbor. a sta s onim nekim ribljim uljem u malim crvenim kapsulama? sjecam se da su me kljukali s tim jer sam kretala u osnovnu, a imala sam premalo kila za upis...
omega 3 ulje. slobodno si i to uzmi. pomaze i kod depresije i kod zenskih problemica
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 21:17   #11
jao, tak je meni bilo 3 dana! nisam ništa jela od nervoze i osjećala sam sitost, a nisam ništa jela. izgubila 3 kile... ne znam ništa što bi ti pomoglo da više jedeš...
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 12:42   #12
evo tek sutra idem u apoteku..ova na trgu mi je malo izvan ruke. u 3 dana pojela pol palacinke sta me stara prisilila jutros izgledat cu ko on djeca iz ugande...
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:16   #13
Tako je i meni, većinom zbog tjeskobe i depresije,

ali ti je to dodatno izraženo i zbog proljeća kada ljudi češće gube apetit, javlja se umor, iscrpljenost organizma, klasićno proljeće

Meni su najbolje pomogle dražeje Plibex (b vitamin), i to nakon što nisam jela sedam dana, završila kod doktora, nisam više mogla ni hodati, kad bi me netko molio da pojedem i jedan zalogaj mislila sam da ću povratiti od same pomisli i još sam imala jaku tjeskobu.

Dobila sam Plibex i nakon dva dana apetit.

Pa ako je pomoglo u takvoj situaciji nadam se da će i tebi
amelie_poulain is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:24   #14
da, sve mi se cini da je u pitanju tjeskoba i tako to...

plibex bez recepta/na recept?
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:27   #15
ma bez recepta.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:31   #16
Hajde, hajde...Coco Chanel je rekla da žena ne može imati premalo kila i previše cipela...većina cura se sad pred more pati, a ti se žališ što 3 dana ne možeš jest...šala-mala.
Uzmi vitamine i tekućinu, a ako potraje više od 10-tak dana najbolje da odeš liječniku...iako dobronamjerni, savjeti na Forumu mogu biti i opasni.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:34   #17
Quote:
LadyZg kaže: Pogledaj post
Hajde, hajde...Coco Chanel je rekla da žena ne može imati premalo kila i previše cipela...većina cura se sad pred more pati, a ti se žališ što 3 dana ne možeš jest...šala-mala.

hehe..ma lako za to da inace imam previse kila,al nemam. imam brzi metabolizam i par kila premalo.. mislim da sad imam koje 52.
Quote:
Lady Zg kaže:
iako dobronamjerni, savjeti na Forumu mogu biti i opasni.
to se slazem.. medutim bio je vikend kad sam ovo postala, dakle za doktora moram cekati tjedan.. a i ovi vitaminski i biljni savjeti su cisto u redu - tako nesto sam i trazila
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:37   #18
Plibex se stvarno preporučuje piti u proljeće, zbog kože, kose, apetita, to je b vitamin.

Ništa posebno.
amelie_poulain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.